Skoči na vsebino

[multi] Hitman 3


gojc

Priporočeni prispevki

gojc reče pred 15 minutami:

Lastnikom Hitman 1 & 2 se vse prenese (lokacije, napredek, oprema) v Hitman 3 !

 

Jaz sem dobesedno nor na Hitmana :D Zanimivo mi je, da se na forumu tak malo omenja, meni pa je ena najboljših iger ever. Tudi edina, ki jo imam doma na Blurayu, ostale vse prodam naprej. Platiniral sem 1 del 2x skozi vse, 2 del pa enkrat in oba planiram še enkrat pred trojko, če bom dobil konzolo. Enostavno pač obožujem take stealth igre in mi manjkajo.

 

Zanima me kako je s tem kar si zgoraj napisal v primeru, da imam 1 del digitalno, 2 del pa na Bluray? Bo zaznalo nekako vse in popredalčkalo?

 

Če kdo najde kje dobro ponudbo za preorder naj javi. Shopto ima dobro ceno, potem pa hoče skoraj 18€ za poštnino :wacko:

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 14 minutami:

 

Platiniral sem 1 del 2x skozi vse, 2 del pa enkrat in oba planiram še enkrat pred trojko, če bom dobil konzolo. Enostavno pač obožujem take stealth igre in mi manjkajo.

 

Zanima me kako je s tem kar si zgoraj napisal v primeru, da imam 1 del digitalno, 2 del pa na Bluray? Bo zaznalo nekako vse in popredalčkalo?

 

Raje počakaj z vnovičnim preigravanjem 1 & 2.  Namreč vse Hitman 3 izboljšave (Ai, animacje....) bodo veljale oziroma se prenesle tudi v 1 & 2 !

 

Glede specifik upgrejda je zaenkrat samo tole:

 

Navedek

we’ll share precise details about how location and progression carryover will work.

 

uredilo bitje gojc
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
tomazek reče Dne, 9. 12. 2020 at 15:25:

Če kdo najde kje dobro ponudbo za preorder naj javi. Shopto ima dobro ceno, potem pa hoče skoraj 18€ za poštnino :wacko:

 

po Slinchevi + izkušnji s Cyberpunk CE editionom, sem prednarocil za 58,50 s postnino https://www.gamecenter.si/prednarocila/ps5-hitman-3-prednarocilo/

Povezava do prispevka
g. Profesor reče Pravkar:

po Slinchevi + izkušnji s Cyberpunk CE editionom, sem prednarocil za 58,50 s postnino https://www.gamecenter.si/prednarocila/ps5-hitman-3-prednarocilo/

 

Tnx, bom jaz tudi najverjetneje kar tu. Pri njih sem 2 dni pred releasom prednaročil TLOU2 (navadno verzijo) in dobil day one brez problema. Tudi pri njej so bili najcenejši s ceno nekje med 50-55€.

Povezava do prispevka

Bemti, dvojke se zej nisem preigral. Enka, 2016 al kolk edition je bil tazadnji, ki sem ga obrnu. Kriminalno prekratek, koncal sem ga v enem vikendu, ko sem mal naredil pavze od W3 na SA tezavnosti

 

Me niti priblizno tolk ne potegne, kolker so me vlekli starejsi deli. Blood Money za moje pojme pelje na invalidski vece obadva tanova dela. Niti ena misija mi ni tolk ostala v spominu, kolker so mi prakticno skor vse ostale iz starejsih delov, ker sem od malega mega obozevalec pleskota. Pa je spil cist kul narjen, stealth elementi so on point, velik razlicnih nacinov je za pristop do tarce in celokupno gledano se igra zelo lepo, ampak jebemti no, v enem vikendu sem ga obrnu brez da bi se vmes prevec zasvical. Manj kot 10 misij, ki so jih mimogrede izdajali epizodicno, kar mi niti mal ne ustreza. Se pravi, da bodo zej vsi trije tanovi Hitmani meli skupi, kolk, za polovico vseh misij iz recimo prastare dvojke? Tut ta tanova zgodba je mal ornk storasto izpeljana s tem "childhood" "friendom" ki naj bi ga 47 imel. Pizda, tipcina je bil kloniran v kleti romunske norisnice bogu za leđima, zej pa naj bi kr naenkrat mel nekega kolega iz otrostva? Dobesedno iz riti potegnjeno

