Skoči na vsebino

Priporočeni prispevki

Goran Dragić in nadaljeval: “Kar se tiče avgustovskih kvalifikacij za svetovno prvenstvo, tudi mislim, da ne bo šlo, saj imam ravno tedaj v Miamiju neke osebne zadeve, priznam pa, da me mika nastop na evropskem prvenstvu.”

 

 

also, kako je zašvical model :D

 

muloamerivic.thumb.jpg.7e1eae2b11bf5314a9cf3edd5f975c6d.jpg

Povezava do prispevka
dg90 reče pred 57 minutami:

Goran Dragić in nadaljeval: “Kar se tiče avgustovskih kvalifikacij za svetovno prvenstvo, tudi mislim, da ne bo šlo, saj imam ravno tedaj v Miamiju neke osebne zadeve, priznam pa, da me mika nastop na evropskem prvenstvu.”

 

Upam, da ga prepričajo.

Povezava do prispevka
dg90 reče pred 2 urama:

Goran Dragić in nadaljeval: “Kar se tiče avgustovskih kvalifikacij za svetovno prvenstvo, tudi mislim, da ne bo šlo, saj imam ravno tedaj v Miamiju neke osebne zadeve, priznam pa, da me mika nastop na evropskem prvenstvu.”

 

 

also, kako je zašvical model :D

 

muloamerivic.thumb.jpg.7e1eae2b11bf5314a9cf3edd5f975c6d.jpg

V dvorani je bilo očitno noro vroče, ker je tudi coach od fincev švical :D 

Povezava do prispevka

Iz Zmajevega gnezda pa prihajajo super novice o sestavi ekipe. Razen Blažiča so zadržali vse nosilce igre, pripeljali pa nekaj dobrih okrepitev. Izjemno delo je office naredil z zadržanjem Ferrela, ki je res asset. Tako da si lahko obetamo dobro sezono, zapolniti je treba le še pozicijo 2, za katero pa po mojem že malo zmanjkuje denarja. Tako da ne bi bil presenečen, če bo prišel kak cheap američan alpa finec hehe. 

 

https://www.dnevnik.si/1042993144/sport/kosarka/yogi-ferrell-ostaja-pri-cedeviti-olimpiji

Povezava do prispevka

Goran Dragić je ravno v času, ko je slovenski reprezentanci pomagal v kvalifikacijah za svetovno prvenstvo, v Ligi NBA podpisal pogodbo s Chicago Bulls, čeprav so ga vsi po tiho pričakovali v dresu Dallasa, kjer bi združil moči z Luko Dončićem.

“Pri Dallasu mi niso mogli zagotoviti, da bom igral. Rekli so mi, da bi bil bolj kot ne na klopi, to pa me ne zanima, zato prestop tja ni prišel v poštev,” je v intervjuju za Sportal povedal 36-letni Ljubljančan.

Biki iz Chicaga so mu obljubili, da bo na parketu preživel med 20 in 25 minut na tekmo, Gogi namreč še ni rekel zadnje: “Vloga bo kar velika. To je tisto, kar me najbolj veseli, je, da lahko še vedno igram na visoki ravni. Kljub 36 letom se počutim odlično in bom poskusil zdržati še čim dlje.”

 

Še kdaj za Slovenijo? Ko uredi osebne stvari, se bo odločil

Seveda ni šlo niti mimo vprašanja, če je njegove reprezentančne kariere resnično konec. Dragić je po tekmah s Hrvaško in Švedsko, na katerih je neizmerno užival in se spomnil na tisto magično leto 2017, pustil vrata priprta: “Najprej urediti nekaj osebnih stvari, zato moram v Miami in urediti te zadeve. Ko bo to za mano, se bom odločil, ali bom igral na evropskem prvenstvu,” je še enkrat poudaril Zmaj iz Kosez.

“Če bi že zaigral, si želim biti z ekipo skupaj od prvega dne, da lahko z ekipo razvijemo to kemijo tako na igrišču kot ob njem. Če se bo pa to vse zavleklo in se bom lahko ekipi pridružil šele nekaj dni pred prvenstvom, pa v tem ne vidim smisla, saj brez treninga preprosto ne gre,” je še povedal v pogovoru za Sportal.

