Galko Objavljeno 3. junij 2026 Share Objavljeno 3. junij 2026 Konec igre reče pred 14 minutami: Sem pogledal trailer, meni je za umret dolgočasen Pls poglej še Wolverina pa pokomentiraj. Tistega tudi nisem mogel gledati brez da delam še 5 drugih zadev zraven, ni šans. Navedek Povezava do prispevka
Konec igre Objavljeno 3. junij 2026 Share Objavljeno 3. junij 2026 Galko reče pred 1 uro: Pls poglej še Wolverina pa pokomentiraj. Tistega tudi nisem mogel gledati brez da delam še 5 drugih zadev zraven, ni šans. Ej mel sem neki naporne dneve, lih zdaj sem upalil youtube na TV in grem skozi trailerače, pogledal si bom un summer mix, state of play pa black voices in gaming Javim, če me je kaj navdušilo, dobil sem žogo v dlan na neroden način in me boli ko prasica, tako da grem gledat ekstra grumpy, pač uno sam da slišim besedo "rimejk" mi začne poplesavat pred očmi. Res upam, da me kaj navduši Tako da reportam, tudi Wolverina pogledam Navedek Povezava do prispevka
viddek Objavljeno 3. junij 2026 Share Objavljeno 3. junij 2026 fric reče pred 1 uro: Glede kocke. https://www.gamespot.com/articles/god-of-war-laufeys-phranque-is-far-from-just-a-cube/ IDEMO DECKI SHABBAT SHALOM YAHVEV BO RAZPALJAVIL TICE VUN IN KOZICE REZAT GOTY KANDIDAT Navedek Povezava do prispevka
Buzzkill Objavljeno 3. junij 2026 Share Objavljeno 3. junij 2026 Gameplay zgleda tight, upam da ne bo prevec input laga 5 Navedek Povezava do prispevka
keba Objavljeno 3. junij 2026 Share Objavljeno 3. junij 2026 Končno še za ženske in beta moške nekaj pametnega za igrat. Navedek Povezava do prispevka
Konec igre Objavljeno 3. junij 2026 Share Objavljeno 3. junij 2026 keba reče pred 3 minutami: Končno še za ženske in beta moške nekaj pametnega za igrat. Un moment ko se neki dissa in hočeš bit v cool kids clubu in pribiješ zraven en diss, pol pa sam tišina in looki po faci Navedek Povezava do prispevka
To je priljubljen prispevek. Jin Objavljeno 3. junij 2026 To je priljubljen prispevek. Share Objavljeno 3. junij 2026 Jaz sem se že pri zadnjih dveh igrah sprijaznil, da pač to ni več tisti stari godfowar. Ne da bi želel enako igro, ampak določenih elementov starih iger, ki so mi bili integralni, enostavno ni več. Prva trilogija je bila sploh z vidika surovosti čtiva grške mitologije spot on, nordijska dela sta ujela tudi barve te mitologije, a sta zaradi Kratosovega razvoja in odnosa s sinom zavzela drugačen odnos do nasilja. Ki meni ni pasal v logiko teh mitologij, ma sem ga štekal in nekako sprejel z vidika razvoja likov, čeravno je to v praksi večkrat delovalo smešno. Sploh v drugem delu mi je bilo še kar bebavo, ko je Kratos moral kao prizanesti bogovom ob koncu fightov, zato da jih je potem sekundo kasneje vseeno ubil, ko se niso predali. Ta del me skrbi, ker mi ni jasno, kako bodo s to mantro godofmercy furali naslednje igre. Sicer pa so mi v novih igrah manjkali predvsem boljši dizajni šefov in občutek grandioznosti v arhitekturi in okolici. Baldur level sicer še zdaj vsake toliko preigram, kak Thor še izstopa, ostalo bledi v spominu. V primerjavi z grško, kjer je pokalo, da joj. Pa sploh ni bilo, da so bili šefi