Skoči na vsebino

PGjeve blodnje, zavajanja, prevare, grožnje in trgovci igric igračk


mumbo360

Priporočeni prispevki

ke_kit reče Dne, 18. 1. 2022 at 10:56:

 

Vse lepo in prav. Smrdeč folk scalpa konzole na veliko. Ta folk smrdi in je ogaben.

Ampaaaak...

To, da ti plačaš več davka od folka, ki proda na črno, te naredi točno 2% manj smrdečega ogabneža.

Po drugi strani trgovci, ki prodajajo po 500 EUR niso smrdeči ogabni scalperji. In take mi spoštujemo.

 

A bo šlo tokrat razumet čemu tebe tle noben ne spoštuje?

smrdeč, smrdeč....sej bi te kapoiral da si en rom iz romskega, sm da si pa nek oz imaš se za normalnega in pišeš čunga lunge,  razumet tebe? k žališ in žališ, sej ti pravim, karma, jo poznaš? kot kaže jo ornk vidm...je jeba a ne?

 

[]D [] []V[] []D reče Dne, 18. 1. 2022 at 11:01:

Mislim kot sem napisal.

 

In pa:
 

 

samo 1kos in še ta na relisse, vprašaj pokliči jih, koliko je racunov na moj sp izdan iz bbja, herwija itd....nimam niti enga lista, jst sm dod anes 90% konzol pokupil glih od takega folka ki ne more prodat za 700e, pa jo lahk jst za 900e in podobne zgodbe, pač žal mi je skalperjem sem uničil 90% prodaje in posla, zato je stock konzol lep, non stop so na zalogi in ostalo...ja in delam zato da plačam lep ddv, in preživimo a ne? , al kaj bomo prezivel od 20konzo letno in realno 14e na kosu, ....ja prezivimo lahk 14 dni, ne pa 2lewt dni skor....men je prou zal, da tisti ki mislijo da se grejo en hud possu, če ima ps5 po 700e pa ne proda, na konc proda meni, pa se dobi 900e za kos...mal se mi smilijo no...

 

nova stran novi odkupi, ne mi zdej blatiti posla

 

Odkup vseh igralnih konzol, takoj!
PS1 do PS5 do 640EUR
ps1 od 20eur do 100eur ali več plus oprema
ps2 od 20eur do 100eur plus oprema
ps3 od 80e do 150eur in oprema
ps4 fat do 130eur
ps4 slim do 200eur 1tb do 250e
ps4 pro v1 v2 od 250e do 300eur ali do 400eur plsu oprema
ps4 limited konzole od 300e do 600eur
ps5 uničene do 450eur, rabljene do 550eur, nove do 640eur
info@playgame.si ali 031-434-225 Damjan Playgame Šimenc prek fbja od 6h do 22h vse dni v tednu!

 

Novi Xbox Series X na zalogi za menjave za ostale igralne konzole Ps1 do Ps5 vse xbox in Nintendo konzole.. Info@playgame.si 031 434 225 Damjan

 

Imaš ps3 slim super slim in igre?
Doplačila za ps4 slime ali proje in 12mesecna garancija od 230e do 350e info@playgame.si 031 434 225 Damjan

 

Na voljo in novi in rabljeni PS5 BLUR in celo 3letna, 36 mesečna garancija na vse PS5 nove in rabljene, za menjave za vse ostale konzole PS1 do PS5, XBOX vse Nintendo konzole!
Imaš igralno konzolo? Piši na info@playgame.si in pošlji slike, mi pa ceno doplačila!
031-434-225 Damjan ali info@playgame.si
Možne tudi menjkave, tvoj PS5 brez garancije rabljen, za nov PS5 in 3letno garancijo, doplačila le 149EUR
Odkup PS5 do 640EUR nove, ali rabljene do 550eur! info@playgame.si
Povezava do prispevka
Play reče pred 19 minutami:

samo 1kos in še ta na relisse, vprašaj pokliči jih, koliko je racunov na moj sp izdan iz bbja, herwija itd....nimam niti enga lista, jst sm dod anes 90% konzol pokupil glih od takega folka ki ne more prodat za 700e, pa jo lahk jst za 900e in podobne zgodbe, pač žal mi je skalperjem sem uničil 90% prodaje in posla, zato je stock konzol lep, non stop so na zalogi in ostalo...ja in delam zato da plačam lep ddv, in preživimo a ne? , al kaj bomo prezivel od 20konzo letno in realno 14e na kosu, ....ja prezivimo lahk 14 dni, ne pa 2lewt dni skor....men je prou zal, da tisti ki mislijo da se grejo en hud possu, če ima ps5 po 700e pa ne proda, na konc proda meni, pa se dobi 900e za kos...mal se mi smilijo no...

