Skoči na vsebino

[multi] LEGO Batman Legacy of the Dark Knight


Priporočeni prispevki

Pa saj prav da se spiratizira. Čeprav je Lego igra (in DC ter WB pobereta še procente za licenco) je 70 € za plain verzijo kar veliko. Oz. celo 90 za delux. Niti online nima, striktno story mode traja ca. 10 ur (!) ;  ok.. celokupno se lahko nabije tudi 30 urc, če si kompletionist).  Grafično res izgleda odlično, voice acting je super, ampak vseeno... 70 €? Itak sem že napisal, da so bile Lego igre že od nekdaj drage, sploh te po licencah. Ampak ne morem pa mimo tega, da je zgodbovni del vedno krajši. 

Btw., Mafia: Old Country je tudi (končno) skrekana. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Konec igre reče pred 10 urami:

Baje je kar pizdarija s crackanjem Batmana. Devi plačali velike pare za Denuvo, igrica pa je bila cracked z old school crackom 10 ur po releasu lol

Ta voices38 je zgleda ugotovil nek exploit ker v zadnjih tednih je scrackal ogromno. Najprej RE Requiem potem wukong, stellar blade, pragmata, lego batman. Zdaj še Mafia. Če devi ne ugotovijo točno kako to dela se nam obeta nova piratska era.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...