ne vem kako kompleksni, ampak enostavno so zadeli v srčiko občutek epskih spopadov. Podobno kot v akcijskih filmih večinoma ne znajo več narediti badass junakov, kot jih je včasih imel vsak četrti action movie osemdesetih/devetdesetih. Verjetno pa mi je bil najbolj moteč premik v semi open world, ki me z izjemo nekaj stranskih opravil nikoli ni pritegnil. Dobro, nekaj je tudi nostalgija in to, da te okus vleče k tistemu, s čimer odrasteš ... Tisto, čemur tule nekateri pravite problem feminizacije in prebujenstva, pa je v resnici – vsaj tako jaz vidim – problem v načinu produkcije iger in rastočih stroških, ki je zašel v enak paradoks kot največji filmski blockbusterji, kjer v želji po čim več dobička velik del filmov mora imeti neke humorne vložke in ostale neumnosti, ker nekdo ne zaupa scenaristom, ampak rabi fokusne skupine, da mu povejo, kaj vse je treba vkomponirati za nagovor najširšega občinstva. Več je nato manj, ker hočeš nočeš trpi jedrna vizija, ker ta corpo bullshit vleče projekt na vse strani. Kapitalizem je pač ta legitimen push pri reprezentaciji poblagovil in monetiziral, s čimer mu je odzvel bistvo. En folk se potem pizdi, drug pa ima občutek nekega fake opolnomočenja, medtem ko true aktivisti jebejo ježa v tej atomizirani družbi. Hočem rečt, da problem ni to, ali je lik butch lezbijka ali cis moški, ampak ko nekdo misli, da je eno ali drugo samo po sebi dovolj. To poblagovljenje se vidi tudi in predvsem pri tem, ko ima večina Sony iger neke iste elemente in se igre do neke mere kar stapljajo ena v drugo. Nekaterih firt party iger zaradi tega nisem mogel preigrati do konca, ker mi je bilo po 10 urah marsikaj preveč podobno in monotono. Sprašujem se, koliko je pri teh mega projektih sploh še neke resnične avtorske svobode in prostora za tveganja. Sploh slednje. Ne pravim, da jih ni, ma se vprašam, če in koliko manj v primerjavi z nekoč. Kako bi recimo danes v takšnem okolju deloval kakšen David Jaffe. Ki je, glede na dostopne intervjuje, moral biti kar pesjan od šefa, a mi hkrati deluje kot nekdo, ki ne odstopa od določenih idej in ima vizijo. Pri Laufey pa moram rečt, da me najbolj skrbi zgodba, ker niti v enem trenutku med igranjem prejšnjih iger nisem bil – pismo, zanima me zgodba Faye. Tudi to neko posmrtno življenje, v katerem sobivajo bogovi z vseh možnih vetrov mi ni preveč zanimiv koncept, ker se mi zdi, da ima vse možnosti za to, da bo plot all over the place. Produkcijsko medtem nimam skrbi: SSM pač dostavi, preobleka špila je videti top. Gameplay me že zdaj recimo veseli, ker je s to vertikalnostjo videti bomba. Pa pismo no, ženska jih na gobec pritisne tako močno, da teleščki frčijo brez dušic skozi zrak. Tudi Deborah Ann Woll mi je garant za dober acting in supportam no makeup look. Bom kupil day one, kot se poznam, čeprav nisem več tako hype za franšizo kot nekoč. Ma vseeno upam, da ta nova game direktorica ima neko unikatno vizijo in jo sfura karseda dobro ob vseh omejitvah v načinu produkcije in ne bom imel na koncu spet tistega feelinga, ko so posamezni elementi izjemni, nato pa avdiovizualno bombico kot celoto nesejo tiste pomembne drobnarije, iz katerih so najjaći špili ... 11 Navedek Povezava do prispevka
