kid666 Objavljeno 3. junij 2026 Share Objavljeno 3. junij 2026 sej tranđe so verjetn res edine ženske k so vam incel bigotom dostopne Navedek Povezava do prispevka
kid666 Objavljeno 3. junij 2026 Share Objavljeno 3. junij 2026 Weraziel reče pred 57 minutami: well špil se imenuje Ragnarok in tega ne doživimo, začetek God of War 3 je bil bolj Ragnarok kot to kar smo dobili dolge unskippable sekvence, ki res ne dodajo nič posebnega zgodbi, ampak so kao "zgodba" dost velko število nekih novih likov, ki so večinoma pozabljivi razen "the bad guys" familija in Tyr neizkoriščen Loki, večina njegovih sekvenc mi je bila odveč v primerjavi z Gow2018 je blo kr velko razočaranje, tud če mi je Thor bil zakon. en DLC ima potem boljšo zgodbo kot Ragnarok ja gow 2018 je zgodbovno mal jači čeprav je scope mal ožji pa Loki je res tečen kot vsak tinejdžer overall pa pač ni sopranovi, sam je še zmeri up there kar se fabul v igricah tiče IMHO (sm pa fan nordijske mitologije, tko da bonus points) Navedek Povezava do prispevka
Galko Objavljeno 3. junij 2026 Share Objavljeno 3. junij 2026 jaz sem bil pri temu Mum of War revelau najbolj frapiran, kako lahko narediš tako dolgočasen in brezvezen intro ter kako si lahko takšen antitalent, da delaš 10 minut (mega dolgočasnega) buildupa za dobesedno nič. Pa pustimo zdej da je glavni NPC kocka z imenom Frenk (they / them), pa da so šli tlačiti neko mtko za protagonistko v franšizo, je definicija brutal homoerotične man on man akcije s sekirami za 18 letne mulce, pa pusitmo tudi kako so cameoti od Kratosa posiljeni in slabo narejeni. Ta del, kako svinjsko slabo je režiran in narejen uvod in kako nenormalno DOLGOČASNO je vse skupaj, me je prov uno, fuknil na rit. Ene 5x sem se vmes spomnil na uporabnika @[]D [] []V[] []D in kako neskončno mora zadeva smrdeti šele njemu, če sem že jaz umiral zraven od tuge, pa imam oba nova GoW-a na Polici DVD, če se ti je včeri ponoči kolcalo - sori 1 1 Navedek Povezava do prispevka
Weraziel Objavljeno 3. junij 2026 Share Objavljeno 3. junij 2026 viddek reče pred 41 minutami: Itt folk ki se pretvarja da so vsi deli po GoW 3 sploh vredni GoW naslova Ze prejsnja dva dela sta bila snoozefest / experience stil igrice se ne strinjam, Gow 2018 je kot to kar se nameni biti res high marks igra, nek Zeldalite v God of War preobleki mi je kul, da nismo dobili še en "jaz sem jezen grk z verigami" špil, mislm da je blo 6 jeznih, brutalnih iger v Grčiji dovolj, mehanično so tastari špili meni že takrat bili dost uninspired, sploh v primerjavi z Devil May Cry največji minus je to, da se je izgubila brutalnost (+ kolosalni fajti), samo mi je res cel mood GOW 2018 bil odlično izveden ne bom rekel, da tvoje mnenje ni valid, ker štekam, ampak vsaj Gow 2018 bom branil, meni je blo kul nekaj drugačnega igrati z starejšim, mirnejšim Kratosom. Pri Ragnarok se mi je pa že zdelo, da je vse ratalo nekam Marvel type slop in mi ni dogajala zgodba ne emocionalno, ne po dogajanju večje vprašanje je, a bodo dovolj zvesti izvirnikom, ko bodo izdali remake? čist brez zajebancije, če bo Kratos brez iste brutalnosti bo Santa Monica potem hitro zaprla studio. 1 Navedek Povezava do prispevka
MiLkeC Objavljeno 3. junij 2026 Share Objavljeno 3. junij 2026 Sem mislil, da se čaka na og trilogy remake, dobimo pa tole. Kaj te je bilo tega treba? Gow Ragnarok je pa ja super špil + dodatek Valhalla. 1 Navedek Povezava do prispevka
viddek Objavljeno 3. junij 2026 Share Objavljeno 3. junij 2026 Weraziel reče pred 1 minuto: največji minus je to, da se je izgubila brutalnost (+ kolosalni fajti), samo mi je res cel mood GOW 2018 bil odlično izveden Nisem bil online, ampak kaksen je bil odziv ko/ce je bilo vidnih prvih 10 minut gameplaya GoW 2018? Bi se lahko skoraj 1:1 apliciralo komentarje iz tukaj na ta isti naslov. Ja, hindsight 20/20 in ko ves kako dejansko izpade celotna igrica reces "ne ne, ne velja".... Samo pizda, isti folk ki ima tukaj pearl clutching bi na prvih 10 minut TLOU2 se drl "GOTY MATERIAL" ne govorim da igrica ne bo drek, najverjetneje bo drek ker pac vemo da bo drek. ampak je screeching cisto isti kot bi ga imeli modrolasati soyboy pencildicki ce bi bila kocka crna in bi se drla "AYYO LEMME AXE YO A QUESION, WANT DEEZ NUTS UP YO NOSTRILS" Navedek Povezava do prispevka
