Skoči na vsebino

[multi] 007 First Light (James Bond ajga)


Priporočeni prispevki

 ja tip je ena realna 8 zaradi postave ker v formi in ima dobrih 10 posto body fata... cene 7 at best

sam ja.. ni neki ne ampak ocitno pickam in geyam so taki tipi vsec, to mi relativno straight tipi ne bomo mogli nikoli razumet

jaz sem se s tem ze sprijaznil isto kot picke ne stekajo zakaj so nam dobre picke v pornicih in ne manekenke =)))

uredilo bitje BigBoss82
Povezava do prispevka

  

dzaver reče pred 6 urami:

My body is ready

 

 

 

ke_kit reče pred 6 urami:

7 at best. :closedeyes:

 

BigBoss82 reče pred 11 minutami:

 ja tip je ena realna 8 zaradi postave ker v formi in ima dobrih 10 posto body fata... cene 7 at best

 

You know i am something of a | homosexual | image tagged in you know i am something of a | made w/ Imgflip meme maker

 

uredilo bitje Heretik
Povezava do prispevka

Obrnu včeraj še dve misiji, mislim da sem dobil general vibe igrice in kaj lahk pričakujem do konca. 

 

Igra je v bistvu nekak generalno mix Uncharteda, Hitmana in Guardians of the Galaxy walk sim delov. 

 

Vsaka misija je sestavljena iz obiska Qja, ki ti predstavi nove gadgete. Ta del je quirky in cool in v nulo bondovski. Potem greš na "vožnjo" proti neki eksotični lokaciji kjer bo misija potekala. Sledi walking simulator del. Sledi semi "open world" immersive sim del, kjer lahko na veliko Hitman-like načinov dosežeš zadani cilj. Sledi cutscene. Sledi sneaking part. Sledi fajt sekvenca. Sledi boss fajt. Sledi animacija in konec misije. 

 

Vse to je vsaj do te točke narejeno okusno. Ne 9 level, ampak dobrih 8 level generalno. Seveda se tekom igre lahko vse skupaj poboljša/poslabša, ocena je do te točke kjer sem zdej:

 

Vožnja slaba

 

Gunfight servicable, kul je to da imaš zelo malo municije, enemiji so včasih pametni in flankajo, predvsem so pa vsi coverji uničljivi enemiji majo pa maso granat. Tko da je fajt manj šicanje iza coverja, bolj taktično premikanje, rushanje, charganje in sistematsko odstranjevanje nasprotnikov. 

 

Fistfight eh, janky je. Vse je kul dokler ne začneš dodgat, pol vidiš da bi rabli še kake pol leta za polish. It's fun drgač.

 

stealth part je tudi ok. Stealth zone so velike, imajo kup poti (replayabilty je iz tega vidika ok), en kup načinov je da se rešiš skupinic. Enemiji so tle retardirani as is tradition, kul je to da če te en al pa dva opazita in jih hitro odstraniš, ne alertajo cele cone ampak samo manjši del. Zato imaš veliko več svobode kako kaj rešit. Fun. 

 

Walking sim deli so walking sim deli, lepi, ekspozicija, nice for what it's worth

 

Immersive sim deli so najjači v igri. Vsaka "uganka" ima kup rešitev, dejansko je en level replayabilitija tle. Prisluškuješ, plotaš, sabotiraš, doing spy shit. Mogoče se vse skup začne ful ponavljat kasneje, za zdej je sveže in zelo kul

 

Grafika varira med "HUDO!" in "a je to bug, ps3 igra ali samo lazy?!"

Woke element obstaja iz vidika šarenega MI6, je pa Bond Based AF, šarmanten in kul. Meni je carski. 

 

Zgodba: prehitro za povedat, za zdej me še interesira.

 

 

Overall mi je kul izkušnja, še skuz mi trenda proti mid 80's, zdej so faktor samo še dolžina, kolk me gripa do konca in če bo še novih mehanik al je to to. 

 

 

uredilo bitje Buzzkill
  • Račka +1 3
  • Na jagodo +1 2
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...