DrMiha Objavljeno 4. junij 2026 Share Objavljeno 4. junij 2026 (urejano) keba reče pred 8 urami: Končno še za ženske in beta moške nekaj pametnega za igrat. 4. junij 2026 uredilo bitje DrMiha 1 Navedek Povezava do prispevka
Weraziel Objavljeno 4. junij 2026 Share Objavljeno 4. junij 2026 Jin reče pred 7 urami: Tudi to neko posmrtno življenje, v katerem sobivajo bogovi z vseh možnih vetrov mi ni preveč zanimiv koncept, ker se mi zdi, da ima vse možnosti za to, da bo plot all over the place. +1 na vse kar si napisal, jaz samo upam, da jim rata vsaj tole zaobit in bo kul zgodba. Mogoče so se tok zaštrikal z Ragnarok zgodbo, da bo treba za naslednji GOW najprej spet razpizdit Kratosa. Navsezadnje ni nujno, da bomo igrali samo Faye. 1 Navedek Povezava do prispevka
Vodokotlič Objavljeno 4. junij 2026 Share Objavljeno 4. junij 2026 Naslednji bo Kratos v Egiptu. Drugače ful bi si rad želel igranja iz perspektive kot je bilo na začetku GOW. Navedek Povezava do prispevka
Ripper Objavljeno 4. junij 2026 Share Objavljeno 4. junij 2026 Če bi črtali ime God of War iz naslova bi bilo top. Samo potem nebi bilo reklame in posledično prodaje. Če vzamem špil kot nekaj kar bi prvič videl, pa vržem čeljust dol. Boli me za zgodovino zgodbe, to da bejba klesti po nepridipravih, kot Kratos v prvih delih je več kot odlično. Tepež je nadvrhunski (pustimo vnemar, da ima baba 45 kil in namaha tipe s 200 kilami+), meč spominja na sekire, tisti trakci na verige, bejba frči po zraku, dela prevale, ni da ni. Pa še kocko ima za backup Vsi, ki jamrate boste na koncu slinasti prijeli za gamepad in mamici pomagali oprati svinjarijo iz pokopališča bogov. Zase vem da ji bom. 1 Navedek Povezava do prispevka
Niblonian Objavljeno 4. junij 2026 Share Objavljeno 4. junij 2026 Ripper reče pred 19 minutami: (pustimo vnemar, da ima baba 45 kil in namaha tipe s 200 kilami+), Itak ampak to da je ona bog, in je v bozjih nebesih je lazje prebavit in vrjet, kot pa da bi 45 kg bejba lamala 200kg tipe. dej ffs model. Res ne stekam folka k se obesa ne take zadeve v totalno fantazijskih igricah. 1 Navedek Povezava do prispevka
Buzzkill Objavljeno 4. junij 2026 Share Objavljeno 4. junij 2026 To je pa ja nonissue, a ni Kratosova sekira njeno orožje? Tista edina stvar kera je bottom line v kurcu v tem naslovu je ta, da je šla serija iz: nabildanega deicidalnega psihopata k lama kičme vsem keri majo več kot 3 vretenca -> zgodbo o fotru ki copa z izgubo ne samo ženske, temveč moči, v tuji deželi kjer mora handlat funkcionalno retardiranega otroka -> v mama s prijateljem iz želeja zgodbo. To je tisto kaj je glupo lol. Mamica z želejem ni in nikoli ne bo zadela ciljne publike kot prva dva koncepta. Razen, če je njihova nova ciljna publika magično zdej kr nekaj drugega. Kar pa dvomim. Navedek Povezava do prispevka
Tijuana Objavljeno 4. junij 2026 Share Objavljeno 4. junij 2026 Weraziel reče pred 4 urami: +1 na vse kar si napisal, jaz samo upam, da jim rata vsaj tole zaobit in bo kul zgodba. Mogoče so se tok zaštrikal z Ragnarok zgodbo, da bo treba za naslednji GOW najprej spet razpizdit Kratosa. Navsezadnje ni nujno, da bomo igrali samo Faye. Načeloma lahko tudi po remejku OG trilogije grejo nek nov timeline naprej. Navedek Povezava do prispevka
