Skoči na vsebino

Priporočeni prispevki

Fulltacticalgear reče pred 6 minutami:

Ne vem kako naj ti odgovorim na obtožbe nesmisla, če nisi pojasnil zakaj je nesmisel :)

 

Kdo pa naj bi bil prvi nosilec avstralske repke? Problem Francije je, da jim manjkajo pozicije - recimo na playu se jim pozna odsotnost tpja, menjava na centru je nek hlod  za kerga sem prvič slišal ... če misliš da je to neka dobra ekipa pol sem jst kokoš. 

 

sam ti potem trdiš, da praktično ni dobrih ekip, ali pa max 2, kar je bullshit samo po sebi

 

drgač pa Ben Simmons

Povezava do prispevka
Berbasecks reče Pravkar:

 

sam ti potem trdiš, da praktično ni dobrih ekip, ali pa max 2, kar je bullshit samo po sebi

 

drgač pa Ben Simmons

Pomoje jih trenutno res ni. Pač pride tak čas - kot ko je Leicester dobu ligo. Mislim da je to pri oceni kakovosti reprezentance potrebno upoštevati - da bo najverjetneje sedaj vsako leto težje, ker pač ekipe se ponavadi popolnijo z mladimi talenti naše vprašanje pa je ali je to - dragič vrhunec

uredilo bitje Fulltacticalgear
Povezava do prispevka
Fulltacticalgear reče pred 10 minutami:

Ne vem kako naj ti odgovorim na obtožbe nesmisla, če nisi pojasnil zakaj je nesmisel :)

 

Kdo pa naj bi bil prvi nosilec avstralske repke? Problem Francije je, da jim manjkajo pozicije - recimo na playu se jim pozna odsotnost tpja, menjava na centru je nek hlod  za kerga sem prvič slišal ... če misliš da je to neka dobra ekipa pol sem jst kokoš. 

 

How? Teach me master?


 Napisal si da Francija ni bila kompletna. Torej jim je nekdo manjkal zaradi poskodbe ali odpovedi. Ne mors zdej ufuravat leon stukelj nivoja gimnastike in obracat da pac nimajo igralca samo zato da bo slo v isti rog kot tvoja trditev.

 

Lahko prosim za link kjer je Rick izjavil da je KP na istem nivoju kot Doncic?

 

 

 

 

 

 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 45 minutami:

pogooglal oboje kdo kej igra

 

eurocup - kaj da fak so to zaeni jogurt klubi ffs, Virtus Bolonja in KK Krško sem že celo kdaj slišal omembo, ostalo pa sam wtf lol https://cedevita.olimpija.com/en/cedevita-olimpija-games/. Kaj je to neka košarkaška ustreznica Formula Four al kva :rofl:  Pizda sej sem vedel da je Olimpija nizko padla, ma to je pa res eye opener

 

ABA liga - Partizan in Crvena zvezda sta mi dejansko bolj poznana kluba kot karkoli v jogurtcup lol, verjetno tudi boljše kvalitete kot tisti smrdljivi klubi https://www.aba-liga.com/calendar/21/1/. To bi dejansko šel kej pogledat

 

 

 

Eurocup je drugač en nivo niže kot Evroliga in zmagovalec napreduje v Evroligo. Zmagovalec ABA Lige tudi mislim da zaenkrat še vedno napreduje v Evroligo. Tako da to sta edini dve poti med Elito. Potem imaš pa še Fibino Ligo "prvakov" ki je dejansko očitno z leti postala močnejša kot sem si mislil.

Povezava do prispevka
Mutombo reče Pravkar:

 

How? Teach me master?


 Napisal si da Francija ni bila kompletna. Torej jim je nekdo manjkal zaradi poskodbe ali odpovedi. Ne mors zdej ufuravat leon stukelj nivoja gimnastike in obracat da pac nimajo igralca samo zato da bo slo v isti rog kot tvoja trditev.

 

Lahko prosim za link kjer je Rick izjavil da je KP na istem nivoju kot Doncic?

