Skoči na vsebino

Trenutno igram [05/2026]


Priporočeni prispevki

DaCapo reče pred 5 urami:

Ribe pri meni še nekak grejo. Verjetno zato, ker sem že od malega navajen.
Karkoli drugega pa niti slučajno. Še goloba, ki ga je nedolgo nazaj ulovil kuža skorajda nisem mogel niti pogledat, prav z zaprtimi očmi sem ga nesel v kanto za biološke odpadke

Model, mrtvih ptic se ne odlaga v kanto za biološke odpadke. 

 

Navedek

Kaj (in česa ne) zbiramo v zabojnikih za biološke odpadke?

V rjave zabojnike odlagamo kuhinjske odpadke in zeleni vrtni odpad. To so zelenjavni in sadni odpadki vseh vrst, jajčne lupine, kavna usedlina in filter vrečke, pokvarjeni prehrambeni izdelki, ostanki hrane, papirnati robčki, brisače in papirnate vrečke, vejevje, trava in listje, rože in plevel, stelja malih rastlinojedih živali.

V zabojnike za biološke odpadke pa ne sodijo cigaretni ogorki, kosti, plenice in higienski vložki, mačji pesek, žvečilni gumiji, pluta (odlagamo jih med preostale odpadke), tekstil, usnje, gume (odpeljemo jih v zbirni center), zdravila, kemikalije, maščobe ali odpadno kuhinjsko olje (spadajo med nevarne odpadke) in poginule živali.

 

Povezava do prispevka
Heretik reče pred 5 urami:

fak zdej si me ubil, že tako sem bil demotiviran ki izgleda res svinska. Za vsak hint, ki mislim da sem poštekal me po drugi strani vrne za korak nazaj.

Sam hkrati če jo rešiš brez hinta, postaneš alfa forumske puzzle scene, glede na to, da sem jaz rabil hint 

Povezava do prispevka

The Defect pri Slay the Spire mi je še bolj všeč od Ironclada. Ma sicer manjši DMG output, ampak je safe za popizdit. Ko enkrat malo nabildaš une orbe nima nihče več za burek. V drugem runu mi je ratalo premagati unga modrega kuščarja, ki se poheala ob smrti. Z Ironcladom nisem imel šans.

DROGE/10

 

EDIT: Druga faza kuščar bossa. :D

uredilo bitje ke_kit
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Konec igre reče pred 3 urami:

Sam hkrati če jo rešiš brez hinta, postaneš alfa forumske puzzle scene, glede na to, da sem jaz rabil hint 

Sem šel pogledat pol na net že v službi, ki me je zanimalo. Sej v bistvu in težka če bi sam pomislu na pravo stvar. Ma sej to je to o čemer sem govoru, puzzli so dostikrat lahko logično gledano marsikaj, sam moraš pomislit na tapravo stvar.

[]D [] []V[] []D reče pred 2 urama:

nism se tok delc, in mi je ze kislo k bom zdej pr vsaki uganki ugibal "a je to ta"

ja sej si vidu skrinšot. Pač štirje kipi so pri enemu od treh bug reportov.

Povezava do prispevka

Alabaster Dawn :avadodo:

Po moje je to top down RPG z najboljšo igralnostjo, kar sem jih kdaj probal v lajfu.

Moderni Chrono Trigger, sam da ma akcijski real time boj.

Neverjetno je kako dobro se da usmerjati lik, a si ti nor. Čisti užitek je že samo laufanje naokoli po svetu. Men se bo spipalo od vsega dobrega. :avadodo:

  • Račka +1 3
Povezava do prispevka
Armando reče pred 32 minutami:

Time to buy i guess.


Bye money bye :/.

Vsaj ni neki draga. Ampak upoštevaj, da je tole Early Access release. Na začetku piše, da so spolirali kolikor se je dalo, ampak gre še vedno za testing fazo celotne igre (nima kakih nedokončanih grafik ali podobnega, samo je možno, da igralec naleti na kak bug).