viddek Objavljeno 3. junij 2026 Share Objavljeno 3. junij 2026 Also ocitno folk pozablja kaj pocne motion capture Unrealistic beauty standards Navedek Povezava do prispevka
Weraziel Objavljeno 3. junij 2026 Share Objavljeno 3. junij 2026 viddek reče pred 2 minutama: Nisem bil online, ampak kaksen je bil odziv ko/ce je bilo vidnih prvih 10 minut gameplaya GoW 2018? Bi se lahko skoraj 1:1 apliciralo komentarje iz tukaj na ta isti naslov. Ja, hindsight 20/20 in ko ves kako dejansko izpade celotna igrica reces "ne ne, ne velja".... wtf Gow2018 prvi trailer je bil pure hype, nekateri ga še danes omenjajo kot "zadnjič ko jih je Sony nahajpal" Navedek Povezava do prispevka
viddek Objavljeno 3. junij 2026 Share Objavljeno 3. junij 2026 Weraziel reče pred 7 minutami: wtf Gow2018 prvi trailer je bil pure hype, nekateri ga še danes omenjajo kot "zadnjič ko jih je Sony nahajpal" ok, ne vem, sem vprasal. ampak glede na to da je bil reveal narejen ob live orchestra..... Navedek Povezava do prispevka
Weraziel Objavljeno 3. junij 2026 Share Objavljeno 3. junij 2026 viddek reče Pravkar: ok, ne vem, sem vprasal. ampak glede na to da je bil reveal narejen ob live orchestra..... kar je še ena stvar kar nekateri pogrešajo meni je vseeno, dejte mi gameplay trailerje, da ocenim kako mi izgleda, ostalo pa ne pogledam da si čimmanj spoilam in to je to Navedek Povezava do prispevka
Feget Objavljeno 3. junij 2026 Share Objavljeno 3. junij 2026 Jaz sem pa pogeldal filmček in mi igrice deluje res zelo dobro Mogoče bi bilo edino bolje, da ne bi imela imena God of war Navedek Povezava do prispevka
Weraziel Objavljeno 3. junij 2026 Share Objavljeno 3. junij 2026 v trailerju sta dve božanstvi Vojne, tko da pomoje se bo že dost navezoval, sej Kratos tud ni bil Bog vojne od začetka Navedek Povezava do prispevka
ke_kit Objavljeno 3. junij 2026 Share Objavljeno 3. junij 2026 Buzzkill reče pred 3 urami: Laufej stran. More like Walkey stran. 3 Navedek Povezava do prispevka
Gatsu Objavljeno 3. junij 2026 Share Objavljeno 3. junij 2026 (urejano) Mene bolj kot glavni lik in njen vitez moti tole... 3. junij 2026 uredilo bitje Gatsu Navedek Povezava do prispevka
Niblonian Objavljeno 3. junij 2026 Share Objavljeno 3. junij 2026 intelligent Gelatine cube, men kr carski sidekick. mitologije so ble whacky anyways. 1 Navedek Povezava do prispevka
Buzzkill Objavljeno 3. junij 2026 Share Objavljeno 3. junij 2026 Če bi bil fan Rick & Morty, bi ti blo HILLARIOUS! KOCKA JE, GET IT LMAO!!!!11 In meče ven eno smešnico za drugo! Navedek Povezava do prispevka
ke_kit Objavljeno 3. junij 2026 Share Objavljeno 3. junij 2026 Drugače meni sploh ni bil tako slab trailer. Eni imate malo prevelika pričakovanja, al pa vam anti-wokeizem res že mal preveč pere možgane lol. Od kocke me pa še najbolj moti Hughiejev glas, oblika niti malo. 2 Navedek Povezava do prispevka
Buzzkill Objavljeno 3. junij 2026 Share Objavljeno 3. junij 2026 Realno, brez zajebancije, najbolj me moti pri tem trailerju to, da izgleda kot najbolj generična igra možna. Da to ni God Of War, a se bi sploh pogovarjali o tem? Ma ne bi bilo posebnega topicka sigurno, verjetno bi v main threadu kdo omenu kako generično in samey je vse in to je to. Isto kot Avowed in podobne, generične neinspirirane shitigrice (verjetno) polne agend, kjer je fun verjetno na sedmem mestu. 2 Navedek Povezava do prispevka
Weraziel Objavljeno 3. junij 2026 Share Objavljeno 3. junij 2026 ke_kit reče pred 2 minutama: Od kocke me pa še najbolj moti Hughiejev glas, oblika niti malo. Sicer to zanj ni tok velka stvar kot je blo bit na Red Letter Media, ampak je nekoč že omenil, da je God of War fan 1 Navedek Povezava do prispevka
