Skoči na vsebino

PGjeve blodnje, zavajanja, prevare, grožnje in trgovci igric igračk


mumbo360

Priporočeni prispevki

gojc reče pred 18 urami:

Pred izidom PS5:

 

PwFdd3t.png

 

Pa takrat ob izidu PS4 Pro je tu na forumu javno ponujal keš folku če gre zanj iskat v Merkator na bone :rofl:

fak kva ste vi naivni, sm res zelo zelo zanimiv, da kar kje napišem, tkoj shranite, ma mi je totalno v cast, sem pa dobil iz hwja 1kos zase....ampka pač kul je da se vidi kuk je naivnega folka, oz že meji na malo debilizma...a ne?

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 19 urami:

Ker klovn lol. Model dobi igro na kile po 20€ ki jo potem prodaja po 80€ komad :sick:

zakja pa ne? sej vidiš na plo, zakaj bi ga prodajal po 79e, če pa se proda za 180e, na kosu imaš 60e plus....ker debil dela za 3e?

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 19 urami:


Prvo kot prvo, jaz ne verjamem, da novo igro dobi za 20 €. Drugo pa: tudi če bi jo dobil za đabe bi še vedno moral upoštevati neko priporočeno ceno s strani dobavitelja in/ali proizvajalca (založnika). Tukaj je potem še ziher kaj v vezi zakona o nelojalni konkurenci in smo tam... :) Govorim seveda za nove igre. 

nelojalno rpodaja prek fbja 100 folka na črno ps5 od 600e do 700e, a ti ves da firma če kupi nekaj za karkoli od cene , da da ceno lahk 0,1cent vecjo, ali 500e je vse kot more bit, v minus ne smeš prodajat

 

i ja hoče kdo nabavne racune? ps5 blu r je 469e kos navana, ratch ker jih je na tone pa pač se deli zasontj poleg, oz jih lahk dobiš par 10kil po 20e če hočeš?, ps5 digital je 25e manj, blu3 je nabavna cena 469e to so pač cene distributerjev, ampka zadnje mesece pa pač forsirajo nakup plo, 12m psnja, iger cca 570e, nekje na enem kosu imajo vecje trg 70e, oz vec...zato pravim ps5 nov do 470e je poceni, meni osebno niti to ni, ker se jih iz ukja dobi trenutno ceneje...

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 19 urami:

 

A ti nisi opazil zakaj mu to pišemo? Ker on vse druge trgovce označuje za napizdatorje in kako delajo nelojalno konkurenco ipd...

pa še cvetka za igre, pač kr od enx 69e igre, kaj pa nabavna, a ni enaka k ps4 igra oz 2e vec, vse igre so nekje 54e do 56e z ddvjem, vecina trg pa jih daje....69e kos pač mal vse skupaj nategujejo, ...

Povezava do prispevka
Play reče pred 10 minutami:

fak kva ste vi naivni, sm res zelo zelo zanimiv, da kar kje napišem, tkoj shranite, ma mi je totalno v cast, sem pa dobil iz hwja 1kos zase....ampka pač kul je da se vidi kuk je naivnega folka, oz že meji na malo debilizma...a ne?

tale pa ni naivna na enak datum k ni imela spletna ps5 konzol za stranko, je enaka spletna meni ponudila nakup 50ksoov ps5, a ni to mal čudn kaj delajao trg, ...to jst razlagam, ne pa da jaz dobim, ali imam neko prednsot pred nekom, ampka 50ksoov dobim če bi preplačal cca 100e za kos, ....in če bo treba grejo ti podatki rade volje v javnost...

Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče Dne, 29. 7. 2021 at 10:08:

Maš svojo temo, prepiraj se s folkom tam. Zadnjo stran ali dve bom prestavil tja, nove PG vs mn3njlanik poste v temi, ki ni njegova ali gostilna brišem.

 

EDIT: pa tisi najbolj trdi z bralnim razumevanjem bojo fasal nagobčnik

šefe ti se še zdej špilal unega k kar tebi paše delaš?  dej se mal zresni no...

