Skoči na vsebino

Priporočeni prispevki

on je znan po tem.

 

od igralca zahteva tisoč procentno skoncentriranost in predanost, a po drugi strani jim je dobesedno oče. zajeban oče, ampak oče. verjetno je eden redkih ljudi v profesionalnem športu, ki je igralcem na voljo praktično vsak dan v letu.

 

tudi v RL je ljudina, da ni večje. pred leti je s Panathinaikosom, oh, evroligaški časi, gostoval v Ljubljani in se popoldne pred tekmo sprehodil po centru. sestra je takrat ravno zaključevala študij in je vmes delala v trgovini z oblekami, kamor je slučajno zašel on.

 

eno uro mu je nosila vse možne velikosti in znamke oblek, kravat ipd, na koncu je tip gladko ruknil 6k. ko je bil praktično že pred izhodom iz trgovine, jo je poklical k sebi - dođi djevojko, ajde, nemoj da te čekam sad :ododava:, ji v roke stisnil dvestotaka in rekel - 'i nemoj, da mi sve prokockaš u jednoj noči'. :ododava:

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka

Vidm, da je Glas danes dobil kar nekaj minut in dal 12 pik pri zmagi proti Krki. 

 

Sem pa ponesreč zapazil, kaj se je zgodilo z Luko Šamanićem, ki je nekaj časa igral za Olimpijo. Pri Spursih je kazal tako u pizdi attitude, da ga je Greg odjebal in je sedaj pri Knicksih.

Povezava do prispevka

Olimpija hoče bit nek organiziran, resen klub. Klub kjer bi Pullena uporabljali za 10-15 minut na tekmo kot hudega napadalca. Na koncu imamo dva mini playa, ki v Golemčev sistem ne prineseta tistega kar od njiju želi. In je Pullen prvi play. Lol no. Dve leti čudne košarke, ne hvala res.

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
WoreH reče pred 13 urami:

kaj je zdaj s to Cedevito, obstek? nisem letos veliko zraven, vidim da danes prihaja Ulm in da so hudi favoriti 1,3 kvota :ermm: prosim ustavi me, ker me srbijo prsti stavit na Ulm. garantiraj zmago Cedevite :ninja:

@obstek

Lahko izgubimo z vsakim, vsakega lahko pa tudi premagamo. Cudna ekipa, midget organizatorja sta danes skupaj nabrala 10 min. Kadrovski zajeb. Ful privoscim Saniju in Jurici, ampak zal do sedaj nic pametnega niso odigrali.

Povezava do prispevka

sportklub :mafija: jaz sem en tistih ki je pogrešal več Čebaška na OI. nekaj je res in se ne da zanikat: nimamo medalje/nismo igrali Jakoba Čebaška :closedeyes: ni drugih argumentov, hvala.

sicer pa igramo na imena. kar naenkrat imamo imena, ko nekateri niso v evroligi. s Tobeyem bi lagano, verjetno se bo kej pozdravil. obramba je nekako odurna, napad snajpanje. spominjal je na tekmo olimpije. sm zadovoln, hkrati pa sm šokiran da je nasprotnik izgubil proti tak slabim našim. rezerve je velik no

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...