Weraziel Objavljeno 26. maj 2026 Avtor Share Objavljeno 26. maj 2026 https://www.metacritic.com/game/007-first-light/ zaenkrat 89 Navedek Povezava do prispevka
Buzzkill Objavljeno 26. maj 2026 Share Objavljeno 26. maj 2026 Edina razlika za kero vem od oka, pa daleč od tega da sem nek ekspert za balkanske jezike, je da je kr nekaj črnogorcev ijekavcev, to je pa tudi to. Pa to, da ful abusajo đ in da mi zveni bolj seljački jezik od srbskega proper. Drgač bi reku da je kaj, 98% isti k? Sigurno ni taka razlika da bi bilokdo bilokje rekel "ne ne govorim srbsko, govorim črnogorsko" lol. Navedek Povezava do prispevka
Vučko3 Objavljeno 26. maj 2026 Share Objavljeno 26. maj 2026 Buzzkill reče pred 3 minutami: Edina razlika za kero vem od oka, pa daleč od tega da sem nek ekspert za balkanske jezike, je da je kr nekaj črnogorcev ijekavcev, to je pa tudi to. Pa to, da ful abusajo đ in da mi zveni bolj seljački jezik od srbskega proper. Drgač bi reku da je kaj, 98% isti k? Sigurno ni taka razlika da bi bilokdo bilokje rekel "ne ne govorim srbsko, govorim črnogorsko" lol. Tako je. Tako kot bosna (cela bosna, srbi in hrvati in muslimani) in hrvaška, je crna gora ijekavska. Itak, crnogorski jezik obstaja, oni hocejo bit totalno loceni, vse to je valid in razumljivo. Ampak tista scena je glupa ko kurac 1 Navedek Povezava do prispevka
bitsurugi Objavljeno 26. maj 2026 Share Objavljeno 26. maj 2026 Weraziel reče pred 5 minutami: https://www.metacritic.com/game/007-first-light/ zaenkrat 89 88 sedaj, kar je imo super. 2 Navedek Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D Objavljeno 26. maj 2026 Share Objavljeno 26. maj 2026 007 je bil sam v crni gori, ni vedu da srbi isto govorijo 3 Navedek Povezava do prispevka
UnKn0wn Objavljeno 26. maj 2026 Share Objavljeno 26. maj 2026 Gaming je mrtev 1 Navedek Povezava do prispevka
dzaver Objavljeno 26. maj 2026 Share Objavljeno 26. maj 2026 Ob 16h se igra 007! Idemo 4 Navedek Povezava do prispevka
Kočevc Objavljeno 26. maj 2026 Share Objavljeno 26. maj 2026 Buzzkill reče pred 57 minutami: Edina razlika za kero vem od oka, pa daleč od tega da sem nek ekspert za balkanske jezike, je da je kr nekaj črnogorcev ijekavcev, to je pa tudi to. Pa to, da ful abusajo đ in da mi zveni bolj seljački jezik od srbskega proper. Drgač bi reku da je kaj, 98% isti k? Sigurno ni taka razlika da bi bilokdo bilokje rekel "ne ne govorim srbsko, govorim črnogorsko" lol. jezik je isti, ostalo so dialekti Navedek Povezava do prispevka
Jin Objavljeno 26. maj 2026 Share Objavljeno 26. maj 2026 dzaver reče pred 18 minutami: Ob 16h se igra 007! Idemo Tudi jaz sem hype, sem pa tokrat vseeno počakal do rivjujev in grem jutri po fizično kopijo. 2 1 Navedek Povezava do prispevka
dzaver Objavljeno 26. maj 2026 Share Objavljeno 26. maj 2026 (urejano) Končno lep moški, da lahk igram z njim 😂 upam da je kje shirtless al pa v speedo kopalkah. Pa da je strejt in ni spet nek woke ass nigga 26. maj 2026 uredilo bitje dzaver 3 Navedek Povezava do prispevka
kid666 Objavljeno 26. maj 2026 Share Objavljeno 26. maj 2026 dzaver reče pred 36 minutami: iz zero interesa mi je špil skoču na must buy 1 1 Navedek Povezava do prispevka
PS5 Lover Objavljeno 26. maj 2026 Share Objavljeno 26. maj 2026 PT patch pride kasneje Navedek Povezava do prispevka
Buzzkill Objavljeno 26. maj 2026 Share Objavljeno 26. maj 2026 Vidu da lahko nekomu izbiješ gun iz rok in ga ujameš v zraku -> ps store, buy. Upam da je tudi vse ostalo sick. Navedek Povezava do prispevka
PS5 Lover Objavljeno 26. maj 2026 Share Objavljeno 26. maj 2026 Bo šlo @BigBoss82 Navedek Povezava do prispevka