 

Se bom poskusil pripravit, da (tanovo) dvojko obrnem. Pa to bedasto poimenovanje iger v isti seriji je retardirano do amena. Hitman 1, 2 in 3 ze obstajajo znj let, zakaj se morjo pol odlocit za isto poimenovanje novejsih spilov? Confusing in popolnoma nepotrebno

uredilo bitje 4Stringed
Povezava do prispevka
4Stringed reče pred 6 minutami:

Kriminalno prekratek, koncal sem ga v enem vikendu.

 

Kaj res al kaj? Meni se sploh ni zdela zadeva kratka. Ajde, če si res na hitro preigral samo eno možno pot do cilja in fertik mogoče ja. Jaz sem kar dosti časa ruknil tako v enko, kot dvojko... ampak sem obe platiniral in torej naredil čistor vse možne poti, razen kakih easter eggov nisem, ki niti niso obvezni.

 

Pa na keri težavnosti? Ker za oni master silent assassin (suit only, silent assassin, no evidence...) al kaj je že bila pot, je bla samo z 1 sejvom (čez celo misijo) in si moral praktično na tajming igrat določene zadeve. Kar dosti časa vzelo.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Iskreno povedano, me niti mal ni povleklo v iskanje preoblek in odklepanje razlicnih drop pointov v misijah. Nisem ravno rushal cez spil, trudil sem se, da bi se not cimbolj vzivel, kajti okolica v misijah je top notch, sploh Sapienza je bolano lepa misija, sam kaj, ko mi je celotna izkusnja bila tako zelo bland. Najbolj od vsega sem se veselil morebitnega replay valuea - no, ta replay value je odklepanje razlicnih preoblek, drop pointov v misijah in merjenje ticev na online leaderboardsih (big lol), sem se kaj spustil? Na koncu mi je ful grenak priokus ostal v ustih, ker sem se res nadejal vsaj dvakrat ga obrniti, pa mi je pobralo vso veselje do igranja

 

Ne da dissam osnove ter gameplay spila, stealth je kot ze receno, super izpeljan. Vse ostalo, kar je prejsnje Hitmane pred 2016 v seriji delalo unikatne in vredne ponovnega preigravanja (razen Absolutiona, ce bi se se enkrat mogu ukvarjat z zabitimi rednecki, bi popizdil, tolk je bla slaba) v tanovih ne najdem. Cist pa stekam, ce je komu kul tak nov pristop k igranju, meni zal ni

Povezava do prispevka

Ja, definitivno so šli nov pristop. Meni je na srečo kul. Jaz sem v vsaki misiji (vsakem prizorišču) zapravil ure in ure, preden sem sploh šel v drugega. Pač delal sem po vrsti kako so bile prikazane možne assassinacije (najprej vseeno kak, potem silence assassin, potem kao nesreča, več vsrt nesreč, zastrupiti, zadaviti, vtopiti v WC-ju...)... šele ko sem jih večino naredil, sem špl naprej na naslednjo. Na koncu pa popucal še vse možne, ki so sploh obstajale. Prvi del sem šel še komplet skozi pred prihodom drugega dela. Tako sem prvega preigral 2x, drugega pa 1x. Bi sedaj še enkrat šel pred trojko skozi, ampak žal nisem uspel dobiti PS5 in nimam konzole.

 

Očitno pa s tem stilom niso zadeli vseh ljubiteljev starejših delov ja...

