Skoči na vsebino

[multi] The Witcher 3: Wild Hunt


Gost

Priporočeni prispevki

Kako boš pa drugač slišal namige za rešitev uganke cele 4 nanosekunde po tem ko prideš do nje?

 

Ideja umirjene glasbe med raziskovanjem, bojna glasba med bojem, epske boss glasbe in čisti wtf raztur v zadnji fazi je meni osebno optimalno.

 

Witcher rola OST playlisto ne glede na to kaj se dogaja na ekranu in to mi ni kul.

 

Zadnja faza vsakega bossa v vsaki igri se mora končat kot tle. 

 

Povezava do prispevka

Kolk dolg je sploh Witcher 3 z vsemi dodatki? 

 

Sem level 20, naredu sem maso main in side questov, imam še en kup contractov v Velenu, vprašajev ne odkrivam vseh. Dandeliona bi mogu rešit zdej enkrat, Triss sem odjebal čez morje.... Po mojem imam še  par side questov v Novigradu, potem ostanejo samo še contracti katere pa ne vem če se mi da vse delat. 

 

Na koliko % glavne storije sem in kolk velika sta dlcja v primerjavi?

 

Povezava do prispevka
atomic reče pred 22 urami:

Men je god of war z art vidika 2/10. Je tipičen amriški špil, vse je v presežkih ampak brez čustev.

 

Po drugi strani Witcher 3, svinjsko lep špil in v kombinacijo s primerno glazbo naredi ful lepšo grafiko. Zdej boste rekl, kaj ima veze glazba z grafiko ja ima!

 

To sem sicer že večkrat povedal - Witcherja 3 nisem še igral izključno zaradi tega, ker mi ta svet ne paše - ne samo ne paše, prav ne maram te kombinacije srednji vek in neke posasti - fomo imam samo zaradi tega, ker ga vi tukaj toliko hvalite. :D

 

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 1 uro:

Kolk dolg je sploh Witcher 3 z vsemi dodatki? 

 

Sem level 20, naredu sem maso main in side questov, imam še en kup contractov v Velenu, vprašajev ne odkrivam vseh. Dandeliona bi mogu rešit zdej enkrat, Triss sem odjebal čez morje.... Po mojem imam še  par side questov v Novigradu, potem ostanejo samo še contracti katere pa ne vem če se mi da vse delat. 

 

Na koliko % glavne storije sem in kolk velika sta dlcja v primerjavi?

 

Jaz sem rabil cca 55 ur z obema dodatkoma. Sem delal nekaj side questov ampak ne veliko pa prakticno nic witcher questov.

Povezava do prispevka

Mislim da sem imela okrog 120h. Naredila sem main, veliko večino side questov (razen Gwenta, pa kakšen contract mi je ziher ostal), z vprašaji sem se ukvarjala pa samo če so mi bili pri roki.

 

BTW, moj laptop ima not gtx 1070. A je kdo sprobal s čem takim kako gre prenovljeni ediciji? Ne bi je glih dajala na dist zato da pol ni razlike al pa ne dela.

uredilo bitje Fuksija
Povezava do prispevka
Fuksija reče pred 5 minutami:

Mislim da sem imela okrog 120h. Naredila sem main, veliko večino side questov (razen Gwenta, pa kakšen contract mi je ziher ostal), z vprašaji sem se ukvarjala pa samo če so mi bili pri roki.

 

BTW, moj laptop ima not gtx 1070. A je kdo sprobal s čem takim kako gre prenovljeni ediciji? Ne bi je glih dajala na dist zato da pol ni razlike al pa ne dela.

 

Igra ti bo tekla v nulo na na high, pa še fsr naštimaš na quality pa je lepo in putrček.

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 7 urami:

to je eden redkih špilov, kjer se splača naresti vse side queste, ker znajo tud vplivat na zgodbo. Skupaj z dodatkoma gre lahko krepko čez 100 ur. 

