Skoči na vsebino

Priporočeni prispevki

WoreH reče pred 1 uro:

dobr no, mal se hecam. ne začet streljat ... pokupl jim bojo igralce, madar pa smajli bota ostala, pa Ciani bo posojen tja

also lep rasta graf brez enga podatka

 

Peace. :wub:

 

Also - my bad, pa res, nisem zajel še tistega dela, ki razlaga kaj barve pomenijo. :D:blush:

 

Back to you - jaz upam da ne. Če je verjet Vučiću, država v veliki meri financira projekta Zvezde in Partizana v basketu. Valjda je dolgoročni projekt, sploh glede na odziv javnosti/navijačev na teh tekmah obeh klubov.. Kot rečeno, pomoje tut Žoc ne bi šel v neko zgodbo za pet minut..

Povezava do prispevka

sej js tud trollam :D s kolegom sma celo sezono navijala za zvezdo pa štela tekme kolk bojo rabl, kak bojo v playoffe prišl. potem free campazzo, jaz sem izjavljal da je facu top3 igralec še vedno v evroligi. nič od tega ni blo res, nakoncu pa še partizan po levi prileti v playoff in owna zvezdo. tako da sem salty :D hkrati pa za real mirno navijam, ker sm se ujel v past lukata, ko je bil tam, in ne morem zdej ven :D pa ostali so antipatiki. final 4 bo itak zakon ko pes, finale barca-olympiakos pa mi ne diši in ga protestno ne bom gledal ako pride do tega

Povezava do prispevka

Gogya ne bo na Japonsko

 

No vsaj ne v vlogi igralca

 

https://www.rtvslo.si/sport/kosarka/svetovno-prvenstvo-v-kosarki/goran-dragic-ne-bo-igral-na-svetovnem-prvenstvu/670951

 

škoda, kaj naj rečem, enkrat bi še lahko stopu zraven, samo glede na to da so na KZS podprili sSekulo mi je jasna ta odločitev, valda ti ne bo nek kekec tam govoru kaj počni 

Povezava do prispevka

Ne spomnim se, če sem kdaj gledal ženski basket takole celo četrtino, sam po današanji predstavi gbr in slo imo ga ne bom nikoli več. Sploh se nisem zavedal, da je to nivo nekega vaškega basketa, sem nekako verjel, da so punce že veliko bližje fantom, če ne drugje vsaj po taktiki, sam ni blo ne, kako slab basket je bil pa tole.

Povezava do prispevka
Nodi reče Dne, 13. 6. 2023 at 8:51:

Ameri pa vidim da z čisto neflashy ekipo na SP (4 mesta so še prosta): Mikal Bridges, Brunson, Ant-man, Halilburton, Ingram, JJJ, Bobby Portis, Reaves

 

Mladi, lačni, atletski ko sto mater, dejansko se jim bo ljubilo špilat. IMO bodo trgal.

 

Ne vem pa kako so Ingrama prepričal, glede na to da fura imiđ ko da se mu jebe za vse 110% :D mogoče so mu obljubili kako posebno fukušimsko robo al neki

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...