Skoči na vsebino

PGjeve blodnje, zavajanja, prevare, grožnje in trgovci igric igračk


mumbo360

Priporočeni prispevki

AdamSmit reče pred 1 minuto:

ne gre za baba čula, če so nekateri uporabniki opisali lastno izkušnjo

zmer se te zgodbe nekje končajo?, mal je tezava oseba lasntik je tukaj, to sm jst Damjan će od leta 81, in a ni mal čudno da odgovorim, ponavadi je tako, če so nategi je tisti prokleto tiho, nikjer ga ni...pravim nekaj ne gre skup, gre pa pač konkurenca skupaj, pa dejmo ga mal drkat, a po drugi strani je to samo đabe reklama, sm ne dojet...pa kukr x sm reku, dam ti 22let garancije, pozabi na letno, pa kr ne dodejt kje je tukaj fora?

Povezava do prispevka
Play reče pred 15 minutami:

pa si iz prečne? ker če si veš celo zgodbo, ve tvoj sosed, vejo vsi? sm ti ne, pač lej ti bom res grdo napisal, nimate srca, ni ga, letnik 91 dalje  ni tega, mogoče 1 na 100....primer daš 100 študetom delo, pa mogoče je 1% sposobne  generacije...

Prišel sem k tebi po ps4 čez pol Slovenije in sva skup zdissala tele seljake na mn3njalniku, usput si povedal še o selitvi v Avstralijo, sam kaj več se pa ni bilo časa pobondat....

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 3 minutami:

Dej GTFO iz te teme model če ne misliš pisat o PS5! 

 

Evo Seagate naj bi končno dostavil dovolj zmogljive SSDje za PS5! Cena? Drobiž dobesedno! Firecuda 530 (500GB - $140, 1TB - $240, 2TB - $490, 4TB - $950) :rofl: Še dobr da moj stil igranja in hitrost interneta ne bosta nikol zahtevala nadgradnje obstoječe kapacitete hehe. Itak hitreje preko interneta zdownloadam igro kot traja namestitev retail verzije lol.

 

 

sej pišem poslovanje na ps5 temo v SLO, pomoje vas bi moglo to najbolj zanimat, zakja konzol ni, zakaj 100 folka prodaja ps5 na črno? al se motim? 

  • Trol 1
  • Nekul -1 1
Povezava do prispevka
Kastor reče Pravkar:

Prišel sem k tebi po ps4 čez pol Slovenije in sva skup zdissala tele seljake na mn3njalniku, usput si povedal še o selitvi v Avstralijo, sam kaj več se pa ni bilo časa pobondat....

ja sm pristen tvoj naslov meni diši na 6km stran, sm povem za prijatla...

Povezava do prispevka

Saj sem tudi jaz regijsko približno tam tam, sam sem se odselil stran :D Tko da krav nisva skup pasla, sam ene 2x sem bil bronasti član, imo bi lahk to promoviral poleg teh člasntev, da dobiš še spoznavni dan z lastnikom firme(mal sprehod po vinogradu, mal na piknik plac, kaka kava, head to head battle v gran turismu... ) :D 

Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče Pravkar:

KAJ, tko res KAJ bi ti rad zdaj? Imaš možnost prijaviti post, napisat kaj te moti, a želiš, da kaj pobrišemo in zakaj al kaj v pičko mater hočeš razen razpidit mene. Kater del NE SPAMAJ RANDOM PIZDARIJE V PS5 TEMO ne štekaš?

pač zbrišeš traparije gameplaya, pa je reč urejena, al se treba razburjat, model baklo v usta, bos svet lepši...

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 1 minuto:

Saj sem tudi jaz regijsko približno tam tam, sam sem se odselil stran :D Tko da krav nisva skup pasla, sam ene 2x sem bil bronasti član, imo bi lahk to promoviral poleg teh člasntev, da dobiš še spoznavni dan z lastnikom firme(mal sprehod po vinogradu, mal na piknik plac, kaka kava, head to head battle v gran turismu... ) :D 

no počasi se premikamo? 

 

sej jim nočem nikol nič slabega? povabim zmer na kavo, lahk pivo, lahk šmarnico, bakalvo, ne me zdje imet za ne vem koga, pač ponudim? men s ezdi lepa gesta, povabim na igranje iger, povabim te do te mere, d alahk danes doma nabijaš igrce pa preživiš, kdo to dela? ...pač jeba je res če si v zivljenju požresen, ne privosčiš drugim, pa plus ego filaš na bab čula baba rekla, oz pol bomo mi spil en hladn đus, pa se bomo mal smejal na drug račun, pač karma, ni to kul, mal učim folk, se folk ne zaveda da s etega nabere in pol imaš sm neko sranje, treba bit realen, fer, ne pa sm neki se kitit na drug račun, kaj en reče, uff mr Kekis, je pa itak neko ime, potegnit z njim, zdje sm dal sm nek primer, ne mislim nič na Aljošata ker ga spoštujem od leta nazaj...to hočem dopovedat, na moj skromen slovnični način, sej pravim prešern bo kmal od mrtvih ustal, nč bat...