 

 

 

 

 

 

kje sem rekel da je rick reku to? Reku sem, da je rick poudarjal da KP-jeve številke so rezultat tudi tega da igra za dončiča. 

Kar se tiče Francije. Seveda se gleda "zdaj" ampak mene bolj zanima kako dobra je ta ekipa v perspektivi. So res dobri ali so isto povprečni kot vedno samo ni res ekip, ki bi bile boljše

Povezava do prispevka

Meni se zdi smesna trditev, da francija nima playmakerja, vseeno je de colo eden najboljsih in najbolj odlikovanih igralcev v evroligi v zadnjem desetletju. Kdaj lahko recemo za playa, da je dober? A mora nujno razturat v nba? So recimo igralci kot diamantidis, spanoulis, teodosic slabi? S klopi pa ga menja huertel, ki je sicer igral precej slabo, ampak gre imo prav tako za zelo dobrega igraca

Povezava do prispevka
UnKn0wn reče pred 4 minutami:

Meni se zdi smesna trditev, da francija nima playmakerja, vseeno je de colo eden najboljsih in najbolj odlikovanih igralcev v evroligi v zadnjem desetletju. Kdaj lahko recemo za playa, da je dober? A mora nujno razturat v nba? So recimo igralci kot diamantidis, spanoulis, teodosic slabi? S klopi pa ga menja huertel, ki je sicer igral precej slabo, ampak gre imo prav tako za zelo dobrega igraca

lahko rečemo, če ni sposoben ustvarjat igre. recimo primerjaj avstralsko igro z backup playem pa francosko z evroligaškim playem. 

Povezava do prispevka
Fulltacticalgear reče pred 52 minutami:

kje sem rekel da je rick reku to? Reku sem, da je rick poudarjal da KP-jeve številke so rezultat tudi tega da igra za dončiča. 

Kar se tiče Francije. Seveda se gleda "zdaj" ampak mene bolj zanima kako dobra je ta ekipa v perspektivi. So res dobri ali so isto povprečni kot vedno samo ni res ekip, ki bi bile boljše

ja kaj pa naj Carlisle reče lol

"KP je za kurac ker ga koleno ne drži in je na 50% atletskosti kar pomeni da je funkcionalno nekoristen, sam mora špilat ker je max contract pa alternative so še večje smeti ta vsaj kako trico zadene"

mučkanje okrog "kemije" in "vlog" je bedarija, model pač lani ni bil fizično sposoben dovolj za svojo igro, edini drug semi-funkcionalen skill k ga ma je pa metat trice

Povezava do prispevka
Galko reče pred 2 urama:

pogooglal oboje kdo kej igra

 

eurocup - kaj da fak so to zaeni jogurt klubi ffs, Virtus Bolonja in KK Krško sem že celo kdaj slišal omembo, ostalo pa sam wtf lol https://cedevita.olimpija.com/en/cedevita-olimpija-games/. Kaj je to neka košarkaška ustreznica Formula Four al kva :rofl:  Pizda sej sem vedel da je Olimpija nizko padla, ma to je pa res eye opener

 

ABA liga - Partizan in Crvena zvezda sta mi dejansko bolj poznana kluba kot karkoli v jogurtcup lol, verjetno tudi boljše kvalitete kot tisti smrdljivi klubi https://www.aba-liga.com/calendar/21/1/. To bi dejansko šel kej pogledat

 

 


z virtusom, valencio, crveno in partizanom bo kar evroligaski filing v stozicah letos tbh.

Povezava do prispevka
TitanG reče pred 2 minutama:

ja kaj pa naj Carlisle reče lol

"KP je za kurac ker ga koleno ne drži in je na 50% atletskosti kar pomeni da je funkcionalno nekoristen, sam mora špilat ker je max contract pa alternative so še večje smeti ta vsaj kako trico zadene"

mučkanje okrog "kemije" in "vlog" je bedarija, model pač lani ni bil fizično sposoben dovolj za svojo igro, edini drug semi-funkcionalen skill k ga ma je pa metat trice

ok verjeten scenarij ampak a se ni nekaj podobnega dogajalo na OI ko so dončiča malo bolj trdno prijeli in ni mel podpore je odigral pod pričakovanji? Ali to kaže na to, da Dončič ni tip igralca KD, ki lahko sam igra?

