Dejch Objavljeno 28. maj 2026 Share Objavljeno 28. maj 2026 jaz sem se tega datuma prijavil 1 Navedek Povezava do prispevka
NixoN Objavljeno 28. maj 2026 Share Objavljeno 28. maj 2026 Do takrat sem piratiziral na puno. Zdej mal manj. Navedek Povezava do prispevka
DaCapo Objavljeno 28. maj 2026 Share Objavljeno 28. maj 2026 (urejano) 2004. Izšel je Half Life 2 in sem kupil fizično CD verzijo (ki je bila prva igra, ki je izrecno zahtevala Steam klient). Ampak za tisti account sem že davno pozabil geslo in vmes tudi menjal e-mail. 28. maj 2026 uredilo bitje DaCapo Navedek Povezava do prispevka
magični kralj Objavljeno 28. maj 2026 Share Objavljeno 28. maj 2026 prvi account menda okoli 2007 ko je uletel portal, trenutni pa 2010 Navedek Povezava do prispevka
CPC_agent_za_SrednjoEvropo Objavljeno 28. maj 2026 Share Objavljeno 28. maj 2026 a to je uni crack ko morš stalno neki dat še za steam nekaj Navedek Povezava do prispevka
Raz Objavljeno 28. maj 2026 Share Objavljeno 28. maj 2026 (urejano) očitno julija 2008 - do tokrat sem bolj ali manj piratiziral al pa kupoval retail, in sem z novim PC-jem kupil Orange Box ter rabil registracijo v Steam za igrat nepiratski HL2 + obe epizodi, Portal in Team Fortress 2. Sploh za slednjega, ki mi je bil ob nakupu najmanj zanimiv del Orange Boxa, si takrat nisem mislil, da bom 2000+ ur v njem pustil 28. maj 2026 uredilo bitje Raz Navedek Povezava do prispevka
Dejch Objavljeno 28. maj 2026 Avtor Share Objavljeno 28. maj 2026 jaz sem takrat bolano še zmer nažigal counter-strike in ko je prišla verzija 1.6 je tudi steam, bil je obvezen, če si želel novo verzijo igrati in sem se lepo registriral, bil sem med prvimi Navedek Povezava do prispevka
Gapi182 Objavljeno 28. maj 2026 Share Objavljeno 28. maj 2026 Januar 2010. Razlog je bil Team Fortress 2 oz orange box. Navedek Povezava do prispevka
DaCapo Objavljeno 28. maj 2026 Share Objavljeno 28. maj 2026 (urejano) Kdo bi si sploh mislil, da bo en ventil izpustil toliko pare. Lepo jim je ratalo! Lepo. 28. maj 2026 uredilo bitje DaCapo Navedek Povezava do prispevka
UnKn0wn Objavljeno 29. maj 2026 Share Objavljeno 29. maj 2026 half life 2… Navedek Povezava do prispevka
ZippeR Objavljeno 29. maj 2026 Share Objavljeno 29. maj 2026 half life 2, itak Navedek Povezava do prispevka
Bessie Objavljeno 29. maj 2026 Share Objavljeno 29. maj 2026 (urejano) Jaz sem se prijavil preko PS3, ko je bil poleg Portala 2 za PS tudi steam verzija. 29. maj 2026 uredilo bitje Bessie Navedek Povezava do prispevka
magični kralj Objavljeno 30. maj 2026 Share Objavljeno 30. maj 2026 o dang ravno je bla obletnica Navedek Povezava do prispevka
Tadey Objavljeno 2. junij 2026 Share Objavljeno 2. junij 2026 Half Life 2 mislem da je bil takrat Navedek Povezava do prispevka
Cvetk0 Objavljeno 2. junij 2026 Share Objavljeno 2. junij 2026 Prav tako HL2 Navedek Povezava do prispevka
viddek Objavljeno 2. junij 2026 Share Objavljeno 2. junij 2026 a bo res dejch od vsega folka tukaj najbolj hardcore? isuse Navedek Povezava do prispevka
Tadey Objavljeno 2. junij 2026 Share Objavljeno 2. junij 2026 viddek reče pred 3 minutami: a bo res dejch od vsega folka tukaj najbolj hardcore? isuse Jest sem takrat enkrat šele dobr net dobil hahaha tak malo bolj zaresn. Navedek Povezava do prispevka
Priporočeni prispevki
Pridruži se debati
Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.