Skoči na vsebino

PGjeve blodnje, zavajanja, prevare, grožnje in trgovci igric igračk


mumbo360

Priporočeni prispevki

Play reče pred 1 minuto:

6 strani postov prosil sem na vseh koncih DA se pobriše, to 4leta nazaj, nočem brat grdih besed kot cigan, narkoman, kaj je moja žena, in enostavno kot sem rekel za vsako grdo besedo še dodatna nula, s erpavi po 10 ocen na eno tako besedo, delim na mnenjih, razložil sem Davidu , Sergeju, klical me je en model ki zavaja da je iz jazbine, zaradi mene enostavno tako nadaljujete, sam NE sodelujem tukaj niti minute, za vsakobesedo kot sem rekel doatno 10 ocen, če bo na koncu 500, 1k, 2k slabih ocen za določeno trg, naj se ve kdo dela za tako trg in koliko je dopustil tega pisanja, na javnem portalu, pač kot sem rekel, meni lahk vsi napišete 10k x da sem drek, naj vidi folk, ampka žal iz tega vidika 25letni posu, enaka številka, enak naslov, težko bo tole uničit, kot sm rekel nova trg in vaše besede na njej, sm pa zihr da se bo navadna raja mal zamsilila, sm žal vi niste navadna raja, ste pred nami, in kapo dol za vse spoštovanje in ostalo!

Drgač če je imelo to kaj veze s Snetijem, slednji zdaj dejansko ustvarja za Jazbino in nima več nobene veze z mn3njalnikom, tako da če te je kdo klical, da je iz Jazbine in da nehi vlečt Snetija v svoje blodnje, pomoje ni zavajal, ampak je resno mislil :D 

Povezava do prispevka
Play reče pred 16 minutami:

6 strani postov prosil sem na vseh koncih DA se pobriše, to 4leta nazaj, nočem brat grdih besed kot cigan, narkoman, kaj je moja žena, in enostavno kot sem rekel za vsako grdo besedo še dodatna nula, s erpavi po 10 ocen na eno tako besedo, delim na mnenjih, razložil sem Davidu , Sergeju, klical me je en model ki zavaja da je iz jazbine, zaradi mene enostavno tako nadaljujete, sam NE sodelujem tukaj niti minute, za vsakobesedo kot sem rekel doatno 10 ocen, če bo na koncu 500, 1k, 2k slabih ocen za določeno trg, naj se ve kdo dela za tako trg in koliko je dopustil tega pisanja, na javnem portalu, pač kot sem rekel, meni lahk vsi napišete 10k x da sem drek, naj vidi folk, ampka žal iz tega vidika 25letni posu, enaka številka, enak naslov, težko bo tole uničit, kot sm rekel nova trg in vaše besede na njej, sm pa zihr da se bo navadna raja mal zamsilila, sm žal vi niste navadna raja, ste pred nami, in kapo dol za vse spoštovanje in ostalo!

 

kaj bi ti sploh rad?

Povezava do prispevka

!!!!!!!1POZORN!!!!

agradna igra za PS5 z igro GTA 6 in pet -  letnom članstvom Platinum, članstvo

 

opiši v facebook komentra, kja govorita oba človeka všečkaj Facebook stran in ZADENI NAGRADO PS5 + GTA 6 + PLATINUM ČLANSTVO

 

človek a

 

Play reče pred 39 minutami:

6 strani postov prosil sem na vseh koncih DA se pobriše, to 4leta nazaj, nočem brat grdih besed kot cigan, narkoman, kaj je moja žena, in enostavno kot sem rekel za vsako grdo besedo še dodatna nula, s erpavi po 10 ocen na eno tako besedo, delim na mnenjih, razložil sem Davidu , Sergeju, klical me je en model ki zavaja da je iz jazbine, zaradi mene enostavno tako nadaljujete, sam NE sodelujem tukaj niti minute, za vsakobesedo kot sem rekel doatno 10 ocen, če bo na koncu 500, 1k, 2k slabih ocen za določeno trg, naj se ve kdo dela za tako trg in koliko je dopustil tega pisanja, na javnem portalu, pač kot sem rekel, meni lahk vsi napišete 10k x da sem drek, naj vidi folk, ampka žal iz tega vidika 25letni posu, enaka številka, enak naslov, težko bo tole uničit, kot sm rekel nova trg in vaše besede na njej, sm pa zihr da se bo navadna raja mal zamsilila, sm žal vi niste navadna raja, ste pred nami, in kapo dol za vse spoštovanje in ostalo!

 

človek b

 

 

Povezava do prispevka
Play reče pred 7 urami:

6 strani postov prosil sem na vseh koncih DA se pobriše, to 4leta nazaj, nočem brat grdih besed kot cigan, narkoman, kaj je moja žena, in enostavno kot sem rekel za vsako grdo besedo še dodatna nula, s erpavi po 10 ocen na eno tako besedo, delim na mnenjih, razložil sem Davidu , Sergeju, klical me je en model ki zavaja da je iz jazbine, zaradi mene enostavno tako nadaljujete, sam NE sodelujem tukaj niti minute, za vsakobesedo kot sem rekel doatno 10 ocen, če bo na koncu 500, 1k, 2k slabih ocen za določeno trg, naj se ve kdo dela za tako trg in koliko je dopustil tega pisanja, na javnem portalu, pač kot sem rekel, meni lahk vsi napišete 10k x da sem drek, naj vidi folk, ampka žal iz tega vidika 25letni posu, enaka številka, enak naslov, težko bo tole uničit, kot sm rekel nova trg in vaše besede na njej, sm pa zihr da se bo navadna raja mal zamsilila, sm žal vi niste navadna raja, ste pred nami, in kapo dol za vse spoštovanje in ostalo!

 

Ampak ti dejansko nateguješ ljudi. Ljudje naročijo PS5 v tvojo spletno trgovino, ti pa jim pošlješ strešne cegle zapakirane v škatli od PS5. Dejansko cegle prodajaš namesto konzol. Zakaj prodajaš cegle? Nehaj prodajat cegle in pošteno prodaj, ne pa da prodajaš cegle.

  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Play reče Dne, 28. 11. 2022 at 12:50:

če TI meni škodo, zakaj jst tebi 10x ne bi vrnil...

To najbrz ne bo motiviralo 10+ folka da ti 20x vrne vrne.

 

Zapletas z smetano internetnih vojn, veterani z desetletji izkusenj, ki komaj cakajo na take izlive izzive.

 

Najvec kar lahko naredis je da priznas in se kesas.

 

f0f.png.8d93bc70b4eff7db8d6e33e065be9311.png

 

 

 

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
  • 11 mesecev kasneje...
Hernire reče pred 14 minutami:

Majstor, kje dobiš plejca za 369, pa da nisi zraven vključen v nek low energy ponzi paket? :D 

 

Play reče pred 13 minutami:

dostava na dom petrol 399e

 

39km stran Cro fc24 409e kos ali 2x plo 429e, en dna celo 389e 2x plo...

 

hočeš še hujše cene?

Kolega majstor, ni mi jasno samo to, rekel si od 369 €, zdaj je pa naenkrat najnižja cena 389. Mene zanima specifično plejc za 369 € na moj prag 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...