Skoči na vsebino

PGjeve blodnje, zavajanja, prevare, grožnje in trgovci igric igračk


mumbo360

Priporočeni prispevki

Play reče pred 42 minutami:

Fora je ena.. Njemu galkotu hočemo le dobro, naj javno ne blati Romov ciganov ali karkoli od tega daleč se vi7tukzj ne zavedate s čim mi živimo, niso to Fužine, veleje ali ne vem kaj.. 

OD ZDEJ NAPREJ MAŠ U FUŽINE VSTOP PREPOVEDAN

 

ne z moje strani, pazi kaj si reku

 

seljačino jedna, nimaš pojma kaj govoriš

 

jebo ti glavu svoju, nateraš me da delam tist kar nočm, nočem preklinjat

 

ampak tak šupak kokr si ti, prjatu, tak šupak kokr si ti nima kej iskat več na fužinah

 

 

Povezava do prispevka
Play reče pred 46 minutami:

Fora je ena.. Njemu galkotu hočemo le dobro, naj javno ne blati Romov ciganov ali karkoli od tega daleč se vi7tukzj ne zavedate s čim mi živimo, niso to Fužine, veleje ali ne vem kaj.. Primer vcer je 8h pokalo iz kaalsnikov, naredijo ob 18h baje racijo 25 kibel vozil in kaj je bilo? Mine 2h in spet poka iz kaalsnikov... Hočem mu dopovedati le eno mene lahk žali, enako moj firmo ali psa.. Naj pa bo sm tuk brihtn v svojem življenju da od njih javno naj ne piše... Naj piše realne reči, ne pa da žali neko populacijo, primerja trgovine Oz mene in druge firme z cigani, povzetek je le en.. On žali v kompletu vse manjšino firme folk.. Žali tistega ki ga nikoli ni videl kaj šele poznal ali vedel kako on živi... Sicer pa zakaj bi ga jaz to podučil, ga bo življenje in njegov gobec Oz prsti.. 

se pravi koga zdaj zali njih al tebe? ker kot meni izgleda po tvojem pisanju zali njih s tem, da priemrja tvojo trgovino z njihovimi posli.. al to vzali tebe? ne razumem lih =))

 

v galvnem stari moj smiri dozivljal, Galko si je pac malo prevec dovolil, ne dosti ampak, s5 ni reku neki, da bi mu mogli zdej pridet cigani s kalašnikovom na vrata pizda, toliko so ja pametni.. lepo bi bilo, da se ti oparvici, ce te je vzalil, ze iz samega miru ker je danes bozic.. verjetno se ne bo ker je ponosen peder.. u pizda kaj sem reku, zdaj mi bo uletela gay mafija Galko, David in Slinch na vrata s kalasnikovi.. pa se Camir se jim bo pridruzil ker nima kaj delat za Bozica

 

aja vceraj se mi je zgodil en ironicen incident.. stojim ped Petrolovo postojanko in neka stara pred mano rece varnostnici meter cevap, precej bolj lepa kot mocna, da zatezi nekemu tipu, ki caka not za kavo brez maske.. varnostnica mu sramezljivo neki rece in tip zacne na pol s cefurskim naglasom neki tezit stari babi, kaj je zaspecala, kaj je ona zdravnica LOL.. jaz sem te dni neki zivcen zaradi dolocenih zadev in ironicno so mi sli vsi na kurac, na zacetku stara baba, ki je zaspecala bogega tipa, ki caka na kavo, sam pol, ko je uni tip zatezil bogi stari s cefurskim naglasom, mi je pocu filem in sem mu zafakal na random pac, kao naj se ne dela gadnegai naj, da masko gor, ce jo moramo imet vsi ipd neki, zal s precej dvignjenim glsmo :) cakam jaz v vrsti in valda pizda sm si reku itak tip budala me bo cakal zunaj.. grem ven pogledam, ne vidim nic.. grem do avta, pogledam se enkrat in vidim tipa, ki caka v avtu in neki gleda haha, mu naredim z glavo kao kaj zdej haha, tip nic gleda.. grem v avto, ze sem razmisljal, ce ga pripeljem do kaksnih kolegov al diretk do policiske postaje, po dve globi.. sam pol mi je blo malo zal, sploh, da sm mu neki tezil brezveze, ki sem bil zivec.. in ustavim avto odprem okno, kao da se mu bom opravicil in tip pirde mimo kao in mi rece si dobar? =)) jaz njemu nazaj, jaz sem dobar ti si dobar? =))))  in uni trenutek uleti meter cevap varnostnica in mu neki rece in tip spizdi kao kaj bos ti meni govoril, da dam masko gor, se bomo ze vidli okoli in vidim jaz tablico Gorica in si samo mislim mhm... v glavnem spasla me je varnostnica pol metra manjsa od mene.. tako da to je to =))))))))))))))))))))))) pol sem razmisljal, da smo vsi neki prevec zivcni zadnje case zaradi tega virusa ovo ono, to je nauk zgodbe

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

@Play za Božič si ne bom mazal rok s tvojim drekom, ti jutri odgovorim pa lahko še kako o ciganih rečeva.

 

Šupak mali, klele ti že 5+ let nateguje vsakega ki je dovolj neumen da se pusti nategnit, potem se ga pa sooči z lastnim sranjem pa neki jokca in vadi cigane in neki obrača debate vamo tamo in Blagor vam otroci / geeki / mestna deca vi ne veste kaj je though life lahko je vam bla bla bla. In ima celo jajca pizditi se nad (enako sumljivim) gamecentrom, ker se je spomnil uspešne kekec akcije na facebooku, on se je pa ni.

