Skoči na vsebino

[multi] The Witcher 3: Wild Hunt


Gost

Priporočeni prispevki

Gatsu reče pred 1 minuto:

Witcher 3 podpovprečen in neimpresiven? What the actual fuck? A to je troll post al kaj? 

 

 

Ja, combat je slab oz podpovprecen in to tudi meni naredi igrico dolgocasno.  Probal sem se dobesedno 2x prisilit, da sem igral. Ni slo, prevec boring as fuck. Mogoce bi mogu igrat pred Sekiro, ker Sekiro je dvignila lestvico combata zelo visoko

Povezava do prispevka

  

Niblonian reče pred 1 uro:

Očitno imaš slab okus za igrice in mal izkrivljen pogled na to kaj je quality in kaj ne ce ti je W3 beden. Razumem ce ti žanr nebi bil vsec, samglede na to da si igral 30 min je tvoje mnenje o igri dost irelevantno. 

 

Igral sem stari Gothic, Gothic 2. Igral sem vse Falloute. Igral sem vse bethesda igre od morrowinda dalje. Igral sem Final Fantasy serijo. Igral sem World of Warcraft in Aion, dokaj hardcore. Igral sem Borderlands 1 in 2, in igral sem Dark Souls serijo. Če govorimo o RPGjih.


Skratka, malo težko trdiš da "to ni moj žanr".

 

Gothic 1 in 2 sta drugače najbolj legendarni RPG igri ever. Je pa res tudi tam voice acting in combat dosti "polomljen". Mogoče bi enostavno moral "pretrpeti" prvo uro ali dve Witcherja, pa bi postal dober.

Gatsu reče pred 1 uro:

Witcher 3 podpovprečen in neimpresiven? What the actual fuck? A to je troll post al kaj? 

 

Ne, ni. Lahko pa argumentiraš zakaj naj bi bil dober. Čeprav v resnici sprašujem za Cyberpunk.

 

 

Drugače pa, naj ponovim, sprašujem v glavnem za hype okoli Cyberpunka.

uredilo bitje Galaksija
Povezava do prispevka
Niblonian reče pred 1 uro:

Razumem ce ti žanr nebi bil vsec, samglede na to da si igral 30 min je tvoje mnenje o igri dost irelevantno. 

  

Galaksija reče pred 6 minutami:

Igral sem stari Gothic, Gothic 2. Igral sem vse Falloute. Igral sem vse bethesda igre od morrowinda dalje. Igral sem Final Fantasy serijo. Igral sem World of Warcraft in Aion, dokaj hardcore. Igral sem Borderlands 1 in 2, in igral sem Dark Souls serijo. Če govorimo o RPGjih.


Skratka, malo težko trdiš da "to ni moj žanr".

Glede na tole "bralno razumevanje", mi je jasno, da ti Witcher 3 ni bil všeč, ker je ful teksta v igrici. XD

 

Bolj resno pa; edino kar se lahko objektivno kritizira Witcherju sta combat in premikanje. V vsem ostalem je igra presežek. Cel faking svet se strinja, razen tebe lol.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 1 minuto:

Glede na tole "bralno razumevanje", mi je jasno, da ti Witcher 3 ni bil všeč.

 

Bolj resno pa; edino kar se lahko objektivno kritizira Witcherju sta combat in premikanje. V vsem ostalem je igra presežek. Cel faking svet se strinja, razen tebe lol.

 

Kakšno bralno razumevanje. Naštej mi potem igre ki spadajo pod "Witcher 3 žanr".

 

Mnenja povprečnežov so nepomembna drugače.

Povezava do prispevka
Galaksija reče pred 10 minutami:

Kakšno bralno razumevanje. Naštej mi potem igre ki spadajo pod "Witcher 3 žanr".

 

Mnenja povprečnežov so nepomembna drugače.

Sem edital, da ti bo jasno, ker imaš res res slabo bralno razumevanje.

(Disclaimer, obljubim, da se ne penim med tem ko to pišem.)

 

Witcher 3 žanr je pač open world action RPG. A moram zdaj it googlat naslove? Ne razumem poante. A to me sprašuješ katere igre iz tega žanra sem preigral, da vidiš, če sem merodajen? Mislim, da mi je to najljubši žanr btw. S tem, da imam raje naslove kjer je dober combat, kakor tiste kjer je ful dialogov in teksta. Sam še vedno mi je Witcher 3 presežek.

Od Cyberpunka pa tbh ne vem kaj pričakovat. Zadnji gameplay video me ni ravno vrgu na rit, samo ajde, last gen in to.

Sem pa zihr, da bo imel insane replay value (če bsta v osnovi fun gameplay loop in storytelling seveda).

