Skoči na vsebino

[multi] Hitman 3


gojc

Priporočeni prispevki

Jaz sem se odločil, da bom šel od začetka, ker sem bral, da je folku sicer dalo masteryje, ne pa orožja, ki so nanje vezana, še slabše so pa jo odnesli tisti, ki jim je odklenlo chellenge, ne pa masteryje, tako da niti ne moreš pridet do lvl 20 na levelu.

 

Sej od geara itak ne rabim nič razen lockpick in poison, tisto pa sem odklenil na hitro, ko sem nardil ICA trening ter 5 map na SA SO, ki sem jih itak pred kratkim nardil, tako da sem brez težav na bolj ali manj istem, edino snajpo moram še odklenit.

 

Leaderbord pa se očitno ni prenesel, ko sem nardil svojih 5 map na SA SO od dvojke sem imel kar neke global rank 2 na ps5 :D 

Povezava do prispevka

Dartmoor level. So rekli, da bodo probali nov koncept, ko skušaš raziskat nek umor ter morilca, tako da se level igra drugače kot sicer.

 

Zato sem imel zelo visoka pričakovanja, za ta level. Kljub temu ne samo, da ni razočaral, ampak je moja pričakovanja celo presegel. Res hud design levela in eden boljših nasploh. 

Tudi glavna zgodba vleče kot hudič, res moram pohvalit, kako so lepo jo razvili čez celo trilogijo.

 

So pa mi trophyji zglitchali za Dubai. Kljub temu, da sem vse naredil, mi manjka kar 5 trophijev :/

 

 

 

 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 14 urami:

Je že kdo obrnil? :D

 

Jaz upam, da začnem jutri. Mam še čist malo Valhale za sfiniširat in nikoli ne igram dveh takih AAA iger hkrati :)

 

Definiral kaj pomeni obrnil, ker za Hitmana je malo drugače kot za druge igre :)

 

Za it skozi in jo končat rabiš 2-3 urce na professional, če se zaletiš čez levele. Ampak če tako igraš, pol Hitmana igraš narobe.

 

Jaz sem končal 3 stopnje, imam pa tak način: prvič grem popolnoma nič vedoč in na blind, brez pomagal ter prevoham čim več, naredim čim več, skušam zgruntat koncept stopnje ter razne priložnosti, poslušam dialoge med NPCji, ki so zelo pomembni in ko gledaš za nazaj, zelo zelo uporabni in pametno nastavljeni.

Pol skušam naredit vse možne challenge, storije, assassinatione, skratka, čim več, brez raznih guidov na youtubu. Ta del kar dosti traja in grem skozi 3x do 4x čez stopnjo. Zveni dosti, ampak ker se je vsakič lotiš na drugi način mi je to zelo zabavno.

Ko poznam že dobro stopnjo nardim še silent assassin suit only challenge. Ko to nardim grem na naslednjo stopnjo.

 

S tem tempom nardim cca eno stopnjo na dan ali dva. Pa upam, da čim dlje traja, ker enkrat ko končaš trojko, je konec :/

 

Aja, ker nisem nardil carryover, sem šel od začetka, tako da moram še stare stopnje ponovno nardit do lvl 20, da si odklenem razen gear, trenutno imam le osnovne reči, ampak kot že rečeno, niti ne rabiš nič fansy.

 

Pa še to: prvič ko igraš Berlin... madona kok je to dobra stopnja, popolnoma svež pristop v franšizi, kapo do IOI za tole! Pa vzdušje in muzika so le še pika na i :avadodo:

Več ne rečem, nočem nič spoilat, ker zgodbovno ter po vzdušju je trojka še boljša od prejšnjih dveh delov.

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 20 minutami:

Definiral kaj pomeni obrnil, ker za Hitmana je malo drugače kot za druge igre :)

 

Vidim, da igrama zelo, zelo podobno :D Tudi jaz grem prvič čist na blef po svoje in raziskujem, potem pa grem probat delat čim več challengov po vrsti... Šele ko končam lep del tega grem naprej v drugo stopnjo. Samo kako melankost pustim za konec, da popucam vse.

