Skoči na vsebino

PGjeve blodnje, zavajanja, prevare, grožnje in trgovci igric igračk


mumbo360

Priporočeni prispevki

Šimšalamima Huhu reče pred 2 minutama:

Fak model, dost je no. Tema je o PS5, ne o tem kok časa maš ti isto telefonsko pa komu vse bi kuhal kofe, če ne boš glih slučajno takrat obiral grozdje al pa zašolal  škarpo.

 

Ti tvoji posti, reklame in akcije imajo manj smisla ko emaili nigerijskih princev. Majke mi da noben 100% ne šteka kaj sploh hočeš povedat, kaj te boli in zarad česa se razburjaš. Je pa cel kup uporabnikov napisal o kr enih fukenih izkušnjah s tabo, folk, ki je tukaj že leta in se res ne rabi izmišljevat zgodbic o tvojem biznisu. Deal with it, jaz bolj verjamem folku ,ki je sposoben normalne komunikacije že leta ko nekmu agresivnem polpismenu čudaku.

 

Tko noben ti ne briše postov, noben te ne omejuje kaj kozlaš na net, noben ti do zdaj ni moril v kater del foruma se userješ. A že lahko pri ljubem bogu poveš kaj te muči in gremo dalje s tem, k če bom še enkrat bral v PS5 temi en tvoj polpismen zmazek o tem kakšni umazani nategnuski dreki so mn3njlaničarji, ki ti prodajajo umazane in pokvarjene konzole, kdo vse razen tebe se laže itd. te bo @DaCapo banal.

zakaj odgovorjam takim? ker si pač povn laži in te laži te lahk stanejo da ti jasno ni, pa nadaljuj...

Povezava do prispevka
Play reče pred 6 minutami:

Si ponosen a...

Ma dej opali si en šamar..

Boli me faking kurac kako ti vodiš svoje posle, reklame, koga nateguješ in koga ne nateguješ. Nikoli nisem imel slabih izkušenj s tabo, ko se je šlo za posel IN NE GOVORIM O TEM.

 

NEHAJ SMETIT TEME IN FORUMA! A boš že enkrat dojel, al ti moram faking narisat, ker očitno nočeš razumet napisanega?

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 5 minutami:

Ti si čist odpiljen in kronični lažnjivec :D

sm lej, imam pa vojo temo, postov miljon, reklama zastonj, pač naj ve folk s  kom ima opravke in naj ve folk da dajem 22letne garancije in naj ve folk, d aje vsak vabljen na kavo, pa naj tudi ve folk da vloženih blizu 100k , da bi nekdo pojahal playgame, očitno NI ratalo al je? 2let nazaj sm se zivel od prodaje, danes se enostavno od igranja iger...ne vem res težje je dojet vse skup, kaj lahk en naredi, pa koliko je lahk folka jebeno fouš, nesramnih, ma žleht u amen, da si modle ne zapomni življenja, neke radosti, da gre tako reč napisat javno, lej sej karma je jebena reč...pač...

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 2 minutama:

Ma dej opali si en šamar..

Boli me faking kurac kako ti vodiš svoje posle, reklame, koga nateguješ in koga ne nateguješ. Nikoli nisem imel slabih izkušenj s tabo, ko se je šlo za posel IN NE GOVORIM O TEM.

 

NEHAJ SMETIT TEME IN FORUMA! A boš že enkrat dojel, al ti moram faking narisat, ker očitno nočeš razumet napisanega?

nikoli nisi imel slabih izkušn z mano...ampka te faking boli kurac kako jst nategujem?  zakaj sploh tako reč napišeš, ČE veš da ni res, in da danes nategnit ne moreš nobenega, razen s elahk kokretno nategnež sam za neke javne laži, tle je keč mudel, piši tisto kar veš, nikoli ne piši tisto kar nekdo reče, temu se reče neka kultura...pa sm dojemi zakaj to delam? al kr ne še dojet, vidm d avelik folka ne dojame niti pdo razbno zakaj se tole vse skupaj gre, ampka....

Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 7 minutami:

Maš svojo temo, prepiraj se s folkom tam. Zadnjo stran ali dve bom prestavil tja, nove PG vs mn3njlanik poste v temi, ki ni njegova ali gostilna brišem.

 

EDIT: pa tisi najbolj trdi z bralnim razumevanjem bojo fasal nagobčnik

fora je ena, da tukaj sodeluješ pri norčevanju kako ti en kopira firmo? briši tole vse ksupaj pa je ok, al določene reči lahk stojijo gor...? oz čiste bedarije, goljufija, laži, ma pod od podna se temu reče, pač ni keš vse, sm eni mislijo da ja,, daš 70k da zejbeš firmo, ne gre tku v izi žal....

Povezava do prispevka

Dej fak no, nihče tukaj ti ni fouš. Edino kar je, je da se vsi delajo norca iz tebe, predvsem zaradi tvoje "slovnice". To pol povleče za sabo še ostalo glede posla. Čemu? Ker od nekoga, ki se profesionalno ukvarja z ljudmi, je pričakovana pismenost.