 

Jebomater only in slovenia

Povezava do prispevka

Čaki kaj se vlečeš ven, zmerjas mene, kar je meni dobesedno čist vseen, ti itak oprostim ker nisi glede tega dorasel, vseen mi je, amak začela si Ti sekat po manjšini, tudi tale forum gre lahk v maloro na tej rasni podlagi, kar ste do zdej napisal.. Mal berte pogoje in če javno pišeš kaj pišeš... 

 

Eno je rect cigan, Rom, drugo pa kaj je namen te besede in tvoj namen je? Da so vsi cigani slabici, lopovi... Poznam jih 95% njih iz našega kočevske ga in celo prekmurskega konca, niti 0.1%ni slabicev ali da so na tej stopnji kot si ti, sm še eno ti napišem, model star si ti neki... Nimaš 14let... Uzivej v božične dnevu, pa samo danes si 10x preberi še svoje grdobije od besed in tvoje žaljenje vsakega, sm sory ti si se spravil na manjšino katera je v slo najbolj necenjenea glih zaradi takih kot si ti. 

Povezava do prispevka

Aja in full res ornk frajen izpadeš pred drugimi člani, kokr žališ na posebni grd način ves folk... Enako si hvalalil nazaj marsikoga leta nazaj, danes na tak grd podu način pljuvaš po osebi.. Lej naj drugi vidijo kak si. Kako se spremeniš itd.. Tko da še enx le tebi srecn božič.. Je lep dan da razmisliss koliko grdobije folku narediš. 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 minuto:

Hahaha kaki nepismen lolek je ta človek. Izražat itak vemo, da se ne zna, bralno razumevanje in uporaba prispodob pa sta mu zgleda tudi španska vas. Kaj ti si hodil v OŠ Žabjek al kaj je že naselje?

In kaj to tebe boli.. G Prešern 😁👌Se pa vidi da si na podobni stopnji k galko glede manjšine... 👌Sej bodo sami zavohal, da se grdo piše od njih. 👌Tudi med vami so in berejo nič bat. Kdor ima muda kr naj nadaljuje. 

Povezava do prispevka

Glej stari moj, tle smo vsi dovolj pametni, da vemo zakaj se gre. Nestoj neki manipulirat in obracat stvari kot to pocnes vedno. Kee lazes samo samemu sebi in nobenemu drugemu tle, ki ima IQ nad 90

 

Tip ni zalil nobenih ciganov in ce je koga zalil je zalil tvoj nacin delovanja, ker ciganski posli, se ve cemu je prispodoba im zakaj se uporablja.

 

Ce mislis tle zagovarjat clovekove pravice in pravice manjsin, da prikrivas, da si bil vzaljen okej, sam jaz sem kar preprican, da ne bo nihce zgrabil za ta bite

 

Mislim pomoje se niti ne zavedas, da si se vzalil in pac sam sebi lazes in isces izgovore, kao da so cigani tvoji frendii n da bos zdej nih zagovarjal in podobne fore..

 

Se enkrat ti povem, lazes sam sebi. Tle nima nihce nic proti ciganom.. dobro mogoce kdo  ima sam, sam to nima veze in samo ti to meces ven.. dejansko tista izjava je letela na tvoj nacin delovanja in ce jo ti razumes drugace in mutis, kot mutis pri tvojih akcijah je to tvoj problem

 

Ce pa te res moti, da je vrgel Cigane vmes, pol naj se opracizi in uporabi drug izraz in bo isti kurac

 

Ne vem kaj sploh jemljes tolko resno.. sej Galko maraikoga zajebava, celo svojega frenda Mefija.. da be govorimo Mefi ipd.. to je pac zajebancija in ce ti ni ql zahtevaj opravicilo, ker te je vzalil al je vzalil tvoje prijatelje al pa se izpisi zgoraj desno in pejdi pocet kaj bolj pametnega. Ker da se boris za neke clovekove pravice v forumu kjer so itak vsi neki pozesceni SJWji je malo smesno

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Čaki če je vse dovoljeno? Zakaj ne? Sej tako se obnašate 20let da je ala tukaj vse dovoljeno, ma kaj vse... Dost več kot vse? Ne rabite pisat romane, da se kao ven vlečete mi nismo mislilo tako, pol pa dat za garancijo.. A veš jst unemu prst v rit porivam, sej je navajan.. 

 

Folk madona no? K ste mal ljudje? Pa komu jst hočem 25let vsega slabega, pa kje vam logika, preberi zadnjih 5 mojih postov, pa kar hočem je le eno.. Folk ne se zalit, vam res ni jasno koliko gorja naredite. Oprost leps ne morem napisat in celo prosit. 

Povezava do prispevka

Ne sej mene boli kurac za tvoje delovanje tko 20 posto mi gre kdaj na kirac 20 posto mi je simpaticno ostalih 60 pac vsak se trudi po svojih moceh

 

In dejansko mi grejo tudi tipi na kirac, da te zajebavajo, sploh zaradi pisanja.. glede biznusev pa itak, ce delS legalno ni nic narobe in bmk

 

Sam vseno mi gre na k da berem tle o nekih ciganij in kalasnikovih.. namesro da bi se pogovarjali bolj konstruktivno in da bi ga drkal nazaj naprimer zakaj tip misli, da je tvoje delovanje podobno ciganskim poslom in kaj je narobe in proti zakonito in pol ga lahko dobis na lazi

 

Sicer pa glej, brezveze tle neki pisat. Ce menis, da tip laze in ti krsi ugled in dela skodo, pejdi do odvetnika dej mu 500 eur in bo napisal pismo lasrniku foruma in pol se bos prisel tle smejat folku.. to neko kurcenje tle o ciganij in kalasnikovih je brezveze

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...