Skoči na vsebino

PGjeve blodnje, zavajanja, prevare, grožnje in trgovci igric igračk


mumbo360

Priporočeni prispevki

Galko reče pred 3 urami:

 

 jezo in nezadovoljstvo kot ti scalper dvigne ceno PS5 na 580€ je najbolje sprostiti s pesmijo

 

 

skalper...al kdor dila v SLO, je itak debil če dila po 600,700e, če pa gre vse v eu po 890 do 990e kos...idealo odkup po 800e kos tkoj ps5ke...pač 2,3kose v slo, 10,20, 30kosu veletrgovcem nazaj...eu je velka reč...

Povezava do prispevka
Play reče Dne, 22. 12. 2021 at 13:06:

23let servis, 4 serviserji, in uradni, ne vem kakšni...edini v SLO, kateri uredimo dobesedno vse, iz nemogočega v mogoče in še več, preveri!

 

 

ps5 699e kos 5letne garancije za menjave za ostale vse konzole od ps1 dalje....

  

To lažeš. Imam pričo, ki lahko potrdi, da Playgame "servis" dostavlja pokvarjene konzole nazaj strankam z računom vred.

uredilo bitje sadhu sequencer
Povezava do prispevka
Play reče pred 21 urami:

23let servis, 4 serviserji, in uradni, ne vem kakšni...edini v SLO, kateri uredimo dobesedno vse, iz nemogočega v mogoče in še več, preveri!

 

 

ps5 699e kos 5letne garancije za menjave za ostale vse konzole od ps1 dalje....

 

Clovk ti niti konzole nisi mogu dobit da bi prodajal, ti bomo pa vrjel da si dobil rezervene dele za PS5 popravljat. Gtfo z to "garancijo" modelček.

Povezava do prispevka
Play reče Dne, 22. 12. 2021 at 5:06:

23let servis, 4 serviserji, in uradni, ne vem kakšni...edini v SLO, kateri uredimo dobesedno vse, iz nemogočega v mogoče in še več, preveri!

 

 

ps5 699e kos 5letne garancije za menjave za ostale vse konzole od ps1 dalje....

Preveril in lahk potrdim da je tvoja garancija nateg. 

 

Problem je da si preveč ljudi nategnu. Karma kt praviš. Upam da ti hmal tist ubogi vinograd zarubijo.

Povezava do prispevka
Niblonian reče Dne, 23. 12. 2021 at 10:14:

 

Clovk ti niti konzole nisi mogu dobit da bi prodajal, ti bomo pa vrjel da si dobil rezervene dele za PS5 popravljat. Gtfo z to "garancijo" modelček.

dobit iz kje? trenutno zaloga 12 ksoov, dobim še vsaj 20 ksoov za SLO, za tujino ne mislim razlagat....

 

rezervni deli za ps5? če kaj rabiš sm javi, čist vse se dobi, ali pa celo imaš rabljen ps5 brez garancije, daš 149e dobim novega ps5 in 3letno garancijo...kar je super super cena, garancija velja na vse, udar strele, brez drobnega tiska, brez plačevanja 20% razlike v ceni po letu dni, kto so se zgodi garancije in še več, vrjemi da ti lahk glede servisa trenutno ponudim najvec v SLO, če ni dovolj da za servis skrbi vsaj 4 do 6 folka, in tudi vsi servisi uradni, lahk še tebe zaposlim če imaš tako željo?

 

sadhu sequencer reče Dne, 22. 12. 2021 at 13:32:

  

To lažeš. Imam pričo, ki lahko potrdi, da Playgame "servis" dostavlja pokvarjene konzole nazaj strankam z računom vred.

pričo? povej ji 23 let ima garancije, pa naj ta priča še eno SLO trg najde ki nudi doživljensko mojo garancijo, se rpavi že 23let, gre že na 24 leto...toliko o garanciji, še enx povdarim, kar je bilo narobe se lahko danes ureja!!, pa lahk je minilo 20let, men vseen, pač jst mirno spim, oz hočem spat...in zato kolikor je od mene prodaje, letno 100k do 300k ni tezav pri nobeni garanciji, će pa je, jo pa danes z veseljem urejam!

 

ps5 vecje zaloge na voljo, za menjave ps1 do ps5 do xbox in vse nintendo koznole...

uredilo bitje Play
  • Trol 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

Še zdaj mu ni padlo na pamet, da je model mogoče kupil PS2 v eni drugi trgovini, je bila izven garancije in je poslal na Playgame, da popravi.

 

Sam Playgame se je odločil, da je + če pošlje nazaj z računom vred. Je šele čez par mesecev skapiral, da konzola še vedno ne dela. Sem mu pol jaz zrihtal serviserja kot se spodobi.

