Skoči na vsebino

[multi] Mafia: Trilogy (definitive edition)


Priporočeni prispevki

ofak očer sm gledu lirika k je igral mal

 

sj. je. kul.

 

prou bedn remake, totalno 0 mafia 1 vibe_a, grafa  zgleda vse drugo kot 2020 tbh.

voice acting je res grozn holy kok je grozn, totalen kloven fest imo bolša izkušnja da samo izklopš dialoge... cinematicsi slabši, misije slabše. kr neki šund brezpotreben dodan, kr neke brezvezne spremembe,

ne tuki se ne boš samo prestrelu vn iz ambusha, moraš zdej v remake_u tle še ta shiny rdeč ventil odvit, to je ta meta perfektnih iger ki je lackala v stari mafiji al kaj so tle razmišljal

fak fak fak

ta špil bo folk igral namest 1ke prvič in potem komentiral "mafio 1"  in mislil da je igral mafio1.

 

fak, razočaran, ne kupim niti za 10€ tega.

uredilo bitje Sovica
  • Račka +1 1
  • Groot, ki sir je 2
Povezava do prispevka

mn3nj3 ign shilla ki je dal gunplay rdr2-ki 10/10 me zanima manj kot tvoje beta provokacije alt računa, mefisto.

 

 

 

aja da ne bo nesporazuma, to pišem čist tko, zase, iz razočaranja da se še mal zluftam - niti slučajno post ni namenjen teb

 

igra je bleda senca 1ke. prou z navdušenjem sem gledal kako uro pa je to samo bledelo. Tip je igral misijo z Frankom na letališču (AI resnično porazen) ,pozneje tisto k neki alkohol švercaš in pride do ambusha v garaži, potem sm samo še malce poslušal in skenslal.

ko se je peljal iz misije so vsi liki stresal neke wannabe italjanske stavke, ma dejansko je izpadl tkole;

 

 

še tok huj je ker prou zaznaš tist hardcore ameriški naglas ki se faulira nekega italjana al neki, men je bil totalni mood killer, k da delajo neko stereotipično komedijo

misije so tko, recimo 80% kopija starih, ampak kot sem rekel z dodanimi čist nepotrebnimi elementi, kot je neko umetno daljšanje poti "odpri ventil", "tuki zdej ne boš šel direktno ven kot v originalu,. ampak boš mogu narest še en krog čez zgornji štuk ker smo zdej tle blokiral vrata..."

 

grafa je pa res slaba tbh :D tisti posnetki ko vozijo full speed čez mesto zgledajo res prekrasni, k pa enkrat izstopi iz avta pa se začne kombat al pa kej pa mal gledaš animacije likov, detaile pa špil nikakor ne deluje 2020.

 

skratka delč najboljši del, storytelling, se mi zdi totalno meh.

 

mislm, sj sm vedel od preteklik postov kaj me čaka, ampak človk mora res sam izkusit da res ve kok je bad :D liki delujejo totalno odtujeni, vsi z nekimi optimistični baby face_i, nobene zagrenjenosti, noben ne deluje "teško je", noben ne deluje zajeban.

uredilo bitje Sovica
  • Račka +1 1
  • Groot, ki sir je 1
Povezava do prispevka
Sovica reče pred 7 urami:

ofak očer sm gledu lirika k je igral mal

 

sj. je. kul.

 

prou bedn remake, totalno 0 mafia 1 vibe_a, grafa  zgleda vse drugo kot 2020 tbh.

voice acting je res grozn holy kok je grozn, totalen kloven fest imo bolša izkušnja da samo izklopš dialoge... cinematicsi slabši, misije slabše. kr neki šund brezpotreben dodan, kr neke brezvezne spremembe,

ne tuki se ne boš samo prestrelu vn iz ambusha, moraš zdej v remake_u tle še ta shiny rdeč ventil odvit, to je ta meta perfektnih iger ki je lackala v stari mafiji al kaj so tle razmišljal

fak fak fak

ta špil bo folk igral namest 1ke prvič in potem komentiral "mafio 1"  in mislil da je igral mafio1.

 

fak, razočaran, ne kupim niti za 10€ tega.