Povezava do prispevka
Fulltacticalgear reče Pravkar:

ok verjeten scenarij ampak a se ni nekaj podobnega dogajalo na OI ko so dončiča malo bolj trdno prijeli in ni mel podpore je odigral pod pričakovanji? Ali to kaže na to, da Dončič ni tip igralca KD, ki lahko sam igra?

wat

kdaj je dončič odigral pod pričakovanji? proti franciji, kjer mu šut ni šel in ga je pod košem čakal FIBA Gobert, kjer je pol mel jebenih 18 asistenc? proti Avstraliji kjer je blo več kot očitno da pač fizično ne more več igrat tako intenzivno?

ni to NBA da se šetajo po igrišču pa lahko vsak papak 50 pik nafuka

Povezava do prispevka
Fulltacticalgear reče pred 6 minutami:

ok verjeten scenarij ampak a se ni nekaj podobnega dogajalo na OI ko so dončiča malo bolj trdno prijeli in ni mel podpore je odigral pod pričakovanji? Ali to kaže na to, da Dončič ni tip igralca KD, ki lahko sam igra?

 

haha what? kdaj in kje je odigral pod pricakovanji? Prva dva polcasa proti Avstraliji to je pa to.

 

also zakaj primerjas Doncica in Duranta ko gre za popolnoma razlicna tipa igralca?

 

EDIT: Titan prehitel

uredilo bitje Mutombo
Povezava do prispevka
TitanG reče pred 3 minutami:

wat

kdaj je dončič odigral pod pričakovanji? proti franciji, kjer mu šut ni šel in ga je pod košem čakal FIBA Gobert, kjer je pol mel jebenih 18 asistenc? proti Avstraliji kjer je blo več kot očitno da pač fizično ne more več igrat tako intenzivno?

ni to NBA da se šetajo po igrišču pa lahko vsak papak 50 pik nafuka

težko rečemo in bomo mogli počakat.

 

sam nisem pristaš enostavnih odgovorov kot "šut mu slučajno ni šel takoj ko se je pokazala boljša obramba ki ga je lahko krila ena na ena" niti ne odgovorov v stilu "bil je zmatran". Mogoče, ampak dvomim da je to cela zgodba. Tudi Kawhi ga je recimo pospravil v žep

uredilo bitje Fulltacticalgear
Povezava do prispevka
Fulltacticalgear reče pred 1 uro:

kje sem rekel da je rick reku to? Reku sem, da je rick poudarjal da KP-jeve številke so rezultat tudi tega da igra za dončiča. 

Kar se tiče Francije. Seveda se gleda "zdaj" ampak mene bolj zanima kako dobra je ta ekipa v perspektivi. So res dobri ali so isto povprečni kot vedno samo ni res ekip, ki bi bile boljše

 

Tle si napisal:

 

Recimo vzemimo primer Dončiča - medtem ko je Slovenija navijala za slovenijo sem se sam vprašal - ok, ampak a ni nekako pokazalno, da ima Luka težave tako v Dallasu kot v repki (da ali gre sam in rabi podporo vseh - recimo KPja, ali pa ni nič od ekipe) ... zakaj je temu tako. Moja pozicija ni bila ofuj Dončič ampak sem vzel recimo resno izjave Carlisle-a, ki je govoril da je KP isto dober samo da mu je namenil drugo vlogo ... na prvo žogo se ponavadi motimo zato so analize ključne.

 

Tko da ce lahko dobim to izjavo bom res hvalezen ker sm jo spregledal.

