PS5 Lover Objavljeno 27. maj 2026 Share Objavljeno 27. maj 2026 720p na lidiču in 1080p na ropotulji Navedek Povezava do prispevka
AMF Objavljeno 27. maj 2026 Share Objavljeno 27. maj 2026 Furanje avtomobila je grozno! Navedek Povezava do prispevka
fric Objavljeno 27. maj 2026 Share Objavljeno 27. maj 2026 AMF reče pred 50 minutami: Furanje avtomobila je grozno! Je bilo razvidno že iz prvega gameplay trailerja. Navedek Povezava do prispevka
BigBoss82 Objavljeno 27. maj 2026 Share Objavljeno 27. maj 2026 Hypervision Navedek Povezava do prispevka
dzaver Objavljeno 27. maj 2026 Share Objavljeno 27. maj 2026 My body is ready 4 Navedek Povezava do prispevka
ke_kit Objavljeno 27. maj 2026 Share Objavljeno 27. maj 2026 7 at best. 1 Navedek Povezava do prispevka
Buzzkill Objavljeno 27. maj 2026 Share Objavljeno 27. maj 2026 Kak bedn grip je to, dissapoint. Navedek Povezava do prispevka
dzaver Objavljeno 27. maj 2026 Share Objavljeno 27. maj 2026 ke_kit reče pred 39 minutami: 7 at best. Ne vem no, jst sm igral ene dve/tri ure in je kr najs. Ce so ti vsec single player adventure games je to u izi 9ka. Nisem mel takih najs feelingov od uncharted 4 1 Navedek Povezava do prispevka
Buzzkill Objavljeno 27. maj 2026 Share Objavljeno 27. maj 2026 Jaz sem lih koncal prvo pravo misijo in je dbest. Navedek Povezava do prispevka
fric Objavljeno 27. maj 2026 Share Objavljeno 27. maj 2026 Zanimiva nošnja ak47. 1 Navedek Povezava do prispevka
Buzzkill Objavljeno 27. maj 2026 Share Objavljeno 27. maj 2026 Srbi delajo sick drone, v latinici za tuje trge pa to. Navedek Povezava do prispevka
ke_kit Objavljeno 27. maj 2026 Share Objavljeno 27. maj 2026 dzaver reče pred 4 urami: Ne vem no, jst sm igral ene dve/tri ure in je kr najs. Ce so ti vsec single player adventure games je to u izi 9ka. Nisem mel takih najs feelingov od uncharted 4 Ma ne, nisem igral igre sploh. Ocenjujem tipa kao. Navedek Povezava do prispevka
dzaver Objavljeno 27. maj 2026 Share Objavljeno 27. maj 2026 ke_kit reče pred 18 minutami: Ma ne, nisem igral igre sploh. Ocenjujem tipa kao. Ajaaa lool Navedek Povezava do prispevka
BigBoss82 Objavljeno 27. maj 2026 Share Objavljeno 27. maj 2026 (urejano) ja tip je ena realna 8 zaradi postave ker v formi in ima dobrih 10 posto body fata... cene 7 at best sam ja.. ni neki ne ampak ocitno pickam in geyam so taki tipi vsec, to mi relativno straight tipi ne bomo mogli nikoli razumet jaz sem se s tem ze sprijaznil isto kot picke ne stekajo zakaj so nam dobre picke v pornicih in ne manekenke =))) 27. maj 2026 uredilo bitje BigBoss82 Navedek Povezava do prispevka
Heretik Objavljeno 27. maj 2026 Share Objavljeno 27. maj 2026 (urejano) dzaver reče pred 6 urami: My body is ready ke_kit reče pred 6 urami: 7 at best. BigBoss82 reče pred 11 minutami: ja tip je ena realna 8 zaradi postave ker v formi in ima dobrih 10 posto body fata... cene 7 at best 27. maj 2026 uredilo bitje Heretik 6 Navedek Povezava do prispevka
Buzzkill Objavljeno 27. maj 2026 Share Objavljeno 27. maj 2026 Tipček je hud, ni kaj. 1 Navedek Povezava do prispevka
ke_kit Objavljeno 27. maj 2026 Share Objavljeno 27. maj 2026 Heretik reče pred 55 minutami: Lej tipa kako nas je očitno ločil, da bi poudaril kdo je gay, kdo pa obične pederčine. 1 1 Navedek Povezava do prispevka
Heretik Objavljeno 27. maj 2026 Share Objavljeno 27. maj 2026 (urejano) Haha, ločitev je bla sicer kao da vidva to rečeta njemu ampak lepo, da si se našel 27. maj 2026 uredilo bitje Heretik Navedek Povezava do prispevka
roamer Objavljeno 28. maj 2026 Share Objavljeno 28. maj 2026 Za vse tiste kateri cincate ali kupit ali ne. 1 Navedek Povezava do prispevka
