Skoči na vsebino

Priporočeni prispevki

MIHA_IS_GOD reče pred 1 uro:

Sam res, namest da bi pocakal da se ura iztece je sel za brezveze provocirat.

 

Drugac pa kje so ostali srbski nba igralci?

 

Bogdanovic bi jim prav prsu, pa una prekla v OKC tud.

 

Pukoševski in Bogdanovič knee injury pa OKC na splošno Pukoševskemu pa Joviću ni pustila

Povezava do prispevka

 @Gatsu
 

Nisem gledal tekme, dejansko sem samo proti Finski gledal na tem EP in v resnici ni pomembno kako je igral. Ko se je (po mnenju javnosti) izbirali med Jokicem in Teom, je postalo jasno, da bo pravilnost odlocitve odvisna od rezultata na EP. Izpad od ITA (4. od 6ih ekip v skupini) v 1/8 finala bodo vsi pripisali MVP-ju in tistemu, ki se je odlocil zanj. 
 

Koga briga kako je kdo igral, dlje bo obstal spomin o Teodosicu in kako so ga odjebali kot o tem kwko je kdo igral in zakaj je (zasluzeno) ostal doma. 

uredilo bitje kmjr
Povezava do prispevka

Dejansko sem gledal 2 tekmi od SRB v skupini. Gladko najboljša košarka, hitra kombinatorna, nori posamezniki, res uno PRAVA ekipa. Neprimerljivo boljša od vseh ostalih, tko 1x bolš so zgledal. Sem bil 150% prepričan, da nas bodo odlomili ko dreke v polfinalu, če bomo MI prišli do tam.

 

Pol pa tole. Wtf res :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...