Pa ne samo to, da vplivajo na zgodbo. Eni side questi so bolje spisani, kot praktično karkoli v podobnih igrah. In se že zaradi tega splača preigrati

Povezava do prispevka
nimious reče pred 32 minutami:

Pa ne samo to, da vplivajo na zgodbo. Eni side questi so bolje spisani, kot praktično karkoli v podobnih igrah. In se že zaradi tega splača preigrati

Sej zato mi je čudno, da je Sektor 13 obrnil v 55 urah z obema dodatkoma. Recimo da hitiš in zato ne doživiš Cerys an Craite questa, ni poante tko igrat

Povezava do prispevka

Zdi se mi, da sem prvikrat porabil preko 150 ur. Enostavno si vzamem čas in uživam v vsem. Vsi pogovori, teksti v knjigah na oglasnih deskah in podobno. Še fast travel uporabljam izjemno redko, ponavadi samo, če imam kaj za prodat ali podobno in se rabi specifičnega trgovca ali ko mine boost na meču/armorju. Enostavno rajši sedem na konja in drvim čez poljane v čudoviti okolici in naletim na še kaj zanimivega na poti. Wild Hunt je kot 5 star gourmet dish, kjer si vzameš čas za uživat v vsakem grižljaju :)

uredilo bitje Jurus
Povezava do prispevka

Torej, glede dolžine W3-ja. Takole bom rekel:

 

spacer.png

 

In to samo en skozihod. 

Okej, kakih 10 ur gre za prvo tipanje :)  (ponavadi daljše rpg-je naprej sprobam za kakih 10 ur, da vidim, kakšen stil igranja mi ustreza ter da spoznam mehanike, nato startam od začetka), kakih 30 ur za huntanje grindastih in izključejočih se achievementov, morda kakih 30–40 ur za sejvanje in loadanje in kakih 15 ur za new game+, kjer sem nameraval na hitro prešpilati še enkrat v Death Marchu , ker mi gre iber na živce, da mi manjka samo en achievement. A sem obupal, ne zato, ker bi bilo pretežko (kar v bistvu sploh ni), ampak res vzame preveč časa. Že tako je bilo obračanje igre večletni projekt, ki se je končal šele vsled covid lockdowna (jp, špil sem preigral šele leta 2020). Torej če to odštejem, ostane gotovo kakih 200 ur vsebine za en skozihod, še posebej, če rad raziskuješ in spoznavaš čudovito zgrajen svet. Je pa res, da sem si pred igranjem sprintal spoiler free checklisto, tako da sem malo kukal na plonkič, da ja ne bi kaj zgrešil :). In kljub vsemu, mislim, da nisem razrešil vseh vprašajev na mapi. Kar je preveč, je preveč. 

 

Skratka, vsebine, sploh izjemnih sidequestov je toliko, da če kdo reče, da špil preigra pod 100 urami z dodatkoma vred je enako, kot da če dobiš razglednico iz, denimo iz Poljske, in rečeš, da si bil tam. :P

 

EDIT: aja, za zgoraj napisano sem mnenja za prvi, zgodbovno in raziskovalno uživantski skozihod. Koliko ur mislite, da bi vzelo za en hiter new game+ Death March playthrough? Malo me mika sedaj, ko je špil posodobljen. Ampak če vzame več kot, ajde, 40 ur, potem raje čas uporabim za igrati kaj drugega, česar še nisem.

uredilo bitje Flegma
Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 13 urami:

Kolk dolg je sploh Witcher 3 z vsemi dodatki? 

 

Sem level 20, naredu sem maso main in side questov, imam še en kup contractov v Velenu, vprašajev ne odkrivam vseh. Dandeliona bi mogu rešit zdej enkrat, Triss sem odjebal čez morje.... Po mojem imam še  par side questov v Novigradu, potem ostanejo samo še contracti katere pa ne vem če se mi da vse delat. 

 

Na koliko % glavne storije sem in kolk velika sta dlcja v primerjavi?

 

 

to si ravno iz tutoriala prilezel

Povezava do prispevka

Phahaha... igranje takih iger v manj kot 4K na 6cm displayu :avadodo: Je to sploh igrabilno pod 65"?

 

Itak jasno, da igram na RT mode in manj FPS. Bmk za fps v tej igri :) Performance mode je 60 fps baje, nisem sprobal. Sem že 3 leta nazaj obrnil na PC v 60 fps in nima smisla spet.

 

Malo bolj resno - čist jasno mi je, da je fajn nažigat igre ala Vampire Survivors in številne ostale indie naslove na tak malem ekranu handheld konzole, da pa bi igre tipa Witcher, Elden Ring, GoW... pa mi je mindblown. Še 32" PC zaslon na tričetrt metra je na meji...

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...