 

S končal sem mislil samo to, če je že kdo šel čez vse stopnje in ali se mu zdijo fino izepljane ali je kaka slaba stopnja ipd. ;)

 

bitsurugi reče pred 20 minutami:

Aja, ker nisem nardil carryover, sem šel od začetka, tako da moram še stare stopnje ponovno nardit do lvl 20, da si odklenem razen gear, trenutno imam le osnovne reči, ampak kot že rečeno, niti ne rabiš nič fansy.

 

Meni itak to nič ne pride v poštev najverjetneje...? Ker sem prva dva dela preigral na PS4, sedaj pa bom igral na PC, ker nimam nove konzole...

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Do zdaj so mi ble stopnja vsaka boljša od prejšje. Pa glede na to, da je Dubai zelo dobra stopnja je to velik plus :) 

 

Aja, pa naj koga ne moti manjko mission storyjev naprem prejšnjim delom, ker je tukaj dosti ''storyjev'' skritih, se ne pojavijo kot story, ampak se igra enako, konča pa se kot lep unique kill opportunity. Recimo tretja stopnja nima noben story, ampak je smisel stopnje ravno v temu :) 

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 20 minutami:

A prejšnja dva si igral ali boš začel s trojko?

Ma iskreno sem v dilemi

 

Enko sem igral basic game, brez DLC-jev, dvojke sploh nič --- imam pa jo na Steamu, tako da bom lahko prenesel

 

En scenarij je, da preigram komplet vse (praktično neizvedljiv, ker sem na tesno s časom). Tako da od bolj mogočih sta, da grem skozi dvojko in potem v trojko ... Ali pa direkt na trojko.

 

Iskreno me najbolj mika kar slednje, torej da dvojko spustim. Zgodba mi ravno ni bila posebej zanimiva oziroma je sploh nisem nekaj podrobno spremljal ... 

 

Pa magari enkrat v penziji še vse skozi, da nadoknadim izgubljeno dvojko hehe 

 

(Glavni problem je, da ni dovolj časa za vse igre, ki bi jih rad sprobal. Mislim da me že od aktivnega (aka kupljenega) backloga trenutno čaka ene 10 iger ... Kaj šele, če prištejem še nekupljene reči 

Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 4 minutami:

Ma iskreno sem v dilemi

 

Enko sem igral basic game, brez DLC-jev, dvojke sploh nič --- imam pa jo na Steamu, tako da bom lahko prenesel

 

En scenarij je, da preigram komplet vse (praktično neizvedljiv, ker sem na tesno s časom). Tako da od bolj mogočih sta, da grem skozi dvojko in potem v trojko ... Ali pa direkt na trojko.

 

Iskreno me najbolj mika kar slednje, torej da dvojko spustim. Zgodba mi ravno ni bila posebej zanimiva oziroma je sploh nisem nekaj podrobno spremljal ... 

 

Pa magari enkrat v penziji še vse skozi, da nadoknadim izgubljeno dvojko hehe 

 

(Glavni problem je, da ni dovolj časa za vse igre, ki bi jih rad sprobal. Mislim da me že od aktivnega (aka kupljenega) backloga trenutno čaka ene 10 iger ... Kaj šele, če prištejem še nekupljene reči 

 

Jaz ti iskreno povedano močno svetujem, da greš vse še enkrat. Ker za it skozi vsaj, da zgodbo doživiš rabiš par urc (enka-dvojka). Jaz sem prvič sploh s to franšizo začel deset dni nazaj, pa res sem vesel, da sem šel po vrsti. Zgodba je celota čez vse tri dele in se res lepo razvije. Tako ti bo tudi trojka precej boljša. Moj nasvet je, da greš čez vse, če je le možno, tudi da nardiš vse mission storije, ki so res dobre. Ker trojka sama po sebi je kratka, če greš na brzino mimo. Pa dvojka ima res hude stopnje, Miami, Isle of Sgail, Mumbai... pa obe DLC mapi sta top in dejansko tudi dodajo k zgodbi, čeprav jih lahko tudi komot spustiš.

