Skoči na vsebino

PGjeve blodnje, zavajanja, prevare, grožnje in trgovci igric igračk


mumbo360

Priporočeni prispevki

To je pa res bil živi nateg od Gamecentra. Mogo si delat še pa još od lajkanja njih, do sheranja objave do označevanja ljudi pod objavo. Potem pa izberejo enega v zadnjih 10 min streama v komentarjih kjer je tisoče folka spammalo na pune.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 37 minutami:

To je pa res bil živi nateg od Gamecentra. Mogo si delat še pa još od lajkanja njih, do sheranja objave do označevanja ljudi pod objavo. Potem pa izberejo enega v zadnjih 10 min streama v komentarjih kjer je tisoče folka spammalo na pune.

Sharenje objave in označevanje frendov v letu 2020. :rofl:

Povezava do prispevka

ti se smejiš ker si mlad pa neumen pa fin pa pišeš po rumeni forumih

 

ampak če so res dobili 20K komentarjev pa da je recimo to bilo od tega res nekje 10K legit unikatnih FB oseb, imajo bolj natančno in večjo PS5 remarketing bazo kot bilokateri Big Bang, Gomblin ali Konzolko :D  Zdej vprašanje, če jo bodo znali izkoristit, ampak imajo pa jo

 

Sreča je na strani pogumnih in rahlo sumljivih :D

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

A ni neki v FB/IG pravilih, da za nagradne igre ne smeš zahtevati lajkanja, taganje, šeranja... tko nekje imam v spominu?

 

EDIt: sem poguglal...

Navedek

Promotions may be administered on Pages, Groups, Events, or within apps on Facebook. Personal Timelines and friend connections must not be used to administer promotions (ex: “share on your Timeline to enter” or “share on your friend's Timeline to get additional entries”, and "tag your friends in this post to enter" are not permitted).

https://www.facebook.com/policies/pages_groups_events/#promotionsguidelines

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka
mumbo360 reče pred 14 urami:

Evo GameCenter (prej je bil to GamePlay dokler se PlayGame ni zbunu preveč?) jr izžrebal dobitnika PS5 in drugih nagrad

 

https://www.instagram.com/tv/CJJWCu_lyuS/?igshid=1uva4diyiplep

 

Folk pizdi na polno ker je joškarca "žrebala" le med zadnjimi komentarji, nak jih pa blo čez 20k

 

Med drugim obljubli še en ps5 giveaway 😃

 

 

jst pizdu.....dej model bodi pametn, še en tole ponovi k sm reku javno bajto mu zakurim, pa čepim na dopu lahk 40let, boli me....bodo meni kruh kradl, ajde kdo ima jajca?

Povezava do prispevka
Play reče pred 1 minuto:

jst pizdu.....dej model bodi pametn, še en tole ponovi k sm reku javno bajto mu zakurim, pa čepim na dopu lahk 40let, boli me....bodo meni kruh kradl, ajde kdo ima jajca?

 

Ti pa smiri doživljaj. Kaj se ti je res čist odpeljalo s takimi komentarji? Pizda na forumu si kjer se 3/4 folka cele dneve drka v glavo, ti pa misliš, da si zdaj nedotakliv al kaj. Strezni se.

Povezava do prispevka

in ja svala čast njim in ostalim podllim za nagrade ps5

 

noben paket na fbju ne bere, sm delijo, prijatle vlečejo a en kmet se ne upraša, da treba izdelk kupit , da si kao v nagradni, POL pa men folk reče da sm podl, a tuk vas je tukaj nafukanih k pomagate za brezveze njim, da vam jasno NI, svaka čas  ,, kva naj rečem, dejte mal neka pravila brat, kva se lahk dela kaj ne, in kje je un mini droben tisk, če pa kdo hoče lahk pa javno pišem še od firm kdo to dela, da na fb ene pogoje, na spletni druge, a folk deli k kekci, a noben ne bo nič dobil...jebat ga laiki so pa le laiki...

