Skoči na vsebino

FIFA World Cup 2026


ronaldinho

Priporočeni prispevki

Še trije tedni do začetka težko pričakovanega (ne zares) SP v Severni in Srednji Ameriki. Rekordnih 48 sodelujočih ekip bo odigralo 104 tekme na 16 prizoriščih, 11 od teh v Murici, tri v Mehiki in dve v Kanadi. 

 

Prenapihnjene cene vstopnic,  težave s transportom do stadionov, veliko navijačev iz Evrope in JA si tudi ne bo moglo privoščit ali želelo oditi v Ameriko v trenutnih razmerah, tako da lahko pričakujemo tudi napol prazne stadione na kar nekaj tekmah. Ne bom presenečen, če bo z organizacijskega vidika to prvenstvo katastrofa in del mene bi to tudi privoščil Trumpu in Infantinu (manj pa seveda Mehičanom in Kanadčanom, ki so pa itak samo zaradi lepšega zraven).

 

shutterstock_2306088965-e1757112807302-1

 

 

fad238a1-d3bd-4a50-8178-df4e93c0cbea_137

 

il_fullxfull.7919917943_gj6i.jpg

 

klikni za povečavo https://i.etsystatic.com/28799058/r/il/1f1ddc/7919917943/il_fullxfull.7919917943_gj6i.jpg

 

 

 

 

Povezava do prispevka

Nekaj največjih favoritov je že objavilo svoje igralce za SP, čeprav so še možne spremembe do 1. junija, če pride do kakšnih poškodb. Ostale reprezentance so zaenkrat sporočile le razširjene liste (z do 55 igralci), dokončen seznam pa bo znan v prihodnjih dneh.

 

 

HITQhrFWMAAbEHD?format=jpg&name=large

 

 

HIoYoTdXEAA1nMG?format=jpg&name=large

 

HIsBiOcXQAE82r6?format=jpg&name=large

Povezava do prispevka
Nodi reče Dne, 20. 5. 2026 at 12:35:

Portugalci so moji favoriti čeprav bo itak Martinez zajebal 😁 

 

najprej zjebal zlato generacijo Belgijcev, zdaj bo pa še portugalski ekvivalent. :ododava:

 

ronaldinho reče Dne, 20. 5. 2026 at 11:01:

Ne bom presenečen, če bo z organizacijskega vidika to prvenstvo katastrofa in del mene bi to tudi privoščil Trumpu in Infantinu (manj pa seveda Mehičanom in Kanadčanom, ki so pa itak samo zaradi lepšega zraven).

 

odkar spremljam fuzbal (SP 1994) mi še ni bilo tako zelo vseeno za turnir. 

 

gromozanski fail s povečanjem števila reprezentanc, kar bo prezentiralo z enim kupom res brezveznih tekem, brezvezne skupine, bedna trumpovska Amerika, igranje na 40C+,...

 

pogledal si bom Bosno, Portugalsko (če ne bo siljenja z Ronaldom), malo bom spremljal Hrvaško, polčas Španije, polčas Francije, polčas Angležov (za smeh), potem pa nič do četrtfinala. 

 

upam, da se Kanadčani in Mehičani (doubt) lepo izkažejo, to je pa tudi vse.

uredilo bitje quessoy
Povezava do prispevka
quessoy reče pred 35 minutami:

odkar spremljam fuzbal (SP 1994) mi še ni bilo tako zelo vseeno za turnir. 

Točno moje misli. Toliko malo kot bom tega gledal nisem še nobenega. Če bom gledal 10 tekem bo veliko. 

Pa sem včasih gledal faking cela prvenstva z vsemi tekmami raznih eksotov :)

 

Povezava do prispevka

Ja najbrž mamo že mal poln kurac vsega :D

Včasih fuzbal tud ni bil tako dosegljiv kot je zdaj, zdej ga lahko gledaš 24/7 če ti to zarad kakega čudnega razloga zapaše.

Prenasičeno je vse. In pol še prvenstva z vedno več ekipami, tud če ne.

Povezava do prispevka
K-man reče pred 32 minutami:

Ja najbrž mamo že mal poln kurac vsega :D

Včasih fuzbal tud ni bil tako dosegljiv kot je zdaj, zdej ga lahko gledaš 24/7 če ti to zarad kakega čudnega razloga zapaše.

Prenasičeno je vse. In pol še prvenstva z vedno več ekipami, tud če ne.

