Skoči na vsebino

PGjeve blodnje, zavajanja, prevare, grožnje in trgovci igric igračk


mumbo360

Priporočeni prispevki

Slinch reče pred 8 minutami:

 

smo se vsi tukaj zbudili s prstom... vtaknjenim v ps5, za katerega smo plačali 499e

 

tudi ti si ga dobil od resnega trgovca, zase, medtem ko si (kot si sam povedal) imel vsaj 200 neizpolnjenih prednaročil:

  

 

 

dobil si ga po redni ceni (499) pri Harvey Normanu:

  

 

samo po redni ceni lahko prodajajo samo resni trgovci, ti pa si pokvarjen prevarant, ki kupuje izdelke po redni ceni od resnih trgovcev, potem pa z nabitimi cenami nateguje svoje stranke:

 

PwFdd3t.png

 

V bistvu si na nivoju cigotov, ki po parkiriščih prodajajo kitajske lonce in nože.

s to razliko, da pri njih dobiš izdelek 90% ceneje :D 

Povezava do prispevka
Play reče pred 4 urami:

strah in groza....ps5 blur na zalgi 699e kos, plčan ddv, racun na sp doo, karkoli...naj en kalper izda racun za 700e, 900e? da ga vidm....pač nimaš niti mal pojma kaj je prav kja ni, glede te politike...glede oglaševanja ti dam prav...

 

@Slinch

kaj zdej, put your money where your mouth is :D

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 8 minutami:

Hernier loves his internet drama. Ne mu odreči tega plz. :D

Pa tudi nimam samo slabega mnenja o modelčku. Pač, treba mu je priznat, da že dve desetletji rjove po tej sceni prodajalcev igric igračk, da je svoj čas zdilal marsikak pripomoček, ki ga v drugih manj shady retailerjih tipa Big Bang nisi dobil, prav tako pa je svoj čas imel poceni rabljene igrice, za katere je sicer bil en moj božič malo pokvarjen, ker je nikoli nisem dobil (pač 50:50 schrödinger warianta, naročil si igrico in potem si jo ali je nisi dobil),  enako pa bo prvi v vrsti, če bo treba sponzorirat nek random gayming event. Tako da tip nek mega marvel villain ipak ni, je pač hribovc goes selling stuff, samo da ni lih hribovc :D. Meni je na nek način dejansko simpatičen lik, samo na kurac mi gre status mega žrtve, ki ga fura, pa da prazno obljublja folku neki.  

Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 24 minutami:

mislm banat zato, k piše slabo berljive poste pa reklamira svoje ps5 deale, k sploh ne vem več a je resen a je to bolj nek meme je pretiravanje. saj če ga kje v žaru odnese pokvarjena tipkovnica mu prestaviš poste v ta topic in gremo dalje.

 

itak da je meme

 

drugač jaz že odkar imamo ta topic prestavljam vse njegove poste sem noter

 

nevidezna dela nevideznih herojev :cry:

  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Navedek

samo po redni ceni lahko prodajajo samo resni trgovci, ti pa si pokvarjen prevarant, ki kupuje izdelke po redni ceni od resnih trgovcev, potem pa z nabitimi cenami nateguje svoje stranke:

 

 

 

V bistvu si na nivoju cigotov, ki po parkiriščih prodajajo kitajske lonce in nože.

 

 

v čem točno je razlika ko ti naročiš 3, 24 kopij iste rare edition vinylke/špilov/special editionov pa potem fukneš na net za $ medtem ko pišeš na forumu kok je že vrednost narasla ?

 

mislm, kaj te tle naredi ne_scalperja ? ker daš 2 kopiji na polico ?

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
Sovica reče pred 18 minutami:

mislm, kaj te tle naredi ne_scalperja ?

 

dobesedno nič

 

samo moj main job ni prodaja plat in ne hodim na vinylcollective.com jokat kako pokvarjene so vse ostale trgovine s platami, kar me tle nardi ne_playgamea

 

no, pa dokaj solidno navigiranje po slo jeziku, pa sigurno še kaj :D

uredilo bitje Slinch
Povezava do prispevka

ma sj to, on se s tem prezivlja men je to bl neka olajševalna čeprav se čist strinjam da je njegova praksa rak

in je jelly af

 

sam v rupetini itak da more nategovat, mislm, itak, žal

če faking BB k ma xx prodajaln praska dodatne evre pri vsaki playki,klošarji

je on tkorekoč že kr mal prisiljen še dodatno nategnt

al neki

 

nvem, mogoč sm prebral preveč bashanja pa se mi zdej mal smili, k realno vem da me te stvari oz prakse trgovcev triggajo

Povezava do prispevka
Navedek

 

A 19-year-old was shot in an attempted robbery while trying to sell a PlayStation 5, the latest indication of how high demand remains for the game console

 

The 19-year-old shooting victim agreed to meet the suspect after listing his PlayStation 5 console for sale online. When the two met, the suspect attempted to rob the man at gunpoint. 

The suspect has not been identified, and deputies told ABC13 that they fled the scene without the highly sought after video game console.

....

That's when the suspect pulled out a gun and attempted to rob the man, according to deputies. The suspect got away without the gaming console.

The man was rushed to the hospital with a gunshot wound to his side and was in stable condition at last check.

Deputies did not release a suspect description.

Several websites list the PS5 going for more than $500.

 

 

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka
Feget reče pred 1 uro:

Lahko mu ga spizdiš in si mu potem po pravni poti dolžan povrniti dejansko vrednost kompleta:D

 

Kako se pa ocenjuje "dejanska" vrednost?