 

image.png.7448c6300f0187f231e536c5fd4cf774.png

 

dej nehi lagat clovek 

Povezava do prispevka

zdej ti bom pa jaz reku namest nje, odstrani sliko, pa vseeno se bova kmalu slišala, pač kar ve ona pove, če en ve bo tiho, se ne laže in upam da razumeš in hitro odstraniš sliko, pa vseeno se bova kmalu pomenila na štriri oči, ne vem kej ti je taka logika da jebeš folk oz. njo enako mene,sm mene ne boš vrjemi me ne poznaš!

  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 3
Povezava do prispevka
Play reče pred 3 urami:

dej se nauci da eni plačamo drzavi na kosu 50e ddvja, kdor dela na črno nic, vsi ostali pa če je nabavna 470e pa prodajna 500e, plača mogoče 5e ddvja....pač lej če ne veš reči, je tezko dojet

 

 

aja konzol je pa ogromno ja, v vsakem hofeju in vsakem koraku

 

še enx reč je vredna 700e do 800e, ne 500e? matr so eni res dobričine k dajo folku po 200,300e u zep....sicer pa ja, zakaj pa je zadnje leto dni toliko dela na črno, a bejš...

saj bigbang tud plača državi ddv, pa vseen ne jebe folka v glavo

Povezava do prispevka
Play reče pred 1 uro:

smrdeč, smrdeč....sej bi te kapoiral da si en rom iz romskega, sm da si pa nek oz imaš se za normalnega in pišeš čunga lunge,  razumet tebe? k žališ in žališ, sej ti pravim, karma, jo poznaš? kot kaže jo ornk vidm...je jeba a ne?

Pizda, kolk maš ti IQja? Varianta 80?

A ti razumeš metafore? Ne mislim, da dobesedno smrdiš. Smrdijo tvoje poslovne prakse.

 

Evo dej ti bom napisal ponovno, da te ne bojo motile "žaljivke".

 

Vse lepo in prav. Folk scalpa konzole na veliko in pri tem dela na črno.

Ampaaaak...

To, da ti plačaš več davka od folka, ki proda na črno, te naredi mogoče ene 2% bolj spoštljivega (beri, še vedno te noben ne bo spoštoval).

Po drugi strani trgovci, ki prodajajo po 500 EUR niso scalperji, in take mi spoštujemo.

 

A bo šlo tokrat razumet čemu tebe tle noben ne spoštuje?

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Play reče pred 1 uro:

samo 1kos in še ta na relisse, vprašaj pokliči jih, koliko je racunov na moj sp izdan iz bbja, herwija itd....nimam niti enga lista, jst sm dod anes 90% konzol pokupil glih od takega folka ki ne more prodat za 700e, pa jo lahk jst za 900e in podobne zgodbe, pač žal mi je skalperjem sem uničil 90% prodaje in posla, zato je stock konzol lep, non stop so na zalogi in ostalo...ja in delam zato da plačam lep ddv, in preživimo a ne? , al kaj bomo prezivel od 20konzo letno in realno 14e na kosu, ....ja prezivimo lahk 14 dni, ne pa 2lewt dni skor....men je prou zal, da tisti ki mislijo da se grejo en hud possu, če ima ps5 po 700e pa ne proda, na konc proda meni, pa se dobi 900e za kos...mal se mi smilijo no...

Na svoj s.p. verjamem, da jih nisi kupil. Kaj pa pod kakim drugim psevdonimom, fake emailom, kolegom itd.?

Povezava do prispevka
carek reče pred 32 minutami:

A je dovoljeno na tem forumu oglaševati svoj legalni biznis? Če ne, kaj ta smrad še dela tukaj? Ker šerif se zabava na ta račun :D 


