Skoči na vsebino

Priporočeni prispevki

Noro. Res me veseli, da imamo priložnost gledat tak dobr basket. Očitno Golemac ve kaj dela. Sem že decembra rekel, da običajni navijači nimamo blage kako se sestavlja ekipe in zato sam nikoli Jurice nisem kritiziral ali pa ga pošiljal proč. 

 

Zanimivo mi je tudi poslušat kako Bassin dobro pozna situacijo. Na začetku tekme je napovedal zmago in evo. Dobra sta komentatorja. Prov popestrita :)

Povezava do prispevka

Sm slučajno še bil doma ja in vidu, tko da sm dobil začuda. Drgač pa je to možno samo v Sloveniji oz. Olimpiji da se takole boris za 2 karte. A so Monster Trucks v soboto in nedeljo v Stožicah al kaj? Za tole tekmo bi pomoje še skor Stožice razprodal z rdečim ringom zraven...

Povezava do prispevka

Bil na tekmi, blo je noro. Grobari so bili neumorni in glasni, ampak smo jih ob naletih Olimpije popolnoma preglasili. Ne bi se strinju da je kemija med komurkoli toksična, ekipa je res začela delati en za drugega. Fenomenalno vzdušje in fenomenalna kvaliteta košarke. V sredo pa že Valencia :) :) 

Povezava do prispevka

no, res je tud sicer da že poimensko so boljši od partizana na papirju. bli so favoriti, mi je čist vseen. zdej recimo da bi tekmo zgubil, kar je blo čist bliz, bi znal bit že kr ostro med njimi. tako da pogojno zgolj omenjam toksično kemijo. zarad zmage bo mirno, sam če v živo gledaš pač ne vidiš določenih izrazov ko se zoran neki dere na blažiča pa muriča pa onadva kr zmajujeta z glavo ka ti govoriš

Povezava do prispevka

Pomoje bo zlo težka Partizan še enkrat premagat. Je pa res, da je Partizan igral v nedeljo res vrhunsko obrambo, sploh na Yogiju, Pullnu in Blažiču, rezal žogo, pa kljub temu niso naši izgubili veliko žog. Edino kjer se je to poznalo je bilo na metu. Če se uspe prilagoditi napad taki obrambi je Partizan spet premagljiv. Mislim pa da redko kera ekipa v EC, pa tudi v ABA lahko igra tako dobro obrambo. Premagajo lahko vsakega, ampak so ekipe dokaj izenačene in bo odvisno malo od dnevne forme pa tudi od sreče. 

Povezava do prispevka

Evo,  v četrtfinalu Olimpijo čaka partizan (seveda, če oba zmagata osmino) 

 

Pa kolkr mi je blo na začetku sezone všeč playoff na eno zmago, bi zdej rajši vidu, da bi bilo na dve, tri zmage. Ker je Olimpija dejansko tok kvalitetna, da lahko marsikoga izloči, na eno zmago se lahko pa zgodi slab dan in gotovo.

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
dg90 reče Dne, 7. 4. 2022 at 11:16:

Evo,  v četrtfinalu Olimpijo čaka partizan (seveda, če oba zmagata osmino) 

 

Pa kolkr mi je blo na začetku sezone všeč playoff na eno zmago, bi zdej rajši vidu, da bi bilo na dve, tri zmage. Ker je Olimpija dejansko tok kvalitetna, da lahko marsikoga izloči, na eno zmago se lahko pa zgodi slab dan in gotovo.

Ni blo ne :D

 

Drug teden spet stožice, nice.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...