Jin Objavljeno 4. junij 2026 Share Objavljeno 4. junij 2026 Weraziel reče pred 5 urami: +1 na vse kar si napisal, jaz samo upam, da jim rata vsaj tole zaobit in bo kul zgodba. Mogoče so se tok zaštrikal z Ragnarok zgodbo, da bo treba za naslednji GOW najprej spet razpizdit Kratosa. Navsezadnje ni nujno, da bomo igrali samo Faye. Jaz sem pri nordijski mitologiji razmišljal, kako fin narativ bi bil, da prvo vidiš daddy Kratosa in ves ta odnos s sinom, nakar nekdo Atreusa ubije in potem padejo vse te spone brzdanja. Saj vem, da to ne bi bila potem več family friendly igrica, ampak bi se zelo lepo vklopilo v tragičnost, iz katere je zrasel lik. Bonus je pa to, da bi bil del ljudi verjetno navdušenih, če bi se odkrižali malega. Vodokotlič reče pred 3 urami: Naslednji bo Kratos v Egiptu. Drugače ful bi si rad želel igranja iz perspektive kot je bilo na začetku GOW. Jp, same. Sekmet dizajn je videti v Laufey top. Navedek Povezava do prispevka
Vučko3 Objavljeno 4. junij 2026 Share Objavljeno 4. junij 2026 Jin reče pred 49 minutami: Jaz sem pri nordijski mitologiji razmišljal, kako fin narativ bi bil, da prvo vidiš daddy Kratosa in ves ta odnos s sinom, nakar nekdo Atreusa ubije in potem padejo vse te spone brzdanja. Saj vem, da to ne bi bila potem več family friendly igrica, ampak bi se zelo lepo vklopilo v tragičnost, iz katere je zrasel lik. Bonus je pa to, da bi bil del ljudi verjetno navdušenih, če bi se odkrižali malega. Jp, same. Sekmet dizajn je videti v Laufey top. To je kul, ampak to je tudi pol stagnacija lika. Jaz mam rad nek razvoj lika skozi igre, ne pa da bo isti kurac v prvi in v zadnji. Pol karkoli se je vmes zgodilo, ne pomeni nic. Also Atreus je dosadan ko drek, so theres that 1 Navedek Povezava do prispevka
kid666 Objavljeno 4. junij 2026 Share Objavljeno 4. junij 2026 Jin reče pred 53 minutami: Jaz sem pri nordijski mitologiji razmišljal, kako fin narativ bi bil, da prvo vidiš daddy Kratosa in ves ta odnos s sinom, nakar nekdo Atreusa ubije in potem padejo vse te spone brzdanja. Saj vem, da to ne bi bila potem več family friendly igrica, ampak bi se zelo lepo vklopilo v tragičnost, iz katere je zrasel lik. Bonus je pa to, da bi bil del ljudi verjetno navdušenih, če bi se odkrižali malega. Jp, same. Sekmet dizajn je videti v Laufey top. gow 2018 pa ragnarok sta kratosov redemption arc. kaj bi bla fora, da se po vsem "razvoju", ki ga doživi kratos, vrne nazaj na level jeznega tinejdžerja? ne bom trdil da je izvedba tega developmenta al arca najboljša možna, sam še vseen napredek al pa ločično nadaljevanje od og igerce og igrice so za 12-letnike, kratos je sama jeza pa nasilje, več ko 2D lik to ni za gejmerje se je z gow 18 predvideval da so v vseh teh letih rahlo odrasli, hence family tematika. zakwaj hočte nazaj na nivo 12letnikov? ampak who am i kidding, its gamers, buzzkill je REEEE takoj ko je ženska/manjšina v igrici Navedek Povezava do prispevka