 

Aja lol na "!sam nisem pristaš enostavnih odgovorov".... :D Mills zadeva vse in je takoj najboljsi backup play v NBA :D

 

EDIT: Matr ga sede tkole kucat ko si frej

 

uredilo bitje Mutombo
Povezava do prispevka
Mutombo reče Pravkar:

 

Tle si napisal:

 

Recimo vzemimo primer Dončiča - medtem ko je Slovenija navijala za slovenijo sem se sam vprašal - ok, ampak a ni nekako pokazalno, da ima Luka težave tako v Dallasu kot v repki (da ali gre sam in rabi podporo vseh - recimo KPja, ali pa ni nič od ekipe) ... zakaj je temu tako. Moja pozicija ni bila ofuj Dončič ampak sem vzel recimo resno izjave Carlisle-a, ki je govoril da je KP isto dober samo da mu je namenil drugo vlogo ... na prvo žogo se ponavadi motimo zato so analize ključne.

 

 

nesporazum oz. slab stavek - ko pravim isto dober sem se nanašal na statistiko KP-ja iz prejšnje sezone in te sezone. V tem smislu "isto dober" ... ne v primerjavi z Luko

Povezava do prispevka
Fulltacticalgear reče pred 3 minutami:

težko rečemo in bomo mogli počakat.

 

sam nisem pristaš enostavnih odgovorov kot "šut mu slučajno ni šel takoj ko se je pokazala boljša obramba ki ga je lahko krila ena na ena" niti ne odgovorov v stilu "bil je zmatran". Mogoče, ampak dvomim da je to cela zgodba. Tudi Kawhi ga je recimo pospravil v žep

če bi dejansko kaj gledal basket in ne samo od daleč bluzil polstavke da lahko potem trdiš da si ob pravi interpretaciji vse napovedal bi ti blo tudi jasno da Luka meče trojke k Prepelić in ma glavnino dajanja točk s prodori

kjer je pač "rahlo" težko igrat po FIBA pravilih proti najboljšemu rim defenderju na svetu

lmao Kawhi ga je pospravil v žep kdaj že točno? K je dal 46 pik? K jih je dal 42? 44?

Povezava do prispevka
Fulltacticalgear reče pred 19 minutami:

lahko rečemo, če ni sposoben ustvarjat igre. recimo primerjaj avstralsko igro z backup playem pa francosko z evroligaškim playem. 


Kako ni sposoben ustvarjat igre? Kaj je falilo francoski igri, da lahko reces, da nimajo playa? 

Povezava do prispevka
TitanG reče pred 1 uro:

wat

kdaj je dončič odigral pod pričakovanji? proti franciji, kjer mu šut ni šel in ga je pod košem čakal FIBA Gobert, kjer je pol mel jebenih 18 asistenc? proti Avstraliji kjer je blo več kot očitno da pač fizično ne more več igrat tako intenzivno?

ni to NBA da se šetajo po igrišču pa lahko vsak papak 50 pik nafuka

 

Kaj ti resno? 

 

Zadnje 4 tekme na OI (Španija, Nemčija, Francija, Avstralija):

35% FG

24% 3PT

60% FT 

 

Dajte malo objektivnosti, ali pa res odprite drk temo za Dončiča. Model je za svoja pričakovanja definitivno zatajil, seveda je bil dober v drugih aspektih, ampak te številke zgoraj so ogabne in ne izničijo dejstva, da tole tudi približno ni blizu njegovega nivoja. 

 

 

Povezava do prispevka
Mutombo reče pred 2 minutama:

Oh wow... 

 

Dajmo gledat % in ne tekme. 

 

Lahko se pridružiš Zaraf ekipi. 

 

Kot sem dejal, odprite si Luka Dončič drkalnico, pa si limajte slike in notri pišite, kako je vse kar on naredi super in top. Zame je poleg Blažiča glavno razočaranje izločilnih bojev (seveda glede na nivo igre, ki se od njega pričakuje aka Top 5 na svetu).

Povezava do prispevka
Rossoner reče Pravkar:

 

Kot sem dejal, odprite si Luka Dončič drkalnico, pa si limajte slike in notri pišite, kako je vse kar on naredi super in top. Zame je poleg Blažiča glavno razočaranje izločilnih bojev (seveda glede na nivo igre, ki se od njega pričakuje aka Top 5 na svetu).

ma ni mogu igrat na prodore zarad fiba pravil. še posebno ker nikol ni igral v evropi

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...