Skoči na vsebino

ZDA - pospešeno hirajoč imperij


Kruz

Priporočeni prispevki

trump je proti gejem zdej?

 

Ko so muslimani poklal gay diskoteko v Orlandu par let nazaj se je edini oglasil, tezki zagovorniki LGBT pravic v zda (Demokrati) so bli pa pred uno risanka dilemo, do i call out extremist muslims or do i DISAVOW.

 

so bli raje tiho, da ne bi razburili islamske skupnosti (če se identificiras s strelcem pedrov, mogoce bolje da si malce razburjen), ceprav je bilo na tleh mrtvih 49 latino pedrov pa se prblizno tolk prestreljenih. So pa definitivno dal half transparent gay flag na avatar, POWERFUL

 

Carsko tud k se spotikate neki cez Serifa Portlanda, a ste opazil, k Trump vpraša Bidena, ce je dobil podporo od policije, je mogu Wallace hitro prekiniti vprašanje, ker je vedel odgovor, Biden ima 0 podpore s strani policije, moje sklepanje (morda napacno) je zato, ker vsak dan verbalno podpira folk, ki napada policijo po ulicah. 

 

Ker saj veste, policija nacrtno lovi crnce po ulicah ZDA in jih pobija kot zajce.

 

 

Hey Hey hey guy, its the thing, you know, the thing

  • Račka +1 1
  • Solzice 1
Povezava do prispevka
tyne reče pred 23 minutami:

Dej prosim ne hodit izven mmc komentarjev. Ne onesnaževat celega interneta. I need safe space.

 

Niti koherentnega odgovora nisi sposoben napisat. Zgolj alineje, od katerih so nekatere milo rečeno prizadete celo po standardih gostilniske debate.

 

uf kako si me v čustvo, gospod veliki mislec. 

Povezava do prispevka
Adam reče pred 2 urama:

trump je proti gejem zdej?

 

Ko so muslimani poklal gay diskoteko v Orlandu par let nazaj se je edini oglasil, tezki zagovorniki LGBT pravic v zda (Demokrati) so bli pa pred uno risanka dilemo, do i call out extremist muslims or do i DISAVOW.

 

so bli raje tiho, da ne bi razburili islamske skupnosti (če se identificiras s strelcem pedrov, mogoce bolje da si malce razburjen), ceprav je bilo na tleh mrtvih 49 latino pedrov pa se prblizno tolk prestreljenih. So pa definitivno dal half transparent gay flag na avatar, POWERFUL

 

Carsko tud k se spotikate neki cez Serifa Portlanda, a ste opazil, k Trump vpraša Bidena, ce je dobil podporo od policije, je mogu Wallace hitro prekiniti vprašanje, ker je vedel odgovor, Biden ima 0 podpore s strani policije, moje sklepanje (morda napacno) je zato, ker vsak dan verbalno podpira folk, ki napada policijo po ulicah. 

 

Ker saj veste, policija nacrtno lovi crnce po ulicah ZDA in jih pobija kot zajce.

 

 

Hey Hey hey guy, its the thing, you know, the thing

 

 

Kakršenkoli dokaz za tole?


Kakor mi je znano je vedno govoril da ne podpira kakršnegakoli nasilja povezanega z BLM, niti ne uničevanja in riotanja na sploh.

Povezava do prispevka
Sleipnir reče pred 22 urami:

Sem pogledal še enkrat tole soočenje in dejansko je dobra preslikava družbe. Polno laži, zavajanja, konflikta, brez vsebine in predvsem prazno.

 

če v totedenjskem SNLu ne bo skeča na temo spremljanja te debate iz kakšne sobice v Kremlju ali pa Pekingu, bom močno razočaran. :D

 

mimogrede, če koga slučajno zanima kako izgleda obrazec za mail-in ballot iz New Jerseyja, lahko postnem.

Povezava do prispevka

Tej na uni sliki od Sovice bolj rabijo psihiatrično zdravljenje, ker dvomim da bi se normalen gej poniževal s takimi farsami. Taki ekscesi kažejo LGBT skupnost v veliko slabši luči kot če bi imeli shode brez tega kiča in bi samo pač ljudje videli, da so normalno oblečeni, so skulirani in ni neke bistvene razlike med njimi, razen tega, da imajo raje isti spol. 

 

S takimi klovenskami  pa dosežejo samo nasprotni učinek - zgražanje in neodobravanje. Vsaj pri meni take sorte LGBT ne dobijo nikakršne podpore, samo 2 metra dolgo palico vzamem in hočem da se držijo stran od mene. Že isto delam za nestabilne heteroseksualno usmerjene ljudi, ki nimajo več kontrole nad samim sabo in civilziranost.

 

Ob normalno oblečenem in skuliranem geju /lezbijki pa nimam nikakršnega problema.

 

Kultura je tudi zelo važen aspekt človeka in tisti, ki ne premorejo kulture. Samo stran od mene, ne rabim vaših blodenj.

 

Vse ima svoje meje, in ja, kar označite me za homofoba, ampak res preziram klovne vseh vetrov in tudi tej niso nikakršna izjema.

 

 

Povezava do prispevka
Henrik reče pred 7 minutami:

Taki ekscesi kažejo LGBT skupnost v veliko slabši luči kot če bi imeli shode brez tega kiča

 

That's the point. Nikakor ne smemo pozabiti, da so oni drugačni, ne pa isti kot jaz z drugo preferenco pri občasni aktivnosti sex.

Povezava do prispevka
GigiGovedina reče pred 36 minutami:

 

Nevem no, men se zdi kar zabavna druscina. cist si predstavljam da bi s temi hangal. v vsakem primeru raje ko pa z unimi zategnjenimi ocalarji

 

To praviš sedaj, ko biti pa fotr ali kdo drug od bližnjih prletu domov v rdečih škornjih z visoko petko, na pol nag, namaškaran pa namazan pa v tem par dni vztrajal pa bi verjetno imel drugačno mnenje ane :mafija:

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...