Skoči na vsebino

Priporočeni prispevki

Colletu se je pa po tekmi spipalo zaradi sojenja. Prvic v karieri kao. In kao da so sodniki odlocil tekmo,da so ble ukradene Zorana in Gogija favli. Lol. Se sodnika je za vrat potegnu. Kr noro. 

 

Pa nehite mi Zokija hejtat klele. Ja v napadu je mal nestanoviten, ampak v obrambi je pa flajšter in je naredil huuud posel, poleg Murić (defensive player of the game), blažiča in Googyja. To tekmo je zmagala obramba, ne glede na luka magic. Pac v napadu so bli dokaj slabi, ampak če ne bi bilo takšne obrambe bi verjetno zgubil. In to jim je ratal brez tobiča. 

Povezava do prispevka
Babica Zima reče pred 1 uro:

Colletu se je pa po tekmi spipalo zaradi sojenja. Prvic v karieri kao. In kao da so sodniki odlocil tekmo,da so ble ukradene Zorana in Gogija favli. Lol. Se sodnika je za vrat potegnu. Kr noro. 

 

Pa nehite mi Zokija hejtat klele. Ja v napadu je mal nestanoviten, ampak v obrambi je pa flajšter in je naredil huuud posel, poleg Murić (defensive player of the game), blažiča in Googyja. To tekmo je zmagala obramba, ne glede na luka magic. Pac v napadu so bli dokaj slabi, ampak če ne bi bilo takšne obrambe bi verjetno zgubil. In to jim je ratal brez tobiča. 

model polaganje je osnova košarkarske igre in mamo čist upravičene razloge za hejt. Murić jih polaga pri redorih pod faulom konstantno pa mi nikol deloval kot nek scorer ala Zoki

 

ne rečem, v obrambi res grize in je tečen kot osa samo enostavno je en izmed bolj butastih košarkarjev  kar sem jih videl. Če slučajno dobi žogo na naši polovici se zabije ravno v njihovo raketo pa je vseeno kdo tam stoji in na tak način je izgubil tudi veliko žog, plus da ne omenjam kake nerezonske mete človek baca. Včasih bi bilo bolje da bi se ustavil pri prehodu polovice in lepo počakal soigralce ne pa neki vse na silo.

Povezava do prispevka
vlaho reče pred 1 uro:

model polaganje je osnova košarkarske igre in mamo čist upravičene razloge za hejt. Murić jih polaga pri redorih pod faulom konstantno pa mi nikol deloval kot nek scorer ala Zoki

 

ne rečem, v obrambi res grize in je tečen kot osa samo enostavno je en izmed bolj butastih košarkarjev  kar sem jih videl. Če slučajno dobi žogo na naši polovici se zabije ravno v njihovo raketo pa je vseeno kdo tam stoji in na tak način je izgubil tudi veliko žog, plus da ne omenjam kake nerezonske mete človek baca. Včasih bi bilo bolje da bi se ustavil pri prehodu polovice in lepo počakal soigralce ne pa neki vse na silo.

Ne usporavam, da bi moral zadet kak zicer vec. Pač očitno res ni v neki hudi strelski formi.Po mojem si sam ne zasluž tega hejta.  Kšni zicerji k zgledajo zicerji včasih to tud niso, sploh če ti izgaraš v obrambi in laufaš v kontro.

Povezava do prispevka

Se strinjam. Mislim, letos sem jest tut na meji, kaj naj si mislim glede Zokija. Ogromno dela naredi v obrambi. Ampak, na žalost res velikokrat izpade k debil. K da nima IQja za basket. Na žalost velikokrat s to svojo željo in zagnanostjo naredi več škode k koristi in kle bi ga moral selektor, pa tut ostali, mal brzdat. Sej se mi zdi, da mu je tam pri uni glupi kontri, k se je zagnal k svine u maline, Edo nato mal razložil pojme... Se pa zdaj vidi, da res ni ravno vrhunski igralec in da se mu na žalost še toliko bolj potencirajo napake, ki jih dela, ker mu letos ne gre in se ne zakrijejo toliko kot so se mu v preteklosti.. Bluzil je on že prej, ampak mu je vsaj v napadu kolikor toliko šlo, pa smo ga lažje 'tolerirali'.. :)

Škoda k ni k pri rokometu, da ga ubaciš sam v obrambo, haha:D

Povezava do prispevka

Zdej smo lahk še bolj salty ker so s sabo vzel Rupnika namesto Čebaška/Hrovata/Macure... Sicer se Murič in Čančar pa tudi Luka dokaj dobro kosajo z visokimi igralci nasprotnih ekip ampak prej ko slej bodo imel težave s prekrški zarad tega če ne prej pa ko pridejo do Srbije in Grčije. Dimec je pa letos dobesedno izgubljen v vesolju. Model je tako izgubljen kot pomoje ni bil še nikoli... Tekme z Mađarsko pač ne štejem ker ni bil tekmec vreden omembe brez Hange.

