Skoči na vsebino

Priporočeni prispevki

Ripper reče pred 6 urami:

Isti lanski, isto počasen, torej globoko zadnji skupaj z Alfo. Aja, pa Ferari bo tam nekje, verjetno še Wiliams. 

 

Spredaj RBR, za katerega napovedujem 2 naslov, Merc bo letos začel uspešno pot navzdol in Lojze bo vesel da je podpisal samo eno letno pogodbo. Aston Martin al kaj je že uno zeleno čudo bo mešal štrene, ker je lanski Merc in bo boljši kot letošnji Merc, tist Reno bo pa tam kjer je bil lani.

 

Aja imamo še Mkvarna, fuiff, če jim motor od Merca sede, pol kamot pokajo štenge celo sezono. 

 

Torej imamo 3 ekipe sposobne pobrati naslov. Luštn bo. 

Haas je imel samo predstavitev nove barvne sheme na lanskem bolidu. Novi bolid bo predstavljen na zimskih testiranjih. Prepostavljam pa, da bodo gladko zadnji, saj niso namenili praktično nič denarja za nadgradnjo, ker razvijajo bolid za 2022.

 

Kar se glede napovedi v prvenstvu tiče, pa letos zagotovo še ne bomo gledali padca Mercedesa. Prej napovedujem, da bomo nekajkrat videli prva tri mesta voznikov z Mercedesovimi motorji. 

 

Glede Ferrarija: realno mislim, da bodo v borbi z Alpine za 5 mesto v konstruktorskem. Poleg prenove pogonskega sklopa, ki bo pospešeno v razvoju za sezono 2022 (torej bo 2021 nekako testno leto), jih čaka še konkretna prenova zadka zaradi problemov s pregrevanjem, zastarel je tudi koncept nosu. Prehodno leto IMO.

 

Praktično vsi pa bodo na testiranjih evaluirali paket za sezono 2021, pripravili ustrezne popravke za prvi sklop dirk, potem pa ustavili razvoj in se fokusirali na leto 2022.

Povezava do prispevka

Aston Martin mi je zelo lep. Po fotkah mi je najvšečnejši od vseh. 

 

Še 1x sem si pogledal HAASov livery. A prav vidim, da po vseh letih teženja z ameriško zastavo letos le-te ni nikjer? Ne samo, da so se prebarvali v Kalinka zastavo, še svojih zvezd si ne upajo nalimati nikamor?! 

Povezava do prispevka

Pri AM me motijo le rdeče črte, ker zelena in rdeča mislim da pašeta skupaj le pri lubenicah

(in Jaguar je imel meni lepšo nianso zelene).

Blessedes, podobno (kar se tiče rdeče).

Haas? Some folks are born made to wave the flag (it ain't me) ...

McKvaren presenetljivo všečen, kljub relativno nespremenjeni kombinaciji oranžne in modre.

Williamsu je zgleda zmanjkalo denarja, da bi bil moder tudi nos, ker od strani ne izgleda slabo.

 

... Letošnje stave ... Discord?

uredilo bitje Panthera Tigris
Povezava do prispevka
Panthera Tigris reče pred 2 urama:

... Letošnje stave ... Discord?

Poigravali smo se z idejo, da bi se morda poizkušali dobiti en sončen dan na prostem in poravnati lanske stave ter sprejeti nove. Dorekli nismo nič, ker se situacija nonstop spreminja. Kdo ve, morda bomo po koncu testiranj spet zaprti na občine. Se bomo po ZS dogovorili. 

Povezava do prispevka
Flaming_C reče Dne, 19. 2. 2021 at 17:27:

Nemški RTL ne bo več prenašal reklam z občasnimi F1 vklopi,namesto tega bo F1 od sedaj na Sky Sport F1 Deutschland

 

Sky Deutchland je prodal pravice za 4 dirke RTL-u,Španija,obe Italijanski in Brazilija

Povezava do prispevka
Flaming_C reče Dne, 5. 3. 2021 at 17:50:

Malo berem tole o novem sponzorju Haasa,Uralkali

 

V ozadju firme je tastar Mazepin

 

Malo bodo prali rublje pomoje da se bo poba lahko fijakal po F1

 

Uralkali Haas Formula 1 team

 

https://www.planetf1.com/news/uralkali-haas-livery-controversy/

 

Haas-VF21-5-1200x630.jpg

A ni ta firma ze bila sponzor v prejsnjih sezonah pri eni ekipi? Na sumu imam Williams, samo nisem ziher.

Povezava do prispevka

Jaz sem nekaj preizkušal na PC, moram preveriti katerega točno, vem pa da je bilo mogoče spremljati več pogledov hkrati. Če imaš dovolj velik zaslon, imaš lahko na njemu live timing, pa še ene dva dirkača

Vedeti pa moraš, da streami niso popolnoma sinhronizirani, nekateri programi podpirajo sinhronizacijo, ampak ta ni popolna.

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...