Skoči na vsebino

[multi] Mafia: Trilogy (definitive edition)


Priporočeni prispevki

Fora je da niso 1:1 posneli novega VA ampak so sli ful spreminjat dialoge, rezat ven in dodajat po svoje neke lajne tako da verjetno bo v grobem zgodba ista, ampak cel vibe in detajli pa lahko se vseen nardijo cisto drugo igrico. Plus to da so pomnozil stevilo sovraznikov, ki jih pobijes na misijo, krat 5, tko da bodo strelski obracuni in sploh cel feel bolj GTAjevski.

Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče pred 5 urami:

Fora je da niso 1:1 posneli novega VA ampak so sli ful spreminjat dialoge, rezat ven in dodajat po svoje neke lajne tako da verjetno bo v grobem zgodba ista, ampak cel vibe in detajli pa lahko se vseen nardijo cisto drugo igrico. Plus to da so pomnozil stevilo sovraznikov, ki jih pobijes na misijo, krat 5, tko da bodo strelski obracuni in sploh cel feel bolj GTAjevski.

 

 

tenor.gif.57f291f7fc5441bcc241495ac86c5159.gif

 

Povezava do prispevka
Zorz reče pred 19 urami:

 

ja kaj si pa pričakoval drugega? in pol bi folk neke dodatne queste imel not, pa "vstopljive" zgradbe, pa kaj vem kaj še vse :lol:. to je pol že druga igra, se ti ne zdi?

 igra ne bo "ista" kot vidm da si tudi sam ugotovil tko da might as well give me da grem lahko šetat na streho empire state buildinga

dobesedno nič ne uniči,

za freeromat da si tam pa mal opazuješ bi blo carsko, men je bil interior stavb kr carski iz vseh misij, vsaj te bi bile lahko potem enterable, to mi je že kot otroku bilo bedno da npr v hotel nisi mogu nikol več vstopit.

al pa lokale restavracije zapore cerkve ladje letališče itn

 

pa mehankar side misije bi ble lah mal spimpane. (bolj spimpane kot razne vendetta mafia 2 dlcji k tist je bla pa sramota dejansko nism mogu verjet kako lah dajo na tako sranje price tag lol)

 

 

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
  • 4 tedne kasneje...
XEcutIor reče pred 20 urami:

Jaz si ga bom definitivno kupil.

Zdaj samo še ne vem, ali fizično ali digitalno :nicjasno:


Eh, qurc ga gleda, fizičnega!

Glede na to, da imam 100+ km za vozit se do BB-ja v prestolnico, si bom nabavil kar digitalnega.

In tudi glede na to, da imam 2TB SSD disk na PS4P, to ne bi predstavljalo hujšega problema :mafija:

Povezava do prispevka

Igrica ima trenutno 76 Metascore https://www.metacritic.com/game/playstation-4/mafia-definitive-edition/critic-reviews. Baje se v špilu ful čuti, da je igrica pač stara, od same strukture igrice do zgodbe - kao da so novejši top tier špili tok boljši in v gameplayu in v world-buildingu in v zgodbi in likih, da samo lep lp spustiš. Kar je meni ful hecno brati, ker forumaši ste bili pa ful pumped, da bi moral biti špil še vedno top tier, če bo dobro remakan. Zelo malo opisovalcev (oz tega sploh našel nisem) se pa posveča temu, česar ste se tu najbolj bali, torej da je igrica dumbed-down in remakana na napačen način.

 

Bo treba na kak trusted mnenjalnik review počakat I guess, čeprav 76 meta ni nek carski obet :D:D

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

hahaha "opisovalec" ACG ja, lol :D:D 

 

Meni se drgač špil po opisu zdi kar carski, najbolj očitani minusi a la ni open world, GTA V ima milijardokrat boljši exploring, igrica je linearna as fuck... se mi sploh ne zdijo zares minusi, če pač vzameš v obzir, da zelo očitno ne gre za iste vrste igrico kot je klasični open world. Jebote gaming reviewing v 2020 ffs :D  

 

Ful me mika da bi sprobal evo

Povezava do prispevka

Ja, mene tudi mika. Že samo feel sveta mi deluje carski

 

Pa drgač, ne vem če so isti devi SPLOH, ampak če kaj ne moreš očitat igricam MAFIA 2 in MAFIA 3, je to dizajn mesta, ker je v obeh primerih bolano kvaliteten. Samo pač ... izredno slabo osmišljen :D 

Povezava do prispevka

Mam kar mešane občutke glede te ponovne izdaje Mafije.