 

Goodfellas Laugh GIF - Goodfellas Laugh Laughing - Discover & Share GIFs

 

Povezava do prispevka

Kot nekdo, ki je ob izidu preigral original in pravkar končal še remake lahko rečem le bullshit :alma:

 

Gre za pravoveren remake ! Torej istih 20 misij in FREE RIDE način, kjer se lahko prosto šetaš po mapi in kradeš vozila oziroma iščeš collectibles.

Na novo igrani/posneti filmčki so konkretno boljši, karakterji imajo več za povedat in bojevanje/mlatenje je čeprav leseno še vedno svetlobna leta pred originalom.

 

Drži pa da so standardi danes višji in ta remake deluje zelo arhaično.

 

Sicer pa spodaj je odličen opis:

 

 

 

Povezava do prispevka
gojc reče pred 35 minutami:

Kot nekdo, ki je ob izidu preigral original in pravkar končal še remake lahko rečem le bullshit :alma:

 

Gre za pravoveren remake ! Torej istih 20 misij in FREE RIDE način, kjer se lahko prosto šetaš po mapi in kradeš vozila oziroma iščeš collectibles.

 

Drži pa da so standardi danes višji in ta remake deluje zelo arhaično.

 

Sicer pa spodaj je odličen opis:

 

 

 

 

Se pridružujem @gojcovem zgoraj citiranemu mnenju.

 

Samo za tiste starodobnike, ki smo preigrali originalno 2002 izdajo, ostane neki sladko-grenki priokus pri tej prenovljeni izdaji. Verjetno tudi zaradi tega, ker vemo, kako se zgodba konča. In je pravzaprav ista vsebina, z dodatnimi bonbončki, tale špil.

 

Sem poskušal simultano igrati 2002 verzija na PC-ju, ampak nope, zajebanost (težavnost) je prehuda. Prej sem končal remake kot original :) 

uredilo bitje XEcutIor
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Evo, se spila, one hour in, trenutno odhajam Morelotu prefukat in zmolotovirat avte pred njegovim pajzlom

 

Igram na classic difficultyju. Avti so lazji za furat, (simulation my ass, lol) to je pa tut vse, kar sem trenutno uspel potegnit ven

 

Dialogi in voice acting mi trenutno se ne grejo tako zelo na kurac kot nekaterim, mal mam filinga, da govorijo, kot da majo vsi polna usta, tako da je mogoce mal low quality voice acting, sam zaenkrat mi cist pase

 

Isto so mi vsec podaljsane sekvence med misijami. Uvodna, ko se Tommy dobi z inspektorjem v pajzlu, mi je bla ful fajn narjena, ceprav nisem vedu, da je det. Norman Irec? Isto, ko prides po Running Manu (ki je ful krajsa, manj hectic in lazja od originala, thank fucking God, ta misija iz originala se lahko goni v tri pizde materine) do Salierija je mal podaljsana in drgac narjena. V originalu mam v spominu, da so whacknali na licu mesta onadva, ki Tommyju sledita, tu jih pa Paulie spusti proc

 

Don Salieri mi je kr proper mofo, Frank je isti Frank ko dvajst let nazaj, Vincenzo je tut se kr podoben svojemu originalu iz 2002, Ralfija p-p-pa g-g-g-gr-grem z-zd-zd-zdle p-p-po-pog-pogledat :)

 

Mi je vsec trenutni vajb

 

EDIT: Haha, obrno Fairplay na classic difficultyju. Po 32 poskusih, I shit you not :D Arguably velik tezja od originalne, pocutim se kot da sem spet star 7 let

uredilo bitje 4Stringed
Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...

Precej me moti, da so spremenili osebnosti glavnih likov. Tomija se spomnim kot zadržanega taksista, ki ga je nesrečen splet dogodkov pripeljal v kriminalne vode, čeprav ni hotel imeti nič s tem. V remaku pa že na začetku komaj čaka, da gre s kijem razbijati pleh ter betice. Paulie je pa naenkrat postal križanec med Paulijem ter Trevorjem. 

 

Malenkost, ki mi pusti res slab priokus.

Povezava do prispevka
planetarium reče Dne, 4. 11. 2020 at 7:42:
planetarium reče Dne, 4. 11. 2020 at 7:42:

V avte se je dalo vlomit, ko si se to naucil, kar mi je super mehanika in upam, da je isto v remaku.