Povezava do prispevka

Znan je širši seznam košarkarjev za EP2022 in glej ga zlomka spet manjka Šiško...

 

 

Jaka Blažič

Saša Ciani

Vlatko Čančar

Jakob Lovrenc Čebašek

Žiga Dimec

Luka Dončić

Goran Dragić

Zoran Dragić

Gregor Glas

Gregor Hrovat

Robert Jurković

Jurij Macura

Edo Murić

Aleksej Nikolić

Bine Prepelič

Klemen Prepelič

Luka Rupnik

Žiga Samar

Luka Ščuka

Mike Tobey.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 1 uro:

Znan je širši seznam košarkarjev za EP2022 in glej ga zlomka spet manjka Šiško...

 

 

Jaka Blažič

Saša Ciani

Vlatko Čančar

Jakob Lovrenc Čebašek

Žiga Dimec

Luka Dončić

Goran Dragić

Zoran Dragić

Gregor Glas

Gregor Hrovat

Robert Jurković

Jurij Macura

Edo Murić

Aleksej Nikolić

Bine Prepelič

Klemen Prepelič

Luka Rupnik

Žiga Samar

Luka Ščuka

Mike Tobey.

 

Kva pa je fora s tem Šiškotom? A se mu ne da špilat al kaj je scena?

Povezava do prispevka
dilar reče pred 2 minutama:

 

Kva pa je fora s tem Šiškotom? A se mu ne da špilat al kaj je scena?

 

Članek na RTVslo nima nobenga komentarja glede njegove odsotnosti... Men je ta model mal smešen da nima želje igrat s praktično najboljšim playmakerjem na svetu od katerega bi se lahko tudi kaj naučil tekom teh priprav in prvenstva...

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 10 minutami:

Če si playmaker ti ni do tega :D Vsaj men ni blo no, jaz hočem žogo drkat :D 

 

Ma dobr sej Nikolič jo je čist dost drkal tud zdej ko je še Goran igral :) Je ni ekipe v kateri je zadost en playmaker.  In ta "Šiško" je zavrnil povabilo v reprezentanco že tolkrat da vprašanje če ga bodo sploh še vabili... Po Vujačiču in Udrihu je to prvi tak primer ko je vedno nekaj vmes da ga ni.

Povezava do prispevka

če se že gremo player hating, naj nekdo proba zagovarjat zakaj žiga daneu hodi zravn u20 reprezentance, kak lahk ta človek igra ... navsezadnje kak lahk taka zguba sploh obstaja. jebemo mater podkupleno celi daneu družini. pa ga mejte, del ko od podkuplene olimpije pa kzsja takga morona ne morte spravit. jebena sramota da tak človek igra. že pr olimpiji sm gledu mal čudn ko so z uno B ekipo vse vedn zgubil, pa gledam ka je to nek riđo na blont pobarvan ko pojma nima. aja od daneua vnuk, od daneua sin. no fucks given kar se zgodi v olimpiji naj ostane tam. pol pa pride v u20 morm pa navijat, pa dobesedno vse je zafuko, niti enga na tem svetu ne more krit. ni besed za njegove predstave. 1/10, punco not names tega gnoja

Povezava do prispevka

škoda živcev. proti izraelu mi je dokončno film poknu s to pizdo, pol pa sm kuhu jezo en cel dan, še zej sm jezn iskreno. zaostajamo 20, lomimo te israelije, v četrti smo nazaj na 2 pike ene 3-4 min do konca pa coach da daneua nazaj not. iz naftalina ga je potegno da ivek ne bo jezn koga klico al koji kurac. ves zaostanek so ujel brez njega, pač da ga bliz ni je edina šansa. pol pa nek zgleda piše v zvezdah da more daneu igrat pa je prišo not zajebat čist vse. ne zna igrat, ne zajebavam, napumpal so mu ego do te mere da kr meče pa zahteva žoge, v obrambi pa tak sploh se ne menit ka je vse naredo. pomoje je to največji papak v zgodovini slovenije, tak njegova osebnost pa to, da si tako sramoto delaš brez sramu :no: da misliš da košarko igraš ko so ti kupl vstopnco pa ti dal 2 metra. čez par let bo ko Jay iz foruma, ga bojo za v rit fukat mel 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...