MartinPocrezze Objavljeno 4. junij 2026 Share Objavljeno 4. junij 2026 (urejano) To zgleda kot Forspoken 1.5 verjetno se bo prodal isto izvodov 4. junij 2026 uredilo bitje MartinPocrezze Navedek Povezava do prispevka
Buzzkill Objavljeno 4. junij 2026 Share Objavljeno 4. junij 2026 kid666 reče pred 11 minutami: ampak who am i kidding, its gamers, buzzkill je REEEE takoj ko je ženska/manjšina v igrici Yep, razen tega da igram igre kjer so tako ženske kot manjšine v igrci. Kot da bi bil tist del ko se forsira faktor, ne pa barva kože in spol, hm. Navedek Povezava do prispevka
Jin Objavljeno 4. junij 2026 Share Objavljeno 4. junij 2026 @Vučko3@kid666 Se strinjam, da je po svoje stagnacija, samo takšen je po svoje tudi lajf. Mar ne? Pomislite, ko hočete pri sebi kaj spremeniti. Kolikokrat zapadete v enake vzorce ... Mislim, saj osnovni problem je, ker pač bodo nadaljevanja in potem je težko furati razvoj likov, ne da izpade nekoherenetno in se ne tepe s tistim, kar počneš v igrici. Ne predstavljam si, da se bo zdaj Kratos vsakič potegnil nazaj ob koncu fighta. Bomo videli. Me pa zanima, če in kako bo Laufey vezni člen v novo main game mitologijo. kid666 reče pred 13 minutami: za gejmerje se je z gow 18 predvideval da so v vseh teh letih rahlo odrasli, hence family tematika. zakwaj hočte nazaj na nivo 12letnikov? ampak who am i kidding, its gamers, buzzkill je REEEE takoj ko je ženska/manjšina v igrici Del odraslosti je tudi to, da se pogovarjamo argumentirano. 1 Navedek Povezava do prispevka
Vučko3 Objavljeno 4. junij 2026 Share Objavljeno 4. junij 2026 Jin reče pred 40 minutami: @Vučko3@kid666 Se strinjam, da je po svoje stagnacija, samo takšen je po svoje tudi lajf. Mar ne? Pomislite, ko hočete pri sebi kaj spremeniti. Kolikokrat zapadete v enake vzorce ... Mislim, saj osnovni problem je, ker pač bodo nadaljevanja in potem je težko furati razvoj likov, ne da izpade nekoherenetno in se ne tepe s tistim, kar počneš v igrici. Ne predstavljam si, da se bo zdaj Kratos vsakič potegnil nazaj ob koncu fighta. Bomo videli. Me pa zanima, če in kako bo Laufey vezni člen v novo main game mitologijo. Del odraslosti je tudi to, da se pogovarjamo argumentirano. Ma fora je v tem, da so meni te stare igre dosadne. Razen spektakla, not ni nič. Res je, igral sem samo trojko, in je bila fun, in me tudi boli đoka za celo igro. Toj to Navedek Povezava do prispevka
MiLkeC Objavljeno 4. junij 2026 Share Objavljeno 4. junij 2026 Da ne boste tople vode odkrili. Gre se zgolj za money grab. Čakamo še God of war: Atreus. Potem smo pa že na nivoju Assasins creeda. Navedek Povezava do prispevka
MiLkeC Objavljeno 4. junij 2026 Share Objavljeno 4. junij 2026 Vučko3 reče pred 1 uro: Ma fora je v tem, da so meni te stare igre dosadne. Razen spektakla, not ni nič. Res je, igral sem samo trojko, in je bila fun, in me tudi boli đoka za celo igro. Toj to Odstrani se, pošast! Navedek Povezava do prispevka
Buzzkill Objavljeno 4. junij 2026 Share Objavljeno 4. junij 2026 Najprej bo God of War: Angrboda, da setupa GodOfWarVerse kerga smo skuz hoteli. 1 Navedek Povezava do prispevka
