Konec igre Objavljeno 24. maj 2026 Share Objavljeno 24. maj 2026 Baje je kar pizdarija s crackanjem Batmana. Devi plačali velike pare za Denuvo, igrica pa je bila cracked z old school crackom 10 ur po releasu lol 1 Navedek Povezava do prispevka
DaCapo Objavljeno 24. maj 2026 Share Objavljeno 24. maj 2026 (urejano) Pa saj prav da se spiratizira. Čeprav je Lego igra (in DC ter WB pobereta še procente za licenco) je 70 € za plain verzijo kar veliko. Oz. celo 90 za delux. Niti online nima, striktno story mode traja ca. 10 ur (!) ; ok.. celokupno se lahko nabije tudi 30 urc, če si kompletionist). Grafično res izgleda odlično, voice acting je super, ampak vseeno... 70 €? Itak sem že napisal, da so bile Lego igre že od nekdaj drage, sploh te po licencah. Ampak ne morem pa mimo tega, da je zgodbovni del vedno krajši. Btw., Mafia: Old Country je tudi (končno) skrekana. 24. maj 2026 uredilo bitje DaCapo Navedek Povezava do prispevka
Paljo Objavljeno 24. maj 2026 Share Objavljeno 24. maj 2026 (urejano) Pocak da vids kolk so lego seti z disney licenco (oz. katerikoli drugi licencni set) 24. maj 2026 uredilo bitje Paljo 1 Navedek Povezava do prispevka
Gapi182 Objavljeno 24. maj 2026 Share Objavljeno 24. maj 2026 Konec igre reče pred 10 urami: Baje je kar pizdarija s crackanjem Batmana. Devi plačali velike pare za Denuvo, igrica pa je bila cracked z old school crackom 10 ur po releasu lol Ta voices38 je zgleda ugotovil nek exploit ker v zadnjih tednih je scrackal ogromno. Najprej RE Requiem potem wukong, stellar blade, pragmata, lego batman. Zdaj še Mafia. Če devi ne ugotovijo točno kako to dela se nam obeta nova piratska era. Navedek Povezava do prispevka
Priporočeni prispevki
Pridruži se debati
Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.