Skoči na vsebino

[multi] The Witcher 3: Wild Hunt


Gost

Priporočeni prispevki

Hernier reče pred 1 uro:

The Long Dark <3

To mi deli,.. A kdo ve če je proper PS5 patch za to? mislim spodobna rezolucija in 60fps?  Mam tudi na kompu,.. ampak vseeno nekako mi je ljubše lovit ribe z kavča ,..,in na konzoli je,..res intense (ker meriš kot pijan skret),.. kaki medo,.. jebeno volkovi ti sfinkter zjebejo,.. Igra v kateri se zgubim tudi ko že dokaj poznam mape,.. Res ni ga čez Long dark v survival fuck you žanru,.. pa še sneguje skos da doda tenziji,.. Zgodba baje tudi obstaja, samo kdo gre to res,..

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka

obeh DLCjev nisem nikoli preigral, ceorav jih na eni razprodaji kupil za par fičnikov,  savegame itak že zdavno zgubil na drugem accountu, kjer nimam več shranjeno v oblaku. tako da se lotim res (v enem predalu našel ps4 disk verzijo)  če se lepo da sam od nekega levela štartat. Main igre pa se mi ne da še enkrat,  ker mi že zgodba znana. in tu mi je bila bolj pomembna kot sam combat. 
 


 

 

Povezava do prispevka

Ne pozabit na dobro dozo vsakodnevnega copiuma: 

 

- port je shit, drgač bi laufalo

- fakin denuvo

- mora da je launcher kriv(Midnight Suns)

- sj 1500€ za novo grafo je fer cena

- ni ga čez miš in tipkovnico(igra pa 3rd person akcijade)

- plejka ima samo eno tri ekskluzive(dan ko pride pc port igre iz plejke pa trikrat obkrožen na koledarju)

- ta nfs mi skor tekoce dela na kompu za 3000€

 

Malo se hecam, saj igram tudi na pcju(fakin denuvo)

 

 

Povezava do prispevka
Jurus reče pred 12 urami:

Vidim pa zdaj da so možni vsi cross save transferji razen PC to console. Bummer :ermm:

 

Edit: oziroma bomo še videli. Na novičarskih straneh piše ne. Oni so v videu specifično rekli ja.

 

V bistvu mi izgleda boljše, da grem kar fresh start :D

 

Sem zdaj zloadal zadnji save in ugotovil, da sem enostavno pozabil preveč. Nisem igral tega že več kot 6 let in celoten build, ki ga imam mi ni jasen kaj je sploh kaj. In rajši bi šel bolj v alchemy, prejšnji je bil zelo sign heavy. Pa tudi postopni progression je kar appealing. Škoda edino, da so stvari, ki se jih ne odklene do Krvi in vina :)

Povezava do prispevka

Izgleda pa, da so odstranili določen content. En od fan made modov, ki je del tega next gen patcha, je bil narejen za furat pre-rendered cutscene na višji resoluciji. Tistih, ki ne more, so CDPRjevci namesto sami tega naredit, enostavno odstranili. Ala sex scene z Yen v Kaer Morhenu.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...