Povezava do prispevka
tomazek reče Pravkar:

 

Ti pa smiri doživljaj. Kaj se ti je res čist odpeljalo s takimi komentarji? Pizda na forumu si kjer se 3/4 folka cele dneve drka v glavo, ti pa misliš, da si zdaj nedotakliv al kaj. Strezni se.

vračam realno sliko vsem

 

 

k sm vas prosil kaj dela gameplay meni, ste se smejali, k vas začnejo oni nategovat, pa pluvate njih, ma kak folk ste no...dejte no!

Povezava do prispevka
Play reče pred 3 minutami:

vračam realno sliko vsem

 

 

k sm vas prosil kaj dela gameplay meni, ste se smejali, k vas začnejo oni nategovat, pa pluvate njih, ma kak folk ste no...dejte no!

 

Ti praviš, da imaš svojo bazo kupcev in to ti naj bo pomembno. Uporabniki tega foruma pač niso tvoja klientela in to verjamem, da že itak veš. Kak bi blo, če bi se vsak forumaš, ki ima recimo frizerski salon, pizdi cele dneve tukaj, da ostali forumaši hodijo k drugemu frizerju.

 

Povezava do prispevka
mumbo360 reče pred 14 urami:

Evo GameCenter (prej je bil to GamePlay dokler se PlayGame ni zbunu preveč?) jr izžrebal dobitnika PS5 in drugih nagrad

 

https://www.instagram.com/tv/CJJWCu_lyuS/?igshid=1uva4diyiplep

 

Folk pizdi na polno ker je joškarca "žrebala" le med zadnjimi komentarji, nak jih pa blo čez 20k

 

Med drugim obljubli še en ps5 giveaway 😃

 

o fak, dobesedno si bruham v usta, ko vidim take ogabne nohte

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 2 minutama:

Ti praviš, da imaš svojo bazo kupcev in to ti naj bo pomembno. Uporabniki tega foruma pač niso tvoja klientela in to verjamem, da že itak veš. Kak bi blo, če bi se vsak forumaš, ki ima recimo frizerski salon, pizdi cele dneve tukaj, da ostali forumaši hodijo k drugemu frizerju.

Jaz moram priznat, da sem kr malo salty, da tukaj folk ne naroča nobenih portretov penisov.

 

Te dni mam še ponudbo "free christmas glans hat + avatar crop".

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 3
Povezava do prispevka
KE RIT reče Pravkar:

Jaz moram priznat, da sem kr malo salty, da tukaj folk ne naroča nobenih portretov penisov.

 

Te dni mam še ponudbo "free christmas glans hat + avatar crop".

 

Delaš tudi po lastnih "portretih"? Take z božičkovo kapico na glaviču ipd.? Ali pa za razna praznovanja, obletnice...? Bi znalo biti kul stilizirano darilo :D

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 minuto:

Delaš tudi po lastnih "portretih"? Take z božičkovo kapico na glaviču ipd.? Ali pa za razna praznovanja, obletnice...? Bi znalo biti kul stilizirano darilo :D

Ravnokar sem to napisal.

 

V HECU, SEVEDA! :D

 

Bolj resno pa, bookiran sem tko do mid 2021.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 6 minutami:

 

Ti praviš, da imaš svojo bazo kupcev in to ti naj bo pomembno. Uporabniki tega foruma pač niso tvoja klientela in to verjamem, da že itak veš. Kak bi blo, če bi se vsak forumaš, ki ima recimo frizerski salon, pizdi cele dneve tukaj, da ostali forumaši hodijo k drugemu frizerju.

 

Fora so laži.? Ti sploh kapiras vse skup? 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 10 minutami:

 

Vsi trgovci kdaj pa kdaj lažete (eni več, drugi manj...ampak čistor vsi). Jaz ne poznam niti enega samega, ki se kdaj ni zlagal in nategnil stranke.

Trgovec ki ti odzre kruh zadnji, ti dela težavo na vsakem koraku, prosih jih da klecis pred njimi naj reči uredijo... Na koncu da grozis in se šele kao usmilijo... Ne mi buč prodajate lepo prosim. Ne poznaš zgodbe za 1centi pa teh zgodb v 20letih je toliko, da mi gre danes na kozlanje... 

 

Sm enx bom reku karma je res ornk ornk picka in se fino vrača vsakemu. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...