Skoči na vsebino

PGjeve blodnje, zavajanja, prevare, grožnje in trgovci igric igračk


mumbo360

Priporočeni prispevki

Play reče pred 8 urami:

ne berem vsega, upam d ane misliš name, ne bit tuk nespodoben, itd...hehe...kero muve pištolo, al unga kalašnika od muve....lol


Lol ne, valda ne mislim nate. To sem samo omenil, ker je bila ena "dogodivščina" v moji mladosti. Itak sem že omenil na forumu pred časom.

Pač, pubeci smo se z vlakom vračali iz vojske, kar nekaj konkretno popili, ampak smo bili še normalni. Med sprehanjem po vagonih se je pač našel en tip, ki mu očitno nisem "ustrezal" in je začel delati težave. Točno se spomnim, da je rekel: "Jaz se vračam iz Bosne, vojak veteran sem, daj mi mir in ne hodi skozi naš vagon." Oz. nekaj v tem smislu. Takoj za tem mi je pa pištolo nastavil na glavo. Jaz sem bil malo pod dozo in se nisem nič kaj dosti bal (poleg tega sem sklepal, da v komplet zasedenem vagonu ne bo streljal), pa smo se nekaj začeli prerivat (češ, "kaj misliš, da se te bojim s to pištolco?" in podobne fore), dobil sem sicer en udarec glavo, ampak ni bilo sile, ker je bil en kolega sovojak zelo visok in je stopil vmes, pa je malo fasal po ledvicah. Sprevodnica je nato zelo hitro posredovala. Takoj na naslednji postaji je prišla na vlak policija in nas vse zapisala / povprašala itd. To je bilo to. Vsi smo se umirili in vrnili vsak v svoj kupe,  potem smo pa itak že kmalu prispeli nazaj v Maribor. Ca. čez eno leto sem sicer dobil poziv na sodišče. Ampak so postopek potem takoj opustili.  
/ne vem zakaj to pišem v to temo, ampak ker si pač nekaj namignil (in ker rad pišem) pač povem kako in kaj... :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
sadhu sequencer reče pred 5 urami:

Sprevodnica v SFRJ.

 

Hrvatica, Bosanka, Srpkinja?


To je bilo že v času samostojne Slovenije, leta '95 če se ne motim. :) Sprevodnica je bila povsem Slovenka. Je bil pa omenjeni sodnik en stari južnjak (po moje tik pred penzijo, prijazen ampak očitno že vsega naveličan). Ves postopek je vodil v srbohrvaščini, še danes se spomnim njegovih besed: "Da, da, znam takve, vi mladi vojnici vračali se kuči, pa malo popili. Nije to tako strašno, nije. " In potem čez nekaj časa sem dobil pismo s sodišča, da je postopek ustavljen brez kakršnih koli "posledic".

Povezava do prispevka
sadhu sequencer reče Pravkar:

Kot da bi bral Alana Forda lol


Dejansko tako. Pa celo zaslišanje je trajalo vsega skupaj največ 10 minut. Itak je bil samo sodnik, pa tista tajnica, ki je pisala zapisnik in jaz. Zdaj, ko se spomnim mi je res smešno, ampak takrat sem vstopil s kar precejšnjim strahom. Sudija je zdaj ziher že ohoho let pokojn, ampak dejansko je bil kot neka faca iz Alana Forda. 

Povezava do prispevka
kemik reče Dne, 20. 9. 2021 at 13:03:

 

To je avtoreply mail ko prednaročiš novo igro pri playgamu, namesto "hvala za vaše naročilo" 

 

 

 

ja pa danes le še el skiro, pa dva modela gor...zato iger ni, če prodaš prodaš osebi ki neki ceni....najbolj pa uzivam k folk čaka in čaka, in se orbne 4leta dni, pol pa piše ej nism kabla dobil, čist me to rajca...

Povezava do prispevka
DaCapo reče Dne, 20. 9. 2021 at 20:59:


Lol ne, valda ne mislim nate. To sem samo omenil, ker je bila ena "dogodivščina" v moji mladosti. Itak sem že omenil na forumu pred časom.

