Skoči na vsebino

PGjeve blodnje, zavajanja, prevare, grožnje in trgovci igric igračk


mumbo360

Priporočeni prispevki

K v res ne doajamete? Kri enaka.. Jst ti.. Un Pink.. Pa Un k pusi zbe pa en tretji.. Na enak podu način lahk jst jebem nekoga, uživam v tem, sem psiho, ali se celo od tebe učim, drugih, več vas... ? Te podle fore in dnevne zanimivosti, vmes pa igram Wrc9 in uživam... Folk enaki smo.. Zakaj bi jaz rabu 10 folka da nekomu pomagam, če mu lahk enako napišem kot on meni in v tem uživava oba.. Aja sory.. Unu prst u rit.. Sej smo frendi. 

 

https://youtu.be/Bj4cj9NJYEQ

Povezava do prispevka

Play

 

Spoštuj vsako mnenje in kritiko. Sploh v tem času, bi morala tebi vsaka potencialna stranka biti pomembna in po večini mi tukaj to smo (potencialne stranke). Razen tistih, ki ne bodo naročali zaradi svojih razlogov. (veliko zaradi tvojih groženj, ciganskih, židovskoh oz kakršnih koli praks).

 

Mene recimo že tvoja spletna trgovina takoj odbije. Kaj šele to, kar “berem” od tebe po raznih forumih. 

Pa še to, jebiga nismo več v 90-tih. Takrat se je požrlo marsikaj sam, da si prišel do robe. Sedaj se bo pa treba malo bolj potrudit. 


Pa, želim ti, da boš lahko kmalu prodal prvi ps5 enemu izmed 1500, ki so prednaročili pri tebi. Pa da boš držal obljube v letu 2021, ker do sedaj jih nisi imo. Pa nehal lagati samemu sebi in drugim (strankam).

 

Tvoj BS ne rabi nihče tukaj.
 

In prosim vsem, da mu ne replayate. Samo ignore. Ker je težko potem najdit kako informacijo. 

uredilo bitje Dusan99
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 4 urami:

Glej stari moj, tle smo vsi dovolj pametni, da vemo zakaj se gre. Nestoj neki manipulirat in obracat stvari kot to pocnes vedno. Kee lazes samo samemu sebi in nobenemu drugemu tle, ki ima IQ nad 90

 

Tip ni zalil nobenih ciganov in ce je koga zalil je zalil tvoj nacin delovanja, ker ciganski posli, se ve cemu je prispodoba im zakaj se uporablja.

 

Ce mislis tle zagovarjat clovekove pravice in pravice manjsin, da prikrivas, da si bil vzaljen okej, sam jaz sem kar preprican, da ne bo nihce zgrabil za ta bite

 

Mislim pomoje se niti ne zavedas, da si se vzalil in pac sam sebi lazes in isces izgovore, kao da so cigani tvoji frendii n da bos zdej nih zagovarjal in podobne fore..

 

Se enkrat ti povem, lazes sam sebi. Tle nima nihce nic proti ciganom.. dobro mogoce kdo  ima sam, sam to nima veze in samo ti to meces ven.. dejansko tista izjava je letela na tvoj nacin delovanja in ce jo ti razumes drugace in mutis, kot mutis pri tvojih akcijah je to tvoj problem

 

Ce pa te res moti, da je vrgel Cigane vmes, pol naj se opracizi in uporabi drug izraz in bo isti kurac

 

Ne vem kaj sploh jemljes tolko resno.. sej Galko maraikoga zajebava, celo svojega frenda Mefija.. da be govorimo Mefi ipd.. to je pac zajebancija in ce ti ni ql zahtevaj opravicilo, ker te je vzalil al je vzalil tvoje prijatelje al pa se izpisi zgoraj desno in pejdi pocet kaj bolj pametnega. Ker da se boris za neke clovekove pravice v forumu kjer so itak vsi neki pozesceni SJWji je malo smesno

Pomoje si tudi ti tisti k v vrsti za hitre teste čaka? Sm vprašam za prjatla. ✌️

Povezava do prispevka

OFF TOPIC

 

Zakaj si mali cigo pušča brke? Da ga v šoli kličejo brko in ne cigo

Zakaj se vsi bojijo cigana v četrtem razredu? Ker ima fotra v osmem.................  res je staro, ampak nisem si mogel pomagat:D

 

ON TOPIC

 

21. novembra sem plačal konzolo na Igabiba pa sem kar malo v dvomih, da bom dobil januarja

Še mogoče kje da naročim, da so zanesljivi? Itak lahko potem skenslam ali pa dalje prodam...

Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 14 urami:

Mislim kar se tiče ciganov ima sicer prav :D. So največje pičkice na svetu, to se ve. AMPAK če enemu nekaj narediš se vrne nate 30. Tako so prevzeli marsikaj v državah. To imajo pač v krvi

Nočem mu ama ama nič slabega, vsakemu povem kaj je ok kaj ni, če pač iziovaš na ta način, da kjerkoli oemenjaš roma, cigana, sej pravim, dokler se njim ne zaserješ je vse ok, ko se jim, ali da se mladina od njih spravi nate, kot sem rekel, zmer se ga boš bal, dobesedno zmer, in njemu osebno jst hočem le dobro, sm njegov način izražanja, ali frajerišenja pred ostalim folkom, meni to osebno ne potegne, pa peace...

Povezava do prispevka

Glej... boli nas kur.. za tvoje osebno mnenje in pizdarjenje o vsem tem tukaj. Še posebej, ker itak nekaj bluziš o zadevah, ki nimajo veze z realnostjo. Pa kaj si ti normalen? Kaj si je Galko izmislil pregovor "ciganski posel", ki obstaja že od nekdaj? Pa nehaj smetit temo, ki je namenjena pogovorm o PS5.

 

Daj naj en moderator pobriše to sranje, da tema lahko nadaljuje svojo pot o konzoli in ga opozori naj ne smeti več.

Povezava do prispevka

Dam pa še eno ronk kost za glodat, vsem tistim ki sm jim resno NAREDIL, take krivice, da še danes ne spijo, ali žrejo tablete zaradi mene, kot sm že 100x, reku komu tukaj sm naredu minilalno krivico, pač karkoli v 22letih dela, mu dam 22let garancije, naj javi, urediva, se odložim, druga večja kust...

 

pa je, jst grem pomoje v roku 6m v tujino, pg ostaja slo cro, bih srb...itd, tuakj bom nucal 2,3 ornk lepe , čile srednje mlade in pač po govoru vrhuske oboževalce iger itd, kaj pomnei, da tisti trije ali več njih k serjete po meni, pa sam vem da kar sem vam grdega anredil je le eno, da ali nism odogovril, prodal, ali kaj minilanega zajebal (še vseen se lahk odložim, za vsako napako), no ta folk prosim, če ima ornk idejo, kaj v slo anrdit od gejminga, kere reči nove, ali v bodoče nove, jih mirne duše zaposlim, oz si celo lahko v bodoče lasti nekdo del trg, (zdej pa druga pesm, če si mal iznajdljiv, pač mal novejši tip človke, poznaš, fb, insa, yt, in vse ostalo, kaj se da kaj se ne da, in akr delam sam, ponavljam če si malo priden, se minilana plača potegne zasluži v parih dneh, tudi 3 ali celo manj, znajo bit tudi kake panike glede dela, vseeno pa če si mal priden deloven, imaš odprte vse roke...naj ne bo post da nudim delo, naj bo psot, da nekdo ki ali dela ali ne, ali se vidi v tem, me enostavno kontaktira na meil info@playgame.si ,  ideje kaj se bo dealo itd javim osebno , le da kak akfic odprejo ali celo to ne, gre za delo ali kadarkoli zjuterj, ob polniči, mene to ne zanima, povdarjam, reč se dela na tem koliko ti delaš, ne po fiksni plači 1k mesečno, dobiček cca 50%-50%, zaradi mene če ne obrne zase 3k, imam jaz od tega skor enako, tku da ni plača postavka, ne ura, le tvoje delo, tvoje znanje itd...tole vse velja tudi za tiste KI oni misljo da jih najbolj sovražim, ker kar nekaj folka je emd njimi poznam po zgodovini pisanja, da zna bit kak talent, glede vsega, ne el pisanja, novosti, še dodatno prodaje, komunikacije, programiranja itd...

 

Ni tole nek zagovor moj, alo model je pa zleht, zdej pa se hoče neki ven porint, niti pod razno, sm dam pa vsem tistim ki so polni idej, pa tudi ok idej, če je želja, me kontaktirajte....pa ja, za sve moje slovnične, itak da se oproščam, pišem, kar točno študiram, men se ne da, vsak post 10x na glavo obrnt, kar mi pade v glavo napišem...