Povezava do prispevka

Evoga, vceri zvecer prilezu do nekje polovice dvojke

 

Ne potegne mi nikakor. To iskanje hintov in prisluskovanje pogovorom, kjer ti nato Diana ko najvecjemu bedaku razlozi, kam je treba in kaj nardit, da prides do tarce... Mimo mi je ta holding hand experience, totalno. Mam filing, da je spil izredno linearen, ogromnim levelom navkljub. Ko najdes dolocen hint, ki te pripelje blizje cilju, se ponavadi drzim tocno tega in sploh nimam veselja raziskovati dodatnih moznosti, on the contrary, komaj cakam, da zakljucim level in grem na naslednjega, isti obcutek kot pri Absolutionu

 

Noben drug naslov v seriji mi ni zbujal takih obcutkov, se Contracts, ki je nekaka crna ovca Hitman familije, me je bolj pritegnil vsa ta leta nazaj z raziskovanjem nivojev, kot me pa novejsi. Replay valuea kot ze receno ne najdem. Zavedam se, da je moznih resitev v vsakem levelu vec kot pa le tisti eden, ki se ga drzim ko pijanc plota, ampak me preprosto ne pritegne, da bi jih odkril. Nivoji so graficno izredno lepo izdelani in detajlirani, ampak v tem primeru TAKOJ zamenjam glomazno velike levele za polovico manjse in v spil nasopam isto stevilo misij kot v dvojki, ali Blood Moneyu, ohranim core gameplay model iz starejsih delov, pa ga hkrati pozivim z novim AIjem in obnasanjem sovragov. To tazadnje dvoje, AI in obnasanje nasprotnikov so mi v nulo izpeljani, ni noben strazar vec striktno omejen samo na eno in isto sprehajanje naokoli in tezko je predvidet njihove patrol patterne, kar mi je izredno vsec, da ne bom samo dissal igre

 

Vglavnem, dajte mi nazaj Blood Money style gledanje po real time mapi za nasprotniki, nedrzanje za rokico, boljsi AI sovragov kot v prejsnjih delih ter dobro premisljene, manjse nivoje, ki kar klicejo po ponovnem obracanju igre. To je tut bil glavni selling point prejsnjih delov, semizdi - replay value. Se zavedam, da ga mnogi najdete v obeh modernih inkarnacijah pleskota ogromno, cheers to that. Jaz ga vglavnem ne. Takisto naj ditchajo to kurcevo, nepotrebno in totalno bedasto epizodicno izhajanje posameznih levelov. Kdor se je tega spomnil, ga je treba obesit za jajca iz strehe romunske norisnice, kjer je plesko prisel na plan. Pizda, sej nismo na Netflixu no. Kaj bo naslednje? Rockstar zacne za nov GTA vsak teden izdajat posamezne nove misije, za katere je treba placat? CD Projekt zacnejo epizodicno izdajat side queste za Witcherja? Bethesda zacne izdajat epizodicne placljive DLCje za horse armo... aja, cak, nevermind, 14 let je ze od tega

Povezava do prispevka
4Stringed reče pred 14 minutami:

Takisto naj ditchajo to kurcevo, nepotrebno in totalno bedasto epizodicno izhajanje posameznih levelov.

 

Nisem preverjal tega za 3 del... bo epizodičen? Prvi del je dobil diskovno verzijo šele, ko so zunaj ble vse epizode, sedaj pa je zgleda disk takoj na voljo. Jaz sem igral, ko so ble vse lokacije na voljo. Na srečo meni sistem ugaja. Tebe žal niso zadeli in te zgleda sploh ne bo potegnilo, če te ni do zdaj.

Povezava do prispevka
Navedek

Hitman 3 will not be episodic.

Just like with Hitman 2, Hitman 3 will not be using the episodic model. The entire game is there for us to play from the start.

