Kris Objavljeno 21. maj 2026 Share Objavljeno 21. maj 2026 Prodam steam deck. V originalu je bil 64gb, a nadgrajen na 512gb. Od prvega dne ima nameščeno zaščitno steklo na ekranu, trackpadi imajo tudi zaščitno folijo čez, dodatno zaščitno celotno ohišje. Poleg seveda polnilec in prenosljiva torbica Dock je 3rd party a popolnoma služi svoji funkciji. Cena 430€ Prodajam zaradi neuporabe. Za doplačilo 30€ dodam še microSD 512gb samsung EVO 1 Navedek Povezava do prispevka
Gogy Objavljeno 21. maj 2026 Share Objavljeno 21. maj 2026 @elrado se je kak mesec, dva, nazaj oglašal, če kdo proda...? Navedek Povezava do prispevka
Jake the Mess Objavljeno 21. maj 2026 Share Objavljeno 21. maj 2026 Škoda k sta ravno deck in dock. Jaz pa kupujem dick in duck. 5 Navedek Povezava do prispevka
darksaga Objavljeno 21. maj 2026 Share Objavljeno 21. maj 2026 LCD ali OLED? 2 Navedek Povezava do prispevka
Kris Objavljeno 21. maj 2026 Avtor Share Objavljeno 21. maj 2026 Pardon, pozabil sem omeniti, LCD verzija Navedek Povezava do prispevka
DaMachk Objavljeno 28. maj 2026 Share Objavljeno 28. maj 2026 Upam da se nisi prodal https://steamcommunity.com/groups/steam_hardware/announcements/detail/672869045073085539 Navedek Povezava do prispevka
Tadey Objavljeno 28. maj 2026 Share Objavljeno 28. maj 2026 DaMachk reče pred 1 minuto: Upam da se nisi prodal https://steamcommunity.com/groups/steam_hardware/announcements/detail/672869045073085539 Men že kaže out of stock sam dobr... 1000 € je pa tud bolano... Sori... Ampak zgleda ma folk kr dnar Navedek Povezava do prispevka
DaMachk Objavljeno 28. maj 2026 Share Objavljeno 28. maj 2026 Tadey reče pred 58 minutami: Men že kaže out of stock sam dobr... 1000 € je pa tud bolano... Sori... Ampak zgleda ma folk kr dnar Je bolano, ja... RAMageddon je pac krut 1 Navedek Povezava do prispevka
Tadey Objavljeno 28. maj 2026 Share Objavljeno 28. maj 2026 DaMachk reče Pravkar: Je bolano, ja... RAMageddon je pac krut Dobr da sm Legota dobil... Igral na njemu pa bolj mal kr skos neki kostumiziram... Edin mal sem igral Guardianse in na performace delajo s 60 fpsji Edin kar še čakam da bo ornk štala kaj bo blo Navedek Povezava do prispevka
Kris Objavljeno 28. maj 2026 Avtor Share Objavljeno 28. maj 2026 Hehe, a zdej pa naj še jaz dvignem ceno? Navedek Povezava do prispevka
Kris Objavljeno 28. maj 2026 Avtor Share Objavljeno 28. maj 2026 Prej me bo minil in bom raje obdržal... 2 Navedek Povezava do prispevka
Feget Objavljeno 28. maj 2026 Share Objavljeno 28. maj 2026 (urejano) izbris 28. maj 2026 uredilo bitje Feget Navedek Povezava do prispevka
Priporočeni prispevki
Pridruži se debati
Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.