Skoči na vsebino

Priporočeni prispevki

dg90 reče pred 2 urama:

Ja,saj sem napisal SK HD.

 

In ravno na tem je EL.

 

Jude reče pred 2 urama:

Dej kliči na Telemach če imaš kje skrit ta kanal. Se mi zdi čudno, da imaš vseh 6 SKjev, tega HD pa nimaš v paketu. 

 

prijatelj @Jude ima prav. nemogoče je, da imaš SK1-6 in golf, HD pa ne.

 

osveži (ponovno naloži) programsko shemo in poglej še enkrat.

Povezava do prispevka

Sem že prej klical. Ker mam samo telefon pri telemachu ne pa fixnih storitev, mam tisto najmanjšo shemo. 

 

V kateri je vseeno 7 sportklubovih programov.

 

SK HD pač ne.

 

In ravno na tem je evroliga, joj kok me razpička taka stvar :D

 

Pa kaj je sploh to zaen program, jst prvič slišim za SK HD.

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
  • 2 tedna kasneje...

Na papirju ne izgleda slabo (če vsi pridejo):

KVALIFIKACIJE ZA OI, Kaunas (Litva)

Skupina A, torek, 29. junija, ob 18.30:

LITVA - VENEZUELA

 

Sreda, 30. junija, ob 18.30:

VENEZUELA - JUŽNA KOREJA

 

Četrtek, 1. julija, ob 18.30:

JUŽNA KOREJA - LITVA

 

Skupina B, torek, 29. junija, ob 15.30:

POLJSKA - ANGOLA

 

Sreda, 30. junija, ob 15.30:

ANGOLA - SLOVENIJA

 

Četrtek, 1. julija, ob 15.30:

SLOVENIJA - POLJSKA

 

Polfinala bosta v soboto, 3. julija, finale pa v nedeljo, 4. julija.

Vir RTV: https://www.rtvslo.si/sport/kosarka/doncic-cancar-in-omic-izrazili-veliko-zeljo-v-pripravah-dvakrat-s-hrvasko/581532

uredilo bitje Jude
Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...

Po dolgem času sem nazaj. Hja ne vem kaj je to. Morda je pretehtalo dejstvo, da Omić še igra v francoski ligi in glede na deficit na centru so morali dobiti nekoga na hitro, ki bo dal reprezentanci dodatno moč. Lahko se zgodi da gre Bourg v playoff kar bi pomenilo, da Omić sploh ne bi igral na kvalifikacijah. Morda je to botrovalo k odločitvi. Škoda mi je edino, ker je Omić naturaliziran. Model bi komot igral kot Slovenec, če pa že to ne pa vsaj za bosansko repko. No ja...Šport ni vedno fer. Vsekakor se pa veselim tekem. To bo užitek.

 

A lahko kdo zrihta stream za Sportklub danes?

Povezava do prispevka
Babica Zima reče pred 2 urama:

Po dolgem času sem nazaj. Hja ne vem kaj je to. Morda je pretehtalo dejstvo, da Omić še igra v francoski ligi in glede na deficit na centru so morali dobiti nekoga na hitro, ki bo dal reprezentanci dodatno moč. Lahko se zgodi da gre Bourg v playoff kar bi pomenilo, da Omić sploh ne bi igral na kvalifikacijah. Morda je to botrovalo k odločitvi. Škoda mi je edino, ker je Omić naturaliziran. Model bi komot igral kot Slovenec, če pa že to ne pa vsaj za bosansko repko. No ja...Šport ni vedno fer. Vsekakor se pa veselim tekem. To bo užitek.

 

A lahko kdo zrihta stream za Sportklub danes?

 

 

jst gledam tle, sam je v pizdi kvalitet

 

http://www.utakmice.net/uzivo/

 

Fak je ta Dimec drvarič... še zdej mi ni jasn, kako se mu je lih prot Špancem takrat Marija prkazala na EP-ju :D

uredilo bitje dilar
Povezava do prispevka

O nekoliko drugačnih pravilih, ki ga čakajo v Evropi:
“Moram se še nekoliko spomniti, saj sem jih pozabil. Evropska košarka je bolj ekipna, več je taktike. Pravila so drugačna.”