Vzamem napisano nazaj, za dvojko sem do tega trenutka mislu, da je isti drek, kot 2016 verzija na epizode

 

6 novih nivojev, kar meni osebno znese za polovico vikenda, da obrnem. Spet, prekratko in razdeljeno na skupno 18 (?) misij med tremi naslovi. Nepotrebna praksa. Kamot bi pocakal do letos na naslednji del in vseh 18 misij preigral v enem kosu, namest da je treba cakat na vsak nov naslov, bi bil overall filing in izkusnja ob igranju mnogo boljsa, tako pa se mi zdi, da Square Enix nategujejo vse po vrsti

 

Skoda. Upam, da se enkrat v prihodnosti vrnejo na stare tirnice

Povezava do prispevka

Kot pravim... tebi pač žal ne sede, ampak tako ne moreš rečt, da je igrica kratka in nategujejo. Ti ne najdeš replay value in te tako niso zadeli s svojim konceptom. Nam, ki najdemo to, pa je igra pravzaprav zelo dolga. Tako dolgo kot sem igral ta hitmana 1 in 2, nisem ziher niti približno nobenega prej.

 

Hitman je stealth ubijalec. Idi v vsaki misiji sam pogruntaj in izvedi samo en način in povej kolko časa ti bo vzelo :D In sicer "silent assassin, suit only" na professional.

 

Če nimaš volje tega, potem kot rečeno igra žal ni zate in s tem pristopom, ki so ga ubrali, nisi ciljna skupina. Mogoče pa bo trojka le imela kaj novega, ki ti bo bolj sedlo.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Sej sem 2016 verzijo tut obrnu na professional al SA tezavnosti, ne spomnim se, ce je glih bil suit only, vem pa, da sem si za dodaten challenge zadal, da moram, preden se misija zakljuci, najt svoj suit nazaj, kar je mal podaljsalo igranje, pa mislim da sem med misijo glih en save slot mel na voljo, al pa se tistga ne. Still, prekratko in prelahko

 

Tist o nategovanju je cist moj oseben pogled na celo zadevo, nikakor ne trdim, da je to splosno sprejeta resnica. Awesome, da vam drugim sede trenuten gameplay in nacin, kako peljejo serijo naprej. Js upam, da me nadaljnji naslovi pritegnejo k igranju, pa da ne naredijo take spremembe kot v Absolutionu. Kot sem ze rekel - Blood Money core gameplay, moderno ofrisan + manjsi nivoji + nedrzanje za rokico = take muh keshelz takoj :)

Povezava do prispevka
4Stringed reče pred 5 minutami:

 + manjsi nivoji + nedrzanje za rokico = take muh keshelz takoj :)

 

Vidiš meni so glih veliki nivoji kul :D Tisto držanje za rokico mi tudi gre kar na jetra in bi ga moralo biti možno izključiti. Ampak tisto ti pomaga za ene 3-4 načine asasinacije... imaš pa jih ne vem...20-30, da popucaš vse one "sličice" (možne načine za medalje). Platina ti vzame še in še ur igranja. Ampak ja... jasno, da ne v primeru, če ti igra ne potegne.

 

Ajde, da vidimo trojko :D

Povezava do prispevka

Same mape in izbira lokacij v vseh teh novih Hitmanih so res vrhunsko zamišljene/izdelane. Sam kar se tiče pa igralnosti in tega sistema točkovanj, dokupovanja misij, pomagal, vodenja za roko (ja, vem da lahko izklopiš, ampak to pač ni to) itd., je pa  men tolk moteče, da nimam nobenga užitka igrat.

 

Silent Assassin (zame poleg Splinter Cell:Chaos Theory najboljši tiholazniški špil ever), Blood Money, to sta bla zadnja še res epska Hitmana, potem je šlo pa vse samo navzdol. 

uredilo bitje vertov
Povezava do prispevka

Zakaj si pa ne izklopiš pomagal? Dobesedno celoten UI si lahko modificiraš, ne vem če je ena stvar, ki je ne moreš izklopit :) Tko isto sekundo ko se začne špil lahko vse modificiraš.

