Skoči na vsebino

Dobrodelni konzolec


UnKn0wn

Priporočeni prispevki

Po nasvetu šerifa Galka odpiram ločeno temo. Upam, da ne bo za enkratno uporabo, ampak se bo vsake tolko vrnila na vrh izbe, ko bo imel kak član kaj viška al pa bo potreboval kaj za bližnje, manj bližnje, pa tudi zase.

 

Story so far:

UnKn0wn reče pred 7 urami:

Pred cajtom sem tukaj spraseval za pomoc pri donaciji moje stare PS4ke. Zanjo se je našel dom v pediatrični kliniki v lj, še vedno pa mi fali primernih špilov, ki bi jih lahko dal zraven. Zaenkrat je z darili pomagal @Jake the Mess (hvala!), ce imate kak spil viska tudi ostali (v postev pridejo predvsem kaksni local mp, co-op al pa hot seat friendly spili, vec kot dobrodosle tudi kaksne stare fife/nba/itd.) in ste ga pripravljeni podariti oz. prodati za neko simbolicno ceno, vam bom nadvse hvalezen

 

Galko reče pred 6 urami:

kam naj se pa obrnemo z igrico ali dvema? tebi na zs? Dodaj ta info in kar odpri nov topick na to temo IMO

V mislih sem imel kar zs meni, pa jaz pol posheram naslov oz. se dogovorimo, da pridem špile kam iskat. Dejansko pa imo najbrž ne bi bilo nič narobe, če špile zaneseš direk v pediatrično. V tem primeru spet ZS meni, da z vami delim  password, ki ga morate povedat na recepciji.

 

Dusan99 reče pred 6 urami:

Jaz imam nhl15, če je to zanimivo? Kam lahko to pošljem? 

 

Ćamir (izbrisani) reče pred 6 urami:

Jaz sem ponudil NHL 15, ki se mi je valjal. Če imaš novejšega, napiši tukaj, ne bom niti pošiljal starejše igrice :D 

 

In FIFO 18 sem ponudil, da se ne bomo ponavljali

Vama posljem ZS

 

XEcutIor reče pred 6 urami:

@UnKn0wn Če te zanima Days Gone, Uncharted 4 ali pa Doom Ete... okay, ta ravno ne, temveč Persona 5 Royal, bi z veseljem doniral :) 

Res zelo velikodušna ponudba, hvala. Sicer srčno upam, da noben otrok ne bo v bolnici toliko casa, da bi imel cajt prespilat Persono, Days Gone zna verjetno posteno vznejevoljit sestre, Uncharted pa bi znal bit ok (ceprav realno je Nateov kill count glih nekje na ravni days gone s hordami vred). Se ti javim na zs.

 

Tekom danasnjega dne sem malo bolj intenzivno fehtaril in dejansko se mi je ze nabralo ene par spilov, tudi podvojenih. 

 

Trenutno na seznamu, ce koga zanima:

2 x fifa 20

fifa 19

 fifa 18

nba 2k18

2 x nhl 15

2 x overcooked

lego batman beyond gotham

little big planet 3

Uncharted 4

Sem zraven stel tudi vse spile, ki so bili omenjeni v tej temi, razen Days Gone in Persone (xecutlor upam, da ne zameris :D)

 

Če bodo PS5 sploh kdaj na voljo nameravam v podobno gesto nagovoriti tudi brata, tako da so duplikati morda celo dobrodošli, bi pa imo vseeno blo fajn probat te špile, ki se bodo nabrali cimprej kam podarit, tako da ce poznate kaksno situacijo, kjer bi ti špili lahko prišli prav prosim na dan z besedo.

 

Na koncu bi se rad se enkrat zahvalil vsem, ki so ze ponudili kak spil in vsem, ki se ga bodo 

 

 

 

 

 

 

 

  • Račka +1 3
  • Na jagodo +1 2
  • Ne me jebat 1
Povezava do prispevka
UnKn0wn reče pred 48 minutami:

Sem zraven stel tudi vse spile, ki so bili omenjeni v tej temi, razen Days Gone in Persone (xecutlor upam, da ne zameris :D)

 

Ma ni problema, stari! :)

Res je, verjetno sva se malce narobe razumela, kajti šele kasneje sem ugotovil, da bo to šlo na pediatrično :blush: Oops, my bad!

Sicer pa le tako naprej, dobrodelni mn3njalničarji! ^^

uredilo bitje XEcutIor
Povezava do prispevka
UnKn0wn reče Dne, 14. 12. 2020 at 12:33:

@dzaver Jaz bi z veseljem vzel Injustice, se mi zdi primeren

 

Tu sem seveda mislil, da bi vzel za ta paket za pediatricno.

Ravno danes sem drugace prejel se igrice, ki jih je poslal uporabnik Galko, kar je bilo ravno pravi cajt, ker jutri stopim do pediatrične.

Končna (oz. trenutna) bera:

 

Overcooked

Lego Batman 3

Lego Movie Videogame

Lego City Undercover

Ratchet & Clank

That's You

Nba 2k18

LPB3

FIFA 20 (tudi fifa 16, fif 19 sem podaril lokalnemu prodajalcu kraljev, ki me je zahaklal ravno ko sem pred blokom dilal neke igrice, pa se ene par fif sem zavrnil)

GRID

Tekken 7

SF5

Rise of the tomb raider

 

Pricakujem oz. na poti je se en dualshock, lego sw spil in mogoce se kak spil. Pa za ene par iger sem se prehitro zahvalil, tako da bom poslal se kak ZS :D  

 

 

 

@LeBron 2k19 ima ze Doncica? ti posljem zs

Povezava do prispevka

Iger niti ne tabis tok, dobesedno cim lazje igre, kak najlazji 2d platformer bi bil vrh glave.

 

Moji spomini iz pediatricne so bli sicer tko no, smo bli zvecer sicer v tisti igralni sobi po cokolino vecerji, sam to je blo like nevem ce eno celo uro predn so nas pelal spat. Pa se tam so bli zajebani 5 letniki ki so sedel blizje TVju mi smo sam od uzadi kukal na ekran.

 

Pa ena mi je pocickala pobarvanke, sploh ni barvala znotraj zarisanih mej, kr cez po cele centimetre, pa zajcka je pobarvla rjavo, wtf

 

Pediatricna never again

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...