Gatsu Objavljeno 4. junij 2026 Share Objavljeno 4. junij 2026 MiLkeC reče pred 22 minutami: Da ne boste tople vode odkrili. Gre se zgolj za money grab. Čakamo še God of war: Atreus. Potem smo pa že na nivoju Assasins creeda. Money grab bo igra z budgetom 200mio$ + cca 100mio$ za marketing itd zelo zelo težko. 1 Navedek Povezava do prispevka
fric Objavljeno 4. junij 2026 Share Objavljeno 4. junij 2026 Ful mi je zanimivo kako noben ne izpostavi, meni nore zadeve z GoW 2018. Ko so SM vzeli lik, ki je bil motherfucker godkiller lik v cope fotr lik. Pazi to in folk je to sprejel in franšiza gre dalje. Da je zadeva še bolj zanimiva špil je prišel ven 5 let po Ascensionu. Jaz se ne spomnim nobene druge franšize, ki bi tako sicirala glavni lik in preživela. Tu je zadeva taka, da so random špilu prilimali znan IP. Podobno smo videli že pri AC: Odiseji, ko je bil sicer to uredu pri nekaterih čislan špil. Ni bil pa to AC. Tu bo podobno. Navedek Povezava do prispevka
MiLkeC Objavljeno 4. junij 2026 Share Objavljeno 4. junij 2026 (urejano) fric reče pred 3 minutami: Ful mi je zanimivo kako noben ne izpostavi, meni nore zadeve z GoW 2018. Ko so SM vzeli lik, ki je bil motherfucker godkiller lik v cope fotr lik. Pazi to in folk je to sprejel in franšiza gre dalje. Da je zadeva še bolj zanimiva špil je prišel ven 5 let po Ascensionu. Jaz se ne spomnim nobene druge franšize, ki bi tako sicirala glavni lik in preživela. Tu je zadeva taka, da so random špilu prilimali znan IP. Podobno smo videli že pri AC: Odiseji, ko je bil sicer to uredu pri nekaterih čislan špil. Ni bil pa to AC. Tu bo podobno. Zato, ker si je Kratos nabral dovolj rispekta, da smo ga lahko gledali še iz mirnejše fotrove strani + tudi kot foter se kdaj močno razburi in prefuke vse pred sabo. He is still him. Forever a legend. 4. junij 2026 uredilo bitje MiLkeC Navedek Povezava do prispevka
Jin Objavljeno 4. junij 2026 Share Objavljeno 4. junij 2026 @fricMeni preobrazba sama po sebi ni problematična, ampak celo nasprotno – družina je dejansko Kratosova nevralgična točka in katalizator njegovega maščevanja, zato je smiselno, da je nova družina lahko njegov razlog za spremembo. Je pa ta preobrazba narativno pod črto neverodostojna, ker se tepe med sabo, kar nam igra govori in kaj v igri počnemo. Ker – kaj je bila poanta tretjega dela OG trilogije? Da ima pobijanje bogov posledice. Ubiješ Pozejdona, imaš poplave, ubiješ naslednjega in dobiš kugo in slab pridelek in tako dalje. Kaj delamo v nordijski duologiji? Pobijamo bogove (okej, kakšen preživi), le da smo tokrat pri tem bolj načelni in zato na koncu ... ni posledic? Se pravi – ista dejanja, ampak skozi zgodbo jim damo drugačen moralni predznak. Če natančno pomislim, sta zgolj Freya in Thor tista, ki se zares odrečeta ciklu nasilja in maščevanja v nordijski zgodbi. Sploh Freya, ki ji Kratos ubije sina in potem celo paktira z njim. Kratos kvečjemu ne ubije čisto vsega, kar mu pride na pot. Njegova preobrazba pač v klasičnem smislu ni nikjer zares na preizkušnji! Kar pa seveda še ne pomeni, da je zgodba slaba in da bi se bilo treba vračati k logiki grške mitologije. Madonca, saj vsak, ki je igral