Povezava do prispevka
Play reče pred 9 minutami:

Nočem mu ama ama nič slabega, vsakemu povem kaj je ok kaj ni, če pač iziovaš na ta način, da kjerkoli oemenjaš roma, cigana, sej pravim, dokler se njim ne zaserješ je vse ok, ko se jim, ali da se mladina od njih spravi nate, kot sem rekel, zmer se ga boš bal, dobesedno zmer, in njemu osebno jst hočem le dobro, sm njegov način izražanja, ali frajerišenja pred ostalim folkom, meni to osebno ne potegne, pa peace...

 

4rnp81.jpg

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 4 minutami:

Glej... boli nas kur.. za tvoje osebno mnenje in pizdarjenje o vsem tem tukaj. Še posebej, ker itak nekaj bluziš o zadevah, ki nimajo veze z realnostjo. Pa kaj si ti normalen? Kaj si je Galko izmislil pregovor "ciganski posel", ki obstaja že od nekdaj? Pa nehaj smetit temo, ki je namenjena pogovorm o PS5.

 

Daj naj en moderator pobriše to sranje, da tema lahko nadaljuje svojo pot o konzoli in ga opozori naj ne smeti več.

Stari sma se jeziš, mene vrjemi da me ne more skor noben užalostit, kakroli od tega, model jst sm sam, in navajan k Damjan Murko, svašta, sm ti povem da v 100x obliki proti njemu, pač tako je, tak imam laif, sekirate se vi, jaz vam lahk sm resnico pove, prosim za pomoč, ali kaj pomagam, pa se neha, nebi jst nikoli psial veik, če ne bi bral laži, pustmo d ati men rečeš kurc, nič vredn in en vem kaj, drugo so laži!

Povezava do prispevka
Navedek

Stari sma se jeziš, mene vrjemi da me ne more skor noben užalostit, kakroli od tega, model jst sm sam, in navajan k Damjan Murko, svašta, sm ti povem da v 100x obliki proti njemu, pač tako je, tak imam laif, sekirate se vi, jaz vam lahk sm resnico pove, prosim za pomoč, ali kaj pomagam, pa se neha, nebi jst nikoli psial veik, če ne bi bral laži, pustmo d ati men rečeš kurc, nič vredn in en vem kaj, drugo so laži!

 

pa fak no, a še 2 vejc ti ni ratal not stisnt

k mislm da jz masakriram slovnico (jo)

pa dobivam glavobole k berem šilca

sam tole je pa direkt k da bi mi čez nos potegnu možgan pa fuknu v centrifugo na 60°C

holy shit pa kako se ti karkol zmeniš s strankami

al je to 5d chess da one prve obupajo

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
Slinch reče pred 3 minutami:

kraljo a ti spet iščeš zastonj delovno silo?

kje pa to piše, plačam nič? a ti veš da študent eigre.si je iz moje hiše, študent k je prišel k mnei sva v letu dni nardila firmo in 150k prometa v prvem letu iz nule...

 

pa mi bo en reku da študenta ne plačam, da ima firmo, da dela...

 

strari pa ste vi res tuk zjeban v tem liafu?

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 minuto:

Delovno silo, ki bo prejemala klice in e-maile od 1500 ljudi, ki so naročili PS5 konzolo in dobili niti ene same. Za povrh pa še ene par takih, ki bojo spraševali kdaj pride GTA6.

jih je BB ali ne vem kdod obil, a sm kak keš jemal, ga jemljem? fak jst res tega cudnega vašega obnašanja ne kapiram, ...

Povezava do prispevka

eigre.si pokliči Tadeja, prvo leto 150k prometa, zdej pa kaj on dela, a sm mu nudil nemogoče??

 

eno firmo v slo mi pokažte k je to komu modelu naredila, iz nule je model pršu do mene, ni imel ntii 1k, nardila vse v komletu, pa danes poglejte eigre.si a laufa al ne?

Povezava do prispevka
Play reče pred 1 minuto:

eno firmo v slo mi pokažte k je to komu modelu naredila, iz nule je model pršu do mene, ni imel ntii 1k, nardila vse v komletu, pa danes poglejte eigre.si a laufa al ne?

 

Eh tega folk tukaj ne razume. Nobena edukacija ni brezplačna, ti pa si osebi nudil ravno to - poslovno izobraževanje in vpeljevanje v posel. On bi tebi moral plačati za te neprecenljive izkušnje, ampak si mu jih ti vseeno nudil zastonj. Tako bi vsak moral iti čez tako vrsto šolanja brezplačno, da bi se kasneje bil sposoben postaviti na svoje noge in uspeti.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...