Pač, pubeci smo se z vlakom vračali iz vojske, kar nekaj konkretno popili, ampak smo bili še normalni. Med sprehanjem po vagonih se je pač našel en tip, ki mu očitno nisem "ustrezal" in je začel delati težave. Točno se spomnim, da je rekel: "Jaz se vračam iz Bosne, vojak veteran sem, daj mi mir in ne hodi skozi naš vagon." Oz. nekaj v tem smislu. Takoj za tem mi je pa pištolo nastavil na glavo. Jaz sem bil malo pod dozo in se nisem nič kaj dosti bal (poleg tega sem sklepal, da v komplet zasedenem vagonu ne bo streljal), pa smo se nekaj začeli prerivat (češ, "kaj misliš, da se te bojim s to pištolco?" in podobne fore), dobil sem sicer en udarec glavo, ampak ni bilo sile, ker je bil en kolega sovojak zelo visok in je stopil vmes, pa je malo fasal po ledvicah. Sprevodnica je nato zelo hitro posredovala. Takoj na naslednji postaji je prišla na vlak policija in nas vse zapisala / povprašala itd. To je bilo to. Vsi smo se umirili in vrnili vsak v svoj kupe,  potem smo pa itak že kmalu prispeli nazaj v Maribor. Ca. čez eno leto sem sicer dobil poziv na sodišče. Ampak so postopek potem takoj opustili.  
/ne vem zakaj to pišem v to temo, ampak ker si pač nekaj namignil (in ker rad pišem) pač povem kako in kaj... :) 

zanimivo, je dal model ženski skor pištolo na galvo 3leta nazaj, k mu je vrata od avta mal čudno odprla, čist zapaničaril, zdej se bomo pa strelal, k en froc,sm v v igri je bla res prava bareta...

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 3 minutami:

So se interesenti za 48e ploscek v isti sekundi javili, pa si se pol samo potuhnil. Jaz ne rabim ploscka, ce pa ze, ga grem pa raje kupit v Mediamarkt po polni ceni, kot od enega ciganskega nateguna. Prodaj raje tistim, katerim si obljubljal.

matr imaš cajta u pm...

Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče Dne, 19. 9. 2021 at 10:47:

Dej model pejd grozit svojim 8 letnim strankam s tem jebenim tožbam, polpismen lažnivc si, cel ta forum je dokaz, in ti boš opeltal z odvetniki ker ti zlobni uporabniki foruma pišejo, da si tard, ki prodaja GTA6 prek neta. Psihiater al pa zmanjšeš šmarnco.

haha

 

playgame zakaj biance ni več na totem forumi

uredilo bitje bainit
Povezava do prispevka
Play reče Dne, 22. 9. 2021 at 9:42:

ja pa danes le še el skiro, pa dva modela gor...zato iger ni, če prodaš prodaš osebi ki neki ceni....najbolj pa uzivam k folk čaka in čaka, in se orbne 4leta dni, pol pa piše ej nism kabla dobil, čist me to rajca...


Ker sem deset minut bral ta post, imam par vprašanj.

1. Kaj je el skiro?

2. Kaj delata dva manekenska modela na el skiroju?

3. Zakaj iger ni, ker sta dva manekenska modela na el skiroju?
4. Kaj je 'orbne 4leta dni', a je to koda za popust na Playgame?

5. Zakaj te rajca to, da naročniki niso dobili kabla in ti zato pišejo?

Povezava do prispevka

Moja interpretacija:

— danes se dobro prodaja le še električni skiro, pa še to se prodajata samo dva modela električnih skirojev

— igrice se slabo prodajajo, ker ljudi zanimajo le še električni skiroji

— igrice ne izhajajo, ker se slabo prodajajo, ker ljudje raje kupujejo električne skiroje

— če že prodaš igrico, jo prodaš osebi, ki nekaj ceni (najverjetneje da ceni igrice ali pa sam akt prodaje)

— prodajalec Playgame (sarkastično) najbolj uživa, ko ljudje naročijo nek kabel in mu čez 4 leta (365x4+1 dni) pišejo, da niso dobili kabla 

Play reče Dne, 22. 9. 2021 at 9:42:

ja pa danes le še el skiro, pa dva modela gor...zato iger ni, če prodaš prodaš osebi ki neki ceni....najbolj pa uzivam k folk čaka in čaka, in se orbne 4leta dni, pol pa piše ej nism kabla dobil, čist me to rajca...

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 4
Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...