 

O tem, ali je v stikih z ljudmi iz Dallasa:
“Ja, smo v stikih, nimam pa nobenih obveznosti.”

 

O tem, da bi se utegnil premakniti bližje košu:
“O tem še nismo govorili. Bomo videli, kako bodo potekale tekme.”

 

:D

 

https://sportklub.si/kosarka/doncic-po-stirih-letih-v-sloveniji-brez-dragica-bo-tezje/

 

uredilo bitje Jude
Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 46 minutami:

 

potrjeno s strani selektorja; 'strokovni štab' je ocenil, da bodo več pridobili s Tobyjem, zato so skenslali Omića. :rofl:

kaj je tok roflskega na tobeyu? zgleda ne poznaš ker gre za ful kralja. presenetljivo dober izbor, Morgan je itak čis narobe vlogo pr nam igral. 

Luka pa tud zmeden peb :D pozabu pravila ki jih je prej drku cel lajf, ok. ne rečem da si negrito ko je prvič vidu bel parket ... mamo dober žreb uglavnem, js vrjamem da litvanci nam ne morejo nič, ne vem pa postave. če bo zraven jonas valenciunas znamo jebat ježa za 20 pik

Povezava do prispevka
WoreH reče pred 32 minutami:

kaj je tok roflskega na tobeyu?

 

modela ne poznam, niti me, roko na srce, ne zanima njegova kvaliteta.

 

problematiziram to prisiljeno naturalizacijo ljudi, ki nimajo popolnoma nobene veze s Slovenijo in so zgolj enoturnirski projekt. močno dvomim, da bomo tipa še kdaj videli v Sloveniji po teh kvalifikacijah oziroma po OI.

 

nikoli nisem imel nič proti tujcem, ki so živeli v Sloveniji in igrali za naše klube in ki imajo neko - četudi zelo malo - sentimentalno navezanost na državo. takšnih ljudi, ki države ne znajo pokazat niti na zemljevidu pa res ne vem, če potrebujemo.

 

medtem bi Omić, kljub očitnemu manjku kvalitete, trgal gate za Slovenijo. pa so ga že najmanj dvakrat nategnili.

 

Jude reče pred 1 uro:

A kdo ve katera televizija bo prenašala olimpijske kvalifikacije?

 

zaenkrat še ni bilo nikjer objavljeno oziroma potrjeno. :)

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka

no to ni res, tobey je zdej naslednjik randolfa in morgana dokler pač ne umre ali odpove, tako jaz razumem situacijo. randolf je sam reku da ne bo več, morgan pa je na veliko out in zaključu z nami. naturalizirani nikakor niso enoturnirski projekt, vsaj dozdej ni blo tak in ne pričakujem da bi blo zdej. tobey je odličn hustler. premaknat se ga praktično ne da. dalje pa plz ne bluzi ker homić bi in je vedno igral sam tolk da si slučajno kej ne bi nardil, posebi za slovenijo on ni dal svojga, on da svoje za keš, za svojo absurdno velikost (2,16) pa je žal zelo slab

 

- s problematiko naturalizacije pa takle razmišlam, ker priznam, ko je uletel Morgan sm si reku not this shit again. ko pa sm bolj razmislu pa podpiram zadevo, ker gre zgolj za izenačitev pogojev med državami. šport med državami je ne-fer. španija ima 50 miljonov ljudi, slovenija 2. omejeni smo z mejami in ne moremo it v vojno da se razširimo. če vse slovence pošljemo na mars in se tam množimo do 50 miljonov, bomo lahko fer igral s španijo, tako pa je v resnici super ideja da se državam dopusti jemat kar drugi stran mečejo in ravno ta en igralec pomeni ogromno razliko. v košarki en igralec največ pomeni, ker je na igrišču naenkrat najmanj pebov od vseh resnih športov ;)

uredilo bitje WoreH
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...