magični kralj Objavljeno 27. maj 2026 Share Objavljeno 27. maj 2026 v lajfu nisem granate fukno razen tecnemu teammateu flash v kepo nade bitch je lahko kdo drug Navedek Povezava do prispevka
Buzzkill Objavljeno 27. maj 2026 Share Objavljeno 27. maj 2026 Jaz moram bit nade bitch and I hate it. Sam če hočeš perfect market door al pa long corner smoke, I'm ur bitch. Gonna bitch while doing it tho. Pa umrl shortly thereafter. Shit game Navedek Povezava do prispevka
planetarium Objavljeno 27. maj 2026 Share Objavljeno 27. maj 2026 Mislim da je bila dejansko prva Assassin's Creed igra, ki sem jo zavestno izbrisal iz kompa, ker mi je bilo dolgcas in nisem videl smisla v tem. Ker pred tem sem nehal igrat igro samo, ce je priletelo kaj kar me bolj zanimalo. Pa se to sem jo pustil instalirano, ker takrat dobit CDje, loadat itd. je bilo prakticno polovica igralne izkusnje (casovno gledano). Navedek Povezava do prispevka
Paljo Objavljeno 27. maj 2026 Share Objavljeno 27. maj 2026 Raj pozrem raketo v fris sred skoka/respawna v q3, kot pa da se drkam s kurcevimi nade bounci in sprayandpray patterni v CS 1 Navedek Povezava do prispevka
Kočevc Objavljeno 27. maj 2026 Share Objavljeno 27. maj 2026 Dobr, sam ti nisi vztrajen pri igricah razen wowu Navedek Povezava do prispevka
╭∩╮ lynx Objavljeno 29. maj 2026 Share Objavljeno 29. maj 2026 Se strinjam, težko vprašanje. Prve take izkušnje so bile skoraj zagotovo povezane s hrošči, ne pa neko zgodbovno ali grafično nezadostnostjo. Ko je tebi jasno, kaj je za narediti v igri, samo način, kako se to prevaja iz našega sveta v digitalnega, očitno ni niti približno izpiljen. Npr. kak čuden input glitch. Izven računalnika pa konzolne igre. Nekaj časa sem imel doma neko neznano kartušno stvar za priklop na TV s parimi 2D arkadami. Ker mi te ne sedejo, bi komot rekel, da je bilo takrat prvič. V bistvu bi še prej lahko rekel za tiste enobarvne arkade/ročne drkalice, kjer je očitno, da je ves čas isti game loop, samo hitreje gre ali pa so ovire bolj goste. Ne najdem slike, ampak podobno temu, s še manj gumbi in manjšim zaslonom. Navedek Povezava do prispevka
Avion Objavljeno 29. maj 2026 Share Objavljeno 29. maj 2026 Konec igre reče Dne, 25. 5. 2026 at 22:10: A se spomnite momenta, ko ste se prvič zavedli, da je to, kar igrate, nekvalitetno? Ko je uporabnik @Feget za špil, ki sem ga igral, uporabil besedno zvezo "pasja jajca". Navedek Povezava do prispevka
Priporočeni prispevki
Pridruži se debati
Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.