PS5 Lover Objavljeno 28. maj 2026 Share Objavljeno 28. maj 2026 top (sometimes) grafika Navedek Povezava do prispevka
BigBoss82 Objavljeno 29. maj 2026 Share Objavljeno 29. maj 2026 Neki sem igral. Morem rect, da je zanimivo. Grafika in leveli so raznoliki in realisticni, akoraj kot v filmu. Ala hitman sam se bolj odprti zaradi akcije. Zgodba mi je tudi ql in pravtako dialogi. Kar me je malo zbodlo pa je, da so dolocene scene malo glupe. Ne vem, ne spomnem se ma ene 2 3 stvari so bile res glupe. Ko mu explodira bomba iza ledza, ki raznese pol hotela in ubije ne vem koliko ljudi a Bondu nic al lako bezijo peske pred tankom z mitraljezom, kaksnih dobrih 100m in jih ne zadane nikoli ipd.. plus kamera, ko se fajtas je krneki v prazno, ce sta dva ali vec je neznosno, ker ko delas combo enemu sploh ne vidis kdaj te drugi hoce udarit in pol al ne delas combote do konca ker nonstop stiskas block.. kakor koli kombat je malo storast. Streljanje je ok. Ne vem trenutno mi je zanimiva tipo indijana jones the grear cicrcle magnituda zanimivosti recimo Navedek Povezava do prispevka
Buzzkill Objavljeno 29. maj 2026 Share Objavljeno 29. maj 2026 BigBoss82 reče pred 4 urami: Ko mu explodira bomba iza ledza, ki raznese pol hotela in ubije ne vem koliko ljudi a Bondu nic al lako bezijo peske pred tankom z mitraljezom, kaksnih dobrih 100m in jih ne zadane nikoli ipd Ma ker je posneto kot film, sam v igrci take stvari kot je tank k te ne more zadet izpadejo čudno, ker v igrcah smo vajeni da te kaj tudi zadane. Al pa max suspenz story del, ko ti nekdo grozi z nabito pištolo, ampak ni mel pa metkov noter in vstreli v prazno, čeprav je bil slide naprej, se pravi da ni prazna. Brao. Ni level Batmana, ko pade čahura iz revolverja, je pa še skuz retardirano, glede na to da bi od Hitman in Bonda pričakoval vsaj malo, malo korektnosti. Vsaj pri story beat zadevah kjer je suspenz, ni treba bit weapons correct. Sam ta Bond je zgleda totalen weapons noob, brit pač 1 Navedek Povezava do prispevka
Jin Objavljeno 31. maj 2026 Share Objavljeno 31. maj 2026 Prodam igro za 55 evrov za PS5. ZS me 1 Navedek Povezava do prispevka
Galko Objavljeno 31. maj 2026 Share Objavljeno 31. maj 2026 Jin reče Dne, 26. 5. 2026 at 15:14: Tudi jaz sem hype, sem pa tokrat vseeno počakal do rivjujev in grem jutri po fizično kopijo. Jin reče pred 8 minutami: Prodam igro za 55 evrov za PS5. ZS me Well that escalated quickly 5 Navedek Povezava do prispevka
BigBoss82 Objavljeno 31. maj 2026 Share Objavljeno 31. maj 2026 De-esacleted :)) 1 1 Navedek Povezava do prispevka
Jin Objavljeno 31. maj 2026 Share Objavljeno 31. maj 2026 Hehe, igrica je dobra, zato tudi že preigrana. Če bi kaj izpostavil, poleg vsega navadno naštevanega v rivjujih, bi rekel, da po dolgem času zelo, zelo kul zgodba v igri. Pač, v okviru bondiad, ampak vseeno. Se mi zdi, da bi bil zlahka scenarij za film. 2 Navedek Povezava do prispevka
Lunco Objavljeno 4. junij 2026 Share Objavljeno 4. junij 2026 (urejano) jaz sem očitno mal over teh igric, ki so skor 100% on rails. sej lepo zgleda, kul zgodba, zelo bondovsko. ampak sam hodis okol kot ti recejo, sneakas, strelas, resis kaksno "uganko". boring af. pa na živce mi gre, da cutscenes niso widescreen. 2026 jebemti boga. en daje ven spremenjen exe na nexusmod sam pol vsak patch povozi zadevo. super, res. 4. junij 2026 uredilo bitje Lunco Navedek Povezava do prispevka
Lunco Objavljeno 4. junij 2026 Share Objavljeno 4. junij 2026 Buzzkill reče Dne, 27. 5. 2026 at 21:07: Srbi delajo sick drone, v latinici za tuje trge pa to. tle se imo bolj insinuira, da je ukradeno srbski vojski. kar je dosti bolj smiselno. hrvat je tat. Navedek Povezava do prispevka
Buzzkill Objavljeno 5. junij 2026 Share Objavljeno 5. junij 2026 (urejano) Lunco reče pred 6 urami: tle se imo bolj insinuira, da je ukradeno srbski vojski. kar je dosti bolj smiselno. hrvat je tat. Srbska zastava je gor tho. Ali srbi v tem univerzumu delajo drone v latinici, ali pa hrvati ukradenemu dronu prevedejo samo ime in pustijo zastavo. Ime je pa nekaj kaj bi absolutno pričakoval od obojih da dajo svojemu dronu ime Hajduk in se pol pičijo med sabo naslednjih 60 let o tem kdo ma večjo pravico nucat ime hehe 5. junij 2026 uredilo bitje Buzzkill 1 Navedek Povezava do prispevka
Priporočeni prispevki
Pridruži se debati
Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.