Vučko3 Objavljeno 3. junij 2026 Share Objavljeno 3. junij 2026 Buzzkill reče pred 7 minutami: Realno, brez zajebancije, najbolj me moti pri tem trailerju to, da izgleda kot najbolj generična igra možna. Da to ni God Of War, a se bi sploh pogovarjali o tem? Ma ne bi bilo posebnega topicka sigurno, verjetno bi v main threadu kdo omenu kako generično in samey je vse in to je to. Isto kot Avowed in podobne, generične neinspirirane shitigrice (verjetno) polne agend, kjer je fun verjetno na sedmem mestu. Ma tudi ce ene agende ne bi bilo, bi še zmeraj bil drek. Isto mi je vseeno za Wolverina in tega GoW. res, its the same picture meme. 2 Navedek Povezava do prispevka
Galko Objavljeno 3. junij 2026 Share Objavljeno 3. junij 2026 +111 Wolverine ni 1% woke po zdaj videnem, ma samo da vidim tisti dolgočasen combat brez skilla pa slabe skriptirane akcijske sekvence pa me že mine živet Isto ko me je ubil 15 minutni walking simulator v slab dialog simulator XX rainbow pony barvna paleta v Mum of War, lej sam spizdi mi, nimam časa za tako sranje Navedek Povezava do prispevka
Weraziel Objavljeno 3. junij 2026 Share Objavljeno 3. junij 2026 Galko reče Pravkar: +111 Wolverine ni 1% woke po zdaj videnem, ma samo da vidim tisti dolgočasen combat brez skilla pa slabe skriptirane akcijske sekvence pa me že mine živet Isto ko me je ubil 15 minutni walking simulator v slab dialog simulator XX rainbow pony barvna paleta v Mum of War, lej sam spizdi mi, nimam časa za tako sranje če bo God of War 1:1 remake, ti bo God of War 2 sick/10 ČE BO .... Navedek Povezava do prispevka
Vučko3 Objavljeno 3. junij 2026 Share Objavljeno 3. junij 2026 Smo pa dalec prisli. Moja prva igra na playstationu, pa ne samo PS5, ampak PS sploh, je bil God of War 2018 (druga je bila Bloodborne), zdej smo pa tu. Jebemu mater, gaming je res mrtev. Fish, ribo, oprosti mi. Navedek Povezava do prispevka
Weraziel Objavljeno 3. junij 2026 Share Objavljeno 3. junij 2026 Vučko3 reče pred 11 minutami: Smo pa dalec prisli. Moja prva igra na playstationu, pa ne samo PS5, ampak PS sploh, je bil God of War 2018 (druga je bila Bloodborne), zdej smo pa tu. Jebemu mater, gaming je res mrtev. Fish, ribo, oprosti mi. Sej zdej se ti je tud okus spremenil in te vleče bolj h kakemu Phantom Blade-u kot pa GOW špilu. Važno da najdeš nekaj zase namesto da se siliš igrat nekaj kar ti ne bi blo kul Navedek Povezava do prispevka
bitsurugi Objavljeno 3. junij 2026 Share Objavljeno 3. junij 2026 Moj predlog: ce vam ta spil ne disi ga pac tretirate kot GoW Ascension te generacije. Tiste je tudi delal B team, pa so bli teoreticno kanon, ampak ce si jih spustil ni bil konec sveta. 1 Navedek Povezava do prispevka
Weraziel Objavljeno 3. junij 2026 Share Objavljeno 3. junij 2026 Ascension je imel najboljši combat system od tastarih GOW, upam da bo tu isto Navedek Povezava do prispevka
Konec igre Objavljeno 3. junij 2026 Share Objavljeno 3. junij 2026 Sem pogledal trailer, meni je za umret dolgočasen Itak pa je moje kontroverzno mnenje, da GOW 1, 2 > vse ostalo, vključno z 2018 in nadaljevanjem, PA LEP POZDRAV ŠE NAPREJ Navedek Povezava do prispevka
sadhu sequencer Objavljeno 3. junij 2026 Share Objavljeno 3. junij 2026 []D [] []V[] []D reče pred 9 urami: To igrico bo špilalo 5 let staro frocovje Navedek Povezava do prispevka
sadhu sequencer Objavljeno 3. junij 2026 Share Objavljeno 3. junij 2026 Da ne ispadnete neobrazovana telad: Laufey or Nál is a figure in Norse mythology and the mother of Loki. The latter is frequently mentioned by the matronymic Loki Laufeyjarson ('son of Laufey') in the Poetic Edda, rather than the expected traditional patronymic Loki Fárbautason ('son of Fárbauti'), in a mythology where kinship is usually reckoned through male ancestry. Navedek Povezava do prispevka
fric Objavljeno 3. junij 2026 Share Objavljeno 3. junij 2026 Glede kocke. https://www.gamespot.com/articles/god-of-war-laufeys-phranque-is-far-from-just-a-cube/ Navedek Povezava do prispevka
Priporočeni prispevki
Pridruži se debati
Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.