Ascension valda vidi, da se je tista formula izpela in da je bilo treba nekaj spremeniti. Jaz pač samo ne štekam, zakaj v produkciji enkrat gameplayja in vsega okoli tega ne ‘podredijo’ nekoliko boljši in bolj odrasli zgodbi. Zakaj te igra nikjer zares ne izzove. Lahko da pričakujem preveč od gaminga, ampak pismo, celo tretji del, ki velja za spektakel maščevanja – kar je itak poanta franšize, ampak okej – ima en takšen carski moment. To je, ko mashas s krogcem po Zeusu. Zna biti, da se motim, ampak pomoje so želeli devsi, da takrat vseeno začutimo določeno praznino, ki jo prinese maščevanje. Želel bi si več tega in da nam kdaj ustvarjalci celo dajo izbiro, kaj narediti v določenih momentih. Da takšne trenutke priženejo na drugo raven in bolje integrirajo v gameplay. To bi bil zame next gen, ne pa production porn, ki prinaša vse manjše dividende. V obeh Last of Us recimo so bili tovrstni trenutki, tudi Heavy Rain po spominu je to znal. Namesto 20–30 ur generične zgodbice si skratka želim 10–15 ur igre z več konci, ki jo bom še kdaj preigral. Ali vsaj o vsebini po koncu premišljeval. Ne vem, itak premalo igram, da bi trdil, da takšnega contenta v nekih klasičnih SP non RPG avanturicah ni, ampak zdi se, da mainstream s tega vidika ni nič odrastel. Občutek imam, da nas devsi podcenjujejo in zato so mi tudi igre vse manj zanimive, ker so še vedno ujete v neke poenostavljene matrice pripovedovanja, ki ne ponujajo zaresnih konfliktov in moralnih dilem, o katerih bi kot igralec premleval, medtem ko držim controller. 4 Navedek Povezava do prispevka
Galko Objavljeno 4. junij 2026 Share Objavljeno 4. junij 2026 (urejano) @Jin evo takoj ko sem videl zdefinirane bicepse pod 3 številke premajhnim puloverjen in grobo izboklino v bombažnih hlačah sem vedel da si dec na mestu, podpišem cel post Pa ne samo zgodba. Vse kar so do prikazali v novem GoW je eno samo podcenjevanje gayming publike. Fantje, punce in they/themi moji dragi santamoniški, čas je šel naprej in gejming z njim. Imamo na tone mega kvalitetnih indyjev, ki ali kažejo kako se dela res kvalitetne izdelke, ali pa so avantgarda za stvari, ki bodo v AAA ufurane kasneje. Azijci so resno poprijeli, in če so mogoče res mal švoh narativno, so ful ful jaki produkcijsko plus res so zelo into it. Capcom štepa AA / AAA akcijske spektakle hitrej ko klele Berzo obrača pleske. Manjše ekipe delajo top tier igrice, ker so tudi orodja boljša in lahko z manj narediš ful več kot par let nazaj. Pač gayming je v top kondiciji, fishu91 navkljub. Jebeno NE MOREŠ uletet v 2026 z nekim high budget walking simom, jadnim kombatom, bednim castom in tako dolgočasnim nastavkom, da sem vsaj 50% cajta vmes skrollal po netu, ffs. Ni to več to, nismo v 2013, jebote kupus. Ja ok, ameriški AAA je crknil, vemo vsi. Ma ostali na SP sceni so šli dalje, tud če ste vi drkal kurca na gaas zadnjih 10 let. Mrš iz svojega copipaste ps4 ookvirjenega mehurčka, preklete gnide kalifornijske sonijevske nesposobne 4. junij 2026 uredilo bitje Galko 2 Navedek Povezava do prispevka
Priporočeni prispevki
Pridruži se debati
Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.