Skoči na vsebino

[multi] The Witcher 3: Wild Hunt


Gost

Priporočeni prispevki

Men je vseeno, ce je se vedno treba uporabljat radial menu za signe castat

 

Povejte mi samo, ce je noter QoL sprememba - avtomatsko apliciranje olj na sword? Al smo se vedno prisiljeni brskat po inventoryju po 20 zamahih po ghoulih? Ce ne, si kr tastaro verzijo pustim na Decku z modi

uredilo bitje LargoWrench
Povezava do prispevka

Podpišem se pod Mefistov komentar. To je to!

Žal mi je edino, ker tako dobre igre za časa življenja ne bomo več dobili. Ni variante. Tudi če po kakšnem čudežu naredijo Witcher 4,  močno dvomim da bo igra pol tako dobra. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Sicer pa kolker gledam, je tole samo izboljsana grafika + tisti Milfgaardian armor pa neke dodatne pickarije, da lepse zgleda spil in squashani bugi iz leta 2015

 

Sam je forica, da so 99% teh bugov ze squashali modderji in to cca leta 2016. Community patch poflika vse, kar se CDPR zdle hvalijo, da so popravli z next gen updejtom

 

IMO kr nebom porabljal se dodatnih 60gb placa na Decku. Tastara GOTY verzija z vsemi unofficial popravki deluje isto dobro :)

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 16 urami:

Moral sem iti v store, odpreti najprej eno verzijo Witcherja, ni bilo nič, je pa ponujalo na desno Complete edition za 17.99. Sem vseeno gor kliknil pa je potem zastonj na voljo download.

 

Zarad tega sem celo tekmo zamudu :avadodo: ker sm se jebal pol pa raje šel naprej Dark Souls 2 igrat

 

Kje imaš Complete Editiona za 17.99?

Meni najde za 29,99...

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 50 minutami:

Podpišem se pod Mefistov komentar. To je to!

Žal mi je edino, ker tako dobre igre za časa življenja ne bomo več dobili. Ni variante. Tudi če po kakšnem čudežu naredijo Witcher 4,  močno dvomim da bo igra pol tako dobra. 

 

Witcher 4?

Naslednji Cyberpunk? (meni osebno cyberpunk okolje >>>>>>> srednjeveško)

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 17 urami:

Moral sem iti v store, odpreti najprej eno verzijo Witcherja, ni bilo nič, je pa ponujalo na desno Complete edition za 17.99. Sem vseeno gor kliknil pa je potem zastonj na voljo download.

 

Zarad tega sem celo tekmo zamudu :avadodo: ker sm se jebal pol pa raje šel naprej Dark Souls 2 igrat


Meni tisto moje ni delalo pa sem probal tko, kot si ti napisal

Sam, da so meni potegnili dol denar. Sam še nisem 100%, če mi je žal, ker pač mi je W3 ena boljših iger ever (4x sem jo že kupil)

Za češnjo na torti pa ugotovim, da so mi prejšnji mesec podaljšali naročnino, ker sem dodo in nisem skinil kartice iz računa

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 15 minutami:

Always, za fse stvari :D


Če še enkrat napišeš f namesto v, ti bom dal neke kazenske procente. Ker to mi je tako katastrofalno moteče (gledam jaz Facebook itd., bljak), da mi postane fizično slabo.  :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 11 minutami:

@tomazekA igraš? Ti je kul, al te ni rešilo iz nedasemiigratigric depresije? :D

 

Igram :D Je kar kul hehe... Ni še tisti stari filing juhuhu pognal bom igrico, muka pa mi tudi ni pognati. 

 

Gledam mapo in se mi zdi, da je nekam malo za napraviti... Potem vidim, da nisem mel vklopljeno, da mi kaže vse. Kako "da fak" naj nahranim svoj OCD, če ne vidim vprašajev na mapi, ki so potrebni čiščenja??! 5 minut nazaj sem odkril to in vklopil vprašaje... Zdaj je vse kul. 

Povezava do prispevka

Jaz znam že na pamet tud te vprašajčke (edino za une na vodi v Skellige me ne zanimajo, ker ni nič pametnega - še tisto kar je zanimivo - ghost ship, kiti - ni vprašajčka), edino nism siguren kje vse se da kupit karte za Gwent, tko da bo to prva stvar, ki jo bom naredil v Velenu, ker se mi zdi, da vedno falim pri nekomu lih v Velenu

Povezava do prispevka

morš ps4 verzijo updejtat na v4.00. nimaš manual toggla, se špil sam spomni, ko se spomni. ko si v ps4 v4 verziji naloadaš v špil in greš do enega waypointa, da ti nardi nov v4 save, potem pa greš pod options pa save game pa v meniju s spiski savov stisneš L2, da enejblaš "cross progression", zraven tega zadnjega v4 sava ti potem nardi kljukico z oblakom.

 

zdej če zalavfaš ps5 verzijo, bi mogu ta save bit viden.

 

jebeno stewpid, da se to lahko naredi samo z GOG računom.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...