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
Galaksija reče pred 5 minutami:

 

Kakšno bralno razumevanje. Naštej mi potem igre ki spadajo pod "Witcher 3 žanr".

 

Mnenja povprečnežov so nepomembna drugače.

 

 

Psssst, ne smeš omenjat da ti Witcher 3 ni kul, drugač te raztrgajo. 

 

BTW, ko sem bil okaran da sem gnisni polž, sem si rekel "ok, bom dal špilu še eno šanso". Po več kot 10 urah mi še zmerej ni bil všeč. Uninstall.

Povezava do prispevka
Galaksija reče pred 1 uro:

Mi lahko kdo razloži zakaj je Cyberpunk tako noro pričakovan?

 

Osebno sem popolnoma hladen že od prvega reveala. Povprečna grafika, slabe animacije, meh voice acting, podpovprečen immersion v svet, neinovativen first person shooting. Mi lahko kdo pove kaj v tem špilu je novega, drugačnega? Pa mislim kaj konkretnega, ne pac "ja shekaš si lahko dodatke za boljši performance pri shootingu, WOW"!!

 

Nekako podobno kot Witcher 3. Vse v igri je daleč podpovprečno in neimpresivno. Combat, grafika, animacije, voice acting, ... Edino slišal sem da je dost kul da tvoja dejanja med questi dejansko ful vplivajo na dogajanje? Ampak nikoli nisem uspel pridet tako daleč, ker sem po 30 minutah igranja pač izbrisal, tako slaba igra mi je bila.

 

Torej, kaj je impresivnega glede Cyberpunka?

 

Če je witcher 3 najboljši špil, potem težko pride 5,5 letih boljša igra od nje. Če je dobra, se v 5,5 letih najde marsikater boljši, ker 5,5 let ni malo. Ker je pa špil po tvojem mnenju daleč podpovprečen in neimpresiven, boš pa z lahkoto naštel ene 5  rpg iger, ki so boljše od Witcherja.

 

In ja imaš prav. Cyberpunk ne bo imel najboljše zgodbe, kot nek (vstavi igro s top zgodbo), ne bo tolk dober open world, kot GTA V, ne bo so tolko dobro streljati, kot v call of duty, ne bo taka grafika, kot v RDR 2, ne bo tolk poceni, kot je indie igra, ne bo tolk RPG elementov, kot v neki kompleksni RPG igri... itd...

 

 

Bo pa edina igra do sedaj, ki bo imela vse zgoraj našteto, open world, action, rpg, futuristic game z dobro zgodbo + soundtrack in našim internetnim herojem Keanu Reevesom

Povezava do prispevka
gorkyporky reče pred 10 minutami:

 

 

Psssst, ne smeš omenjat da ti Witcher 3 ni kul, drugač te raztrgajo. 

 

BTW, ko sem bil okaran da sem gnisni polž, sem si rekel "ok, bom dal špilu še eno šanso". Po več kot 10 urah mi še zmerej ni bil všeč. Uninstall.

 

Če kdo napiše svoje osebno mnenje in ga argumentira ga noben ne bo raztrgal. Drugo je pa če napišeš post z provokativnim namenom kot jih z veseljem piše mr Static. Men tud ne sede Skyrim naprimer, ker je preveč vsega in ni story focused igra. Ne bom pa rekel da je igra podpovprečna ker več kot očitno ni.

 

Kar se Cyberpunka tiče po pravici ne čutim nobenega hypa, ker gre za nov IP in se razvoj vleče že ko kurja čreva. To igro so res čisto prehitro najavili in tud tale zadnji trailer me je pustil mrtvohladnega. A ker je to CDPR ki me doslej ni razočaral ne dvomim da bo igra vsaj 85+ materijal.

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 50 minutami:

Sem edital, da ti bo jasno, ker imaš res res slabo bralno razumevanje.

(Disclaimer, obljubim, da se ne penim med tem ko to pišem.)

 

Witcher 3 žanr je pač open world action RPG. A moram zdaj it googlat naslove? Ne razumem poante. A to me sprašuješ katere igre iz tega žanra sem preigral, da vidiš, če sem merodajen? Mislim, da mi je to najljubši žanr btw. S tem, da imam raje naslove kjer je dober combat, kakor tiste kjer je ful dialogov in teksta. Sam še vedno mi je Witcher 3 presežek.

Od Cyberpunka pa tbh ne vem kaj pričakovat. Zadnji gameplay video me ni ravno vrgu na rit, samo ajde, last gen in to.

Sem pa zihr, da bo imel insane replay value (če bsta v osnovi fun gameplay loop in storytelling seveda).