 

To je to. Ja. Konec. Vse ostalo se rojeva v tvojih možganih.

Jaz, in verjetno še 99% folka tu not sploh vedelo ni, da se ti ukvarjaš z igrami. Ma kakšna foušarija dej, lepo te prosim.

Povezava do prispevka
ke_kit reče Pravkar:

Dej fak no, nihče tukaj ti ni fouš. Edino kar je, je da se vsi delajo norca iz tebe, predvsem zaradi tvoje "slovnice". To pol povleče za sabo še ostalo glede posla. Čemu? Ker od nekoga, ki se profesionalno ukvarja z ljudmi, je pričakovana pismenost.

 

To je to. Ja. Konec. Vse ostalo se rojeva v tvojih možganih.

Jaz, in verjetno še 99% folka tu not sploh vedelo ni, da se ti ukvarjaš z igrami. Ma kakšna foušarija dej, lepo te prosim.

pust pisavo, pač jst sm vesel da ste vsi prešerni, pa tud nism vesel, d ase prešern zaardi mene v grobu obrača, gre se za eno kulturo g Kekit, katero vas učim od kdaj, leta? pomniš ornazno playgame spletno? 2001, pa do danes se ni nič spremenilo, na splošno ste vsi glede tega parkrat slabši kto ste bli...sej rpavim greš nabit nek post, pa potegneš gameplay, jst pa sm povem, da sm seljak, da nategujem, ....ampak strašno so si želel mojo firmo un9ičit, pa ni šlo tko u izi? al je šlo , se motim?rezultat , trgovine in neke igre not, še kaj več? majčka, kapca...

Povezava do prispevka
sadhu sequencer reče Pravkar:

@Play

 

Ti lahko zrihtaš dober gamepad s kablom, ki deluje na Windows XP?

 

Sem pedanten glede gamepadov, imam Mad Catz MLG za PS3, to je najboljši gamepad na svetu trenutno. Nazadnje sem kupil nek Logitech da bi igral na svoji retro WinXP mašini posebej za retro, ampak dela mi samo tukaj na workstationu z Windows 10. Jeba.

X pc.. org žal ne več....

Povezava do prispevka
Play reče pred 35 minutami:

Greš z mano al? sploh veš zakaj sm jst hotu iz v aus? mogoče veš da so šle 2materi v 2letih na daljše potovanje? 

Wtf, ne ne vem zakaj si hotel, omenil si mi da razmišljaš o tem in sem se prejle spomnil, o družinski situaciji mi nisi nič povedal, tako da težko rečem zakaj bi moral jaz vedet kam tvoje mame potujejo :S

Povezava do prispevka
Play reče pred 3 minutami:

ampka te faking boli kurac kako jst nategujem?  zakaj sploh tako reč napišeš, ČE veš da ni res

Ne. NE VEM ČE je res ali ni. Kako za vraga naj vem? Predstavljam si, da nisi slab človek in nočeš nikogar nategovati nalašč, ampak najbrž kdaj pride do kakih nesporazumov. In glede na to kako pišeš, človek hitro lahko pride do zaključka, da ti nesporazumi nastanejo zaradi tvoje malomarnosti. Kaj je res in kaj ni, pa vesta samo ti in kdorkoli se počuti nategnjenega s tvoje strani.

Boli me kurac, pa sem napisal namesto "ne briga me", ker imam poln faking kurac tebe in ostalih, ki te provocirajo.

Bodi pameten in si nehaj kvariti ugleda.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 8 minutami:

Ne. NE VEM ČE je res ali ni. Kako za vraga naj vem? Predstavljam si, da nisi slab človek in nočeš nikogar nategovati nalašč, ampak najbrž kdaj pride do kakih nesporazumov. In glede na to kako pišeš, človek hitro lahko pride do zaključka, da ti nesporazumi nastanejo zaradi tvoje malomarnosti. Kaj je res in kaj ni, pa vesta samo ti in kdorkoli se počuti nategnjenega s tvoje strani.

Boli me kurac, pa sem napisal namesto "ne briga me", ker imam poln faking kurac tebe in ostalih, ki te provocirajo.

Bodi pameten in si nehaj kvariti ugleda.

