Skoči na vsebino

PGjeve blodnje, zavajanja, prevare, grožnje in trgovci igric igračk


mumbo360

Priporočeni prispevki

Niblonian reče pred 2 minutama:

 

DHL je mel z prvim januarjem osvezitev svojih cen je slo vse gor, se najbolj "mednarodne posiljke". Plus na lokalnih trgih se amazon zanasa na svoje lastne dostavljalce. DHL vecinoma dostavlja samo vecje pakete k si jih modelcki v bleih kombijijh ne morjo zbasat not.  tko da jih boli penis. Poglej mogoce je boljsa postnina iz italjanskega amazona. 

 

Saj razumem, da so šle poštnine gor. So tudi pri nas v notranjem prometu šle krepko gor. Mam filing, da skoraj 100%. Sem za navadno faking pismo priporočeno dal čez 2€ zadnjič. Se mi zdi, da je to blo cca. 1€ vedno. 

 

Sem pa 2 tedna nazaj naročil usnjeni moški pas preko Amazon.de. Je bil 2,5x cenejši kot pri nas in poštnina cca. 6€. To se mi je zdela full ok poštnina in sem bil danes presenečen, da za kontroler 2x več. 

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 1 uro:

Mene jebe to da nism na steamu kupu nouga špila že kake .... Ma ne vem kok let. Torej bi lah igral same take stvari, ki sem jih že preigral. Isto Epic Store. Za razne Dote 2, lol, Overwatch pa ne mislim brez miške igrat

 

pa sej dela miška gor lol, drugač folk zlo efektivno špila s temi miškami pa gyro aimom, mene to sicer ne zanima, ampak sm vidu da so zelo srečni.

uredilo bitje Ezoterik
Povezava do prispevka
Hernier reče pred 16 minutami:

Fse se draži ko svija jebemti, pol pa ti še Ezoterik in Slinch tauntata na FB-ju, da si lidlič brez Steam Decka, pol pa se odločaš, a bi raje kopičil konzerve doručaka za primer great reseta al yolo style kupil Steam Deck 

 

Reči ženi naj ti pove, da ne rabiš tega gadgeta :)

 

Kaj slinch celo igrice igra? 

Povezava do prispevka
Ezoterik reče pred 6 minutami:

 

pa sej dela miška gor lol, drugač folk zlo efektivno špila z temi miškami pa gyro aimom, mene to sicer ne zanima, ampak sm vidu da so zelo srečni.

Mah odkar sm sprobal par shooterjev na switchu, npr. Apex Legends, mi handheld shooterji splooh ne sedejo. Ful mi je čudno  Ajde sej SD je zih bolš, samo za multiplayer ne mislm igrat s handicapom

 

Singleplayer bi še šlo, multiplayer pa ne

 

Povezava do prispevka

ne vem je za sprobat pomoje na decku, ker nima nč veze s switchom. Je pa res, da jst nism neki za multi (oz sploh nism). Vidm pa da se folku pipa, ker je dejansko izjemno dobra izkušnja. Sploh, ker pač nima niti omejitev na keri opremi lahk igraš, plus gyro aim, back gumbi, velikost in udobnost.

Povezava do prispevka

Sam to se pol splača igrat neki kar še nikol nisi, vsaj v mojem primeru

 

Witcher 3 mi sploh ne sede na plejki, ker sem preveč navajen svojih kontrol. Warzone je katastrofa, ker ne morš bit tok hitr v vseh menijih/shopih kukr si lah z miško, pubg je še slabš

 

Razni souls špili so mi pa na plejki zakon, ker sem jih tudi samo tam igral

Povezava do prispevka

Kako je z igranjem klasičnih pustolovščin na Steam Decku (point & click)? V bistvu je to edina moja top priljubljena zvrst, zato drugega verjetno sploh ne bi igral. In kako je s starejšimi zadevami? Kolikor razumem, lahko igraš zgolj igre, ki so nabavljene preko Steama, ali?
Všeč bi mi bilo, da bi sedel zunaj na vrtu ali terasi in pač igral. 

Povezava do prispevka
DaCapo reče Pravkar:

 Kolikor razumem, lahko igraš zgolj igre, ki so nabavljene preko Steama, ali?

Vse lahko igraš. Tudi GOG etc. igre. Zelo odprt in dostopen sistem. Glede point and click bo pa Ezoterik povedal, če je kaj sprobal. Na pamet bi rekel, da se igra vrhunsko.

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 1 minuto:

Kako je z igranjem klasičnih pustolovščin na Steam Decku (point & click)? V bistvu je to edina moja top priljubljena zvrst, zato drugega verjetno sploh ne bi igral. In kako je s starejšimi zadevami? Kolikor razumem, lahko igraš zgolj igre, ki so nabavljene preko Steama, ali?
Všeč bi mi bilo, da bi sedel zunaj na vrtu ali terasi in pač igral. 

 

Linux OS, lahko uporabiš Lutris, s katerim instaliraš igre iz GOG, Epic trgovin, lahko uporabiš Proton od Valve-a za zagon Win špilov, lahko uporabljaš Wine, it's just a PC man ;) Nisem pa še probal point-click igre. Sem si ravno instaliral Larry-a 2, ki je končno padel na sprejemljivih 7-8€ :D moram sprobat, ampak trenutno igram A Hat in Time :D 

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 24 minutami:

Kako je z igranjem klasičnih pustolovščin na Steam Decku (point & click)? V bistvu je to edina moja top priljubljena zvrst, zato drugega verjetno sploh ne bi igral. In kako je s starejšimi zadevami? Kolikor razumem, lahko igraš zgolj igre, ki so nabavljene preko Steama, ali?
Všeč bi mi bilo, da bi sedel zunaj na vrtu ali terasi in pač igral. 

 

pač model bolano, tamali skoz igrajo putt putt igrice :D glih za point and click je zelo primeren, ker ma dva ta touchpada k emulirata miško.

 

ni pa nobene omejitve, ker je povsem normalen pc. Lahk igraš karkoli gor, nisi zaklenjen na steam, niti na nč.

uredilo bitje Ezoterik
Povezava do prispevka
  • 6 mesecev kasneje...
tomazek reče Pravkar:

Stresli so se interneti :D

 

Še enx, za vsako besedo bo ocena vidva v trgovini, če ne gre drugače, gremo mal na hard, jst od vas imam že lepo cifro ocen, katere so zavajujoče, pa dejmo mal vrnit kokretno kontro za vsako meni mal bededno besedo do mene...vrjemtne čalni, admini, pa vsi dalje, da ne bo noben ponosen na vas, na šae pisanje in še več! Ja internet je danes močan, gre se sm kdo ima več takih ki se upajo pisat po netu, vrjemte da nimam mal folka v 23 letih, garantiram, da se lahko uniči marsikatero frišno trgovino, in ja VI že vrsto let uničujete mojo

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...