 

Grafika je res dosti boljša. No, pravzaprav je že leta 2002 bila zelo lepa. Namreč so to bili časi, ko so prišle ven igre ala Max Payne 1ka in tko.

 

Zdaj kar se tiče igralnost, je recimo za malenkost slabša od originala. Sploh druga polovica misije “Running Mana” je smešno lahka. In kratka. Ali pa enostavno bolj zajebana, ker se dec premika kot žaba.

 

Kar se tiče voice actinga - tist je pa res slab. Dosti slabši od originala. V letu 2002 je bil melodramatičen kar močan. Malo iger je bilo, ki bi tovrstne elemente imeli v sebi. Zdaj, v letu 2020, pa v tej igri tega sploh ni! Vsaj zaenkrat, po drugi misije, še ne.

 

Tak, so plusi in minusi. Bi pa vseeno dal tej remastereni Mafiji oceno med 6 do največ (in še to samo zaradi nostalgije) 8 od 10ih točk. Vidi se, da se je v nekaterih primerih Hangar 13 res potrudil. Pri drugih rečeh pa tudi dosti popušil od originala.

uredilo bitje XEcutIor
Povezava do prispevka
gojc reče pred 7 minutami:

@XEcutIor

 

Ti igraš na PS4Pro ? Kakšen je framerate ? A tuli konzola med igranjem ?

 

W‘ad marca letošnjega leta imam možnost igrat na PS4 Pro-jki. 

Framerate je lockan na 30 fps (ne gre do 60 fps-jev, žal). Kakšega bistvenega štekanja ni.

Ne slišim kakšne razlike, kot če bi poganjal RDR2ko, TLOU 2ko ali Doom Eternal. Itak večinoma uporabljam slušalke, ki jih lahko komot prikljukaš na DS4.

uredilo bitje XEcutIor
Povezava do prispevka
XEcutIor reče pred 2 minutama:

 

W‘ad marca letošnjega leta imam možnost igrat na PS4 Pro-jki. 

Framerate je lockan na 30 fps (ne gre do 60 fps-jev, žal).

Ne slišim kakšne razlike, kot če bi poganjal RDR2ko, TLOU 2ko ali Doom Eternal. Itak večinoma uporabljam slušalke, ki jih lahko komot prikljukaš na DS4.

 

Framerate vem da je lockan na 30. Mene zanima če ga drži ali začne štekat ko je akcija :)  Pač DF analize še ni zato sprašujem.

Povezava do prispevka

Evo sem si zrihtal špil :)

Zdej ko je taka suša nastala bo prav sedlo tole preigrat in potem itak prodat naprej.

 

 

Po preigranih prvih treh misijah lahko potrdim, da deluje tekoče na PS4pro. Čisto nasprotje napram Mafia 2 Remastered in Mafia 3, ki sta res drek.

Enko sem igral ob izidu in spomnim se predvsem navdušenja nad takratno grafiko, ''odraslo'' zgodbo ter popizdevanja pri tisti dirki :D

 

 

Bom kaj več napisal, ko bom dlje v igri. 

 

 

Aja pa fizična izdaja je prav lično pakirana. Še mini poster je priložen.

 

 

uredilo bitje gojc
Povezava do prispevka
Avtošola Šiš reče Dne, 30. 8. 2020 at 8:54:

Lol, easy pass. 

Haha, sem vseeno nabavil. Meni je kul. Res nostalgičen filing. Samo pa Pavle imata verjetno istega fotra. Je pa kul, da je zdaj govor bolj narečen. Vsaj meni.

 

Nekih tehničnih pizdarij še nism opazil, razen pri miličnikih. Random spawn med vožnjo in pade avto njihov iz 10m višine na tla ali pa se despawnajo 5m pred mano na križišču lol.

 

Igram na klasik in dirka je bila jebena, dokler ne pogruntaš, da ni pametno vedno iti s polnim gasom. Pa da ram knof na ravnini ti da speed boost.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...