 

A če spizdim moneta mi bodo računali vrednost, po kateri je sliko on prodal random momcu, al današnjo tržno vrednost?

Povezava do prispevka
Feget reče pred 22 urami:

Lahko mu ga spizdiš in si mu potem po pravni poti dolžan povrniti dejansko vrednost kompleta:D

dej no...človeka rineš v kaznivo dejanje, prva reč, je nekdo ki dela na črno naredil le eno napako, najprej mu je treba dokazat neki ksoov da je prodal, ne enga, druga reč je da tudi če je kriv, je kriv goljufanje ddvja, ajde teh 50e, na 700e, tretrja reč je da je to kazen 80e polovička, pač dacna obrne vse trrje, naslove, pošte....če kdo rab kej info komot povem, ker v 23letih me je okralo vsaj 50 folka, kkao se to dela, toži, dobi še več keša...bla bla...

 

drgac pa da se vrnem na vse vas, eni spoštovanja vredni do te mere, da pač jst sm res hribovc,sm zivim na 200m, imamo cist jugo vreme, najveckrat najvec celzij, pač jugovshonda slo je noro huda glede tega...pol par reči glede NATEGOV, 23 let ti dam oz vsem dam garancijo na mojo napako, če se je zgodila napaka leta 2003, jo danes lahk urediva, moj tel je 27let enak 031-434-225 Damjan, kliči, riši vse se da zment, naj mi en najde vele trgovino ki da na napako 23 let garancije? če grem dalje zakaj prodajam p tej ceni ps5 katere se vse prodajo in bis e celo po 800e, pa jih po 699e kos, ker kar sem dod anes prodal, ni za plačat let pa ol nazaj trgovine prvih poloznic, ja taka kriza je v igrah, al se komu zdi da ni? zdej pa realno al prodam za čim vec ps5 pa nekak prezivim, al delam folku uslugo za 499e, pa nategujem na enako foro, 1kos je v trg, pride mi v 7 dneh 100 folka, kupi bedarijo za 10e, kokr delajo druge vecje trg? spet neka nova politika teh vecjih trg, še enx pa povem, če jst plačam ddv za vecjo ceno je drzava grdo rečen blj vesela? priproočena cena ja? ampka g S, je obljubim na reliise prek 3k konzol le zame, dobil pa sm na relisse 1kos zame, 4 kose za prodat?, ja da se ve gta6 sm zajebal, priznam, zajebal je X in S na celi celi črti, glede online naročil, janez janezu, pod pultom v trgovinah konzole in še vec reči je totlano zajebal, sm primer kako zandje 3mesece oglasujjeo vecje trg igre, imam za 39e farming, piše ps5 in ne vem kaj, rpdieš v dučan po ps5 šppil je pa 80e, tku da te prakse totalnega zavajanja ne vem, jst se opravicim, povem, kaj je ok kaj ni kaj sm jaz zajebal, kako so mene drugi, a se oni kaj opravicjo komu? gta6 sm dal jst primer enee  znane igre, d apač pride, kdaj pride kaj čem jst anrdit, kdaj pride še 3k, 4k konzol, kaj čm jaz nardit? pač sm jebena mala stranka, nic vredna, in tako delajo z nami, pač mene edin reši da imam en kup nepremičnin, do svoje smrti, pač kva pa bom zivu 50let ne, ene 10let mnde še bom, imam keša da prezivim, kupim tri ovce pa se mi jebe, pa mal njive pa akcija...tku da ni smisu zviljenja vse v nekem delu, kešu, delam do 13h, ob 13.30h igram igre, sicer delam 9let vse nedelje, ampka vseen, vse se da če se hoče lepo u izi...na koncu bom sm reku, če koga karkoli tako danes boli, d aje bil iz moje strani minilano oškodovan, piši, kliči, rpdii za vsakega imam kofe, lepo besedo in baklavo, pa čeprav si mi 100x reku da sm lopov, ker men se jebe, ker vem da nism, enak naslov 40let, enak trr 10let, enak tel 24let sej ne vem, skor enak ps, pa ženska enaka 23let, pač življenje je en nor sex, akcija, pejmo delat...13 vecja zaloga ps5 699e racun na sp doo karkoli, brisi riši post, mi je vseen, ban? vseen, ni mi pa vseen da je ta tema , da sm nategunt, cigan, ne vem kaj pristona javna in za te reci , zna še en dna na polno odgovarjat, sm naj s eše mal nabere, zmer pač rabiš čim vec podlage za traparije, drugac je če ti rece en bvesedo 1x cigo, al pa enaka oseba ponovi 100x, ornk drugace za tiste ki urejjao te reči...srečno vsem, ostanite zdravi ki itak vem da ste zdravi, pa jebeš politiko in reklamo, ker vidim da vam ornk dela, narava, bakla in ovčke, aja na ribe sm pozabu...

Povezava do prispevka
stom1c reče pred 10 minutami:

Damjan, moz beseda, dej zrihtaj mi en gta6, nimam nc pametnega za spilat zadnje dni.

jst ze 2let sm bf hd igram, ps3 na ps5 in? uzivam, gta6 pa ja čakamo a ne...?in ja 100kosov k bodo grejo dalje ali karkoli za 80e od špila, le v vednost, če imaš moj izdan racun ps5, dobiš karkoli do 80e...to je to...če ti je kul je, če ti ni ni, meni tudi ni kul, da so taki nategi glede laži tistih ki jim vrjamem že leta in leta, od 10letja...

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...