Kaj torej? Naj se tema zaklene in končamo s tem? Ampak, kolikor sem seznanjen je bila tema odprta ravno zaradi tega, da se ni smetilo po drugih izbah. Glede pravil oglaševanja pa naj dejansko odloči @LordFebo , ki je pač najvišja inštanca.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Saj dejansko nisem za zaklep. Dokler je debata solidna in so vse "blodnje" na enem mestu mi je OK. Berem pač malo komentarje (in želje uporabnikov). 
Bomo videli kako bo v prihodnje. Če bo pa zadeva prerastla razumne meje, pa bo potrebno tudi kaj ukrepati. ;) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Večja zaloga NOVIH PS5 Digital na voljo, samo za menjave za vse ostale druge konzole!
Enako PS5 BLUR in tudi XBOX Series X, enako vse rabljene PS5 IN X koznole na voljo, po nižji ceni!
Na voljo nove konzole, 12mesečne do 60mesečne garancije, za menjave za rabljene vse igralne konzole!
PS1,PS2,PS3,PS4,PS4PRO,XBOX, NINTENDO oz vse igralne konzole!
031-434-225 Damjan info@playgame.si

 

carek reče pred 16 urami:

Spusti mu Hammer of Ban!

in boli me? u jok al?

 

[]D [] []V[] []D reče pred 21 urami:

Na svoj s.p. verjamem, da jih nisi kupil. Kaj pa pod kakim drugim psevdonimom, fake emailom, kolegom itd.?

sm na fbju jih imam prek 50k kolegov, pa na psnju prek 1k, pa.....mozno ja? cela dulna straza je stala v btcju v LJ, jih nisi vidu? rome?, cigote?

 

Hernier reče pred 22 urami:

A policaj je Playgame

 

Stvarno je bil bolj pismen leta 2004

prevec haša?

Povezava do prispevka
Play reče pred 1 uro:
sm na fbju jih imam prek 50k kolegov, pa na psnju prek 1k, pa.....mozno ja? cela dulna straza je stala v btcju v LJ, jih nisi vidu? rome?, cigote?

Nisi odgovoril na vprasanje.

 

V glavnem hvalil si se, da si jih narocil deset v Harvey Normanu, mogoce si iz tiste prve runde res dobil samo eno "zase". Ampak ti na podlagi osebnih izkusenj s tabo in na podlagi pricevanja 90% ljudi s tega foruma, ki so kdaj imeli opravka s tabo, enostavno ne verjamem, da nisi takrat in pa kasneje sam kupoval konzol od drugih trgovcev.

Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče pred 1 uro:

Nisi odgovoril na vprasanje.

 

V glavnem hvalil si se, da si jih narocil deset v Harvey Normanu, mogoce si iz tiste prve runde res dobil samo eno "zase". Ampak ti na podlagi osebnih izkusenj s tabo in na podlagi pricevanja 90% ljudi s tega foruma, ki so kdaj imeli opravka s tabo, enostavno ne verjamem, da nisi takrat in pa kasneje sam kupoval konzol od drugih trgovcev.

od drugih? cel balkan, cro, srbija, au, cela de, uk....ne jst sm v bb čakam da pade kak kos iza pulta.... :)

 

če ti rečem da rabim 20,30 ksoov DAN, kje jih dobim? Kočevc bi rkeu d av žabjaku, ja tm jih kitajke skup šsvasajo...

 

aja teh 90% folka je kuk, kuk je to formula, 5 do 10ljudi, enakih ki blati google, blati cel fb, pa slotech, pa od tega kuk folka pri konkurenci ima prste vmes, jaoo ta naša boga slo je tku mejhna , da vsi vejo kam ps tace muli, pač udri po unmu k vam vse relano pove, sej tko je na vsakem koraku, kdor ne muti ni kul, kdor pove vse po pravici, je pa cigo...pač tko je, tko bo, dokler bo taka neka ne vem al zavist al kva kurca, ma mene boli kdo ima kaj, kdo kaj dela, vsak se naj mal zase briga, velik je vas takih, ki se za druge brigate totalno, sam pa nosiš usrane gate...ne msilim nate, sm lej sory tko je...

 

Vodokotlič reče pred 4 urami:

Screenshot_20220119-084817_Instagram.jpg

dost pocen, če si mal talenta pade ven 1k plus....

 

[]D [] []V[] []D reče pred 1 uro:

Nisi odgovoril na vprasanje.

 

V glavnem hvalil si se, da si jih narocil deset v Harvey Normanu, mogoce si iz tiste prve runde res dobil samo eno "zase". Ampak ti na podlagi osebnih izkusenj s tabo in na podlagi pricevanja 90% ljudi s tega foruma, ki so kdaj imeli opravka s tabo, enostavno ne verjamem, da nisi takrat in pa kasneje sam kupoval konzol od drugih trgovcev.