Je že skoraj odločeno da bo naslednje 60 ekip 

Povezava do prispevka
K-man reče pred 1 uro:

Ja najbrž mamo že mal poln kurac vsega :D

Včasih fuzbal tud ni bil tako dosegljiv kot je zdaj, zdej ga lahko gledaš 24/7 če ti to zarad kakega čudnega razloga zapaše.

Prenasičeno je vse. In pol še prvenstva z vedno več ekipami, tud če ne.

this men je to res uno zgubilo ves čar kot ga poznam iz otroštva/mladosti

 

včasih si mel en derbi za vikend zvečer na TVju, komi čakal tisto tekmo (ponavado HRT2 z legendarnimi komentatorji) pa nobenih statistik, flashscora nič od nič...zjutri lepo sportske novosti al pa nek drug športni cajtng al pa itak ponedejek zvečer PETICA :ododava:

 

danes neke obskurne 3.lige po tvju pa on demand kok češ kdaj češ...meh 

  • Račka +1 3
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
vlaho reče pred 17 urami:

ponedejek zvečer PETICA :ododava:

 

Shadow reče pred 17 urami:

lihk teu sm napisat za PETICO :ododava:  

 

še danes znam zdrdrat na pamet:

 

- Božo Sušec - Italija

- Drago Čosić - Nemčija

- Željko Vela - Francija

- Ivica Blažičko - Anglija

- Stjepan Balog - Španija

 

pa tista ena tekma italjanske lige v zgodnjih 1990 nedeljo zvečer, običajno kakšna Sampdoria vs. Bari - pa jaz sem mislu, da sem Boga prijel za jajca. :rofl: če se je pa slučajno poklopilo, da so prenašali AC Milan (Boban), sem pa itak mislu, da je praznik...

 

zdaj pa SP, Savdska Arabija vs. Zelenortski otoki v Houstonu, kjer se karte prodajajo po 6$, ker noben noče it gledat tega.

  • Račka +1 5
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
quessoy reče pred 20 minutami:

zdaj pa SP, Savdska Arabija vs. Zelenortski otoki v Houstonu, kjer se karte prodajajo po 6$, ker noben noče it gledat tega.

Ravno včeraj sem šel do fotra gledat EL finale. 

Pa sva šla gledat kake poslastice nas čakajo. 

Pa sva se ob tejle tekmi prav fajn nasmejala :D

Kdo da fak bo res to gledal?

Povezava do prispevka
quessoy reče pred 2 urama:

 

 

še danes znam zdrdrat na pamet:

 

- Božo Sušec - Italija

- Drago Čosić - Nemčija

- Željko Vela - Francija

- Ivica Blažičko - Anglija

- Stjepan Balog - Španija

 

pa tista ena tekma italjanske lige v zgodnjih 1990 nedeljo zvečer, običajno kakšna Sampdoria vs. Bari - pa jaz sem mislu, da sem Boga prijel za jajca. :rofl: če se je pa slučajno poklopilo, da so prenašali AC Milan (Boban), sem pa itak mislu, da je praznik...

 

zdaj pa SP, Savdska Arabija vs. Zelenortski otoki v Houstonu, kjer se karte prodajajo po 6$, ker noben noče it gledat tega.

Balog najbolj dolgočasen komentator v vesolju, od teh novih sta mi ok Šapit in Ivanović

Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 42 minutami:

 

Zraven je pa Stones, ki je igral 360 minut v PL letos. :rofl: 

 

703896728_1548682613288171_4862864576898

 

 

še Dojčland, meni zgleda tudi precej povprečna ekipa 

 

HI1qcasWgAAVETw?format=jpg&name=large

 

 

In še sosedi

 

HImd0YmWMAEe4K3?format=jpg&name=4096x409

Čudno da ni vzel Belje, Stojkovića ter Mišića iz Dinama... 

Povezava do prispevka
quessoy reče Dne, 21. 5. 2026 at 14:27:

 

 

še danes znam zdrdrat na pamet:

 

- Božo Sušec - Italija

- Drago Čosić - Nemčija

- Željko Vela - Francija

- Ivica Blažičko - Anglija

- Stjepan Balog - Španija

LEGENDARNO! 

 

Sicer je bil vsem najboljši Sušec, ker je imel res hud kadilski glas in dobre prijave, samo meni je bil najboljši Blažičko, drugi pa Čosić. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...