Povezava do prispevka
Play reče pred 1 uro:

ma mene jezi kako greš spet na podel način dvignit neko temo alla gameplay? zakaj , kje je keč, kaj misliš da me žre?..po pravici ja me in enako naredim če nekdo to še enx ponovi, kot sm njim....pa še enx povem, ma raj crknem, k d agrem enemu kopirat dejavnost? pust besede, kdo kaj zna ne, jst sm vesle za VSE vas, da ste pisci da je to norija...ne bom pa nikol pozabu jokerja in mislim da je bil pisec pokojni fant, pisal je večina od dirkaških iger....pa pustmo zdje to, keč je, da nekdo KI neki ne zna , ali prej rečen noče?, pa koji kurac ga neki siliš, če sam vidiš da reč laufa dalje...pravim in povem, nikol s emeni ne da stavkov obračat, 10x brat reči, ma lej kdor hoče zastopi, da pišem iz glave, kar mi pade...plus mešam vse skupaj, besedni zaklad je noro dobr...sej relano , da fašeš v pogovor pristnega prekmurca, pa ajde da te vidm kva se bosta zmenila? pač to je trening, jst sm se jih v 20letih prokleto navadu, nauču njihovo govorico, 40% besed drugih, pa kaj jim naj zdej rečem? niste zame k sm iz Nm doma, ma kaj pismeni, še govort ne znate? a veš kaj mislim?, še enx men s ene da lepu pisat, pozabte, lahk se delate iz tega čist norce, ne pa se neki lagat, pa nabijat neke goljufije, pa veš jst vem da si kul, sm če rečejo drugi da kradeš?, sej vsi vemo da ne vem en krade javno, pa pišemo od njega? če z njim nisi imel opravkov, ali celo si imel, pa je ok, ampka ti govoriš čez njega, ...viš na koncu NE si kvart ......sm ti reku 2001 leto, sm si ga kvaril, veš danes smo že leta 2021 nekje, pa takrat je bilo res kurac se izpostavit, pa pisat k danes, ampak kje smo? igramo igrce in se čohamo po rit, a ni to kul?

Nisem vedel, da te tista tema tako moti. Lahko bi prej pomislil, imaš prav.

Pardon, če sem te s tem užalil al karkoli.

Povezava do prispevka
Play reče pred 5 urami:

Vrstni red? kaj pa delajo druge firme, imaš vsak dan dokaze na fbju, 100 folka prodaja na crno...a ni to mal čudn? vsak po 5 fajk profilov, itd...pol pa zakj konzol ni?

Lahko nehaš nabijat neuomnosti ?

 

Kje ti vidiš 100 ps5 na voljo ?

 

Na celem svetu jih nisi sposoben zbrat, drugače bi zrihtal kar obljubljaš folku že slabo leto.

 

 

uredilo bitje SU84
Povezava do prispevka
SU84 reče pred 18 urami:

Lahko nehaš nabijat neuomnosti ?

 

Kje ti vidiš 100 ps5 na voljo ?

 

Na celem svetu jih nisi sposoben zbrat, drugače bi zrihtal kar obljubljaš folku že slabo leto.

 

 

100 folka na črno prodaja trenutno v slo konzole, katere padejo iz trgovin, če veš kaj to pomeni? 

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 21 urami:

Nisem vedel, da te tista tema tako moti. Lahko bi prej pomislil, imaš prav.

Pardon, če sem te s tem užalil al karkoli.

Jst tebi nebi nikol kej takega spustil, ampak ti si ti...pač ljudje smo si različni in hvala bogu da smo si!

Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče Dne, 29. 7. 2021 at 10:08:

Maš svojo temo, prepiraj se s folkom tam. Zadnjo stran ali dve bom prestavil tja, nove PG vs mn3njlanik poste v temi, ki ni njegova ali gostilna brišem.

 

EDIT: pa tisi najbolj trdi z bralnim razumevanjem bojo fasal nagobčnik

kva nisi tuk modela, da to zbrišeš!

Povezava do prispevka
Play reče pred 22 minutami:

Jst tebi nebi nikol kej takega spustil, ampak ti si ti...pač ljudje smo si različni in hvala bogu da smo si!

Moj namen ni bil, da ti "spuščam podpasne". Samo navedu sem temo, kot zanimivost. V bistvu se sploh ne spomnim kaj točno se je dogajalo v njej.

Še enkrat, opravičujem se.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...