 

Se drgač ful strinjam, še meni kot casualcu je neumno veliko pomagal vklopljenih po defaultu. Sploh tisto ki ti sugerira rešitve v okolju je totalni špil killer. Ma je rešitev tok enostavna, da to težko šteješ kot gamebreaker :)

Povezava do prispevka
Galko reče Dne, 1. 1. 2021 at 13:20:

Zakaj si pa ne izklopiš pomagal? Dobesedno celoten UI si lahko modificiraš, ne vem če je ena stvar, ki je ne moreš izklopit :) Tko isto sekundo ko se začne špil lahko vse modificiraš.

 

Se drgač ful strinjam, še meni kot casualcu je neumno veliko pomagal vklopljenih po defaultu. Sploh tisto ki ti sugerira rešitve v okolju je totalni špil killer. Ma je rešitev tok enostavna, da to težko šteješ kot gamebreaker :)

 

Ma, js vedno bolj, ko razmisljam o tem, bolj dojemam to, da je velikost teh novih nivojev problematicna in si tut kot veteran Plesko serije prisiljen vklopit pomagala v tem pogledu

 

Tastari Hitmani so meli izredno malo hintov/pomagal in misije so bile mnogo manjse, a zato nic manj naphane z akcijo in stealth elementi (ne govorim o tebi Absolution, mars nazaj v kot). Silent Assassin recimo - prvi dve uvodni misiji sta dokaj walk in the park, Anathema je vbistvu training ground za vse nadaljne misije v stilu tamle je priftregar, lahko ga uspavas in vzames posiljko, ter na ta nacin prides v vilo/tamle je dostavljalec hrane, ista pesem kot pri postarju/o lej 47, tamle se je glihkar random mafijc sel poscat za grm, winky winky, nudgie nudgie. Ostalo si prakticno vse bil prisiljen odkriti sam, kar je tudi botrovalo izjemnemu replay valueu, ki ga ima igra arguably se dandanes. Po tej uvodni misiji pa te vrze v eno najtezjih v celem spilu in to na samem zacetku v tisti kurcev zasnezeni, zatezeni St. Petersburg :D

 

Point kar hocem povedat je to, da je serija izjemno dobro ohranjala ta core gameplay vse do Blood Moneya, ki je se vedno najjaciji naslov od vseh. Tule je misija, pol se pa znajdi sam, kolker se ves in znas. Mas real time zemljevid, ki ti malo olajsa delo, to je pa tut to. Nivoji so bili zelo organski in v nulo detajlirani ter premisljeni. Tut, ce si cist prvic igral katerega od teh naslovov, nisi izgubil orientacije med misijo zaradi gromozanskosti levela, pa je BM mel svoj fair share ogromnih misij, sploh ona na Mardi Gras festivalu, se pomnite? :) Cist drugacen filing pri gameplayu, kjer ti je igra dala proste roke pri odkrivanju vsega, kar ima za ponujat. Fast fwd v leto 2 cuka 16 in dobimo novga Hitmana z gromozanskimi sestimi misijami in kupom pomagal za casualce in mladino, ki je komaj zdaj zacela spoznavati Pleskota. Nimam cist nic proti temu, da se kdo spozna serijo, kamoli na najbolj casual nacin mozen, za mnoge veterane serije pa to ni zal vec to. Ja, dejstvo je, da lahko izklopis pomagala ampak good fucking luck & viel spaß v tem primeru, ker igra rata Walking/Screenshot taking Simulator. Sori, ampak tut to mi ni poanta spila, da se moram nato kot Static brez argumentov, popolnoma brez orientacije pojat naokol po velikih prizoriscih in iskat tarco, ker nimam pop-up pomagal ter takisto ne real time zemljevida iz prejsnjih delov. Again - razumem, da vam nekaterim ful ugaja tak gameplay, ki so ga ubrali v tanovih Hitmenih, kar je ful fajn slisat, nekaterim pa nam je to na zalost prevelika sprememba in plutje v casual vode, ki si ga ta igra ne zasluzi. Cist moje mnenje

 

EDIT: @PS5 Lover - me veseli, da sem te nasmejal, hvala :D

uredilo bitje 4Stringed
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...