 

Navedek

Igral sem stari Gothic, Gothic 2. Igral sem vse Falloute. Igral sem vse bethesda igre od morrowinda dalje. Igral sem Final Fantasy serijo. Igral sem Borderlands 1 in 2...

 

In kaj so te igre? Mal možgančki počas delajo al kaj te muči? Aja evo, pozabil omenit še Fable.

 

 

atomic reče pred 47 minutami:

 

Če je witcher 3 najboljši špil, potem težko pride 5,5 letih boljša igra od nje. Če je dobra, se v 5,5 letih najde marsikater boljši, ker 5,5 let ni malo. Ker je pa špil po tvojem mnenju daleč podpovprečen in neimpresiven, boš pa z lahkoto naštel ene 5  rpg iger, ki so boljše od Witcherja.

 

Ok, imaš prav. Natančno gledano grafika seveda ni podpovprečna, je pa daleč pod igrami ki so na vrhu lestvice, kot naprimer RDR2. Tako da izbira besede "podpovprečen" ni natančna. Spremenil bi potem na pač "povprečen".

 

Še vedno pa nihče ni napisal zakaj je WItcher 3 tako dober. Kaj ga naredi tako neverjetno izjemnega?

 

 

atomic reče pred 47 minutami:

In ja imaš prav. Cyberpunk ne bo imel najboljše zgodbe, kot nek (vstavi igro s top zgodbo), ne bo tolk dober open world, kot GTA V, ne bo so tolko dobro streljati, kot v call of duty, ne bo taka grafika, kot v RDR 2, ne bo tolk poceni, kot je indie igra, ne bo tolk RPG elementov, kot v neki kompleksni RPG igri... itd...

 

 

Bo pa edina igra do sedaj, ki bo imela vse zgoraj našteto, open world, action, rpg, futuristic game z dobro zgodbo + soundtrack in našim internetnim herojem Keanu Reevesom

 

Kako edina igra? Vse to minus futurizma ma praktično vsak open world rpg?

uredilo bitje Galaksija
Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 2 minutama:

Čemu bi me moglo zanimat kaj si igral? Bralno razumevanje je letelo na to, da ti je Niblonian napisal nekaj kar si povsem narobe interpretiral.

 

Aja, pa ne se tolko penit lol.

 

Aja zdaj vidim kaj misliš. Narobe sem dojel ja. Malo težko je, ko zraven delaš nekaj drugega, plus hkrati odgovarjaš trem hijenam ki ti skočijo za vrat.

uredilo bitje Galaksija
Povezava do prispevka
Galaksija reče Pravkar:

Ja se strinjam. Na preprosto vprašanje zakaj folk toliko pričakuje Cyberpunk folk odgovarja z nekimi obtožbami da sem neka druga oseba (???), in trollam, in nevemkaj še vse.

 

Res, kero leglo toksičnih hijen pizda. Takoj ko se nekdo ne strinja z rajo se vam totalno strga.

 

Žalostno, res.

Ma ti si zabit ko točak (al pa master troll), to je problem. Preberi si temo in dojami, da je folk fan od CDPR (ker jim je W serija zakon), pa ti bo morda jasno čemu visoka pričakovanja.

 

Nehaj provocirat kot nek idiot in te ne bo nihče imel za idota. Problem solved.

 

P.S. Un debakel z bratrancem ti tudi ni neki pomagal pri grajenju forumske podobe lol.

Povezava do prispevka
Galaksija reče pred 5 minutami:

Ok, imaš prav. Natančno gledano grafika seveda ni podpovprečna, je pa daleč pod igrami ki so na vrhu lestvice, kot naprimer RDR2. Tako da izbira besede "podpovprečen" ni natančna. Spremenil bi potem na pač "povprečen".

 

Še vedno pa nihče ni napisal zakaj je WItcher 3 tako dober. Kaj ga naredi tako neverjetno izjemnega?

Jest sem tebi postavil vprašanje. Če je igra slaba in je že 5,5 let zunaj, boš z lahkoto naštel vsaj 5 RPGjev boljših, saj 5,5 ni malo. Ti prvo to povej, jest ti bom pa potem odgovoril, zakaj je withcer 3 dober.

Povezava do prispevka
atomic reče Pravkar:

Jest sem tebi postavil vprašanje. Če je igra slaba in je že 5,5 let zunaj, boš z lahkoto naštel vsaj 5 RPGjev boljših, saj 5,5 ni malo. Ti prvo to povej, jest ti bom pa potem odgovoril, zakaj je withcer 3 dober.

 

Ja, in popravil sem se da igra ni slaba, ampak le povprečna.

 

Drugače pa, morajo bit samo RPGji? Z lahkoto.

 

Dark souls

Dark souls 3

Gothic

Gothic 2

Diablo 2

Diablo 3

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...