Skoči na vsebino

ZDA - pospešeno hirajoč imperij


Kruz

Priporočeni prispevki

Zmeraj znova mi je fascinantno kakšen cirkus naredijo američani, ko želijo da bi nekaj izpadlo na top nivoju. Pustimo politično dogajanje, meni je samo nagravžno, kako brez vsakršnega okusa je vse skupaj. Na eni strani bela neoklasicistična stavba kongresa polna prostozidarske simbolike in marmornatih kipov, na drugi pa Lady Gaga, našemljena v nek kostum, ko želi dodati nek svoj spin na ameriško himno. Po prireditvi pa po možnosti spet hamburgerji iz meka. 

Povezava do prispevka

še mal več :D

 

Navedek

Anti-government and anti-fascist protesters vandalized a Democratic Party office and scuffled with police in Portland, Oregon on Wednesday, protesting the inauguration of President Joe Biden and demanding an end to police violence and imperialism.

medtem ko naši rogovci av av av, ne nas ven metat

 

medtem pa demokracki mašin že melje o "unity" z republitardi dalje

Navedek

Coexistence Is the Only Option

iz atlantic, seveda by Anne Applebaum, ponarejevalko zgodovine

uredilo bitje Janša
Povezava do prispevka
Persona reče pred 1 uro:

Zmeraj znova mi je fascinantno kakšen cirkus naredijo američani, ko želijo da bi nekaj izpadlo na top nivoju. Pustimo politično dogajanje, meni je samo nagravžno, kako brez vsakršnega okusa je vse skupaj. Na eni strani bela neoklasicistična stavba kongresa polna prostozidarske simbolike in marmornatih kipov, na drugi pa Lady Gaga, našemljena v nek kostum, ko želi dodati nek svoj spin na ameriško himno. Po prireditvi pa po možnosti spet hamburgerji iz meka. 

you can't buy class

Povezava do prispevka

Drgace mi je pa ful zabavno te twitter linke klikat (recimo od onega tipa ko si je tetoviral trumpa na nogo), ker pol mi se predloge na isto tematiko iz slo twitter sfere ven mece. Ko berem kak neki Jonasi, Hadi, Pizame pa nek xy "enter the buble" folk prav tekmujejo kdo bo bolj kvazi intelektualno edgy witty glede trumpa... 

Povezava do prispevka

Prvi dan Biden fasizma

 

1611207530637.jpg.c75756a56e5a1ed2d28f436225b1e959.jpg

Norec ze ubil 4k americanov

 

Whitehouse disablal komentarje prvi dan :worship:, cakte da o tem slisi establishment ki se mu je dobesedno spipalo, ko je prejsni precednik nekoga blokiral in so pozneje visje instance dolocile da to ni ustavno.

 

No, k sreci je tu antifa, edini svetilnik upanja ki se upa upreti temu solskemu fasizmu

1611199139225m.thumb.jpg.0a7f51e2ab1d0a82b9a2dbb129a67d0f.jpg

 

#hewillnotdivideus

#bashthefash

 

 

uredilo bitje Sovica
  • Groot, ki sir je 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

Meni ni vec nic jasno...zakaj se oni tam na hordakovem postu vmes derej no trump, no kkk, etc.. in vandalirajo po mestu ce dobesedno ni vec trumpa v pisarni... nea razumem zakaj se gre tu sploh?

 

*edit: al so to neki stari posnetki al kaj se dogaja?

uredilo bitje uros678
Povezava do prispevka
Navedek

A sta oba posnetka s prvega dne al so spet jabke in hruške? Pa seveda iz posnetkov ni jasno, kako je potekala tiskovka, razen, da jih v drugi niso potešili.

 

na trump tiskovkah je blo skos pestro

 

huje,

 

dacosta konstantno prekinjal, dobesedno ni pustil na vrsto drugih da mu je trump mogu rečt če sploh pozna sistem vrste in če lahko še druge pusti do besede

 

potem se je dru še par minut in prekinjal tiskovko ko so ga končno poslal vn iz sobe

 

potem smo en mesc bral o tej krivici;  šolski fašizem, zatiranje svobode govora, dobesedno obešanje novinarjev itn.

 

ta isti kreten se je dru na Trump-Kim summitu v koreji na Kima, dobesedno slišiš ga ko greta s trumpom not na pogovor

 

 

oboje maš na youtube, najbrž bo kak "dacosta" keyword dovolj.

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...