sadhu sequencer Objavljeno 25. maj 2026 Share Objavljeno 25. maj 2026 Taktično simulacijo policaja BOPE v stilu Rainbow Six 3. Navedek Povezava do prispevka
Buzzkill Objavljeno 26. maj 2026 Share Objavljeno 26. maj 2026 To že maš, Ready or Not. Misije so dost gritty da lahk larpaš BOPE, pa večino orožij kere majo maš v igri. 1 Navedek Povezava do prispevka
Konec igre Objavljeno 26. maj 2026 Share Objavljeno 26. maj 2026 Sadhu spet nima pojma, žalostno žalostno Navedek Povezava do prispevka
Buzzkill Objavljeno 26. maj 2026 Share Objavljeno 26. maj 2026 (urejano) Literally me. Poknem ozad OST iz Trope al pa Kusturicinega filma in larpam čiščenje brazilskega/romskega drug dena with absolutely no concern for organic life. Drugače pa kaj bi jaz rad da naredijo? Dobrega football managerja ki ga ne dela SI. Master of Orion type igrice, ki ne bi bila preveč convoluted in dejansko imela vizijo, ne nov Stellaris. Alpha Centauri ultimate remake ki ima čisto vse feature enke, skup s teraformingom takim techom itd. Ne, moderni remaki niso bili dobri. Crusader Kings tip igrice v Rimu. 26. maj 2026 uredilo bitje Buzzkill 1 Navedek Povezava do prispevka
Chris Objavljeno 26. maj 2026 Share Objavljeno 26. maj 2026 če bi bila ta tema odprta še kak mesec nazaj bi rekel kak legit dober sims klon. je pa v tem segmentu pravkar prišel ven paralives, ki zna končno mal podžgat ea da končno investira spet malo v simse. Navedek Povezava do prispevka
Buzzkill Objavljeno 26. maj 2026 Share Objavljeno 26. maj 2026 Chris reče pred 13 minutami: če bi bila ta tema odprta še kak mesec nazaj bi rekel kak legit dober sims klon. Kaj pa InZOI, je bilo pol kaj iz tega? Navedek Povezava do prispevka
Chris Objavljeno 26. maj 2026 Share Objavljeno 26. maj 2026 Buzzkill reče pred 2 minutama: Kaj pa InZOI, je bilo pol kaj iz tega? kokr vem je baje precej barebone izkušnja napram sims in paralives. Navedek Povezava do prispevka
sadhu sequencer Objavljeno 26. maj 2026 Avtor Share Objavljeno 26. maj 2026 Buzzkill reče pred 12 urami: To že maš, Ready or Not. Misije so dost gritty da lahk larpaš BOPE, pa večino orožij kere majo maš v igri. Hvala na priporočilu taktične igre, glede na spodnji opis deluje tasty, ampak dejansko si želim BOPE simulacijo: Brazilija, portugalščina, favela, BOPE arzenal se pravi IMBEL različice od FN FAL, Taurus PT92 in M4 ter specifična doktrina te policijske enote. Eden izmed must-have elementov iz Rainbow Six 3 pa mora biti predhodno planiranje operacije na tlorisu/3d modelu mape. Navedek Ready or Not received "generally favorable reviews", according to review aggregator website Metacritic.[47] It was the best selling game on Steam in the week after its release, and has been favorably described as a spiritual successor to the SWAT series and early Rainbow Six games. Konec igre reče pred 12 urami: Sadhu spet nima pojma, žalostno žalostno Kurca namoči v zenf noter pa ga daj pesu v gobec 1 Navedek Povezava do prispevka
Priporočeni prispevki
Pridruži se debati
Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.