Skoči na vsebino
SL4FKO

Jazbina

Priporočeni prispevki

haha, sploh nisi prvi, ki si jo omenil, že jaz sem jo nekaj dni nazaj...in potem sem čisto slučajno na gnoju opazil, da je tema bila odprta že dolgo pred mojo objavo :D

Deli prispevek

Povezava do prispevka

Jst sem prednaročil :) Če ne drugega manjka ena taka poučno-zabavno-računalniška revija v Slovenskem prostoru.

Upam da jim uspe, po tihem pa še vedno upam enkrat na Joker 2.0

Deli prispevek

Povezava do prispevka

Ne pričakujem kaj dosti od tega ampak sem vseeno naročil, da vidim kaj so spesnili. Če bo vsaj povprečna revija, bom kupoval, ker mi manjka nekaj takega za občasno.

Deli prispevek

Povezava do prispevka

Joker najbolj pogresam zaradi mesecnega pregleda vsega. Katere igre/filme/serije so prisle ven in jih do takrat nisem poznal in so vredne mojega casa. Pa tudi vedeze in novice precej pogresam. Sem narocil, jasno. Pri projektu sodelujejo Sneti, Aggressor, Kavbojc in tudi Stric Bedanc:sorcerer: 

Deli prispevek

Povezava do prispevka

Podpret je treba. Jokerja res pogrešam. Kot je rekel nekdo zgoraj, fino je imeti pregled vsega na enem kupu, od iger, filmov, knjig, serij, vse piflarske robe torej..... Imam kar dober občutek, bom pa zadovoljen že, če bo vse skupaj samo 50% tega, kar je bil Joker.

Deli prispevek

Povezava do prispevka

Kdo vam je dostavil? A nosi Pošta Slovenije? Poštar pri nas ni prinesel!

uredilo bitje ayrton79

Deli prispevek

Povezava do prispevka

Evo dobil. Za enkrat sem samo preletel, zame osebno čisto preveč opisov in premalo ostalega. Predvidevam, da če bo revija izhajala pogosteje bo tudi to razmerje drugačno.

Je pa res fajn zopet videti opise Snetija in druščine :).

Deli prispevek

Povezava do prispevka

"jutranji poštar" (po 12. uri pride pa "paketni" :D) je prinesel... in pustil zunaj pred vrati na sodu... Listam po reviji in se ves čas režim kot pečen maček :D Upam, da bodo na email prihajali opomniki, da ne pozabim naročiti revije vsake 3 mesece :D

Deli prispevek

Povezava do prispevka

Sem dobil in prelistal, kasneje se lotim branja.

Se pridruzujem, da bi bilo lepo videti drugacno razmerje med opisi in raznovrstnimi vsebinami. Torej vsaj 1/3 2/3, ce ne celo 50:50.

Bom videl ko preberem :)

Deli prispevek

Povezava do prispevka
ayrton79 reče pred 52 minutami:

Kdo vam je dostavil? A nosi Pošta Slovenije? Poštar pri nas ni prinesel!

Tudi meni ne, pa je bil ravnokar tukaj. 

Je šlo prek obične pošte? 

Deli prispevek

Povezava do prispevka
JediEagle reče pred 1 uro:

"jutranji poštar" (po 12. uri pride pa "paketni" :D) je prinesel... in pustil zunaj pred vrati na sodu... Listam po reviji in se ves čas režim kot pečen maček :D Upam, da bodo na email prihajali opomniki, da ne pozabim naročiti revije vsake 3 mesece :D

lohk vzameš letno naročnino za 27e

Deli prispevek

Povezava do prispevka

Dobil! In kot sem že napisal v oni drugi temi: vonj svežega tiska... mmmmmmm. To sem res pogrešal. 
Bom kar letno ruknil (škoda sicer, da je samo 3-mesečnik), ampak načeloma je to to. Kvalitetno, všečno in predvsem: končno spet nekaj kulskega branja na papirju.

Deli prispevek

Povezava do prispevka

Se že bere (mal nisem več navajen brati, se moram mal silit ampak to ni kriva sama revija ampak moji možgani ki niso več vajeni biti skoncentrirani na eno stvar več kot 2 minuti - ta post pišem medtem ko sem čital članek).

Zaenkrat super :)

Deli prispevek

Povezava do prispevka
RAD!OACTIVE reče pred 2 urama:

lohk vzameš letno naročnino za 27e

Kje je ta opcija?

Tokrat sem zamudil, ampak ob ponovnem tisku pa ziher naročim.

Deli prispevek

Povezava do prispevka

Pogrešam poster. Če se že gremo nostalgijo 😀.

Ne, res, ful bi ga mel

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Denny Crane reče pred 2 urama:

Kje je ta opcija?

Tokrat sem zamudil, ampak ob ponovnem tisku pa ziher naročim.

PXL_20201230_162529302.jpg

Deli prispevek

Povezava do prispevka

Pravi dan za bit na dopustu :D Zjutraj dobil in takoj pričel z veselim listanjem. Ko en mali froc ,ki je dobil liziko sem bil :D 

Deli prispevek

Povezava do prispevka
Ripper reče pred 4 minutami:

Še nimam :(

+1

Glede na izkušnje s pošto, bo pomoje po novem letu. 

Deli prispevek

Povezava do prispevka

kje jeeeee. sem res upal da bo dans cakalo ko pridem domov, zdaj pa bom komaj drugo leto utegnil videt/brat.

uredilo bitje jrk0

Deli prispevek

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Nedavno brska   0 članov

Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.

• Ustvari novo...