BigBoss82 Objavljeno 26. maj 2026 Share Objavljeno 26. maj 2026 salbo sam veš kaj. sem opazil, da poleg 4k in okoli 100 fps, moram vzeti v enačbo tudi sumenje ventilatorja :)) tako da ponavadi veno izklopim RT al pa ga dam na obicnega brez PT and shit tudi ce je 100fps.. ker ce mi prevec sumi mi gre na k =))) in pol ce zaradi sumeja zmanjsam malo kriterije mi doseze tudi vecje fpsje bolj v izi ker ni vse na ultra :)) 1 Navedek Povezava do prispevka
PS5 Lover Objavljeno 26. maj 2026 Share Objavljeno 26. maj 2026 PT še pride pri tem špilu, tak da je treba začet šparat za 6090 Navedek Povezava do prispevka
kmetek Objavljeno 26. maj 2026 Share Objavljeno 26. maj 2026 g. Profesor reče pred 2 urama: 63€ + ptt razen če greš tja iskat. Navedek Povezava do prispevka
kmetek Objavljeno 26. maj 2026 Share Objavljeno 26. maj 2026 PS5 Lover reče pred 2 urama: 48€ ne moreš prodat naprej. Navedek Povezava do prispevka
tiesto Objavljeno 26. maj 2026 Share Objavljeno 26. maj 2026 Zadeva zelo vsecna, prva misija spominja na TLOU -zombiji. Grafika in gameplay vrhunsko. Sm pa sam lolnil ko sm slisal prvi stavek in evo jugos, se sem notr so jih tlacili + hrvaska sahovnica 1 Navedek Povezava do prispevka
Hattori Objavljeno 27. maj 2026 Share Objavljeno 27. maj 2026 Prvi dve uri, fak je dobro zmontirana igra, ena boljših "tutorial" misij. Na Pro igra izgleda in teče super. + točke tudi, da so se potrudili za dualsense bombončke. 2 Navedek Povezava do prispevka
Buzzkill Objavljeno 27. maj 2026 Share Objavljeno 27. maj 2026 Jaz sem tudi palil cca 2 uri in za zdej je ok. IZREDNO diverse MI6 hehe, ampak liki niso bad in predvsem Bond je carčina. Fuka, prca, karizmatičen je, super zadeli mladega cocky Jamesa. Ta del carski. Gunplay je ok kolk malo sem ga sprobal, hand to hand combat je dost brezvezen. Kul je to, da lahko interaktiraš z okoljem kot v TLOU2 ko tipom razbijaš glave na random kosih pohištva, hkrati je pa janky as fuck če nucaš dodge, ker pol nasprotnik kar maha nekam v prazno. Protip za deve, ne nucat grab attackov, če jih motor ne zna shendlat (isto FROM pizda vam materina z grabi). Zvok je vrhunski, pravtako kinematska prezentacija, recimo uvod je legit muvi uvod z Lano fakin Del Rey. Cray. Overall je stvar kot nek dolg film, skup z cuti, montazami in vsem kaj temu spada, ta del mi je tudi kul. Kul so tudi crowdi, igral sem nek nightclub level in je tbh en najboljših v igrcah. Krcato polno, super lighting, vse. Tam kje je pa igra najbolj čudna je grafika. Na enih mestih je stvar legit bjutiful zadeva, polna ljudi, odlični obrazi, vse dela. Pol pa ena scena kasneje stvar izgleda kot PS3 igra. Pa ne vem če je to nekonsistenca pri shaderjih ali kaj, sam tako mi izgleda. Po feelingu mi trenda tam v mid 80's, bomo pa videli. 1 Navedek Povezava do prispevka
CPC_agent_za_SrednjoEvropo Objavljeno 27. maj 2026 Share Objavljeno 27. maj 2026 Vučko3 reče pred 18 urami: lolčina na jebeni kvadrat. Tole je dovolj, da ne povoham te igre. kdorkoli stoji za tem, je ali izjemno glup ali izjemno pretenciozen Kva pa. Černogorci edini niso bili poturčeni, so si zaslužili pravico do svojga jezika Navedek Povezava do prispevka
Buzzkill Objavljeno 27. maj 2026 Share Objavljeno 27. maj 2026 Ta del ni tako grozen, če upoštevaš retardiran hwood del, ko native speaker ne skapira da model s kerim se pogovarja najbolj očitno ni fakin čefur. "Opoušti se, štizem za sekund!". Vsaj čefur guard je govoril native ajde, točke. Šahovnica pa očitno ni hrvaška (rdeči kvardatek zgoraj levo tell plz) Navedek Povezava do prispevka
Priporočeni prispevki
Pridruži se debati
Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.