Sam toliko v opozorilo, če bi morda raje počakal na final verzijo.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 11 urami:

Alabaster Dawn :avadodo:

Po moje je to top down RPG z najboljšo igralnostjo, kar sem jih kdaj probal v lajfu.

Moderni Chrono Trigger, sam da ma akcijski real time boj.

Neverjetno je kako dobro se da usmerjati lik, a si ti nor. Čisti užitek je že samo laufanje naokoli po svetu. Men se bo spipalo od vsega dobrega. :avadodo:

Direktiva na wishlisto, thanks, sam bom počakal na full release, baje čez cca. 2 leti

bleachedagnus reče pred 7 urami:

witcher 3

 

Baldur's  Gate 3

 

Warhammer 40k space marine 2

 

red dead redemption 2 

 

unnamed space idle 

 

Doom Eternal

Kako lahko človek igra vse to hkrati? :D 

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 12 urami:

Alabaster Dawn :avadodo:

Po moje je to top down RPG z najboljšo igralnostjo, kar sem jih kdaj probal v lajfu.

Moderni Chrono Trigger, sam da ma akcijski real time boj.

Neverjetno je kako dobro se da usmerjati lik, a si ti nor. Čisti užitek je že samo laufanje naokoli po svetu. Men se bo spipalo od vsega dobrega. :avadodo:

Kaj ni to šele early access? Torej bo končna verzija  izšla šele nekje 2028ish? 

Povezava do prispevka
Konec igre reče pred 4 urami:

Kako lahko človek igra vse to hkrati? :D 

ma sej to jst igram precej na easy, kako uro, mogoče dve na dan, itak sem pri vseh razen unnamed space idle  Warhammer 40k space marine 2 že prišel do konca, tko da recimo grem v rdr2 samo malo streljat random folk za užitek lol :)

Povezava do prispevka

Sem jezno uninštaliral Lorelei na nekje 94%, že nekaj zadnjih delov igre mi je šlo konkretno na jetra. Mislim labirinti so mi že tako dosadan element, kle pa ja ponovimo labirint trikrat, pa še da bo bolj dosadno razbijmo optiko na koščke, pa pol da bo še bolj dosadno uporabimo uganke, kjer moraš gledat kateri del labirinta paše nekam, hm, kaj pa če to še malo zarotiramo. Nobene vrednosti kot uganka, maksimalno dosadno kot chore. Res ne vem, kaj si je avtor kle mislu. Pol sem ugotovu, da je en del na koncu labirinta, ki bi ga mogu drugače naredit in bi mogu še enkrat čez labirint sem reku hvala lepa. Ene uganke so ble dobre, pri enih sem imel tak beden filing "ugani kaj si je nekdo zamislu da bi kle bla rešitev", ene pa ko moraš brskat po dokumentih (časopisnih člankih, skriptah za igro, zapiskih ....) za imena, letnice, dogodke ... in med igro se ti nabere kar nekaj tega in smo spet tam, ko ni puzzle, ampak iskanje po arhivih, kar je meni res mega nadležno. Plus, ne maram tega, da neki najdeš in se moraš spomnit 10 ur nazaj, da je nekje bil nek item, ki bi ga zdej lahko odklenu. Jaz imam rad da prideš nekam, je pred tabo miselni oreh in ga moraš stret. Meni je bolj na začetku bla dobra igra, ko so ble sveže uganke in koncepti, ko je imel ta hotel in art style kul pridih, pol se mi je začelo vse ponavljat, malo je izgubilo to ostrino, plus, ni ravno izpolnilo obljube nekega twin peaks poglabljanja ampak začelo morit z labirinti in še večkrat labirinti.

 

Razmišljam da probam Blue Prince, berem same dobre stvari o tem gejmu.

Povezava do prispevka

Ja sej Blue princa sem mal prehitro droppal, pač Nioh 3 je lih prišel in tisto precej bolj razumem ko neko zjebano bajto s kislimi ugankami kjer otroka lovijo rng pedofili, al karkoli je ze plot

 

Ampak bom zih še probal, mislim ce si ti znal špilat pol je res nizek prag

  • Za crknit smešno +1 3
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...