Skoči na vsebino

PGjeve blodnje, zavajanja, prevare, grožnje in trgovci igric igračk


mumbo360

Priporočeni prispevki

Play reče pred 1 uro:

alooo muuudeeel, jst servisiram oz sem le pspje sam in wiije, wijev sem recimo poservisiral za cel balkan prek 10k konzol, NIKOLI, pa nism nonemeu reku, da JST popravljam ps1 do ps5, ali vse ostale koznoel, volane, serviserjev sem imel v 25letih nekje 20 različnih plus, ker pa si tole tako lepo napisal, da pošljem nazaj uničeno konzolo, oddam prijavo, da si bova na jasnem na soišču, če sploh veš kaj je sodišče, na vse servise v 25leih mojga dela je 30dni plus garancije, ponovno NIKAKOR ne more prit do tega, da se reč NE uredi, ali vrne denar , ali odkupi ali karkoli, tako da si bova tole potanko razložila, pa v naprej hvala za odlične dokaze, moje laži, moje goljufije, rade volje poplačam svoje grehe, ti pa svoje...sia...

 

Še enkrat:

 

Pošiljaš strankam nazaj pokvarjene konzole z računom. To je dejstvo in to sem omenil več ljudem v živo in bom tudi tukaj na forumu.

 

In druga stvar: ti si invalid za pismenost, kaj šele sodišča in ostalo. Imaš srečo, da stranka ima pred bajto dva BMWja in ga boli kurac za denar, da tebe ni spravil na sodišče. Sicer je malo tebi podoben in mu ne morem nič dopovedat glede kvalitete iger in kvalitete česarkoli, ampak ja pač srečo imaš.

 

Tako da lahko kar umiriš te svoje grožnjice s tožbami brez podlage, ker se gladko popišam na njih. Pojdi se duvat pred vrtec s to božjastno slovnico.

uredilo bitje sadhu sequencer
Povezava do prispevka
Play reče pred 1 uro:

a spet laž? še ti, greva do konca in dava laži na papir na mizo? a ne živiš v laži že 2let dni, pere aa??

Umiri se, nazadnje ko sem hotel konzolo od tebe sem po enem tednu raje šel v mullerja. Dvomim da bo tokrat drugače, sem pa pripravljen pojest besede, povej datum kdaj boš mel konzole po tej super ceni.

Povezava do prispevka
Play reče pred 2 urama:

pisal sem nabavne cene, da se ve kkašne so

  Bralo se je kot da bo to cena za nas, stranke.

Play reče pred 2 urama:

in tako ceno lahko uredim KO bo zalog veliko

Torej 370€ za digital in 470€ za disk verzijo bo cena za nas, stranke, oktobra, ko pravis da bo konzol na tone?

Play reče pred 2 urama:

oz če delam menajve dost nizno, zakaj lahk tako ceno uredim? na 3 prodane ps5 nove, samo 1x menjava, in se izenači cena, zaslužek, plus minus je pa moja skrb...plus na vse konzole 3letna....

Tega ne razumem, kaksne menjave? Jaz bi samo menjal denar za PS5.  

Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče pred 20 minutami:

  Tega ne razumem, kaksne menjave? Jaz bi samo menjal denar za PS5.  

 

Še ena nesposobna stranka™

 

Lej ti njega kr z denarjem bi kupoval neki....    A misliš da si v trgovini :rofl:

 

Bo treba prej malo pomagati pri trgatvi, zlaganju drv.....

 

Povezava do prispevka
Play reče pred 4 urami:

kaj vse pišem? žalim osebe, grozim jim, kradem jim, ... a si kdaj prebral mojo žaljivo besedo do kogarkoli tukaj, ali laži, da koga spravljam v laž, mu blatim firmo, njegovo ime, ženo, setro?...ma nažru sm s ejuhe in govedne, da grem raj počez malu k da berem traparije...pomoje k sm bil jst na tem forumu, si ti plenice uniževal? al s e motim? če pa imaš abrahama, pa bi lahk kej povabu na deci rujnega...

 

Vednos e lažeš, ker obljubljaš kontrolerje po 48€ in ti interenstni napišejo, da hočejo takoj pa ne dobijo. Enako konzole po 470€ ipd.

 

 

DaCapo reče pred 2 urama:

Dajte že človeku mir, on pa naj se tudi umiri. To prcanje je čisto brezveze, ker ni več niti smešno, niti žalostno.

 

Kak misliš, da ni smešno in žalostno? se hecaš? Seveda je oboje skup :)

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 32 minutami:

Kak misliš, da ni smešno in žalostno? se hecaš? Seveda je oboje skup :)


Malo v afektu sem zapisal. Saj je oboje skup, seveda. Ampak vseeno je že malce nadležno, vsaj meni.
Lahko pa greva enkrat skupaj tja, ko bo PS5 na zalogi, plačava z gotovino, spijemo deci ali dva in greva domov. Vsi mirni in vsi zadovoljni.  ;) 

Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 58 minutami:

A lahko ta, ki drži dacapotu pištoli na glav in mu mori, da more brat njemu nadleže teme, neha s tem početjem. Sicer pade tožba, vsaj trije odvetniki so povedal že svoje.


