Skoči na vsebino

PGjeve blodnje, zavajanja, prevare, grožnje in trgovci igric igračk


mumbo360

Priporočeni prispevki

Hernier reče Dne, 13. 9. 2021 at 12:55:

Jaz sem pri Goblinu že ene 10 igric

Pri Konjzolkotu pa PS5 in Switcha ter tudi kakšni 10 igric

Zaenkrat nisem imel problemov

 

Mimogrede, @Play, a rabljene 2/3DS XL kaj dobivaš? Občasno malo pogledam na tvojem pejdžu pa nikoli nimaš, a ne prihajajo al sam ne objavljaš?

vecina ok reči, predn kam dam prodam, vse se dogaja drugace na fbju, kar je zanimivo gre v 1h

 

Slinch reče Dne, 13. 9. 2021 at 13:00:

 

Seveda ne, zgleda se lastnik samo laže in nateguje, obljubljenega pa se nikoli ne drži. Vsaj takšna je moja izkušnja.

danes so bili črbi po 49e, laže, laže....itak sama laž me je, ne vem od kje pol po 100k do 300k letne prodaje na eno osebo, al ti še 2 druge davcni pokazem kaj s evse dela....ah kje laže, laže....

 

tku ti bom rreku, TI si nesposobna  stranka, če sploh veš kaj to pomeni? jst pa ne prodajam vsaki ovčki, žal...

 

Slinch reče Dne, 13. 9. 2021 at 13:00:

 

Seveda ne, zgleda se lastnik samo laže in nateguje, obljubljenega pa se nikoli ne drži. Vsaj takšna je moja izkušnja.

pička lažnjiva? ...sm jst....sm da veš!

Povezava do prispevka

@Play

 

Sam dejansko ti nekaj piše in to nimaš. Recimo piše ti na spletni strani servis konzol. Ampak ti ne znaš servisirati konzol, oziroma nimaš nobenega servisa konzol sploh.

 

https://playgame.si/akcije-hdmi-oprema-konzole-slusalke/servis-igralnih-konzol-playstation-xbox-nintendo

 

To je tako kot da bi na Dacijinem avtosalonu pisalo servis bugattijev. Pa nimam čisto nič proti Daciji.

Povezava do prispevka
sadhu sequencer reče pred 16 urami:

@Play

 

Sam dejansko ti nekaj piše in to nimaš. Recimo piše ti na spletni strani servis konzol. Ampak ti ne znaš servisirati konzol, oziroma nimaš nobenega servisa konzol sploh.

 

https://playgame.si/akcije-hdmi-oprema-konzole-slusalke/servis-igralnih-konzol-playstation-xbox-nintendo

 

To je tako kot da bi na Dacijinem avtosalonu pisalo servis bugattijev. Pa nimam čisto nič proti Daciji.

trenutno imam 3 serviaserje, Kr, Brezice, LJ....še kak se najde, delam vsaj z 15 spji glede raznih servisov, konzol, volanov, motorjev, vozil, itd... :) jst kar delam 25let je da igram špile, pa pogovarjam se, al pa vam pišem, k itak ne znate prebrat mojo noro slovnico, pa par x sm že reku, ne mislim se za ta forum trudit, rad pa opzazujem in vas skor 70% osebno, relano sliko kkašni ste, kaj vam dogaja skozi 15, 10, 20 let, to je men en posebn fetiš, in res kul mi je da vidm kak je folk, kako diha zrak, kuk mu ta zrak škodi ali ne, kakšni odnosi so, primer....skozi 25let mojega pisanje, ne vidite žalitev, groženj, poniževanja, kaznivih dejanj, ...eni se res ne zavedajo z šefi vred, da se je tega materjala nabralo v toliko letih velik. Pač to mi je kul, to mene rajca, zato živim, od tega črptam energijo....se pa res posvečam 3leta plus v drugo smer iger, ne prodajo,...sama prodaja se je videlo 4,5leta nazaj kam gre,  v katero smer....kje se da pokasirat veliko za malo truda, ali prodat 10k novih artiklov ali le 500 in si na enaki ceni in dela 50x manj...en kup zgodb je v igri, sm pač eni ne dojamete, eni ste glavni na netu, sje je kul vsaj nekaj no...ampka neke realne slike in tista foušija ki sploh ne vem zakaj bi bila foušija je zanimiva, ali poniževanje, ali se veselit k ima ena firma, ki ima 50 poslovalnic nekaj boljšega od tebe...Te reči mene splho ne zanimajo, sam se prilagajam trgu in trenutnim situacijam, urejam sponzorske reči za igre, sodelujem vsaj z 30 znanimi firmami, na ornk nogo sm postavil eigre.si na začetku, projektov je kr nekaj, če sam vodim 8 spletnih, pa par več dejavnosti in še poleg pomagam ostale reči, aja celo vinogradim, imam ribnik, pa apr rib, pa želva se najde...sicer pa vseen , še vseen najraj igram, in v 25letih sm se kr naigral, ma ni švoh vse skupaj, n akoncu pa, vseen mi bo marsikdo ovca čista, enako pravico imaš TI, me ne zanima, in zato je tako kot je, če je izdelk 30e, pa da mi en model k je meni tako tako zanj, ker vem kako je njemu zame, če da 3k mene boli joko, pač ni denar življenje....raj pejte igrat, danes je ob 18h stream, vas lahk mal pohvalim, ...igraj z nami in prejmeš nore nagrade, .... :) vi ste mal zakoplicirani, sm pač sebi kratite čas in voljo, energijo in ostalo, meni osebno je le toliko, d avam mal razložim kaj se dela, in kaj se bo delalo....sicer pa sem šel skor te dni v penzijo, pa sm s emal premislil, bom še mal praskal...

