Skoči na vsebino

PGjeve blodnje, zavajanja, prevare, grožnje in trgovci igric igračk


mumbo360

Priporočeni prispevki

ke_kit reče pred 1 uro:

Moj namen ni bil, da ti "spuščam podpasne". Samo navedu sem temo, kot zanimivost. V bistvu se sploh ne spomnim kaj točno se je dogajalo v njej.

Še enkrat, opravičujem se.

ne sekirej se itak me poznaš in sam ves da 100x pretiravam, sploh ni sile!!

Povezava do prispevka

jst nism niti ene sam kupil v merk, in nikoli nism imel niti enega modela, d akupuje zame pri njih, mogoče res butasto zakaj nism, sm kdor ima firmo ve zakaj nisem, prodqaš lahko nov ps4 če nimaš vhodnega racuna kako? , 2 varjante na crno, na crno je folk ki da 300e in d ane dobi racuna? ne poznam jih velik, druga reč pa je da ga prodaš z 22% gor, pa si na nuli, tko da....vemo pa kdo je a ne? sem pa klical k njim in jim enako moril kot gamplayu in pač obupajo k mene slišijo...niso z mano šale...

Povezava do prispevka
BuLsHiT reče pred 13 minutami:

ker si verjetno delal to, kar ocitas drugim. pac bil si jelly prasica

očital nism nobenemu dilerju,sm govoru sm imate pa jajca, al zadej je vsaj 50 racunov kdo je kupil, kam je dal..sm pač eni delajo kar hočejo, oz dokler bodo to delal, sej čas pokaze svoje, revizije firm se dela za 12let nazaj, to s etreba mal zavedat, sem pa in javno rečem še enx kar je delal mekrator to po svetu ni niti en delal, da si dobil nov ps4 pod 70e nabavne cene kot pri distributerju velke količine, pri njih pa en kos, pač nekaj ne gre skupaj, in je dojela in davcna in ostali, da tko pa ni glih prou a ne...pač zakoni so, eni jih spoštujemo , eni mal manj, eni nič, men je vseen, sm en red more bit...

Povezava do prispevka
Play reče pred 1 minuto:

očital nism nobenemu dilerju,sm govoru sm imate pa jajca, al zadej je vsaj 50 racunov kdo je kupil, kam je dal..sm pač eni delajo kar hočejo, oz dokler bodo to delal, sej čas pokaze svoje, revizije firm se dela za 12let nazaj, to s etreba mal zavedat, sem pa in javno rečem še enx kar je delal mekrator to po svetu ni niti en delal, da si dobil nov ps4 pod 70e nabavne cene kot pri distributerju velke količine, pri njih pa en kos, pač nekaj ne gre skupaj, in je dojela in davcna in ostali, da tko pa ni glih prou a ne...pač zakoni so, eni jih spoštujemo , eni mal manj, eni nič, men je vseen, sm en red more bit...

se tretjic, jelly prasica si bil

Povezava do prispevka

Drgač men je enkrat bil carski revelation, ko sem v srednji šoli nekaj zataval v Supermesto na Ptuju (ali kako je že bil tisti Mercator pred Puhovim mostom) in so v M. Tehniki imeli kar ene odfukane PS2 igrice, ki jih drugje niso imeli, pa tudi zelo poceni. Se spomnim, da sem za ene 40 evričev nabavil tri jake PS2 igrice, med drugim Splinter Cell: Chaos Theory <3 

Povezava do prispevka
sadhu sequencer reče pred 5 minutami:

 

Tuš ga ima za 80 eur. Pri tebi je sedaj 179 eur. Redna cena pri Tušu je tudi manjša (170). Lahko zrihtaš kakšno znižanje?

 

https://www.tus.si/izdelki/igralni-ploscek-thrustmaster-eswap-pro-controller-pc-ps4/

če je taka cena itak vzami!

 

se mi ne da glih s temi cenami ukvarjat, pa zapravljat 20min, ker pač delam druge reči, v tem cajtu k drkam za cene enega ploščka, pade 300e sponzorskih reči...tku da, lej raj igram, sestavljam sponzorske reči, en kup reči ...piše tkole

 

Thrustmaster Gamepad eSwap X Pro Controller, pro PC a Xbox ONE a Xbox Series X|S  
129,76 € / ks

uredilo bitje Play
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 38 minutami:

Glej kak napizdator si. Dobiš na kile po 20€, prodajaš po 80€. Sram te bodi.


Prvo kot prvo, jaz ne verjamem, da novo igro dobi za 20 €. Drugo pa: tudi če bi jo dobil za đabe bi še vedno moral upoštevati neko priporočeno ceno s strani dobavitelja in/ali proizvajalca (založnika). Tukaj je potem še ziher kaj v vezi zakona o nelojalni konkurenci in smo tam... :) Govorim seveda za nove igre. 

Povezava do prispevka
DaCapo reče Pravkar:


Prvo kot prvo, jaz ne verjamem, da novo igro dobi za 20 €. Drugo pa: tudi če bi jo dobil za đabe bi še vedno moral upoštevati neko priporočeno ceno s strani dobavitelja in/ali proizvajalca (založnika). Tukaj je potem še ziher kaj v vezi zakona o nelojalni konkurenci in smo tam... :) Govorim seveda za nove igre. 

 

A ti nisi opazil zakaj mu to pišemo? Ker on vse druge trgovce označuje za napizdatorje in kako delajo nelojalno konkurenco ipd...

Povezava do prispevka

Res je, playgame je javno ponujal 50€ vsakemu, ki mu iz merkatorja prinese z bonom kupljen ps4.

 

Pol pa jih je očitno dobil premalo in je tako dolgo težil mercatorju naj ukinejo bone na plejce, da so ugodili

 

V glavnem podrepna pička erste klasse

uredilo bitje Slinch
  • Račka +1 3
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
Slinch reče pred 2 urama:

Pol pa jih je očitno dobil premalo in je tako dolgo težil mercatorju naj ukinejo bone na plejce, da so ugodili

To je samo ugibanje ali je kaj substančnega na tej ''obtožbi''? 

Ker jaz se spomnim, da sem ravno na tem forumu dobil informacije o gold partnerju in sem takrat takoj izkoristil ponudbo. :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...