Skoči na vsebino

Priporočeni prispevki

budućnost maš čez par tednov. :D

 

začetek sezone res kar obetaven, včeraj sem sicer bolj na pol spremljal ampak tkole na prvo žogo izgleda da z željo in borbenostjo ne bo težav. vsi novi tujci zgledajo, kot da jim ni noben problem drvarit, razen mogoče pullen. ampak on ima tak jeben swag v igri, da mu je oproščeno. :D

po individualni kvaliteti so itak korak pred lansko ekipo. je pa napram lani manj igralcev, ki lahko zadanejo trico.

Povezava do prispevka

Jaz sem imel dvakrat paket kart za Eurocup in takrat nihče ni gledal imena, ki je bilo zapisano gor na kartici. Dvomim, da bo sedaj kaj drugače. Verjetno bo varkotu važno samo, da bo lahko na daleč pogledal QR kodo, da vidi da imaš neki in da bo tvoja kartica veljavna, da greš lahko skozi vhod na tribuno. :D

 

Kakšne so cene za paket letos? Če bodo tekme ob sredah si ga bom tudi jst nabavil pomoje.

Povezava do prispevka
Mutombo reče pred 11 urami:

Gleda kdo Olimpijo? 

 

Tole je pa kr na Golemcu danes. 

 

Nisem rednega dela gledal, ampak podaljsek je samo in zgolj na amerih, kaj za hudica so studirali mi ni jasno, ampak tko individualno tekem ne bojo zmagovali, psloh pa ne v podaljsku in proti resnim tekmecem.

 

Povezava do prispevka
Navedek

Tako so pri Mondu tudi naslovili članek – 'BOMBA NA JADRANU! –, v katerem poročajo, da naj bi Cedevita Olimpija po porazu z FMP-jem nemudoma reagirala in razmišljala o zamenjavi na trenerskem stolčku! Klic iz ljubljanskega kluba naj bi, kot Srbi povzemajo BH Basket, dobil Milan Tomić. Gre za nekdanjega trenerja Crvene zvezde, ki je z beograjskim velikanom osvojil tudi tri trofeje. Dolga leta je deloval tudi v grškem Olympiakosu.

 

Povezava do prispevka
dilar reče pred 10 urami:

Fak mi gre na bruhanje ob komentiranju tega Mišića dosadnega...

Hvala enako.

 

wuzi reče pred 10 urami:

meni še bolj ob ene 20 izgubljenih žogah v zadnji četrtini in 45 skokih crvene v napadu. :whistle:

 

kar carska sicer tale zvezda, res ogaben ultrafizičen basket ampak kar grindajo te zmage letos, tudi v evroligi.

Meni je takšen basket super za gledat. Res borba za vsako žogo, v obrambi grindajo do nemogočega. Škoda, tudi proti CSKA v četrtek so bili blizu. COD je imela cel teden, da se pripravi, medtem ko je Zvezda odigrala tekmi na najvišjem nivoju v torek in v četrtek.

 

 

 

Povezava do prispevka

Ko Mišič nekaj kliče, je 80% šanse, da je sodnik klicu neki druzga. "Se opravičujem, tole vendarle ni bil zgrešen prosti met".

 

Joj Olimpija mi žre lajf...ampak držim pesti da so to porodni krči, je bila pa Zvezda res skoraj nepremagljiva, čeprav je na začetku izgledalo kot da jih bodo dobil na njihovo utrujenost. Čudna tekma, ampak tko zgledajo tekme z močno obrambo. To pač kavč selektorji k v lajfu niso igral basketa ne razumejo in pol razglašajo kako je trener nespo, kako je psiha u kurcu, kako ni kemije, kako vsi solirajo. Jebiga, če te primejo da dihat ne morš, tud žoge ne moraš podat.

 

Bomo videli kako bo danes na prvi tekmi Eurocupa, upajmo na najboljše.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...