Povezava do prispevka

aja tone konzol ps5 okt

 

cene solo 470e gor, digital 370e gor....le v info, da ne bo kdo reku, da sm žid pa da ne povem....

 

ke_kit reče pred 44 minutami:

tl;dr Slinch ni dobil ploščka zaradi želve. :D

keč je en, da je ni blo reve 8let, pol pa kr en dan ona uleti, nimam slik na pcju, ampka je nora, k je gledaš tiste njene linije, ma te kr odpelje...peace...če mi kdaj prnese želvo pokazat, mu zihr dam bon za 13,4 % dol, al pa en kofe še skuham, čeprav je nesramen, rad imam take , da slišim kaj se kaj dogaja, ma včasih sm k bab iz vasi, zmer neki na ušesa vlečem, k je itak brezveze , da sploh vlečem,....ampka je to kr ok no...

 

aja drgač pa kdor igra z nami, pač dirkačine no, ne vse otračarije, trenutno kar 3 dirkalnike, kar 8 folka je vozilo dp prvenstva, marsikdo bo kr dirkač postal, se folk niti ne zaveda, pač dogaja na polno...

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 20 urami:

Ponudi za forumaše po super ceni... forumaš rečevzamem in vpraša za kontakt... na koncu forumaš nesposobna stranka :D

 

Joj, joj kaki nategun in neodgovornež je ta človek je nerealno :avadodo:

 

668957969_Posnetekzaslona(30).thumb.png.23bba4609969007a683f730b2f5270c2.png

lahk pa naldenjo rundo, 2,3 kosov uredim vam, v naprej, al jih ne dobim tone...a ne? in za 49e kos, ne grejo? ajde grejo no, par po 3 minute, pa grejo, ne spet na horuk...sej pravim, kdor karkoli vidi, kje me dobiš takoj 031-434-225 Damjan, ali moj osebni profil fbja damjna playgame šimenc od 6h do 22h vse dni, piši, kliči...matrej se, jst se tudi včasih 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 11 minutami:

Matrej se pokaži voljo in se potrudi @Slinch! Ti pa bi rad kar tako kupil izdelek... brez vloženega truda lol naivnež!

 

Big Bang bo tudi baje pred vhodi postavil zajeban parkour, ki ga boš moral oddelati pred vstopom.

ma včer je me je en mulc jebal prek Q , ves nemški čist, ma sm mu reku sine, k boš tku najebal k te bo en tožaru, da boš 10let delou đabe...pa je drkal, drkal....pa sm mu rkeu če gre z mano zadej BBja da iz skladišča skup pobereva, a je model kr obupal, ma teleta so čist....pridem uni dan na avtocesti na petrolu, in čist hitlersko, popizdim, skor že bensicko polivam z vodo, kličem kopse, linije 10min zasedene, kops ves pameten, zakoni in ne vem kaj, ma sm mu rkeu, lej k mudel ni tankal za 20km, bo sred prehitevelangea avto stal na avtocest, pa je reku model  bolj kto ne da mu je vseeno....pač, kličejo da dobijo pizdarije, .... ma ta folk naiven, kaj jih bo zjebalo, da jim ni ntii jasno...

Povezava do prispevka
LeBron reče pred 1 minuto:

Ko imaš slab dan zaradi službe, mogoče zaradi situacije okrog covida ali pa te mogoče žena pretepa, ali pa rabiš samo malo miru, odpreš mn3njalnik in temo PGjeve blodnje in je svet takoj lepši. 

 

sm kdor ima slab dan zaradi situacije kot je, večina si je folk sam kriv? kaj bi blo drugače da nimaš neta, tel in ostalega, da si nekje v šumi, kadiš žbe, svet bi šu dalje, ti bi bil napalen, to je pa tudi vse, enaka pesm k 2let nazaj, sm bul v izi vse skup...bedarije pač...

Povezava do prispevka
Play reče pred 1 uro:

trenutno imam 3 serviaserje, Kr, Brezice, LJ....še kak se najde, delam vsaj z 15 spji glede raznih servisov, konzol

 

Tole je laž. Nič ne rečem za servis motorjev in volanov to me ne zanima, ampak imam kolega, ki lahko potrdi, da nimaš servisa konzol.

 

In mislim, da je ok, da tukajšnje forumaše opozorim, da gre za nateg in naj svoje pokvarjene konzole ne pošiljajo tebi. Ker narediš praktično nič, zamenjaš neko zadevo v konzoli na pamet in zaračunaš par 10 eur in pošlješ nazaj pokvarjeno konzolo z računom vred.

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Play reče pred 6 urami:

aja tone konzol ps5 okt

 

cene solo 470e gor, digital 370e gor....le v info, da ne bo kdo reku, da sm žid pa da ne povem....

Kupim 2x disk in 1x digital za to ceno, povej kako te kontaktiram. Placam ob dostavi. 
 

Oziroma jebes dostavo, iskat jih pridem. Ne dam naslova. 

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka

Ne jz sam vem da je super safe da tip po tej ceni dobavi samo en velik debel nic. Bi pa rad da se neha lagat in al pa da postavi kes kjer ima usta. Imam 2 kolega ki si ful zelita ps5 in jim ga bom dal naprej za identicno ceno tko da nic scalpanja. 
Zal pa vsi vemo kako bo z dobavo. Oz kako ne bo z dobavo. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...