 

Aja pa DLCje enke spusti vse.

 

 

uredilo bitje bitsurugi
Povezava do prispevka

Igral sem enko in dvojko v pogonu ''dvojke'' in grafično mi je z laičnim očesom bolj ali manj isto, ko sem sprobal v trojki. Vseeno svetujem, da igraš stare nivoje znotraj pogona trojke, ker pač se ti bo štel progress in ne boš rabil it čez carryover proces, ki trenutno povzroča marsikatero težavo.

 

Je pa očitna razlika v load timu. Znotraj trojke je izjemno hitro napram dvojke. Govorim za Ps5 verzijo.

 

Drugače če imaš malo časa svetujem, da preigraš stare nivoje, trojko pa počakaj malo oz. jo igraš, ko boš končal stare dele ter imel čas. Ker trojka ima sedaj začetne težave (zlasti online povezava dosti ljudi jebe), pa tu pa tam se vidi kak bug ali glitch, ki jih v nivojih enke ali dvojke nisem doživel. Nič katastrofalnega kot kak CP77, ampak bolj ali manj malenkosti. 

 

Po moje ti bo sedlo, še posebej, ker dvojke nisi igral, tako da dobiš vse nivoje dvojke in trojke. Za tiste ki niso igrali dvojke je trojka dvojno daljša, ker igraš še celo dvojko. Definitivno jo ne spustit. Z vidika nekoga ki nič ni igral je vsak nov nivo dobrodošel.

Povezava do prispevka

Igra kdo na PC-ju? Čist sem zmeden, ko to gledam in berem... Hitman 3 je na Epic Games, kjer pa ni Hitman 1. Hitman 1 je na Steam, ni pa na Epic Games.

 

Na Epic Games lahko dokupim samo misije iz Hitman 2, ne najdem pa iz Hitman 1, da bi imel vse na istem mestu.

 

Torej kaj sploh moram nabaviti, da bom imel vse lokacije iz vseh 3 delov na istem mestu v Hitman 3?

 

Sranje no, ko imam že oba prva dela kupljena na PS4, sedaj pa niti ne znam dobiti vseh 3 na PC tudi, če bi jih želel še enkrat kupiti.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
bitsurugi reče Pravkar:

Saj dobiš stara dva zastonj, če imaš jih na steamu.

 

Samo ne vem kaka je procedura za EGS. Roko na srce bi ti raje svetoval PS5 verzijo, ker PCjašem se dosti sesuvajo serverji v prvem tednu.

 

Nisem mel na Steamu nič, ker sem prej imel vse samo na PS4. Sem moral kupit.

 

PS5 verzija mi nič ne koristi, ker nimam PS5, niti PS4 več, ki sem ga prodal v upanju na PS5. Tako, da mi ostane edino PC. Evo saj sedaj se že namešča igra. Jebi ga, bom pač imel na PC in kasneje še na PS5. Ne bom čakal na PS5, saj veliko vprašanje kdaj bo sploh dobavljiv in ga bom dobil. Je pa me zdaj res kar nekaj več keša stalo, ampak glede na zadovoljstvo s celotno serijo naj pač imajo ta keš :D

Povezava do prispevka

Je imel še kdo probleme z misijo The Showstopper? Kill Victor with light rig? Jaz sem ga že par krat ubil, da sem mu sputil vse na glavo in naredi tudi tisti kratek cut scene... Challenga pa mi nikoli ne naredi za končanega. Pa sem delal s sledenjem zgodbi in brez nje... Na živce mi gre, ker je to edini Challenge, ki nimam končanega v Parizu in ne vem kaj naj še delam.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...