Buzzkill Objavljeno 28. maj 2026 Share Objavljeno 28. maj 2026 (urejano) Obrnu včeraj še dve misiji, mislim da sem dobil general vibe igrice in kaj lahk pričakujem do konca. Igra je v bistvu nekak generalno mix Uncharteda, Hitmana in Guardians of the Galaxy walk sim delov. Vsaka misija je sestavljena iz obiska Qja, ki ti predstavi nove gadgete. Ta del je quirky in cool in v nulo bondovski. Potem greš na "vožnjo" proti neki eksotični lokaciji kjer bo misija potekala. Sledi walking simulator del. Sledi semi "open world" immersive sim del, kjer lahko na veliko Hitman-like načinov dosežeš zadani cilj. Sledi cutscene. Sledi sneaking part. Sledi fajt sekvenca. Sledi boss fajt. Sledi animacija in konec misije. Vse to je vsaj do te točke narejeno okusno. Ne 9 level, ampak dobrih 8 level generalno. Seveda se tekom igre lahko vse skupaj poboljša/poslabša, ocena je do te točke kjer sem zdej: Vožnja slaba Gunfight servicable, kul je to da imaš zelo malo municije, enemiji so včasih pametni in flankajo, predvsem so pa vsi coverji uničljivi enemiji majo pa maso granat. Tko da je fajt manj šicanje iza coverja, bolj taktično premikanje, rushanje, charganje in sistematsko odstranjevanje nasprotnikov. Fistfight eh, janky je. Vse je kul dokler ne začneš dodgat, pol vidiš da bi rabli še kake pol leta za polish. It's fun drgač. stealth part je tudi ok. Stealth zone so velike, imajo kup poti (replayabilty je iz tega vidika ok), en kup načinov je da se rešiš skupinic. Enemiji so tle retardirani as is tradition, kul je to da če te en al pa dva opazita in jih hitro odstraniš, ne alertajo cele cone ampak samo manjši del. Zato imaš veliko več svobode kako kaj rešit. Fun. Walking sim deli so walking sim deli, lepi, ekspozicija, nice for what it's worth Immersive sim deli so najjači v igri. Vsaka "uganka" ima kup rešitev, dejansko je en level replayabilitija tle. Prisluškuješ, plotaš, sabotiraš, doing spy shit. Mogoče se vse skup začne ful ponavljat kasneje, za zdej je sveže in zelo kul Grafika varira med "HUDO!" in "a je to bug, ps3 igra ali samo lazy?!" Woke element obstaja iz vidika šarenega MI6, je pa Bond Based AF, šarmanten in kul. Meni je carski. Zgodba: prehitro za povedat, za zdej me še interesira. Overall mi je kul izkušnja, še skuz mi trenda proti mid 80's, zdej so faktor samo še dolžina, kolk me gripa do konca in če bo še novih mehanik al je to to. 28. maj 2026 uredilo bitje Buzzkill 3 2 Navedek Povezava do prispevka
bitsurugi Objavljeno 28. maj 2026 Share Objavljeno 28. maj 2026 Skratka, Hitman deli so super, ostalo malo manj, vožnja za en drek? Well, točno to, kar se mi je zazdelo že pri prvi predstavitvi te igre. Upam, da dočakamo novo Hitman sago, sigh. 1 Navedek Povezava do prispevka
Fish91 Objavljeno 28. maj 2026 Share Objavljeno 28. maj 2026 Skratka gaming je mrtev. Pass. Trenutno igram tomb of raider 1-3 remastered in je boljša zadeva od 007. Navedek Povezava do prispevka
To je priljubljen prispevek. Buzzkill Objavljeno 28. maj 2026 To je priljubljen prispevek. Share Objavljeno 28. maj 2026 K veš, da bo banger post 11 Navedek Povezava do prispevka
F5ve Stringed Objavljeno 28. maj 2026 Share Objavljeno 28. maj 2026 Js tut trenutno raje igram Assassins of Creed dvojko in je boljsa zadeva od 007 1 Navedek Povezava do prispevka
Weraziel Objavljeno 28. maj 2026 Avtor Share Objavljeno 28. maj 2026 roamer reče pred 4 urami: Za vse tiste kateri cincate ali kupit ali ne. fak gaming bi lahko že pustil skrivanje v grmovju/rožah nekje za sabo zih bi se dalo drgač narest Navedek Povezava do prispevka
Buzzkill Objavljeno 28. maj 2026 Share Objavljeno 28. maj 2026 Moj stric je programer. Neverjetno talentiran je. Ga vidim igrat Tom Clancy's Splinter Cell, in vprašam da kolk bi pa taka igra stala če bi jo šli delat danes. Odgovoril je da bi bilo nemogoče, ne znamo kako. 2 Navedek Povezava do prispevka
dzaver Objavljeno 28. maj 2026 Share Objavljeno 28. maj 2026 Fish91 reče pred 1 uro: Skratka gaming je mrtev. Pass. Trenutno igram tomb of raider 1-3 remastered in je boljša zadeva od 007. Sure Navedek Povezava do prispevka
PS5 Lover Objavljeno 28. maj 2026 Share Objavljeno 28. maj 2026 Lidič izkušnja Navedek Povezava do prispevka
Priporočeni prispevki
Pridruži se debati
Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.