še enx, naročil sem 10kosu, vzel sme lahko 1kos, in en kos sm dobil celo na relisse, celo sliko sm nabil na forum, vse ostalo pa ali od uovznikov, ali tujina oz tujina 99%, najvec zaloge je na balkanu za srbijo, vec cro, najmanj nekak slo, tudi neka kvota konzol za slo je šla dirket v srb, nato spet nazaj v slo po vecjih cenah...

 

Bessie reče Dne, 18. 1. 2022 at 12:26:

Ja je bil banan 2003, pa je nazaj prišel kot Policaj, neki se niso razumel s šefi :D

pg_policaj_ksi_2.thumb.png.d4b718f1fc1a993ec0b46b142c29bb65.png

no tle je bil še bessi in g Aljaž aka full kekit res človek, pol je pa svet jih zjebou, kaj šele zdej korona al kva je ze to, jih je pa čist zjebalo, jebat ga, eni podležejo....

 

Odkup vseh igralnih konzol, takoj!
PS1 do PS5 do 640EUR
ps1 od 20eur do 100eur ali več plus oprema
ps2 od 20eur do 100eur plus oprema
ps3 od 80e do 150eur in oprema
ps4 fat do 130eur
ps4 slim do 200eur 1tb do 250e
ps4 pro v1 v2 od 250e do 300eur ali do 400eur plsu oprema
ps4 limited konzole od 300e do 600eur
ps5 uničene do 450eur, rabljene do 550eur, nove do 640eur
info@playgame.si ali 031-434-225 Damjan Playgame Šimenc prek fbja od 6h do 22h vse dni v tednu!

 

Novi Xbox Series X na zalogi za menjave za ostale igralne konzole Ps1 do Ps5 vse xbox in Nintendo konzole.. Info@playgame.si 031 434 225 Damjan

 

Imaš ps3 slim super slim in igre?
Doplačila za ps4 slime ali proje in 12mesecna garancija od 230e do 350e info@playgame.si 031 434 225 Damjan

 

Na voljo in novi in rabljeni PS5 BLUR in celo 3letna, 36 mesečna garancija na vse PS5 nove in rabljene, za menjave za vse ostale konzole PS1 do PS5, XBOX vse Nintendo konzole!
Imaš igralno konzolo? Piši na info@playgame.si in pošlji slike, mi pa ceno doplačila!
031-434-225 Damjan ali info@playgame.si
Možne tudi menjkave, tvoj PS5 brez garancije rabljen, za nov PS5 in 3letno garancijo, doplačila le 149EUR
Odkup PS5 do 640EUR nove, ali rabljene do 550eur! info@playgame.si

 

Morski reče pred 23 urami:

Ful je teško nardit 10 emailov:D

no in tega je kdo kriv? mi, vi...al dilerji? če lahk cela novak druzina odnese za novaka 20 konzol? sej pravim, pa opozorim vse vas, kje se bo reč ustavla, k je soni tku pridn, piše naaslov za garancijo, a bo potreba po uveljavitvi garancije, prinest sabo v dučan svojo osebno izdan racun na novaka in osebna novaka? no to bomo pa še videli, kaj vse bo na novo, niso to heci, eni oz tisti dilerji ki so res prodal kr neki konzol, se danes smejijo, zakaj? ker bo en kup folka brez garancij ostal, še enx bravo za tako poslovno nišo, meni osebno paše...končni stranki zihr ne bo...

 

Berbasecks reče pred 47 minutami:

mene bl zanima, ker debil da 1k za PS5, k mal počakaš in dobiš za 500€ :D

 

tko gre zadnje let dni, ima folk 50% do 100% vec plače zaradi? drekaa kar se dela, kredti pa? tudi po 2x vecji kto let dni nazaj, sm pride dan k bo treba plačat, pa tudi plača ne bo vec 100% vecja, ....vikend 50k, danes 80k prodan takoj.... v 10dneh cena 30k vec, parcele obala, parcele cro, hiše obala cro, 30 do 50%....folk kupuje, imaš folk ki kupi 5let staremu mulcu ps5 za 900e takoj, nad 750e gre vse v tujino, jst govorim za slo ceno dobit 900k 1k, na menjavo, to gre, to se da....

uredilo bitje Play
Povezava do prispevka
NixoN reče pred 18 urami:

Sicer kul ampak še ta deal je "nategunski" nad msrp in s poškodovanimi škatlami, mrbit bo Play trznu. 

20kosu za 2 dni pr men, pizda pa morte skus me drezat, aja zdej  pa vse vrjet, pa tole slikat, 20kosu, pa makar na njzi poslat, da prhaja virus cena.... :) 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...