Povezava do prispevka
sadhu sequencer reče pred 38 minutami:

Še zdaj mu ni padlo na pamet, da je model mogoče kupil PS2 v eni drugi trgovini, je bila izven garancije in je poslal na Playgame, da popravi.

 

Sam Playgame se je odločil, da je + če pošlje nazaj z računom vred. Je šele čez par mesecev skapiral, da konzola še vedno ne dela. Sem mu pol jaz zrihtal serviserja kot se spodobi.

a je še u tujino za par mesecev.....na misijo kakšno mogoče?, rec mu da mu lahk danes ps2 urejam, imam jih prek 200 ksoov na voljo, pa še par novih čist....

Povezava do prispevka
sadhu sequencer reče Dne, 27. 12. 2021 at 12:54:

Bolj malo igra, ima preveč denarja, meče račune v smeti, pa na žalost ni toliko pedanten, da bi te spravil na sodišče. Kozola pa je popravljena že nekaj let in dela kot ura, česar tvoj "servis" ne bi zmogel izvesti. Aja, saj zato verjetno rabiš, da ti pošlje.

-pri meni ne rabiš računa, hranim jih 20let plus, od prvega racuna, čeprav bi jih lahk po domače skuru, pa jih ne, hočem imet 100% vse

-če je nekomu dal na servis, pa da mi nismo urdili ok, mu lahko danes povrnem to ceno njegovega servisa

na sodišče zaradi? tega ker bi mu rad pomagal, hmm....komot če je želja, in komot mu danes pomagam

-glede servisa in pošiljanja, če je kaj anrobe sem sam v minusu vecjem, krijem vse poštnine po zakonu itd, tako da servis in pošiljka prek pošte, mene osebno bremeni več, če je kaj narobe

 

 

pa dravo in srečno v 2k22, pa enostavno mu poveš, če ga to mori, mu ni kul, ali karkoli, danes mu lahk uredim kar hoče...vrjemi ni mi najmnaj težko itd...

Povezava do prispevka
sadhu sequencer reče pred 1 uro:

Mu nič ne mori (na žalost), samo legitimno opozorim uporabnike na to, da ne izvajaš servisa. Če je človek poslal konzolo k tebi in jo dobil nazaj v pokvarjenem stanju ter je moral to plačati, se temu strokovno reče napizdovanje.

javno blatiš moje ime in trgovino? Edino to delaš, sory, a ti povem, karma je velka, pazi da ne dobiš nazaj, ne od mene, na pdobne načine, da ti en blati ime in ostalo , drugače pa naj dodam, da dokler stranka meni ne javi, kliče, piše, take baba čula baba rekla, kar ti delaš, delaš na konc koncu sebi tak nek minus, da ti jasno ni, boš pa videl v življenju, vse se vrne vrjemi, meni, tebi, keritu, tretjemu, vsem....en dan vsi nazaj dobimo, en počasi, en velik vsega, in tega, tudi če se mojih besed ne bojiš nič, samo tega se pazi, karma je velka reč, sm mi se tega niti mal ne zavedamo, lahk rečem, da se sam zavedam, mogoče na 0,1% , kje je še ostalo...pa srečno oz predvsem zdravo ti želim v letu 2k22!

Povezava do prispevka
Niblonian reče Dne, 30. 12. 2021 at 22:02:

Hudo je ko model govori o karmi, pa ne dojame da ga karma ravno jebe v glavo ko mu "javno blatimo ime v javnosti" zaradi preteklih poslovnih praks.

 

Karma je res prasica. 

ne vem, men je dost 2k do 4k mesečna plača...pa da igram ob 13h vsak dan? lahk pa tudi ti pomagaš , pa še kaj vec nardimo, toliko od karme, gre se da mu relano povem kaj dobiš nazaj, nobenemu vrjemi niti najmnaj ne privoščim, še vsem vsaj ornk zdravja, pa da si ne vem kak človek, sm lej...pač dejmo...

Povezava do prispevka

odkup ps5 do 600eur

 

ps4 slim do 220e, ps4 pro do 260eur, menjava xbox series X za ps5 ali ps5 za x...itd, na voljo nove ps5, rablejne ps5, novi xseries x , rabljeni.

 

 

ps4 limited do 300eur, ps4 pro limited do 600eur ..info@playgame.si ali 031-434-225 Damjan 

uredilo bitje Play
Povezava do prispevka
Hernier reče pred 58 minutami:

Kolega sprašuje, koliko daš za PS5 kupljen day 1 brezhibno ohranjen in zelo malo igran

 

Ima psysical edition in digital, enega bi se rad znebil 

 

Pa iz vaših koncev, tako da ti ga lahko dostavi

do 550e rabljene

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...