Offtopic: jaz imam eno najboljših odvetnic v SLO. :) 
edit: ja, pa geslo moram zamenjat na večini accountov, ker sedanje 

Spoiler

ŠimšalamimaHuhu

je preveč na udaru. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
sadhu sequencer reče Dne, 19. 9. 2021 at 12:04:

 

Še enkrat:

 

Pošiljaš strankam nazaj pokvarjene konzole z računom. To je dejstvo in to sem omenil več ljudem v živo in bom tudi tukaj na forumu.

 

In druga stvar: ti si invalid za pismenost, kaj šele sodišča in ostalo. Imaš srečo, da stranka ima pred bajto dva BMWja in ga boli kurac za denar, da tebe ni spravil na sodišče. Sicer je malo tebi podoben in mu ne morem nič dopovedat glede kvalitete iger in kvalitete česarkoli, ampak ja pač srečo imaš.

 

Tako da lahko kar umiriš te svoje grožnjice s tožbami brez podlage, ker se gladko popišam na njih. Pojdi se duvat pred vrtec s to božjastno slovnico.

sej pravim če so tebi beseda tožba grožnja, kaj je šele meni tvoja beseda , da sem po tvoji oceni invalid, nepismen, tožba pa pomnei? da jaz plačam odvetnika, 2,3, ali vec njih, oni dajo reč dalje, midva pa če je sploh potreba se vidiva na sodidišču in dorečeva glede moje bolezni, glede izpada prometa v firmi, glede bolniške, še marsikaj je tukaj zauzeto, ČE tožba oz sodišče odobri ali reče, da sem resw bolan, nepismen in podobno, sam plačam vse stroške sodišča, kar sem te oškodoval, ali dal nekaj uničenega, te oškodoval, celo zamudne obresti ti plačam, zato je sodišče? ne vem zakaj bi bila tožba groznja, kar sodišče uredi je le to, da je po papriju resnica, prava ali ne, pa nism jst glih odvetnik, sodinik, ali podobno....pa vedi, ne urrejam jaz tožb, odvetniških del, ker resno sem nepismen za te reči, zakaj bi lagal da poznam vse zakone , sestavim jaz itd...uživej! 

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 23 urami:

 

hmm, ti pač ne bi grozil, žalil, lagal, provociral in napadal strank, ane?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ane?

 

(pa sem samo na hitro neki poklikal, če bi se mi dalo česat čez tvojo solato bi bilo tega konkretno več)

iz teme gampelay, ki ti požrejo vse, u pridn si, in stojim za tem besedami, plačam lahk vse kar sm naredil narobe!

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 22 urami:

Dajte že človeku mir, on pa naj se tudi umiri. To prcanje je čisto brezveze, ker ni več niti smešno, niti žalostno.

sej pravim, mnei je to v vesleje, sm ne dojet, ne dojet, da se lahk en za laži, grožnje in ostalo, če nima ntii ene podlage zakaj se gre, ali minilanega dokaza, zelo opeče, kar delam njim, jim delam sm dobro, da naj mal umirijo pisanje od bolezni in pdobnih zgodb...

Povezava do prispevka
Play reče pred 3 minutami:

sej pravim če so tebi beseda tožba grožnja, kaj je šele meni tvoja beseda , da sem po tvoji oceni invalid, nepismen, tožba pa pomnei? da jaz plačam odvetnika, 2,3, ali vec njih, oni dajo reč dalje, midva pa če je sploh potreba se vidiva na sodidišču in dorečeva glede moje bolezni, glede izpada prometa v firmi, glede bolniške, še marsikaj je tukaj zauzeto, ČE tožba oz sodišče odobri ali reče, da sem resw bolan, nepismen in podobno, sam plačam vse stroške sodišča, kar sem te oškodoval, ali dal nekaj uničenega, te oškodoval, celo zamudne obresti ti plačam, zato je sodišče? ne vem zakaj bi bila tožba groznja, kar sodišče uredi je le to, da je po papriju resnica, prava ali ne, pa nism jst glih odvetnik, sodinik, ali podobno....pa vedi, ne urrejam jaz tožb, odvetniških del, ker resno sem nepismen za te reči, zakaj bi lagal da poznam vse zakone , sestavim jaz itd...uživej! 

 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 20 urami:

 

Vednos e lažeš, ker obljubljaš kontrolerje po 48€ in ti interenstni napišejo, da hočejo takoj pa ne dobijo. Enako konzole po 470€ ipd.

 

 

 

Kak misliš, da ni smešno in žalostno? se hecaš? Seveda je oboje skup :)

Tomaž če hočeš ju3 dobim par ksoov, si prva stranka? javi, plačaš na TRR pošta je 2e, v sredo dobiš....

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 18 urami:

Lol, offtopic: ampak meni je res enkrat en držal pištolo na glavi. Čisto druga tema itak. Ampak vsaj priznam.Pa srečno se je končalo, tako da ni panike.

ne berem vsega, upam d ane misliš name, ne bit tuk nespodoben, itd...hehe...kero muve pištolo, al unga kalašnika od muve....lol

Povezava do prispevka
Kastor reče Pravkar:

aja zdaj bodo tej ki se grdo obnašajo dobil cenejše kontrolerje, mi ki te imamo radi pa dražje....  :D:D 

ni to fora, fora je da če hočeš javiš, ne da si napisla na listk papirja in ga vrgu stran, pol pa javno blatiš, tle je keč...dej rec omen, poklič, kaj te je sram....boli mene za zamere, men gre na k da pišejo eni od bolezni neki....to mi ne gre skup no...

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...