ma mene jezi kako greš spet na podel način dvignit neko temo alla gameplay? zakaj , kje je keč, kaj misliš da me žre?..po pravici ja me in enako naredim če nekdo to še enx ponovi, kot sm njim....pa še enx povem, ma raj crknem, k d agrem enemu kopirat dejavnost? pust besede, kdo kaj zna ne, jst sm vesle za VSE vas, da ste pisci da je to norija...ne bom pa nikol pozabu jokerja in mislim da je bil pisec pokojni fant, pisal je večina od dirkaških iger....pa pustmo zdje to, keč je, da nekdo KI neki ne zna , ali prej rečen noče?, pa koji kurac ga neki siliš, če sam vidiš da reč laufa dalje...pravim in povem, nikol s emeni ne da stavkov obračat, 10x brat reči, ma lej kdor hoče zastopi, da pišem iz glave, kar mi pade...plus mešam vse skupaj, besedni zaklad je noro dobr...sej relano , da fašeš v pogovor pristnega prekmurca, pa ajde da te vidm kva se bosta zmenila? pač to je trening, jst sm se jih v 20letih prokleto navadu, nauču njihovo govorico, 40% besed drugih, pa kaj jim naj zdej rečem? niste zame k sm iz Nm doma, ma kaj pismeni, še govort ne znate? a veš kaj mislim?, še enx men s ene da lepu pisat, pozabte, lahk se delate iz tega čist norce, ne pa se neki lagat, pa nabijat neke goljufije, pa veš jst vem da si kul, sm če rečejo drugi da kradeš?, sej vsi vemo da ne vem en krade javno, pa pišemo od njega? če z njim nisi imel opravkov, ali celo si imel, pa je ok, ampka ti govoriš čez njega, ...viš na koncu NE si kvart ......sm ti reku 2001 leto, sm si ga kvaril, veš danes smo že leta 2021 nekje, pa takrat je bilo res kurac se izpostavit, pa pisat k danes, ampak kje smo? igramo igrce in se čohamo po rit, a ni to kul?

Povezava do prispevka

Fak ta model spet smetari po forumu ko pa objavi kako akcijo se je pa ne drži in ti potem na mail utruja z nekimi res čisto brezveznimi izgovori zakaj ne gre skozi. Res mora bit ogromno laikov v Sloveniji ki mu še vedno dajejo kruh glede na njegovo mešetarjenje in polpismene oglase/spletno stran in Facebook. Konec koncev imaš na voljo Goblin in Konzolko ki se res trudijo in delajo tako na promociji kot tudi na pravem ambientu v trgovini da ne omenjam prijaznosti tam zaposlenega osebja in delujejo brez drobnega tiska in nekih bullshit napol zastonj gold paketov ki to niso, ker 90% folka ki to kupi lahko pol izbere same rabljene smeti ala letna Fifa, NBA2K, COD itd v času ko nimajo nobene vrednosti več. Da ne omenjam njegovih bullshit menjav staro za novo ko ti model ponudi do 100€ manj za konzolo napram Goblinu lol. Pač vse je narejeno za nategovanje laikov ki se ne spoznajo na sceno in pol uleti model na tale forum kjer tazga folka ni in se čudi da ga vsi pošiljamo kamor spada.

 

Aja btw kdaj bo folk dobil prednaročen GTA6? :rofl:

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 13 minutami:

A lahko prestavte tole v gostilno.... :D:D 

pa si iz prečne? ker če si veš celo zgodbo, ve tvoj sosed, vejo vsi? sm ti ne, pač lej ti bom res grdo napisal, nimate srca, ni ga, letnik 91 dalje  ni tega, mogoče 1 na 100....primer daš 100 študetom delo, pa mogoče je 1% sposobne  generacije...

Povezava do prispevka
Gatsu reče Pravkar:

Fak ta model spet smetari po forumu ko pa objavi kako akcijo se je pa ne drži in ti potem na mail utruja z nekimi res čisto brezveznimi izgovori zakaj ne gre skozi. Res mora bit ogromno laikov v Sloveniji ki mu še vedno dajejo kruh glede na njegovo mešetarjenje in polpismene oglase/spletno stran in Facebook. Konec koncev imaš na voljo Goblin in Konzolko ki se res trudijo in delajo tako na promociji kot tudi na pravem ambientu v trgovini da ne omenjam prijaznosti tam zaposlenega osebja in delujejo brez drobnega tiska in nekih bullshit napol zastonj gold paketov ki to niso, ker 90% folka ki to kupi lahko pol izbere same rabljene smeti ala letna Fifa, NBA2K, COD itd v času ko nimajo nobene vrednosti več. Da ne omenjam njegovih bullshit menjav staro za novo ko ti model ponudi do 100€ manj za konzolo napram Goblinu lol. Pač vse je narejeno za nategovanje laikov ki se ne spoznajo na sceno in pol uleti model na tale forum kjer tazga folka ni in se čudi da ga vsi pošiljamo kamor spada.

 

Aja btw kdaj bo folk dobil prednaročen GTA6? :rofl:

ooo dobro jutro!

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 4 minutami:

V redu je, dajte se zrelaksirat, prevroče je za take krege :D 

meni to res niso kregi, nism jezn, jezn sm na laži in res traparije, baba čula baba rekla, pa niti jezn nism, žalosti me take fore podle!

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 3 minutami:

 

Ja... to je blo res grdo od njega. Še mene je malo zabolelo moram priznat. Al jebi ga, svet gre naprej.

greš se pohvalit z nekom ki bi ti zadni hlebc kruha ukradu če je le možno, tle je en velik keč, pa nism jezn, kot sm napisal, žalosten sm na tak folk, ne bi bil, da ima model 18let ali manj, sm matr al je neki str no....a itak kotra efekt je bil dosežen že tukaj na tem forumu , ker je bilo to javno objavljeno in s tem dost slabše kot da bi bili VI takrat tiho, ali moje poste brisal, sej sm že par x omenil ne kapirate čist vsega...

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...