Povezava do prispevka

Za Dimca js še vedno ne vem kako se je sploh znašel v košarki. Človek ima res low basket IQ od pozicioniranja do tehnike, ki je neobstoječa, do manjka jajc. Pizda medved si dej se obes na tist kurčev obroč ne pa tkoj k dobi žogo jo prvo ob tla tapkne,  because traveling fear pol pa neki tam čaka da ga itak vsi zaprejo ali zblokirajo. O tehniki ne bi preveč ker mislim da bi prej svojga psa nauču balet plesat k pa on osvojil centersko tehniko, to pa da mu Donke podvaliva žoge pa je model čist presenečen k ga zadane v glaovo, ker je itak ne pričakuje in ne zna brat igre pa je sploh porazno. Jaooo da nam je en center tipa Nurkić, Jokić, Vanačionas...pa mi bi bli prvaki sveta i više :) 

Povezava do prispevka
vlaho reče pred 18 minutami:

Za Dimca js še vedno ne vem kako se je sploh znašel v košarki. Človek ima res low basket IQ od pozicioniranja do tehnike, ki je neobstoječa, do manjka jajc. Pizda medved si dej se obes na tist kurčev obroč ne pa tkoj k dobi žogo jo prvo ob tla tapkne,  because traveling fear pol pa neki tam čaka da ga itak vsi zaprejo ali zblokirajo. O tehniki ne bi preveč ker mislim da bi prej svojga psa nauču balet plesat k pa on osvojil centersko tehniko, to pa da mu Donke podvaliva žoge pa je model čist presenečen k ga zadane v glaovo, ker je itak ne pričakuje in ne zna brat igre pa je sploh porazno. Jaooo da nam je en center tipa Nurkić, Jokić, Vanačionas...pa mi bi bli prvaki sveta i više :) 

 

Zadnjič sem prebral, da je Nurkić bil prepričan, da ga bodo vzel v slovensko reprezentanco, ko je igral še v Slovenij.

Povezava do prispevka
Gogy reče pred 52 minutami:

 Ampak, na žalost res velikokrat izpade k debil. K da nima IQja za basket.

 

to je res zokijeva rak rana, rutine ima pri 33ih približno toliko kot random mladinci.

 

Gatsu reče pred 38 minutami:

Zdej smo lahk še bolj salty ker so s sabo vzel Rupnika namesto Čebaška/Hrovata/Macure... Sicer se Murič in Čančar pa tudi Luka dokaj dobro kosajo z visokimi igralci nasprotnih ekip ampak prej ko slej bodo imel težave s prekrški zarad tega če ne prej pa ko pridejo do Srbije in Grčije. Dimec je pa letos dobesedno izgubljen v vesolju. Model je tako izgubljen kot pomoje ni bil še nikoli... Tekme z Mađarsko pač ne štejem ker ni bil tekmec vreden omembe brez Hange.

 

ne čebašek, ne hrovat ne bi pomagala nič pri ublažitvi odsotnosti tobeya. macura pa na žalost ni na nivoju da bi igral eurobasket. čeprav je pa res, da bi težko bil slabši od dimca, mogoče bi res njega morali vzet kot 12. igralca. upajmo, da naredi počasi korak naprej, talentiran igralec za naše razmere ampak čisto preveč soft.

 

Berbasecks reče pred 16 minutami:

plus praktično Donke ne more igrat z njim, ker se obrača ko tanker, tko da pick'n'roll avtomatsko odpade  

iz trojke pa praktično ne vem, če bi zadel tablo 

 

posledično avtomatsko odpade eno večjih Dončičevih orožij 

 

to. v napadu je totalno neuporaben proti kolikor toliko gibljivim centrom. ga je donke parkrat iskal na rollu, pa je bil samo lol nope in rajši podal na drugo stran.

Povezava do prispevka
Combat_Liberalism reče pred 16 minutami:

pa za blokade postavlat je dober, je dost masiven, da zapre igralce :D

 

včeraj še 2 ukradeni

Pač ja. Ne vem a niste vidl včeri kako je pomagu podvajat na trojki francoske beke. Zelo solidno. Ni imel dobre tekme včeri, še zmer je hlod, ampak se je čist dobr razvil. Glede na to kak je bil. Očitno naredi dovolj, da ma zaupanje ljudi k se dejansko spoznajo na basket, da že na tretjem prvenstvu igra ne tako minirno vlogo ;)

Povezava do prispevka
Babica Zima reče pred 13 minutami:

Pač ja. Ne vem a niste vidl včeri kako je pomagu podvajat na trojki francoske beke. Zelo solidno. Ni imel dobre tekme včeri, še zmer je hlod, ampak se je čist dobr razvil. Glede na to kak je bil. Očitno naredi dovolj, da ma zaupanje ljudi k se dejansko spoznajo na basket, da že na tretjem prvenstvu igra ne tako minirno vlogo ;)

Daj Žiga zdaj ko imaš par dni frej boš pa tle postal ...

Povezava do prispevka

hedganje na pleju je res osnova, ni potrebno preveč praisat dimca za to. :D

bolj gre v takih situacijah props ostalim, da spremljajo igro, so agresivni in ne zamujajo na rotacijah.

 

pa je meni drugače dimec ok center, samo v moderen basket tak drvar ne paše ravno.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...