Skoči na vsebino

[multi] Spoilerji: Cyberpunk 2077 - Everything goes


kemik

Priporočeni prispevki

Tema za vse zgodbovne spoilerje in nasploh vse debate, ki so kakorkoli povezane z zgodbo in kvesti! 

 

Mislim, da bo precej ljudi igralo na yolo: eni ko dobijo grafično iz nemčije, drugi ko pride PS5 patch, tretji ko pridejo v menopavzo... Naj bo osnovni topic za performance debate, buge in diskretne opise ter podajanje občutkov o igri tistim, ki še ne bomo takoj igrali, tukaj pa žgite vse, kar je vsebinskega! 

 

 

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka

Ma sej se da komot obrnit.. mislim.. malo srece mores imet hehe ampak imo ne dosti

 

Sam.. bolj je ki imas tisti filing da.. evo @atomic peimerjava, ce kupis nov avto, al neki hehe, dober avto, sam ima neko napako imas uni filing fak ne me jebat.. sej pol ne ves, ko se, ce se odpravi al bo delalo odlicno al bo vedno neki jebalo na dolgi rok 🤣🤣

 

Pac uno ne mores rect da je top izdelek, trenutno sigurno ni.. v prihodnje who knows

Povezava do prispevka
bigboss82 reče Dne, 10. 12. 2020 at 17:58:

Ma sej se da komot obrnit.. mislim.. malo srece mores imet hehe ampak imo ne dosti

 

Sam.. bolj je ki imas tisti filing da.. evo @atomic peimerjava, ce kupis nov avto, al neki hehe, dober avto, sam ima neko napako imas uni filing fak ne me jebat.. sej pol ne ves, ko se, ce se odpravi al bo delalo odlicno al bo vedno neki jebalo na dolgi rok 🤣🤣

 

Pac uno ne mores rect da je top izdelek, trenutno sigurno ni.. v prihodnje who knows

Pač tako igro je nemogoče narest brez bugov. Bo jih vedno manj, samo brez je nemogoče.

In ja bolje imeti nov avto, ker je nov, lep, redek, nova tehnologija itd... Čez par let bodo tudi druge firme naredile iste ali boljše avte. Tko da je zelo relativno, kater avto je boljši nova BMW 3 ali prejšnja BMW 3. Jest imam raje novo, pa za kako napako zamižim.

Povezava do prispevka

Sem se mogu prisilit vceraj da neham igrat, neverjetno vleče zadeva. Naredu heist, imel tisti notranji battle z Johnnyjem. Pacing zgodbe je mal cuden. Prvo ga posiljam v kurac jemljem tablete da ga ne vidm, mu rečem nej odjebe. Potrm se vsedem v avto in se z njim pogovatjam k da sva najvecja buddyja glede nekega side missionna. Mali wtf moment. Ampak je kr hudo ko se ti odklene celo(?) mesto. Sem mal lovil tiste crazy taksije in se fural po mestu. In mesto je res carsko. 

Povezava do prispevka

 zdej sm nabavil double jump in sm ene 4 ure sam plezal po mestu, faaaaak SI TI JA NOR kam vse se da splezat z mal potrpljenja. sm mislu da bo zadeva bolj omejena z invisible walls, ampak dejansko je vecina stvari oprijemljivih, tko da lahko po klimah robovih itd vaultas in skaces in splezas

 

dam v spoiler da ne zavzame pol ekrana pa mogoce tut kdo slike mesta jemlje kot spoiler

 

Spoiler

9aBP0vU.jpg

 

kVBNFXl.jpg

 

LQ3q7xA.jpg

 

BVIIzjz.jpg

 

kle pr zadnji sliki se dejansko furam po mestu na strehi tega vlakca (igralni lik izklopljen v photo modeu), ki se fura na tirnicah visoko nad ulcami :avadodo:

 

dejansko ta vlakec ni enka kulisa izven igralcevega dosega ampak lahko stojis gor in te pelje okol, bolnica :avadodo:

 

 

 

 jst sm pajk

 

Spoiler

lV886MN.jpg

 

IyO4kb0.jpg

 

SX2xNGw.jpg

 

Povezava do prispevka

Tm v uni temi je bol debata ljudi ki ne igrajo igrice, mogoce lahko kle mal vec vsebine nabijemo tisti ki igrico igramo.

 

plezam eno uro na eno stolpnico iz vseh mogocih smeri in izhodisc, koncno mi rata in pridem na vrh, vidm gor mal prevec podrobno narjeno teraso in grem pogledat, dejansko playable area, zgleda bo to del ene misije, ki se je se nisem lotil, v glavnem carsko ko pridem na vrh in gor delujoce dvigalo, ki me potem iz 42 nadstropja pelje v 30nekaj nadstropje, kjer plese nek folk itd.

 

terasa na desni strani:

P6OzLQx.jpg

 

najvisja tocka na katero mi je ratal do zdej splezat:

(tale streha naravnost al pa vsaj terasa na desni bo zgleda tut del ene misije)

OTDzP86.jpg

uredilo bitje []D [] []V[] []D
Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče pred 2 urama:

Lahko nekdo ki je koncal zgodbo povbe, a lahko potem nadaljujes z gameplayom in pocistis ostale misije in opravke?

Da ti moznost loada gejma pred point of no return.. dejansko je skoraj isto kot da loadas sam, sam da dobis reward item, xp, odvisno kaksno varijatnto izberes za na konec pol lahko vrjetno gres se 1x zadnjo misijo in se odlocis drugace in poberes kaksne druge iteme i guess

 

Sam dejansko ko koncas story se timeline ne nadaljuje vec in mores tako al drugace loadat nazaj pred point of no return.. dobis pa xp in iteme iz zadnje misije

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...