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 17 urami:

Res je, playgame je javno ponujal 50€ vsakemu, ki mu iz merkatorja prinese z bonom kupljen ps4.

 

Pol pa jih je očitno dobil premalo in je tako dolgo težil mercatorju naj ukinejo bone na plejce, da so ugodili

 

V glavnem podrepna pička erste klasse

še danes praviš da ne spiš, k te nism v svoj biznis povabu...faak kake vi imate res....zanimiv je ta namišljen vaš svet....men se kr dopade...

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 14 urami:

 

sam je povedal, večkrat :D

 

Prav pohvalil se je, kako je sfukal nelojalno konkurenco :rofl:

ja vpraš jih, poklič jih, poklič na game cente r al kam, pa v merkator dirket, zihr vejo kod je Damjan Šimenc, in kaj jim je razložil, jih prosil in ostalo....sej do danes sm jst vse sm prosil, in pač prosim že vrsto let, lepa beseda lepo mesto najde, zmer, le v vednost ostalim....

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 20 urami:

Daj zbrihtej se, pa kdo bi teb dal 300e sponzorskih stvari, ce te noben nit ne razume v pisni komunikaciji

lej, zaradi tega je v igri letna plača .....pač ne kapirate kuk vam lahk danes igre na nesejo, sm ja terba igrat, ne bit pameten po celem spletu, pač eni v 20letih niste dojel kaj se dela, kaj se hoče, kje se da naredit nekaj, pa kaj čm naštevat še firme k so zrasle v moji bajti, recimo eigre.si danes živijo? pa par folka ki ima kokretno plačo ki igra igre, pa še in še....al resnu mislite da 7let štejem bone merkatrojeve, pa da se ukvarjam s tistim folkokom ki đabe dela playgamu reklamo, k mislijo da bodo obrnil reč na glavo, pa si se seb največji minus nardijo, načeloma še očim takih, pač ne vejo kje se da delat pajka v kontra reklamo...aja drgač pa vinograd in te fore, tle je rezerva, od zemlje se da prokleto zivet če si delovn, mal delovn, pa sicer spet čist druga zgodba kar se tega tiče, niso vse sm popusti in bedarije kar dela in ja en k s eje ful za vinograde zanimal, delou sm modelu 8let vinograde, jih dobil 3kose zasontj, en kos je gradben v vrednosti 20k, pa dobil še skor 2hektarja ribnika....zato vas vabim na eno veselico, sm pač ni muda še za na kofe prit...

 

194398986_1214965368953139_1974923562649

Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče Dne, 31. 7. 2021 at 10:54:

Kaj hočeš od mene, a znaš napisat en razumljiv jeben stavk, ti al pa en od teh 30 ljudi, k ti piše berljive tekste za sponzorje? A bi rad, da se zbriše to temo? (ne bom je). A bi rad, da ni tistega posta, ki bi bil že zdavnaj pozabljen, če ga ne bi ti vsak dan 5x quotal? 

da te pamet sreča, pa te žal ne...

Povezava do prispevka
5Stringed reče Dne, 6. 8. 2021 at 12:29:

 

70 evrov za dva Gja trave, are you shitting me

 

Iz tega lahko sklepamo tri stvari:

 

#1: nafukavali so te pri cenah ko malega smrkavca,

#2: Zabarji in gorenjci in kranjcani vobce nimate blage veze, kaj pomeni dobra trava,

#3: glej tocko: #1

 

Lep LP

kake vi strelate...... fak :)

Povezava do prispevka
Play reče pred 1 uro:

prou fak da se nič ne dogaja? sumljivo.....ajde za joker bando ps5 plo 48e kos...

 

Kupim. 

 

Kako se lahko dogovoriva za plačilo in prevzem?

 

Zdaj lahko forumu dokažeš da si resen prodajalec ki se drži svojih objav in tudi da manjko lektoriranja ne povzroča težav.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...