 

Plus nekje sem zasledil, da naj bi bili policaji in omejitve na cesti manj opasne. Ce je to res, se mi zdi kar velik fail. 

 

No, ne upaj več, ker ni. Ralphie ti menda pokaže za enega to je pa to, ored začetkom misije te pa tak čaka en avto zadaj pa se noter vsedeš in to je to.

 

Zajebanost policajev si lahko nastaviš. Jaz sem sicer igral na classic težavnosti. Itak drugega ko brzine ni, ker nisem opazil enega semaforja. Tako da lahko te loviji zaradi brzine ali pa če na pločniku zbiješ koga. Pa tudi zbežat ni neka težava. Se pa lahko spremeni v gta5 chase in ni mi jasno od kje jim toliko policajev in avtov.  

 

Nasploh mi ni jasno, kako sploh še obstaja rivalna družina, ker jih pobiješ ogromno.

 

Igrica je grafično polepšana, nekatere stvari lepo dodane, nekatere žal vzete.

 

Jaz ji dam 70% zaradi nostalgije.

Povezava do prispevka

Se pravi so podebilili igro za razvajeno mularijo in vse dobre mehanike, ki pridodajo k atmosferi vrgli ven. Fajn.

 

Kraja avtov je dobra zato, ker si jih na ta nacin zapomnis, ker tocno ves v katerega lahko vlomis in katerega ne. 

 

Policija pa sploh, to je ves point te igre, ko je policaj blizu, si priden in se lepo ustavljas na semaforjih, vozis po omejitvah, ko jih ni pa divjas in delas prekrske. Koncept mafije v prometu. Samo kaj ko danes vsi hocejo vse po najmanjsi liniji odpora.

Povezava do prispevka
Flamingo reče Dne, 3. 11. 2020 at 19:52:

Precej me moti, da so spremenili osebnosti glavnih likov. Tomija se spomnim kot zadržanega taksista, ki ga je nesrečen splet dogodkov pripeljal v kriminalne vode, čeprav ni hotel imeti nič s tem. V remaku pa že na začetku komaj čaka, da gre s kijem razbijati pleh ter betice. Paulie je pa naenkrat postal križanec med Paulijem ter Trevorjem. 

 

Malenkost, ki mi pusti res slab priokus.

 

veste kje je mene prvič mal HNNNNG-jal

 

takoj začetna scena, ko pride detektiv v lokal, in mu ti tommy anjelo odpreš pogovor

ampak pazi

tle ni tko kot v originalu kjer si ti čist presran ker si walking corpse in te majo v šahu in boš dal vse da zavaruješ ženo in froca "have you been followed???".. ne...

tle ga po 3 stavkih prekineš in mu rečeš neki v smislu "do you know the name "Salieri"/"even better *potegne asa*" al neki v tem smislu - detektivu se oči razširijo ti pa smug face se nasloniš na klop kot da si nek capo di banda ki od tega momenta vodi pogovor in držiš detektiva za jajca..

 

UFFFFFFFFFFFF

tist smug face

kok so FALIL celotno atmosfero in vse

prou minil me je takoj

mrš kr žalosten ratam

 

sploh se ne bi čudu če na koncu

 

sploh ne umreš ampak oba mafia 2 protagonista sam ubiješ, pa zravn še en cheesy one liner spustiš

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...
  • 5 tednov kasneje...

Evo še moje mnenje: igrica je cool. Zgodba, animacije in dialogi so odlični, vožnja tako tako, gunplay na ps4 soliden, zjebe ga preslab framerate. Tisti ki niste nikoli igrali originala, se jo splača igrati zaradi res dobre zgodbe in cool zastavljenimi misijami. Igrica tudi ni predolga, kakih 10 ur, ravno prav da ne začne smrdeti. 

Dam ji 7,5/10, zajebal sem se ker sem igral na ps4 pro, na beastu ali PCju, kjer je boljši framerate in zato boljši gunplay pa 8/10.

 

Original je pač danes neigrabilen in lesen ko kurac, meni je bil že ob izzidu tako svinjsko lesen, da ga nisem mogel igrati.

 

Preden me kdo napade, da sem radodaren z oceno, za primerjavo dve igrici, ki sem jih pred kratkim pognal - Mortal Shell in The wonderful 101 dobita 4/10.

 

 

uredilo bitje Feget
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...